מחזור 28 בליגת העל: תל אביב צהובה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏2/3/12.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זאת הכתבה שדיברתי עליה

מכירה לא הייתה פה, אני רק מביא את מה שהתכוונתי אליו אתמול.

בסופו של דבר מי שצריכה תישאר, מי שתהיה הכי חדה ומרוכזת בפלייאוף התחתון תישאר, זה יהיה צמוד, הפועל חיפה עם 9 נקודות ברצף עדיין חזק למטה, וזה אומר הכל, אי אפשר אפילו לדעת אם בראשון אמרו נואש...

אין לי ספק שבית"ר לא תירד, לשחק מחוץ לטדי רק יעשה להם טוב, הם קבוצה גדולה, שזה יגיע לרגע האמת זה יתחיל לבוא לידי ביטוי גם בשיפוט, כי אין מה לעשות, אף שופט לא ירצה להיות זה שיהיה אחראי על החלטה גבולית שתוריד את בית"ר ליגה... בית"ר לא תירד, הפועל חיפה נראית טוב מאוד, היא הקבוצה הטובה ביותר באיזור, אם רק היינו יציבים יותר היינו טובים יותר, אבל יש כל כך הרבה רגעים של חושך... שזה מתסכל והופך אותנו למועמדים הרציניים ביותר יחד עם מכבי פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/12
  2. Ice Cream חסה

מכירה של ק"ש לא הייתה אתמול, גם לא מלכתחילה הם רצו להפסיד, אבל שני האירועים האלה בדקה ה-93 הם מהסרייה של "לא אכפת לנו להפסיד יאללה...".
    אי אפשר להוכיח את זה, וגם הטעות (או הכדור שניתז לשיר צדק על היד) הזו יכולה לקרות בכדורגל, לדני עמוס שוב, לא היה באמת אכפת אם הכדור ייכנס או לא, די זכותו...

3. Don Joan Roman Member

אוי נו באמת ואם הוא היה מזנק לצד השני אז כן היה אכפת לו? ואם ערן לוי היה בועט לאמצע גם לא היה אכפת לו?

4. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בואו נסכם את זה ככה
    המשחק של אתמול היה הרבה פחות מכור מהמשחק בין סכנין להפועל חיפה ביום שני.

ואני כבר בעמדה שלא אכפת לי מה התוצאות וזה לא משנה לקבוצה שלי ואני עדיין בטוח ב100% שהמשחק הזה לא כשר.

5. LIVERPOOL87 Member

או שצדק לכאורה מכר את המשחק או שהוא שחקן אפס שאין לו שכל.

בכל מקרה גוטמן צריך להעיף אותו על טיל חזרה לקריית שמונה, אין מקום בנבחרת ישראל לשחקנים כאלה.

ואיך אתה משווה את זה לסכנין-חיפה? הפועל חיפה הייתה הרבה יותר טובה, סגרה מצוין את סכנין ופירקה לה את הרגליים, בשנים האחרונות הפועל חיפה עושה את זה בצורה פנטסטית מול הגדולות, בטעות הקבוצה שיחקה כאילו מכבי חיפה עומדת נגדה ובגלל זה סוף סוף זה נגמר בניצחון.

6. idans Member

יש ספק אין ספק כמו שאומרים.
    אני מאוד מקוה שלקרית שמונה לא יהיה נציג במשחק הבא של הנבחרת מספיק שיש את המעט ספק הזה בכשר לכשרות השחקנים וזה מספיק, בעיקר שיר צדק הבושה.

ביתר אתמול נשארה בליגה הנצחון של אתמול הוא מעבר ל3 נקודות זה נותן לקבוצה דחיפה מוראלית אדירה, עד דקה 93 הם היו עם רגל בלאומית...מבאס

7. אלי מתחן Member

בא מפי אוהד של קבוצה שעדיין נוטרת טינה לרעננה על זה שבאה לשחק מולה כדורגל מחזור אחרון.
    שיר צדק הציל שנייה לפני זה גול בטוח מאליחן, אבל הוא העדיף לחכות ולגרום לפנדל מפגר, רק כדי שיוכלו להאשים אותו במכירת משחק.

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אני מניח שאתה לא תמים
    אני לא נכנס לקשרים המשפחתיים בין האנשים בסכנין לאנשים בהפועל חיפה ( דורה ( המאמן ואחשלו ) ---> טל בנין )
    וגם לא לזה שהמאמן של סכנין גדל מגיל 0 בהפועל חיפה ואימן שם עד לפני שנתיים ובטח לא רוצה להיות זה שמוריד אותם ליגה.
    אני גם לא מתייחס לעובדה שסכנין רוצה שבית"ר תרד ליגה ואם אפשר לתת נקודות ליריבה שלה לתחתית זה מעולה

אני מתייחס רק למה שקרה על הדשא
    סכנין לא רצתה לנצח
    היא באה להעביר 90 דקות קלילות
    בדקה מאוד מקודמת החלוץ שלה מקצץ את אח של המאמן שלו ( אווווווו מעניין מאוד שזה דווקא הוא, הרי הוא נכנס באח של המאמן שלו אז אתם תבואו ותגידו דווקא אותו הוא בחר לפרק? ואני אגיד לכם שכן, הכל מכוון ברגע שהוא נכנס בדורה יש תירוץ טוב למה שזה לא מכור כי הוא בטח לא רוצה לפצוע את אח של המאמן שלו )

סכנין לא התקרבה לשער פעם אחת למרות שהיא קיבלה שער מוקדם
    וגם במצב של 10 מול 10 בבית מול קהל גדול היא לא בעטה כמעט לשער.

אם הקהל של סכנין בא בטענות לשלומי דורה שהוא נתן להפועל חיפה את המשחק מי אני שאדבר בכלל?

9. LIVERPOOL87 Member

זה נכון שסכנין שיחקה ב- 2 דרגות מתחת לרמה שלה.
    אני לא בא להגיד שהמשחק הזה שיקף משחק לגיטימי בליגת העל כי הוא לא.
    הוא היה כשר ומסריח,לסכנין לא הייתה מוטיבציה מיוחדת לנצח את המשחק הזה בידיעה שבית"ר ירושלים מחכה מתחת לקו האדום.
    בגלל זה הם שיחקו בניוטרל.
    ההבדל הוא שצדק לא היה פסיבי, הוא עשה טעות שבלם בליגה ב' לא עושה, זה כבר חורג מיסודות הכדורגל.
    שלא נדבר על עמוס שאם שוער נבחרת ישראל חושב שערן יבעט לו לשער ולא עושה תנועה או סימן של רצון בדקה 94 אז גם הוא צריך לטוס מהנבחרת.
    וקרית שמונה בשיא הלחץ, עונה שלמה הם מגרדים את האליפות הזאת, ועדיין הם מפסידים בצורה מגעילה לבית"ר ירושלים.

מאחל למכבי חיפה (אני אוהד הפועל חיפה) לקחת אליפות השנה, רק לא לבית שאן 2.
    ויש לי הרגשה שסופה של קריית שמונה יהיה כסופה של בית שאן המקורית.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא ראיתי את המשחק של בית"ר מכיוון שהייתי במשחק של הפועל פ"ת והגעתי הביתה רק שערן לוי כבש את הפנדל

אבל הבנתי שדקה לפני זה הוא הציל גול בטוח מקו השער
    בהנחה והוא באמת היה רוצה שבית"ר תנצח ( וזה סביר מאוד כי הוא גדל בקריית שמונה וידוע שרוב תושבי קריית שמונה אוהדי בית"ר ) הוא פשוט היה נותן לאותו כדור להיכנס / עושה פוזה מסויימת שתגרום לאותו כדור להיכנס שיראה שהוא ניסה להציל וטעה ולא נוגע ביד בצורה כל כך ברורה ברחבה לא?

איזה אינטרס היה לו להציל את הכדור מהקו ( שוב, לא ראיתי אז אני לא יודע כמה ההצלה הזו באמת הייתה מניעת גול בטוח ) אם דקה אחרי זה הוא נוגע ביד בכוונה וגורם לפנדל?

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/12
  11. idans Member

צודק,
    וקנדי נרצח ע"י הבולשת האמריקאית, אלביס פרסלי בכלל חי, והמוסד הוא זה שהפיל את התאומים.

ראיתי רק את המחצית הראשונה של המשחק הזה וסכנין שיחקה כמו בתקופה של לחמן, שחקני הפועל חיפה פחדו לגעת בכדור מחשש שיקחו להם את הרגל בדרך, ואפילו שלומי דורה יצא על השדרים בשידור חי.
    סכנין רצתה לנצח בטח ובטח שהם בדרך לעונת השיא שלהם בליגת העל, פשוט סכנין בתקופה פחות טובה והפועל חיפה ניצלה את זה, וגם אתמול בנתניה היה המשך ישיר לתצוגה נגד הפועל חיפה.

12. idans Member

על בונקר של 11 שחקנים במשך כל המשחק, ועל השמחה שלהם בסוף המשחק כאילו מינימום זכו בדאבל...למה לבאס ולהחזיר אותי 9 שנים אחורה :/

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם שיר צדק ודני עמוס "מכרו" את המשחק(מה שלא קרה) עדיין אתם שוכחים שבית"ר זאת הקבוצה שהכי סובלת השנה מחוסר ספורטיביות - הורדת 2 נקודות+6 רדיוסים על כוסות חד פעמיים ושרית צעיף, בעוד שבקבוצות אחרות זורקים מוטות, כדורי ים, מטריות וברזלים למגרש ויש כאלו שמכניסים רימון עשן ליציע.

הפועל חיפה מנצחת את סכנין שלא מתאמצת בדוחא ואחרי שבוע עוד מעיזה לפתוח פה על שאר קבוצות התחתית, הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

מנסים להוריד אותנו ליגה בכוח, ותהיו בטוחים שנגד מכבי פ"ת ישלחו איזה אלי חכמון או אלון זפת מטעם אבי לוזון אבל על אפכם וחמתכם אנחנו נישאר בליגה.

14. Telkiyski Member

http://www.pics2us.info/images/1330932187.Xxx

תראו איפה הכדור ואיפה יד שמאל של צדק (באוויר)
    בושה וחרפה
    אין סיכוי בעולם שזה לא מכור
    ק"ש הייתה ותשאר ביט"ר סניף צפון

15. Love Is Red Member

אני דווקא התרשמתי שהכדור אומנם פגע ביד שלו אבל פנדל לא היה כאן, כלומר הוא נגח את הכדור שליטף את היד שלו, אבל היד לא שיחקה עם הכדור אלא להפך ועל זה רוב השופטים היו ממשיכים את המשחק אבל משום מה אדון מאיר לי החליט לתת פנדל תמוה משהו.