מחזור 28 בליגת העל: הדרבי התל-אביבי מסתיים בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/4/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב ההתאחדות שלנו מראה שהיא סמרטוט.

משחק בשלוש משחק ב-5 ומשחק ב-7 למה לא באותה שעה? גם ככה לא משדרים את כל המשחקים?

אני כבר יכול לחתום לכם שהמשחק של מכבי פ"ת נגד הכח רק בגלל השעה הזאת לא מושך אליו יותר מ-500 צופים ונגמר ב-0:0 או 1:0 מפנדל שגם זה המצב היחידי שמכבי פ"ת תגיע אליו בגלל השעה הזאת.

אני צופה בכל אופן מחזור קשה למובילות, חיפה והפועל, ויש לי תחושה שלפחות אחת מהן תאבד נקודות אם לא שתיהן.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני דווקא לגמרי בעד שיהיו משחקים בשעות כאלו, אם זו מכבי פ"ת שסיימה את העונה והכח שנאבקת על חייה, למה לא?
    מילא אם אלו היו קבוצות צמרת, עומר אני משוכנע שגם אם המשחק היה מתקיים בערב היו מגיעים 500 אוהדים או אולי קצת יותר, כך שהשעה לא ממש פקטור במקרה הספציפי הזה.

3. Beitar Member

אי אפשר לקיים את המשחקים באותה שעה כי גם מכבי פ"ת וגם הפועל פ"ת מארחות במחזור הבא באורווה. הצגות כפולות אין בליגה שלנו נכון לעכשיו, ולכן משחק אחד הוקדם ומשחק אחד נקבע לשעה הרגילה.

4. Number 8 Member

כאמור לא ראיתי את המשחק כי הייתי בבסיס, לצערי שמעתי מוקדם שהפועל עלתה ליתרון אבל כאשר סיימתי את כל הדברים לפני השינה, נכנסתי לאינטרנט בפלאפון בשביל לראות את המשחק, ובדיוק שפתחתי היה את הגול.

לפי מה שהבנתי על פי תגובות של אנשים, תגובות כאן, טלויזיה, כתבות, אינטרנט וכו', הפועל הייתה יותר טובה במחצית השנייה אבל מחצית שנייה הסיפור היה אחרת, נמני עשה שלוש חילופים ששינו את המשחק, מכבי הייתה יותר טובה כך שבסופו של דבר התיקו מוצדק.

היה לאוהדים, ואני בטוח שגם חלק מהשחקנים, חשוב מאוד לא להפסיד את הדרבי הזה אחרי שלוש הפסדים רצופים, להחזיר טיפה מהכבוד וגם כמובן להרוס להפועל את הסיכויים לזכות באליפות ואני שמח מאוד שזה קרה. לקראת הסיום אסור לאבד נקודות ואין יותר כיף מלדעת שאנחנו אחראים לכך.

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/09
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעמודים הראשונים של הנושא כתבתי שמכבי חיפה והפועל ת"א חייבות לשחק באותה השעה אבל כנראה שבהתאחדות שלנו כל-כך אטומים שהם לא מבינים שב-2 המשחקים האלו יש 4 קבוצות שכל אחת תלויה במשחק של הקבוצה היריבה ויכול להיות עניין ענק.
    בכל הסיבוב השלישי גם שהיו 4 קבוצות במאבק על הכתר אף פעם כל הקבוצות לא שיחקו באותו היום ובטח שלא באותה השעה.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיזה מחזור מחוייבים לעשות את כל המשחקים באותה השעה?

7. שגיא Guest

באמת מחוייבים?

אני לא יודע אם מחוייבים אבל לדעתי לפחות 2 המחזורים האחרונים יהיו צריכים להיות כאלה.

8. Beitar Member

בהתאחדות תמיד מנסים להתחמק מזה כמה שיותר. גם ב-2-3 המחזורים האחרונים, לא באמת כל המשחקים מתקיימים באותה שעה - גם כי יש כאלו שהם לפרוטוקול בלבד (ולפעמים גם בגלל זכויות שידור), ואז רק 4 משחקים שחשובים למאבקי האליפות/ירידה כן מתקיימים במקביל.
    בכל אופן, גם אם למשל ההתאחדות הייתה מחליטה עכשיו לערוך את כל המשחקים במקביל - היה עולה הקושי של 2 או 3 קבוצות שמשחקות באותו מגרש באותו מחזור (בלומפילד/האורווה).

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום סיבה שבמידה ומכבי ת"T ובני יהודה שמשחקות לפרוטוקול אם הן משחקות מול קבוצות שלא על האליפות שיקדימו את המשחק שלהן לשעה מוקדמת או לשישי. במקרה של מכבי ת"א אפשר כל משחק לשחק ביום שישי