מחזור 28 בפרמיירליג: ווסטהאם וצ'רלטון בקרב הישרדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏23/2/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שבוע די מוצלח לנציגות האנגליות באירופה חוזרת הליגה לפעילות. בסופ"ש הקרוב יערכו רק 8 משחקים, בשל גמר גביע הליגה בין צ'לסי לארסנל שייערך ביום ראשון הקרוב. 3 משחקים מתוך ה-8 ישוחקו ביום ראשון מאחר והנציגות בגביע אופ"א שיחקו ביום חמישי בערב.

משחקי המחזור:
    שבת:
    פולהאם-מנצ'סטר יונייטד (14:45)
    צ'רלטון-ווסטהאם (17:00)
    ליברפול-שפילד יונייטד (17:00)
    מידלסברו-רידינג (17:00)
    ווטפורד-אברטון (19:15)

ראשון:
    וויגאן-ניוקאסל (15:00)
    בלקבורן-פורטסמות' (17:00)
    טוטנהאם-בולטון (17:00)

:aaa12:

2. Pipe Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42583000/Xxx/_42583343_liv_shfu.Xxx

תאריך:24.2, יום שבת
    שעה:17:00
    איצטדיון:אנפילד
    שופט:סטיב בנט

האדומים של רפא בניטז נמצאים בסוג של אופוריה אחרי שהדהימו לא מעט אנשים ב2-1 בספרד שמציב אותם בעמדה נהדרת לרבע הגמר, וחוזרים לליגה למציאות אחרת לגמרי ולמפגש מול שפילד יונייטד הצנועה. ליברפול תנסה להוציא הפעם יותר מנקודה אחת, אחרי שבמפגש שלהם בסיבוב הראשון בברמל ליין, במשחק שפתח את העונה, נפרדו הקבוצות בתיקו 1-1 כשליברפול נהנתה מפנדל מפוקפק של רובי פאולר. בניטז יודע שבליגה המקום למוקדמות הצ'מפיונס למעשה מובטח,ואחרי שהודח גם מגביע הליגה וגם מהגביע האנגלי, כל יהבו מונח על ליגת האלופות, ולכן צפוים לא מעט שינוים בהרכב האדום מהאחד עשר ששיחקו בקאמפ נואו.פטר קראוץ', שקיבל פחות מדקה ביום רביעי צפוי לחזור להרכב, כמו גם סמי הופייה הותיק שכלל לא שותף. עוד רענון בהרכב האדום יגיע מכיוונו של חאבייר מאסצ'רנו, הארגנטינאי שהגיע מבהשאלה מווסטהאם, שיערוך את הבכורה שלו אחרי שקיבל את האישור לשחק מההתאחדות האנגלית. מומו סיסוקו,שהיה המצטיין בשורות ליברפול ביום רביעי,וגם הספיק להפצע ולהיות מוחלך באמצע השבוע,נמצא בספק ועושה רושם שבניטז לא יסכן אותו. גם ג'רמיין פנאנט ופאביו אורליו נמצאים בתמונת ההרכב. ליברפול תסחר גם השבוע את הארי קיואל,שהאור בקצה המנהרה שלו עדין לא נראה, ואת לואיס גארסיה ומארק גונאזלס שפצועים כבר זמן מה. מנגד לבליידס,שרחוקים כ-10 נקודות מהקו האדום ועושה רושם שנמצאים בדרך הבטוחה להישארות בליגה, מצפה אתגר לא קטן במרסיסייד.אם ההיעדרות של לי ברומבי וקית' גילספי המורחקים ומאט קילגלון ומיקל ליגרטווד הפצועים,בנוסף להעובדה שדני וויבר,לוטון שלטון וכרס מורגן נמצאים בספק גדול לא מספיקה, גם הסטטיסטיקה לא עומדת לצידם. חניכיו של וורנוק הפסידו את ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלהם, בעוד שליברפול לא הפסידה משחק ליגה בבית מאז ההפסד לצ'לסי באוקטובר 2005. כמו כן, הניצחון האחרון של שפילד באנפילד הגיע לפני כ13 שנה.
    זה מה שהיה למאמנים להגיד לקראת המשחק:"כשאתה חוזר ממשחק באירופה זה יכול להיות מסוכן ותמיד צריך להתרכז. אנחנו יודעים שהם קבוצה טובה,היה להם הרבה זמן להתכונן ולא יהיה לנו קל" אמר בניטז.
    "אנחנו נשחק מול שחקנים נהדרים, אבל גם לנו יש שחקנים טובים ונעשה את המיטב. אנחנו מודעים ליכולות שלהם ויודעים איפה המגרעות שלנו.צריך לנצל את המשחק שלהם באמצע השבוע לטובתנו" אמר המנג'ר האורח וורנוק.
    http://i.a.cnn.net/si/2007/soccer/02/21/champions.wednesday/p1_liverpool_0221.Xxx
    בלאמי וריסה חוגגים בקאמפ נואו באמצע השבוע.צריכים להתרכז הפעם בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/07
  3. Hammer Member

אני רוצה להבין איך אח שלי העיז לקבוע את הברית של בנו (הבכור) בדיוק כשמתחיל ווסטהאם - צ'לרטון מחר. אנשים בלי רגשות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

4. קינג לדלי Member

" בשבילי אח שירד לתרבות רעה הוא לא אח ! "

בדיוק בשביל המקרה הזה הומצא המשפט הזה בסנוקר.

5. George Best Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42583000/Xxx/_42583301_ful_manu_0506.Xxx

תאריך: 24/2/2007.
    שעה: 14:45.
    איצטדיון: הקרייבן קוטג', לונדון.
    שופט: פיטר וולטון.

במשחק שיחנוך את המחזור ה28 בפרמיירליג, שהיה גם המחזור הראשון של העונה, תארח פולהאם את מוליכת הטבלה הגאה, מנצ'סטר יונייטד.
    פולהאם מגיעה די רעננה למשחק, בטח יחסית ליריבתה התשוששה שקצב המשחקים המטורף שלה ימשך גם בשבועיים הקרובים.אך הקוטג'רס, שנחלו תבוסה ביתית קשה 4-0 מול טוטנהאם במסגרת הסיבוב הרביעי של הגביע האנגלי, ינסו לצאת מהתקופה הרעה בה היא נמצאת, שכוללת ניצחון ליגה אחד בלבד בתשעה האחרונים, כולל הפסד 2-1 בריבוק סטדיום במחזור האחרון.מנגד צפוי אלכס פרגוסון שוב לעשות רוטציה, מאחר והקבוצה נקלעה למשחק חוזר מול רדינג(1-1 באולד טראפורד), וביום שבת משחק ענקיות באנפילד, וגם הגומלין במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות תגיע שלושה ימים אחרי המשחק הזה.
    פולהאם, שמיקומה(14) די הופך לשגרה בשנים האחרונות, תקווה לנקום ביונייטד על הסיבוב הקודם, בו השפילו השדים האדומים את חניכיו של קולמן(1-5), במשחק שבו כבר בדקה ה19 הייתה התוצאה 0-4.לפחות מבחינת הסטטיסטיקה יהיה שווה לראות את המשחק בין שתי קבוצות שהמשחקים ביניהן מניבים לנו מבול של שערים - 2-3 ליונייטד אשתקד בקרייבן קוטג', 2-4 באולד טראפורד וכאמור 1-5 העונה.
    הקבוצה הלונדונית תחסר את המגן השמאלי פרנק קדרו עקב פציעה ואת האיטלקי מונטלה עקב השעיה, אך מי שיחזור בהשעיה הוא הקפטן מייקל בראון.קרלוס בוקנגרה וקולינס ג'ון יקוו להופעה 100 בפולהאם.
    מנגד מגיעה היונייטד לאחר ניצחון 0-1 "שנוי במחלוקת" בצרפת על ליל, במשחק שיצר הרבה מהומות עקב הטענות של הצרפתים לשער שכבש ראיין גיגס, שגרר הפתרעויות קשות ביציעים ואלימות כלפי האוהדים האנגלים, שהגיעו עד לבירור באופ"א.מעבר לכך, בפני היונייטד עומדים כאמור הרבה מאוד משחקים תוך ימים ספורים, ופרגוסון יאלץ שוב להשתמש ברוטציה.אגב, יונייטד תוכל לפתוח מחר פער של 9 נקודות מצ'לסי שמשחקת בגמר הגביע האנגלי ביום ראשון, ואפילו 12 נקודות בשבוע הבא מול ליברפול(צ'לסי משחקת מאוחר יותר באותו יום).כריסטיאנו רונאלדו, מלך שערי הליגה של היונייטד עם 15 כיבושים בספק קל למשחק, כמו גם ראיין גיגס.אם אחד מהם לא יעלה, ג'י סונג פארק שנמצא בתקופה טובה מאוד לאחר פציעה ארוכה ומתסכלת, ישחק מחר ביום הולדתו ה26.

אלכס פרגוסון התראיין ואמר:"יש לנו סיכוי מצוין לזכות באליפות, אבל אנחנו לא רוצים להתסכל יותר מדי קדימה.זה יכול ליצור שינוי בראש של אנשים אם נפתח פער גדול יותר וצ'לסי תתחיל לסגור אותו.אבל אם אנחנו מנצחים, אז למה זה משנה בכלל?אנחנו בתקופה מאוד עמוסה כרגע, והשימוש בסגל שלנו מאוד חשוב.אין ספק שיש לנו יותר אופציות בסגל יחסית לאשתקד(מתייחס לפציעות), ואין לי שום דאגות לגבי הביטחון או היכולת הכללית של הקבוצה".

http://www.smh.com.au/ffximage/2004/11/24/ferguson2_narrowweb__200x295.Xxx
    אלכס פרגוסון.אופטימי מאוד לגבי המשך העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/07
  6. KirkH Member

אגב, יונייטד תוכל גם להגיע עם הפרש של 6 נקודות ושני משחקים עודפים על צ'לסי...

WE'LL KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH :aaa021:

7. Hammer Member

כבר דיברתי על זה עם אמא שלי (שאיימה שהיא תחתוך את התקציב שלי לשנה) ועם אבא שלי ("אני רוצה להבריז מהברית כדי לראות את המשחק לא פחות ממך, אבל אין מה לעשות").

איזה חוסר התחשבות...

8. קינג לדלי Member

תשמע,אתה בבעיה.
    מתי המשחק ומתי הברית ? אולי אני אחשוב על תכנית מילוט בשבילך,הרי אנחנו עשינו קריירה על בריחות (איסטלנדס לפעמים מכונה "כרובי" בגלל שעכשיו הוא ליד אשתו ובתוך שעתיים יכול להיות שם ולהרים לה טלפון ממנצ'סטר).

9. Hammer Member

קודם כל, תודה רבה על ההבנה והדאגה, זה נוגע ללב שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

הברית ב-16:00, המשחק ב-17:00.

10. KirkH Member

יש הופעה חייה של בן גוריון שמש בערוץ הראשון וזה מה שאתה עושה במקום?

11. קינג לדלי Member

יש לי את זה בוידאו...
    אך יודקה יודקה...

12. Hammer Member

עלית על איזה רעיון שיעזור לי להתחמק מהברית באמצע? (רציתי להגיד לחתוך באמצע, אבל תפסתי את עצמי בזמן).

13. קינג לדלי Member

תן לי זמן ומקום ואני כבר אחפש משהו.
    יש שידור בכלל ? אוקיי אני רואה שיש בצ'רלטון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/2/07
  14. raanana4ever Member

ווסטהאם בסך הכל מנסה לרכך את הירידה ואבא שלך איש מסכן אם הוא יוותר על ברית של נכדו הבכור בשביל לראות את בואה מורטה בפעולה.

15. Hammer Member

כבר כתבתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    הברית ב-16:00, ברחוב אמציה 1, בירושלים, המשחק בשעה 17:00, Boleyn Ground, Green Street, Upton Park, London, E13 9AZ או בערוץ 53 בממיר הדיגיטלי היקר שעומד בסלון ביתי.