מחזור 28 בליגת העל: נצחון של ב"ש במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏31/3/17.

1. oranfu Member

אני ראיתי את המשחק ולא שמעתי את זה.

מה שטות בתגובה של דסה? פשוט רואים עליו שהוא יודע שהוא יצר מגע מטומטם ברחבה. תסתכל עליו איך הוא מוריד את הראש.

2. Don Joan Roman Member

אנחנו בדיון על מדע בדיוני, אחרת אני לא מבין איך אפשר לומר שמליקסון לא אוהב ליפול אם אפילו אוהדי באר שבע מודים בזה, אתה לא אובייקטיבי בדיוק כמו אורימור.
    אם הייתה לי אפשרות הייתי נותן רק ללירן ול amm לכתוב כי מסתבר שהם היחידים ששומרים פה על הוגנות.

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/17
    Bluekipper אוהב/ת את זה.
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי משלם כסף טוב כדי להבין מה התועלת שאנשים מפיקים מויכוחים עם אוהדי ב"ש/מכבי/חיפה/טלקיסקי לגבי פנדל שנשרק לפני 24 שעות.

4. Melikson24 Member

כהרגלו אורימור מעוות את המציאות כדי שתתאים לאג'נדה שלו.
    שרו את השיר ההוא למשך כמה שניות רק אחרי שסאן פונה, כדי "להמשיך" את השירה המשותפת (לפני כן הקהל ביחד עודד את מנחם).

rivaldo אוהב/ת את זה.
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי היה נחמד להתמודד עם כותבים איכותים ולא כאלה שזורקים דברים לאוויר בלי ביסוס אבל זה לא המצב, ולכן מסתפק במה שיש.
    הבנתי שמליקסון סחט השנה יותר פנדלים מכל שחקן אחר, ככה שתוכל בקלות להראות לי חיזוק לטענה שלך שמליקסון נופל בלי מגע לא?

נ.ב
    מסכים לגמרי עם אורימור שהתגובה של דסה לא צריכה להיות רלוונטית לשאלה האם היה פנדל או לא. אולי התגובה שלו הייתה בכלל אכזבה מהשריקה? מי מנתח האם היה פנדל או לא לפי התגובה של השחקן רגע אחרי המהלך? כל שחקן שלא מתנפל על השופט אוטומטית מודה באשמה? אין קשר בין האירוע עצמו לתגובה של השחקן, יש לא מעט שחקנים שאחרי פנדל ברור או כניסה ברוטאלית (לכו תראו איך השחקן ששבר לקולמן את הרגל התנפל על השופט כשזה הוציא לו אדום) מתנפלים על השופט, זה אומר שלא הייתה עבירה לפני כן?

6. oranfu Member

לא אמרתי שהתגובה של השחקן מצדיקה או לא מצדיקה שריקה. אבל כשאני רואה את התגובה שלו זה מחזק את ההרגשה שלי שהוא אכן פגע במליקסון.

אני גם לא מדבר פה על מתווכח או לא מתווכח בכלל. אבל התגובה הראשונית של השחקן, לפני שבכלל היה לו רגע לחשוב, עשויה לפעמים לחדד את מה שקרה.

בתור אוהד יונייטד, אני אזכיר לך פנדל במשחק שלכם נגד ליברפול מלפני שנתיים כשג'ו גומז הכשיל שחקן שלכם ברחבה בעבירה מיותרת לחלוטין. ראו על התגובה הראשונית שלו שהוא עשה שם פנדל. אני זוכר שבבית התפוצצתי מעצבים על התמימות שלו שבהתנהגות שלו הוא למעשה מקל על השופט לשרוק.

7. DRORIKO Member

תראו את ההבדל בין קריית שמונה לרעננה. שתי הקבוצות סיימו את העונה, בשתיהן המאמנים לא ימשיכו לעונה הבאה, רק שבאחת מתחוללת אנדרלמוסיה ובשניה שקט מופתי,מה שמושלך גם על הדשא. אז מצד אחד בהחלט צריך לפרגן לאשר אלון אבל מצד שני לבקר את איזי. אין ספק שיש לו הרבה מניות בכדורגל הישראלי, אבל נראה שבשנתיים האחרונות הוא איבד שליטה על הקבוצה שלו.

Don Joan Roman ו-אבי סנדור אוהבים את זה.
  8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקצב הזה , מכבי פ"ת מסיימת מקום 6 את העונה הזו

9. DRORIKO Member

כל עונה יש את הקבוצה הזאת שברגע שהיא עושה פליאוף עליון מבחינה זה אליפות והיא מפסיקה לשחק. חבל שזה קורה השנה לפתח תקווה, חשבתי שיש לה יותר שאיפות מהקבוצה של רב"ש

rivaldo אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

התחושה שכל הרכב שם להוציא את עמוס חתום כבר במקום אחר.

Raulito ו-Melikson24 אוהבים את זה.
  11. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סכנין שיחקה כמו ששיחקה ברוב המשחקים העונה, הגנה יציב והתקפה עם יכולת דלה.
    זה מתבטא בזה שרוב הנצחונות שלנו נגמרו ב-0:1, אילולא ההגנה היציבה ומחמוד קנדיל שנותן עונת שיא, היינו מפסידים את רוב המשחקים, משום שסכנין שיחקה פחות טוב מהיריבות שלה ברוב המשחקים עד כה העונה. אני לא בא בטענות לאבוקסיס, לצערי, הכלים ההתקפיים שיש לסכנין לא מסוגלים לעשות משהו יותר טובה ממה שהם עושים כרגע.

אין לי ציפיות גבוהות מסכנין בפלייאוף, אני רק מקווה שאבוקסיס ישתף כמה שיותר צעירים, כמו מארון גנטוס שהיה מצויין היום. בסך הכל, יש לסכנין בסיס מצויין שברובו מורכב משחקני בית, צריך כמה חיזוקים בעמדות ספציפיות בהתקפה והקבוצה תהיה מסודרת לעונה הבאה, רק שאבוקסיס יחליט כבר אם הוא רוצה להמשיך או לא.

12. Raulito Madridista

רפואה לא מצליח להרים את מכבי פ"ת בזמן האחרון, חשבתי שהיא תהיה הסוס השחור של הפלייאוף. היא הייתה יכולה שוב לברוח לבית"ר אבל קרסה. סכנין באמת משהו נדיר, עם פחות מגול למשחק היא במקום החמישי ובסה"כ נקודה מבית"ר. קצת תמוה מה שקורה עם פאס שהוא שחקן משכמו ומעלה אבל אני בטוח שאבוקסיס לא מחפש לעשות בלאגן. לדעתי הוא לא יישאר.

רעננה(17) וכפר-סבא(16) עם שתי התקפות נוראיות כאשקלון כבש 19 שערים. לא שהמצב של בני-יהודה(22) או הפועל(23) הוא נורמלי. מעניין לראות מה קרה בשנים עברו.
    ההבדל בין רעננה לק"ש? המאמן, בראש ובראשונה. סילבס רוצה לעזוב בטעם טוב ורעננה גם בימים רעים לדעתי תמיד הייתה מחויבת או קרובה לכך.

לגבי השיפוט בואו נסכם את המצב:

https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17499041_1483447451693865_4884626946734187388_n.Xxx?oh=da5d21117fe9f9fbd7d0f42b70235ef0&oe=594ECFFD

לא אהבתי את זה שדווקא הוא קיבל את ההזדמנות לשפוט את משחק העונה אבל יש כאן צל של אמת.
    ובכלל, יש כאן כאלה שקשה להם לכתוב מילה רעה על הקבוצה שלהם. זה יפה ללכת כמו עיוור אחריה אבל קצת אובייקטיביות לא תזיק.
    קשה להודות שמה שקרויף עשה על הקווים זה ביזוי המאמן שהוא מינה? או שמכבי בכתה אובר על השופט?

13. אבי סנדור Member

[QUOTE="DRORIKO, post:
    כל עונה יש את הקבוצה הזאת שברגע שהיא עושה פליאוף עליון מבחינה זה אליפות והיא מפסיקה לשחק. חבל שזה קורה השנה לפתח תקווה, חשבתי שיש לה יותר שאיפות מהקבוצה של רב"ש[/QUOTE]

במשחק הזה עדיין היה לנו על מה לשחק , עכשיו זה הזמן של רעננה להראות את הספורטיביות שמאפיינת אותה ולהילחם גם כשאין באמת על מה..זה הזמן של רעננה להראות למה היא באמת חשובה לליגה או לפחות להוות דוגמא לאיך קבוצה שומרת על כבודה עד סוף העונה..

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/17
    DRORIKO ו-סיונרה אוהבים את זה.
  14. oFiRzZz Member

ודווקא ממש רציתי להמליץ על העמוד של דהן בפייסבוק (באמת אחד העמודים המעניינים שיצא לי להתקל
    בהם בזמן אחרון .. נותן המון מידע על עולם הסוכנות בכלל ועל העברות מעניינות שעשה בכדורגל הישראלי
    בפרט, ממליץ לכם לתת מבט).
    אבל האמירה שלו הייתה אומללה,
    להגיד "דסה לא מיוצג אצלי כי הוא לא מספיק טוב" ואז לפרט את כל החסרונות שיש לדסה לדעתו
    בקרב טוקבקים עם אוהדי מת"א? לא ראוי, אחרי זה הוא פירט שרק 'חוד החנית' משחקים אצלו -
    כן, גל שיש, טום בן זקן וסארי פאלח הם חוד החנית של הכדורגל הישראלי... נו באמת.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  15. סיונרה Member

לכן שחקן שמשקר לשופט, לדוגמא שאומר שלא נגע ביד למרות שברור שכן נגע, צריך להיות מורחק למשחק אחד או שניים עד שהשופט יוכל לשפוט בלי ש22 טמבלים ינסו להפריע לו.

אני לא מבין למה ריינשרייבר צריך להגן על עצמו. הוא בא לעשות את העבודה שלו ושרק מה שהוא חשב שהוא ראה. עד שלא נמציא לשופטים מכונות זמן זה המקסימום שאפשר לעשות.
    בוא נגיד שאם יהיו מצלמות, אז לשופט לא תהיה את ההגנה לכאורה ש"הוא שרק מה שראה" ושעכשיו שריקות כאלו ילוו גם בשאלות על הטיה של השופט. הרי פה בפורום גם אורימור וגם זיומאי יהיו מוכנים להשבע על החיים של הבת שלהם שלא היה/היה פנדל, אז שכמובן שהחלטה שתלך נגדם כנראה תרמוז שהשופט הוא מכור זין שאבא שלו נרקומן שצריך כסף מאלונה/מיטש כדי לקבל עוד מנה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.