מחזור 28 בליגת העל: נצחון של ב"ש במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏31/3/17.

1. Raulito Madridista

אני רואה שאני מפספס כאן חתיכת משחק בסמי עופר אבל מבחינתי המשחק היום, הפועל ת"א - בני-יהודה היה כמו ברצלונה נגד יובנטוס. וברצינות:

http://images.one.co.il/images/d/dmain/ms/gg1287095.Xxx

אווירה לנשימה. אצטדיון כמעט מלא, אווירה מצוינת ו-20 דק' לפני המשחק האולטראס יוזם ירידה למדרגות ושרים בטירוף כמה דקות והאצטדיון יורד. ניצחון חשוב מאין כמוהו וקצת אוויר לנשימה - אין תלונות. זה ניצחון ראשון של הפועל שאני רואה העונה במגרש, מגיע לי מזל טוב.
    ומצד שני חשוב לומר שהמלחמה תהיה עד הסוף, הכל עוד פתוח, יש לנו עוד מאבקים ישירים מול כפר-סבא ואשקלון וכל מהלך יכול להכריע עונה שלמה. היינו צריכים לעלות מעל הקו עוד הרבה לפניכן וזו עונה מסוייטת וקשה.

ברמת הכדורגל, משחק לא רע של הפועל ואפילו טוב ביחס לעונה הנוכחית כמובן. לא עשינו להם בית-ספר או משהו כזה אבל הנענו כדור, הייתה תנועה חכמה בהתקפה. מגיעה מילה טובה לאלטמן שאני קוטל אותו הרבה. היום הוא בישל שני שערים בת'אכלס והבישול לטוטו גאוני - כדור רוחב כל-כך חכם וחזק, וטוטו עם תנועה גדולה. מגיע לאלטמן שאפו. אני לא מתחבר לצ'יבוקה ותמוז עדיין מאוד כבד ומפסיד המון מאבקים, הפייבוריט שלי מקדימה הוא בכלל שחר הירש אבל הלוואי ותהיה המשכיות. מחמאות גם לברשצקי, הרוש ולקפטן וידין על מלחמה גדולה. אחרי הכרטיס האדום המיותר פחדתי שנסתבך אבל העברנו את הדקות האלה. גוטליב שגה תחת לחץ אבל זה היה מחדל הגנתי שלם.

2. oranfu Member

זה לא ללא הגנות בגלל שזה סוף עונה, לפחות לא במקרה שלנו. פשוט אין לנו הגנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

בעניין האקסים: חצי ליגה אקסים שלנו ככה שלא חוכמה שאקס כזה או אחר מבקיע נגדינו.
    מכבי חיפה היא טיילת בשנים האחרונות.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם היה מגע קל במצבים של בריהון ושכטר זה משגע אותי שחקני התקפה שמחפשים את ההתחזות במקום לעשות פעולה שאולי תוביל לשער לא מפנדל. אם בריהון לא מחפש ליפול הוא במצב בעיטה לשער, שכטר גם יכל לנסות לשמור על הכדור.

קליימן כבר הרבה זמן לא בירטז, כבר חשבתי שמשהו לא בסדר איתו, טוב לדעת שהכל כשורה.

5. סיונרה Member

אם חושבים ששכטר התחזה, לא מבין מה הבעיה להשעות ל2 משחקים. כמובן שלהתחיל את זה מסוף העונה זה בעייתי ולא הוגן, אבל צריך לקבל בעונה הבאה החלטה נגד התחזויות. או שמבטלים את הצהוב או שמרחיקים ל2 משחקים.
    איך אפשר גם לא לרוץ וגם להבקיע? אז מדי פעם מקבלים צהוב, לא קרה כלום.
    יותר טוב מזה הוא לא היה פה.

קלטינס חסר בקישור. זה נראה קצת כמו השלישייה הלא-דינמית של בן שמעון שכל חטיפה זה מתפרצת מולה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/17
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

פותח עם עוויסאת ברביעי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי היה מאמין על רוקאביצה

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-2 רוקאביצה.
    שער קבוצתי נאה. רמי וייץ מאונן על עוואד, זה מוגזם.

9. alexshw Member

איזה אוננות נוער הולכת להיות בכרמל.

10. oranfu Member

נו מה החילוף הזה עכשיו? למה להחליף אותו?

11. סיונרה Member

איזו טעות של קלטינס. עדיף שישב ביציע משישחק בלם.

12. Raulito Madridista

גם אם מכבי חיפה מנצחת פה 7-2 וכביכול מפגינה אופי זו עונה כושלת ואני לא הייתי מתלהב יותר מדי, וזו האמת הטעות הקבועה של המועדון. הזוי שרוקאביצה הכישלון הזה קם לתחייה דווקא נגד בית"ר. מעבר להגנה של מכבי חיפה שהזכירו כאן, גם אין לה שום מרכז שדה. יש לה את האמצע החלש ביותר מבין קבוצות הפלייאוף העליון ולדעתי גם להפועל ת"א יש מרכז שדה חזק ואגרסיבי משלה. ורמוט לעתים יורד אחורה מדי כדי לקבל כדור אבל הוא לא באמת שחקן אמצע, זה לא שהוא מהראן ראדי או הובאן.
    אגב, חן עזרא הרבה יותר טוב מהרבה סמרטוטים שעברו במכבי חיפה בעונות האחרונות, ימפולסקי כמשל למשל, הוא גם טוב מריאן, ממוגרבי(דווקא הוא שחקן סביר) ועוד ועוד ועוד. שיהיו בריאים שם בקהל של בית"ר במה הם מתעסקים, בקקה, אין מילה אחרת.

הלוואי וכל משחק בפלייאוף עד סוף העונה יהיה בקצב כזה מסחרר. הלחץ של האליפות הוא הרבה יותר קשה מאשר להיות או לא להיות באירופה כך שחיפה ובעיקר בית"ר בהחלט יכולות לשחק משוחרר.

- ניר קלינגר עם בכורה מוצלחת על הספסל של הפועל חיפה כשהמאמן, ולא מנג'ר - מוביל את הקבוצה לניצחון 2:0. איזי עוד מסוגל לשלוח את תומר קשטן הביתה לפני סוף העונה. האמת שקשה להאשים אותו.

משחק העונה - ההרכבים:

הרכב הפועל ב”ש: גיא חיימוב, בן ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, מיחאי קורהוט, ג’ון אוגו, אובידיו חובאן, מהראן ראדי, מאור מליקסון, אנתוני וואקמה ובן שהר.

הרכב מכבי תל אביב: פרדראג ראיקוביץ’, אלי דסה, איגור פיליפנקה, טל בן חיים, שרן ייני, גל אלברמן, רובן מיקאל, אוסקר סקאריונה, דור מיכה, טל בן חיים ו-וידאר קיארטנסון.

ההרכב הקלאסי של באר-שבע. מעניין אם בעונה הבאה גורש יהיה בוודאות שוער שני. במכבי, מעניין מה שצפוי עם חילופי המקומות בין סקאריונה ודור מיכה. ברק יצחקי בכושר טוב והכריע הרבה משחקי עונה בעבר וכנראה זו הייתה החלטה לא קלה לא לפתוח איתו. אולי הוא יהיה האס מהספסל.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמן לי דור אנחנו לא מתלהבים. מספיק לראות את קינן למשל כדי לקבל מקלחת קרה :p

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Civil Anti Madridista

רוקאביצה חי על משחקים כאלה, רק מול חצי מגרש להשכרה הוא מסוגל לבלוט.

15. oranfu Member

כן, אבל הגולים שלו לא היו במתפרצות.