מחזור 28 בליגת העל: 0:3 קליל למכבי חיפה על ה.פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/3/10.

1. שלו Guest

המשחק בוסרמיל הסתיים ללא שערים. משחק שלישי ברציפות ללא ניצחון להפועל ב"ש, שניים בליגה ואחד בגביע. לפי מה שהבנתי בני יהודה הייתה הדומיננטית ויכלה לגמור את המשחק בכמה מצבים שהגיעה אליהם, אששדוד בדרך לניצחון על מכבי ת"א והפליאוף העליון רחוק מתמיד, אני בספק גדול אם נצליח להגיע לשם בתום העונה. הפועל חיפה שמטה יתרון של שני שערים נגד מכבי פ"ת באורווה. ניצחון על פרדי דוד וחניכיו ללא ספק היה נותן קצת אור לאדומים מחיפה, זה כבר היה להם בידיים וחבל מצידם שהם איבדו אותו.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

במחזור הראשון של עונת 08/09 סיימה באר שבע בתיקו 0 עם רמת השרון בגרונדמן, וזאת הייתה הפעם האחרונה שמשחק של הקבוצה הסתיים ללא שערים. המשחק האחרון בוסרמיל שהסתיים ללא שערים התקיים ב24.3.08, כמעט שנתיים בדיוק!

המשחק היום היה פתוח ויכל להגמר לשני הצדדים. כן, בני יהודה הייתה יותר מסוכנת, אבל לא יותר מדיי. דווקא משחק כזה שלא מגיע לו להגמר ב0-0 כן נגמר בתוצאה הזאת. הפעם האחרונה שבה כבשנו 2 שערים הייתה נגד נצרת, בדיוק לפני חודש (27.2). כבר מספר משחקים שאנחנו לא כובשים יותר משער. בדש אפרפר, פדידה וקדוסי גרועים ביותר, אין לנו התקפהה!!

הפער מהפלייאוף התחתון 2 נקודות בלבד למרות שאנחנו מקום שביעי. בשבוע הבא בקריית אליעזר נגד הפועל חיפה הנאחסית ומסיימים נגד עכו בוסרמיל, אותה עכו שהיא קבוצת תחתית אבל התקפית ביותר. חייבים ניצחון באחד המשחקים כדי להבטיח את מקומנו בפלייאוף אמצע.

3. שלו Guest

אל תשכח שהמרחק מהפלייאוף העליון הוא רק ארבעה נקודות וזה עדיין אפשרי. יש לאשדוד משחק לא קל נגד סכנין בדוחא בשבוע הבא ולאחר מכן היא תארח את הפועל פ"ת בי"א. שום דבר עוד לא גמור. לפחות כרגע.
    ---
    צביקה הדר לא נשאר אדיש והגיע לביקור בשער 5: http://www.youtube.com/watch?v=gJ1a8htzXW8 :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx מכבי חיפה- הפועל פתח תקווה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/6.Xxx

ראשון, 20:00
    שופט: לירן ליאני

מכבי חיפה תארח מחר את הפועל פ"ת לעוד משחק סופר קריטי מבחינתה, הפועל ת"א ניצחה היום והפער עומד רק על 5 נקודות, מול מכבי חיפה תעמוד הפועל פ"ת שלא מתכוונת לוותר בקלות ותנסה מבחינתה לעשות עוד צעד משמעותי בדרך לבריחה מהתחתית.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/065/570.Xxx
    אוהדי מכבי חיפה תומכים, הקבוצה צריכה אותם

מכבי חיפה בלחץ אטומי, מכבי חיפה בתקופה רעה מאוד והכל נראה קשה יותר וכבד יותר. הירוקים מגיעים אחרי 2 הפסדים רצופים, הראשון לבני סכנין בליגה והשני בגביע להפועל ר"ג, הפסד שסתם את הגולל על חלומות הדאבל של אלישע לוי. מעבר לההפסד, מכבי חיפה נראיתה אנמית ואובדת עצות, חיפה לא הצליחה לסכן את הפועל ר"ג אפילו פעם אחת ונראה היה שגם אם המשחק היה נמשך עוד כשעה, זה לא יעזור. אלישע לוי והצוות עושים הכל על מנת להכניס לשחקנים אופטימיות על מנת לא להיכנס למצב מאוד לא פשוט, הפועל ת"א ממשיכה לנצח, ואם האלופה לא מנצחת את הפועל פ"ת הפער הוא 5 נקודות, זאת אומרת אחרי הקיצוץ- 2 נקודות בלבד. בחיפה לא רוצים לחשוב על אפשרות שהאליפות הזאת תחמוק להם מהידיים, בשביל שזה לא יקרה הם יהיו חייבים להתעשת ולחזור למסלול הניצחונות. האוהדים הגיעו לאימון המסכם, עודדו וניסו לעזור לשחקנים לחזור לעצמם, אין ספק שהשחקנים בירוק זקוקים לכל טיפת עידוד בתקופה הזו.
    דקל קינן יחזור מהרחקה ויחליף מורחק חדש, ג'ורג' טשיירה שהורחק נגד הפועל ר"ג. בוקולי יפתח על חשבונו של קולמה הפצוע לצידו של בירם כיאל, ואייל גולסה עדיין לא חוזר לסגל.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/194/486.Xxx
    אלי מחפוד, מקווה להמשיך את הבריחה מהתחתית

הפועל פתח תקווה מגיעה לקרית אליעזר עם רצף של 10 משחקים רצופים ללא הפסד, רצף שמחדיר בשחקנים הרבה מאוד ביטחון, ביטחון שהתחתית אוטוטו מאחוריהם, ובפ"ת יש את המוטיבציה להמשיך את ההתרחקות מהתחתית גם על חשבון מכבי חיפה. בהפועל פ"ת מדברים בגלוי על הרצון להפתיע בקרית אליעזר ומקווים שהתקופה הרעה תימשך והלחץ הגדול שיש על הירוקים ישפיע על המשחק. הפועל פ"ת רחוקה 7 נקודות מהקו האדום, זה לא מספק אף אחד מכיוון שהקיזוז הופך את הפער ל-3 נקודות בלבד, לכן בפ"ת הפוקוב עדיין גבוה, ולאף אחד אין ספק שכל נקודה היא עדיין מאוד מאוד חשובה.
    אלי מחפוד יצטרך להסתדר ללא אלנתן סלמי המושעה, הבלמים אודי חנון ועמנואל מתיאס חוזרים לאט לאט לאימוניןם אבל נראה שלא יוכלו לשחק. אלי ביטון שנח נגד נצרת עילית עקב פציעה, צפוי לחזור להרכב.

הרכבים משוערים:
    מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, שי מימון, פיטר מסיללה, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב, יניב קטן, ולדימיר דבלאשוויל ושלומי ארבייטמן.
    הפועל פתח תקווה: יוסי שקל, שגיב כהן, גל כהן, דניאל אדו, סאלם אבו סיאם, גיא צרפתי, ג'ונתן אסוס, ראובן עובד, אלי ביטון, ארמון בן נעים ואיברהים בסיט (עוסמאן באשירו).

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שוב אותו מערך, 4:4:2 למרות שכבר הוכח ויותר מפעם אחת שארבייטמן ודבלאשווילי פשוט לא יכולים לשחק יחד.
    אין טעם לנסות להפעיל מכשיר חשמלי שלא עובד, זה רק יקלקל אותו עוד יותר, במקרה הזה אני לחלוטין לא מבין את אלישע.

6. Igi Member

אם גם מחר דבה יהיה על הפנים, הגיע הזמן לתת לסאדאת את ההזדמנות בהרכב. גאדיר כבר כמה משחקים טובים מראה רמה מאד נמוכה...לא מבין מה קורה איתו, בתחילת העונה הוא היה אדיר.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מבחינת כדורגל אשדוד בהחלט ראויה לפלייאוף העליון, בוודאי שהיא ראויה יותר מאיתנו, ואני מניח גם שהיא ראויה יותר מנתניה, שלא ראיתי אותה יותר מדי, אבל כשראיתי הייתי רחוק מלהתרשם ולחשוב שנתניה קבוצה ששווה פלייאוף עליון. אגב העסק לא סגור עדיין, יש 2 מחזורים לסיום ואני באמת די מקווה בשביל יוסי מזרחי שהקבוצה שלו לא תחרבן לו את זה. מגיע לבאר שבע ולנתניה להשתעמם בפלייאוןף האמצעי בעוד שאשדוד תהיה אחת כזאת שתשפיע על זהות האלופה.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ"כ הייתי שמח היום בשביל דן שהבקיע היום שער ראשון בבוגרים של בית"ר, שחקן מקצוען כמוהו שגם בישל לבן-שושן צריך לשחק הרבה יותר כאשר בית"ר של העונה היא קבוצה שבנויה על צעירים, גם צחי אליחן עם שער ראשון בבוגרים וראו כמה הוא התרגש, מגיע לו.
    אנחנו כבר במקום הרביעי ומרחק של 4 נקודות ממכבי ת"א שבמקום השלישי כאשר יש משחק בינינו בטדי עוד שבועיים ואת הקיצוץ של לוזון כך שיש סיכוי גדול לסיים את העונה עם מקום לאירופה.

9. Don Joan Roman Member

גאדיר היה אדיר רק נגד בית"ר של יצחק כלום, חוץ מזה העונה שלו מוגדרת ככישלון חרוץ אבל הוא עוד צעיר ויש לו זמן לשפר.

בנוגע למשחק שלנו היום: בהתחלה חששתי קצת מהמשחק אבל משריקת הפתיחה כשראיתי את הנחישות שהשחקנים שלנו הפגינו החשש התפוגג ונעלם ואחריי 17 דקות כבשנו את הראשון כשטוטו עבר בקלות 3 שחקנים של נצרת(מזל שהאידיוט ששמר עליו לפניי החליק כי טוטו חלם באותו מצב לכמה שניות), נחנו קצת ונתנו את השני אחריי חטיפה ובישול מצויינים של חן עזריאל ואם היינו לוחצים עוד קצת גם היינו משיגים את ה3:0 לפניי הירידה להפסקה אבל לא עשינו את זה ועלינו למחצית השנייה עם רגלים כבדות מעייפות והעברנו לנו את המשחק בשקט כשנצרת השתלטה על מרכז השדה אבל כל פעם שניסתה להגיע למצב מול הרחבה שחקני ההגנה שלנו היו שם כדי לנקות ולהכריח אותם לבעוט מקילומטרים שזה דבר שאריאל הרוש לא נכנע לו גם עם עיניים קשורות, דה לה האסה המעולה וואסקס החלש יצאו, נכנסו עידן טל שניכר עליו שהיה עייף וכמובן הגאון איבינדר שבעשר דקות פשוט פירק את אח"י עם בישול מצויין לעמית וגול נהדר מול מאייבי(ןוהייתה לו עוד בעיטה מצויינת שהשוער הנצרתי הדף נפלא) וקינחנו בגול נהדר של עוד ילד שהיה מרגש מאוד לראות אותו כובש: צחי אליחן שכמה דקות לפניי כן הגיע למצב דיי טוב אבל לקח מקדמה גדולה מדיי ואיבד.
    בסה"כ משחק טוב שלנו בלי 2 הכוכבים הגדולים שלנו ו70 דקות בלי עידן טל אבל עם ילדים מוכשרים שהכי כיף לראות אותם כובשים, מורידים חולצה מהתרגשות ועטים על דוד מלך ישראל, אחחח איזה שבת תענוג, תודה לך בית"ר על שבוע גדול.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה לוח המשחקים של הפלייאוף, ואם הטבלה תישמר מבחינת בית"ר אז מחזור אחרון אנחנו מארחים את הפועל בטדי עם סיכוי להרוס להם אליפות(למרות שלדעתי מכבי חיפה תבטיח את האליפות לפני).

פלייאוף עליון

17.04.10 - מחזור 31
    מקום 1 - מקום 6
    מקום 2 - מקום 5
    מקום 3 - מקום 4

24.04.10 - מחזור 32
    מקום 6 - מקום 4
    מקום 5 - מקום 3
    מקום 1 - מקום 2

01.05.10 - מחזור 33
    מקום 2 - מקום 6
    מקום 3 - מקום 1
    מקום 4 - מקום 5

08.05.10 - מחזור 34
    מקום 6 - מקום 5
    מקום 1 - מקום 4
    מקום 2 - מקום 3

15.05.10 - מחזור 35
    מקום 3 - מקום 6
    מקום 4 - מקום 2
    מקום 5 - מקום 1

פלייאוף אמצעי

17.04.10 - מחזור 31
    מקום 7 - מקום 10
    מקום 8 - מקום 9

24.04.10 - מחזור 32
    מקום 10 - מקום 9
    מקום 7 - מקום 8

01.05.10 - מחזור 33
    מקום 8 - מקום 10
    מקום 9 - מקום 7

פלייאוף תחתון

17.04.10 - מחזור 31
    מקום 11 - מקום 16
    מקום 12 - מקום 15
    מקום 13 - מקום 14

24.04.10 - מחזור 32
    מקום 16 - מקום 14
    מקום 15 - מקום 13
    מקום 11 - מקום 12

01.05.10 - מחזור 33
    מקום 12 - מקום 16
    מקום 13 - מקום 11
    מקום 14 - מקום 15

08.05.10 - מחזור 34
    מקום 16 - מקום 15
    מקום 11 - מקום 14
    מקום 12 - מקום 13

15.05.10 - מחזור 35
    מקום 13 - מקום 16
    מקום 14 - מקום 12
    מקום 15 - מקום 11

11. Don Joan Roman Member

בוא נקווה שנצליח לטפס אפילו עוד מקום אחד בטבלה, ממש לא בא לי על קריית אליעזר ולא בגלל שאני פוחד מהירוקים, אלא בגלל שאין לי כוח שוב לשבת קילומטר מהמשחק

12. Number 8 Member

הכל תלוי באחי נצרת בבלומפילד בשבוע הבא. אם מכבי ת"א מנצחת, המקום השלישי שלה.
    ודווקא אם אני אוהד בית"ר, הייתי רוצה לארח את הפועל במחזור האחרון ולהרוס להם את האליפות.

13. Don Joan Roman Member

אני אוהד בית"ר ויותר עושה לי את זה להגיע למקום שלישי לפניי הפליאוף ולסיים שם גם מאשר לדפוק להפועל משהו שגם ככה לא יהיה שלה כי היא תדפוק לעצמה הרבה לפניי כן עם הפסד למכבי חיפה, וכן אני יודע שהכל תלוי במשחק שלכם מול אח"י ובגלל זה אני לא אופטימי אבל לפעמים קורים נסים בכדורגל, חוץ מזה שאם נסיים רביעי יש גם סיכוי שהפועל תחגוג אצלנו אליפות וזה כבר יותר ממה שהלב מסוגל לספוג והעיניים לראות.

14. Igi Member

גאדיר היה השחקן הכי טוב בצמד המשחקים שהעלה את מכבי חיפה לצ'מפיונס ובכלל נתן פתיחת עונה טובה.

15. שלו Guest

מוחמד גאדיר דיי התנדנד העונה. הוא פתח אותה טוב, המשיך אותה רע, חזר לכושר טוב ושוב נעלם. אבל כמו שנאמר מעליי, הוא עוד צעיר ויש לו עוד הרבה מה להוכיח ואני בטוח שהוא יצליח ובגדול.