מחזור 28 ומשחק השלמה בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏11/3/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'נאס, מעניין אותי - מה אתה חושב על המשחק מחר??

2. toon-UPON-tyne Member

מאיזה בחינה?

אני חושב שיהיה משחק שקול עם הרבה מצבים לשני הצדדים... מקווה שנשחק טוב ...
    אם לפי המשחקים האחרונים של ניוקאסל החוץ - ניוקאסל שמה גול ראשונה וסופגת דקה 90....
    נראה לי כבר יש לנו איזה 8 תיקויים רצופים (לא זוכר בדיוק תאמת אולי זה רק 5 6) ומתוכם 3 4 שהובלנו וספגנו דקה 90.....

אני מקווה לטוב..

3. ליהי Member

ברוך שובי. זאת ליהי,למי שלא זוכר (ולא טרח לקרוא את השם מלמעלה).
    וואו,מדהים כמה אוהדי ארסנל יש פה כבר. כשעזבתי,היו בערך שניים (איז איט כריסמס אולרדי?), מעניין מה יש למשה אוחיון (היי שם,מניו) להגיד על זה.

האמת היא שאני רוצה יותר לדבר על הניצחון של צ'לסקי מאשר של ארסנל היום- מהסיבה הפשוטה: של ארסנל היה משכנע. של צ'לסי לא.
    מפריע לי שג'ון טרי וקולגותיו לסטאמפורד ברידג' יוצאים בהצהרות נוסח:"ארסנל תמעד, הכל פתוח", בשעה שזאת עולה לרבע גמר ליגת האלופות על שער עצמי של יריבה אומללה, ונותנת לבולטון (שאחרי המשבר), לשכב לה על השער מחצית שלמה. פייר מפריע לי.

נכון למחזור הזה, עם מנצ'סטר מינוס משחק שישוחק מחר, אם יש לארסנל מאיימת על הטרופי של האליפות,זו לא צ'לסי, זו מנצ'סטר. צ'לסי תמעד. אז זה לא קרה היום,זה יקרה מחזור הבא.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אף אחת לא מאיימת על ארסנל.
    צ'לסי תמעד ואולי גם מנצ'סטר אבל זה לא משנה. ארסנל לא תמעד והכל תלוי בה.

ארסנל ממשיכה לנצח משחקים בקלות בלתי נסבלת והיא הולכת לסיים עונה בלי הפסד ולא משנה אם מנצ'סטר וצ'לסי ימעדו או לא.

5. ליהי Member

אני הרבה יותר זהירה בתקוות לי,אבל נוטה לחשוב כמוך.
    לארסנל יש הרגל מקולל לקרטע במאניטיים.

ארסנל כיום היא קבוצה מושלמת. כך לפחות אני מאמינה. אנשים יכולים עד מחר להגיד שצריך חיזוקים בהגנה, רענון בקישור,אבל האמת היא,שזה מה שמתחבר הכי טוב. זה ההרכב שרץ הכי מהר, וגם אם יצרפו את השמות הכי גדולים,זה עדיין לא ישפר את הקבוצה הזו כרגע,כי היא בכלל לא ניתנת לשיפור.

אבל אני כן מאמינה, שמנצ'סטר עכשיו חיה פצועה, וכחיה פצועה, היא בשיניים תאבק על כל נקודה, ותאסוף את רובן עד סוף העונה. זה מפחיד אותי. זה מבעית בשבילי, אבל צריך לשמור על ריאליזציה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הייתי אומר מושלמת.
    לליגה זה מצויין וארסנל היא הקבוצה הטובה בליגה ללא ספק וללא עוררין.

אבל אני בספק אם באירופה במשחקים נגד ריאל מדריד ומילאן זה יספיק. זה לדעתי המבחן הגדול של ארסנל העונה. ההצלחה בליגת האלופות תקבע אם סוף סוף יהיה אפשר לכתוב את ארסנל וריאל מדריד באותה שורה ברשימת הקבוצות הטובות באירופה. עד שארסנל לא תוכיח אחרת זה בינתיים לא ככה.

7. Gooner Member

דווקא רייס היה מצוין היום!

ואני דווקא מת על הבעיטות החופשיות המהירות האלה,אסור לקחת שום דבר כמובן מאליו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/04
  8. ליהי Member

אני מסכימה. אסור בשום פנים ואופן לקחת את האליפות כדבר מובן מאליו.

שנה שעברה זה התנקם בארסנל כל כך חזק בסופו של דבר. השנה דברים מאוד שונים,אני יודעת,אבל צריך להפנים פה שמנצ'סטר לא פרייארית של אף אחד,והיא מודעת לכך שהאפשרויות שלה לתארים הולכות ומצטמצמות, וברמה הכללית על הגביע היא בכלל לא מסתכלת בעין יפה,למרות שפרגי בחיים לא יודה בזה.

9. Javier Zanetti Member

צ'לסי ראסמי לא הרשימה....בולטון פתחה אותה במחצית הראשונה וגם המחצית השנייה הייתה די שווה בכוחות.
    לדעתי ארסנל מסוגלת לעשות את זה גם באירופה השנה משום שלאף אחת מהמתחרות שלה אין את הכלים להתמודד מולה>ההגנה של ריאל לא חזקה מספיק כדי להתמודד עם הנרי ובלי קשר דפנסיבי אין להם בכלל כלים להתמודד עם פירס וליונגברג.
    מילאן לא תסתדר עם ארסנל באגפים פשוט כי קלאדזה וקאפו איטיים מדי...
    והמסקנה שלי היא שארסנל תלך עד הסוף בליגת האלופות כי ארסנל של השנה היא קבוצה מושלמת שבה כל השחקנים(כולל הצעירים) הם שחקנים בוגרים ומנוסים ועם זאת גם מהירים ונחושים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. KirkH Member

נו, בצ'לסי עסקים כרגיל, שוב פעם חסר לנו את הפני כדי להגיע לפאונד. באמת תודה רבה לאלילת המזל שניזכרה סוף סוף להתעורר ולהתייצב לצידנו... באמת טוב שבאת, ממש הצלת לנו את העונה - לא!!!

סחה על המחמאות, אבל באמת שהן לא במקום. לומר על צ'לסי של אתמול שהיא לא הרשימה זה אחד האנדר-סטייטמנטס של השנה. זה היה משחק מגעיל. זה היה אחד המשחקים הכי גרועים של צ'לסי בעונה הזו אם לא הגרוע שבהם.
    למעט אמברוסיו של המחצית הראשונה, ג'ון טרי (בלי קשר לשער אגב...) ומעט מאוד ווילי גאלאס פה ושם - אף שחקן של צ'לסי לא הגיע לריבוק. וככה זה גם נראה.
    אם זו לא הייתה בולטון שמסתמכת ב101% על שחקן חסר תכלית כמו ג'י ג'י אוקוצ'ה, זה גם היה נגמר בתוצאה מאוד גבוהה לטובת היריבה של הכחולים.

ראניירי כמובן ממשיך לעצבן, דקה 65 אין שערים, אין תקווה באופק - הדביל יורד לבונקר, ג'ואי קול במקום קרספו. יש לאיטלקי יותר מזל משכל זה בטוח. בולטון ואלרדייס קלטו מהר מאוד את הרמז ועלו למעלה, העובדה שג'ון טרי היה צריך לעלות עד החצי כדי לחלץ כדור ואחר כך לרוץ עד לקו השער של יוסי כדי לסיים את המהלך מבהירה בדיוק עד כמה המצב היה חמור.

אגב, הפרשנים והשדרים בבריטניה יכולים לדבר עד מחר על זה שלאמברוסיו לא היה ניסיון רציני ברמות הגבוהות למרות שהוא כבר בן 30, שיחפשו טוב ברקורד של קודו וימצאו לי את הניסיון המקדים שהוא הגיע איתו. גם אם חזינו במשחק הכי טוב בקריירה שלו, אני מאמין שיש דברים בסיסיים שיהיו לו גם בימים קצת פחות טובים. אם זה 100% מבעיטות ההרחקה שנוחתות בתוך תחומי המגרש (בניגוד לאחוזים החד סיפרתיים של סאליבן), אם זה המון המון ביטחון שגם מתבטא ביציאות אמיצות שחוסכות הרבה בעיות, ובעיקר כאשר מדובר בשליטה מינימלית בכדור (אההמ, כדורי גובה, אההמ). זה פשוט בושה שסאליבן קיבל עוד ועוד הזדמנויות למרות שהוכיח משחק אחרי משחק שהוא לא מסוגל יותר לספק את הסחורה. אני מאוד מאוד מקווה שלליצן מאיטליה אין תירוץ הולם לייבוש של אמברוסיו כי זו לדעתי סיבה מספיק טובה לפטר אותו, אחרי הכל שורה תחתונה, סאליבן פחות או יותר גרם לנו לצאת מהמירוץ לאליפות באופן רשמי.

הלאה, לידס ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ). אם יש משהו שמנחם אותי מהמחשבה על המשחק העלוב של צ'לסי, זו הידיעה שיש קבוצות בפרמייר שמסוגלות לנפק הופעות עוד יותר גרועות. לא ראיתי את הלבנים כבר די הרבה זמן, הנחתי שההתאוששות שלהם גם מתבטאת במגרש, אז זהו שממש ממש לא.
    הכי פתאטי היא העובדה שסטיבי קאלדוול היה אחד הטובים במגרש. אם לא הוא ורובו זה היה נגמר בתוצאה הרבה יותר גבוהה. וזה לא שפולהאם היו כל כך טובים, ממש לא, אבל בלידס אף אחד לא ניסה אפילו לעשות משהו, אף אחד לא נלחם על הכדור, אף אחד לא בא לעזור בשמירה על מלברנק, אף אחד לא תורח לרוץ ולהצטרף להתקפות, שלא לדבר על זה שוידוקה וסמית' פשוט נעמדים בשניה שלוקחים להם את הכדור ומחכים להתקפה הבאה.
    הכי עצוב זה לראות שחקנים כמו פנאנט ומילנר טובעים בבינוניות. נו טוב, מה כבר אפשר לצפות כאשר אתה אמור לקבל את הכדור מסת' ג'ונסון - ולחכות לכדור מסת' ג'ונסון זה כמו לחכות למשיח, אומרים שהוא בדרך, אף אחד לא ראה אותו...

11. ArsenalFan Member

הרבה, הרבה מה לומר:

1. קירק, אתה יכול להגיד שמה שהיה לראניירי אתמול בחילוף של קרספו וקול הוא יותר מזל משכל, אבל אי אפשר שלא לומר שזה היה חילוף גדול שעשה לצ'לסי את המשחק. נעזוב את זה שקרספו היה קטסטרופה (בתקווה שכך הוא ייראה גם ברבע גמר האלופות), ג'ו קול פשוט פתח לצ'לסי את המשחק מבחינה התקפית. הוא היה פעלתן, הוא יזם התקפות, הוא הכניס את הקבוצה לריצה שבה היא כבשה שני שערים. הוא עשה כמעט לבד את השער של דאף ושוב הוכיח שמדובר בכישרון עצום. בוא לא נשכח שעל הספסל של צ'לסי לא היה שחקן יותר התקפי מג'ו קול כדי לעשות את השינוי, מה לעשות שאדריאן מוטו על צהובים ואיידור גודיונסון טיפש שהוא הורחק מול ארסנל? להמשיך עם קרספו פשוט לא הייתה אופציה, הוא היה נוראי. את מי רצית שיכניס? בכלל, כמו שאמרתי, הבשורה של צ'לסי במשחק הזה היא בעיקר בהגנה, ועל זה יש לראניירי מה להיות מרוצה.

2. הלאה, ארסנל: נתחיל בכך שלשם שינוי הייתי מאוד מעודד מהעבודה של רייס. לדעתי זה היה המשחק הכי טוב שלו בכדורגל האנגלי עד כה. כן, יותר טוב מהמשחק עם הצמד המדהים נגד צ'לסי. הוא שותף הרבה יותר במשחק ההתקפה, הוא עשה כמה מהלכים יפים. אפשר לצפות ליותר, אבל זה כבר נתן עידוד. המשחק כלל לא היה אפור, אני לא מבין מה אתם רוצים- לצאת למשחק חוץ בבלקבורן ולשלוט שם לאורך 80 דקות באופן מוחלט זה לא עניין של מה בכך. הכתבנו את הקצב, הגענו למצבים, סיפקנו גם כמה מהלכים לאניני הטעם (אח, בובי בובי, לא יכלת להכניס פנימה אחרי המהלך של ויירה בחצי הראשון?!), מה רע? זה היה משחק הרבה יותר איכותי מאשר שיחקנו בפומפיי. ויירה נתן משחק בסדר גמור, הוא אמנם איבד כמה כדורים, אבל חיפה על כך בכמה מהלכים התקפיים מעולים. אדו כפי שאמרתי, סגר נהדר את טוגאי וניטרל את הרוברס. וסול קמפבל באמת היה טוב מאוד, טורה קצת פחות- זכורות לי 2-3 עבירות מיותרות שלו.

3. ועכשיו לקשקשת של ג'נאס- על הויכוח של הבעיטות החופשיות אפשר לחזור למשחק נגד אסטון וילה. מה זאת אומרת לא ספורטיבי? זה בחוק? מותר לבעוט את הכדור? השופט מאשר? נגמר הסיפור. זה אולי מעצבן, זה אולי מתסכל (וכבר ספגנו שערים כאלה, תאמין לי שזה מעצבן), אבל זה מאה אחוז ספורטיבי ובטח שמאה אחוז חוקי. אתמול החומה עצמה אפילו הייתה לגמרי מוכנה, אף אחד בבלקבורן לא התלונן. לגבי השער שנפסל- לא ידעתי שאי אפשר לחטוף כדור לשוער. מה זאת אומרת שכונה? אם שוער איננו זהיר מספיק בשחרור כדור, יש לו כנראה בעייה קשה (ואנחנו מדברים על אחד השוערים הטובים בפרמייר ליג). למה למארק וידוקה מותר כל הזמן להתקרב לשוערים ואף להבקיע (בגביע נגדנו, למשל), ולהנרי לא? הנרי חטף לו את הכדור באופן נקי לגמרי, אפילו לא פגע בשערה על הבוהן של פרידל, והבקיע. מאה אחוז חוקי, הטענה היחידה שניתן לפסול לגביה את השער זה אם הייתה עבירה. כיוון שעבירה לא הייתה כאן כי הנרי בכלל לא נגע בו, השער חוקי. מה לא ספורטיבי בחטיפת כדור? זה חלק מהמשחק, שוער איננו שונה משחקן שדה, גם לו מותר לחטוף את הכדור!

4. לא ממש קשור- אבל לגבי דניס ברגקאמפ ושאר טענות "ארסנל מלוכלכים". לגבי המשחק בניוקאסל בשנה שעברה, סלח לי- אבל שם סר בובי רובסון והקהל הקנטרני של ניוקאסל התגלה במלוא כיעורו. לורן רובר שתי דקות לפני כן מקבל צהוב, והטיפוס העצבני חסר האחריות מגיע לדניס ברגקאמפ אחרי עבירה לחסום לו את הבעיטה החופשית. ברגקמפ מנסה להוציא כדור (חוקי, חוקי, מותר להוציא כדור אחרי בעיטה חופשית, לא?), אבל הוא לא יכול כי רובר עומד שם ומפריע לו. הכי קל לבוא בטענות שזה "מכוון" לשחקן ואח"כ גם לתייג אותו כמלוכלך (אין לך שום דוגמא לגבי ברגקאמפ פרט למקרה המגוחך הזה, העיקר החלטת שהוא מלוכלך). מה פתאום לבוא בטענות לשחקן עצבני, חם מזג, אלים ובעיקר חסר אחריות כמו לורן רובר? ההרחקה שלו הייתה מאה אחוז נכונה, ועוד אח"כ לבובי רובסון הייתה החוצפה להאשים את ברגקאמפ. בכלל, אולי כדאי שלפני שתטיף על חוסר ספורטיביות, תזכור את לורן רובר, תזכור את קרייג בלאמי, ואני לא רוצה להיות עד כדי כך נבזי ולומר גם שכדאי שתזכור שבקבוצתך משחקים אבירי ההגינות והספורטיביות לי בוייר וג'ונתן וודגייט. בקיצור- מי שגר בבית מזכוכית, שלא יזרוק אבנים.

העיקר שיהיה לכם הרבה בהצלחה היום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. ArsenalFan Member

טוטנהאם- ניוקאסל (וויט הארט ליין, 17:00)
    התרנגולים מגיעים למשחק הביתי מול המגפייז אחרי הפסד במשחק ההשלמה למידלסברו, שהיה מכה קשה לשאיפות הקבוצה להגיע לאירופה עוד השנה. אחה"צ מול מועמדת בכירה למקום הרביעי ולעלייה לליגת האלופות, מקווים בטוטנהאם לחזור ולנצח, בכדי לשמור על קשר עם המתמודדות לגביע אופ"א. ספרס לא הפסידו בביתם משחק ליגה ב-2004, אך תחת דיוויד פליט התקשתה להשיג יציבות- ברקורד של פליט העונה 9 נצחונות ו-9 הפסדים. פליט ראה את קבוצתו כובשת שערים רבים במשחקים האחרונים, שכללו רביעיות מול צ'רלטון, פורטסמות' ולסטר, אך גם ספיגות רבות. במשחק ההפסד 0:1 למידלסברו הצליחה הגנת בורו לשמור על החלוצים הפוריים של הלונדוניים, והפעם לג'רמיין דפו ורובי קין המטרה היא קבוצה אחרת מצפון-מזרח אנגליה, ניוקאסל. המשימה עבורם לא הולכת להיות כה קלה- בארבעת המשחקים האחרונים בין הקבוצות, היו אלו הזברות שלקחו את שלוש הנקודות. בסיבוב הקודם ניוקאסל הפגינה את אחד ממשחקיה הטובים העונה ופירקה את ספרס 4:0, בעוד בשנה שעברה בוויט הארט ליין, הסתפקו המגפייז בשער אחד, בדקה ה-90 של ג'רמין ג'נאס, כדי לזכות בניצחון. אחה"צ תחסר טוטנהאם את סיימון דיוויס הפצוע, אך פרדי קאנוטה וכריסטיאן ציגה חוזרים לסגל. השוער לארס הירשפילד הוזעק מהשאלה לאחר פציעתו של השוער המחליף רוב ברץ', אך בשער בכל מקרה יעמוד קייסי קלר, שהצטיין במשחק ההפסד לבורו. בניוקאסל מרוצים מהיכולת שהופגנה בעיקר במחצית השנייה במשחק גביע אופ"א מול מיורקה. המגפייז חזרו מפיגור להבקיע ארבעה שערים מול הספרדים, ורק תקלה בלתי צפויה בפלמה תמנע מהם מקום ברבע הגמר. בפרמייר ליג ניוקאסל נראית כמועמדת הבכירה להגיע לליגת האלופות, שכן היא לא הפסידה משחק ליגה בשנת 2004. כמו כן, ניוקאסל רשמה רק שני הפסדים בחוץ העונה. אך לכך צריך להוסיף סייגים: שני ההפסדים הללו הגיעו בלונדון- לצ'לסי ולארסנל. מתוך כל משחקי החוץ, ניוקאסל חזרה עם שלוש נקודות רק ממידלסברו ופולהאם. ניוקאסל סיימה את כל שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה בתיקו, האחרון ביניהם לפני שבועיים בפורטסמות'. בובי רובסון יודע היטב כי אם קבוצתו רוצה להגיע לליגת האלופות, היא חייבת להוציא יותר נקודות במשחקי החוץ, והוא מקווה להשלים דאבל שני ברציפות על טוטנהאם, וניצחון שלישי ברציפות בוויט הארט ליין. ספק קיים לגבי שיתופם של שניים משחקניו החשובים של רובסון- קיירון דאייר וקרייג בלאמי, שספגו פציעות במשחק מול מיורקה. ג'ונתן וודגייט כשיר ועשוי לשחק, כמו גם לי בוייר שהיה מושעה מול מיורקה.

סאות'המפטון- ליברפול (סנט מרי'ז, 18:00)
    מיד עם סיום הדרבי במנצ'סטר ועם עליית הקבוצות למחצית השנייה בוויט הארט ליין, ייפתח המשחק האחרון של המחזור, שהוא גם משחקו הראשון אי פעם של המנג'ר הסקוטי פול סטארוק בסאות'המפטון ובפרמייר ליג בכלל. אחרי התפטרותו של גורדון סטראכן ותקופת המעבר עם סטיב וויג'לי, המנג'ר שהגיע מפלימות' ארגייל לוקח פיקוד בסיינטס, וכבר מכניס בחבורתו החדשה מוטיבציה. ערב המשחק קורא סטארוק לשחקניו להיות חיוביים בכדי להעלות את הביטחון העצמי, ולהשיג דאבל ראשון מול ליברפול מאז 1960 (עוד בימי הליגה השנייה) וראשון על קבוצה כלשהי עבור המארחים השנה. כשסאות'המפטון ניצחו 2:1 באנפילד, היו אלו ימים אחרים. בערב חג המולד הייתה סאות'המפטון במקום הרביעי המוליך לליגת האלופות, אך מאז הידרדרו העניינים בדרום וכעת הסיינטס מדורגים במקום ה-13 בלבד, אחרי ניצחון בודד ב-11 המשחקים האחרונים. סטארוק יודע כי הבעיות העיקריות של סאות'המפטון הן בהתקפה. מתוך 27 משחקי ליגה, הסיינטס לא כבשו ב-14, יותר מכל קבוצה אחרת בליגה האנגלית. סטארוק יעלה למשחק הבכורה שלו הערב בהרכב כמעט מלא, אחרי חזרתו של הקשר השבדי אנדרס סוונסון מפציעה. מת'יו אוקלי שסיים את העונה הוא ההיעדרות היחידה בסוטון. לליברפול זהו שבוע חשוב שכולל משחקי ליגה נגד שתי קבוצות הדרום בפרמייר ליג (משחק ההשלמה של ליברפול נגד פורטסמות' באנפילד יתקיים ביום ד'), ולז'ראר הוייה אין ברירה אלא לנצח בשניהם אם ברצונו להוביל את ליברפול לליגת האלופות. המשחקים הקודמים של ליברפול בדרום היו מול פורטסמות', בהם הפסידה פעמיים בליגה ובגביע. עם זאת, בליברפול זוכרים לטובה את הנסיעה האחרונה שלהם לסנט מרי'ז, בעונה שעברה- לאחר רצף משחקים גרוע שדירדר את האדומים, אמיל הסקי נתן לליברפול ניצחון חוץ חשוב, 1:0. ליברפול אמנם ללא הפסד ב-5 משחקיה האחרונים בליגה, אך היא מאבדת נקודות יקרות. במשחק הליגה האחרון של ליברפול היא שוב סיימה בתיקו, הפעם 2:2 בלידס. גם בגביע אופ"א ליברפול סיימה בתיקו ביתי מאכזב, 1:1 עם מארסיי. כשהיא במקום השביעי בלבד, גם הדיבורים מכיוון המנג'ר הוייה באמצע השבוע על מעבר אפשרי של ג'יבריל סיסה בקיץ לא יספיקו לאוהדים התובעניים ב"קופ". כמה מכות קשות נפלו על ליברפול ערב המשחק בזירת ההיעדרויות: סטיבן ג'רארד ומילאן בארוש ספגו פציעות מול מארסיי והם בספק גדול, ואם ייעדרו במקומם יעלו ברונו שיירו ופלורן סינמה-פונגול או אמיל הסקי. אך המכה הגדולה מכולן נחתה על ליברפול שוב מכיוון עמדת השוער, ושוב מכריס קירקלנד- אחרי שחזר משבר באצבע, שבר שוער אנגליה הצעירה את מפרק כף היד, והוא ייעדר כחודש וחצי.

13. the gunner_14 Member

מנצ'סטר יוניטד-מנצ'סטר סיטי.
    יש לי הרגשה שהסיטי לוקחים את הדרבי הזה.
    למרות שהיוניטד אחרי הפסד בצ'מפיונס יעלו על המגרש עם כל המוטיבציה האפשרית כדי לנצח את היריבה השנואה ,אני מרגיש שהסיטי שהיא לדעתי קבוצה עם יכולות התקפיות מרשימות ביותר אבל קצת חסרי מזל שנקלעו למין כדור שלג שלא עוצר ,יכולים לעשות להגנה החלשה של היוניטד הרבה מאוד בעיות.
    הסיטי יודעים שזו אולי אחת ההזדמנויות הבודדת שלהם לתפוס את היוניטד כל כך חלשים.
    ההימור שלי:2-1 לסיטי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. ScottishGunner Member

בקשר למשחק המלוכלך, זה נכון שלא פעם כשארסנל צריכה ניצחון הנרי הולך אל הקרן או סתם עומד באמצע המגרש בלי לעשות כלום, אבל זה ממש ממש נדיר. כל המקרים האחרים - אני לא רואה בהם שום דבר מלוכלך. כשיש בעיטה חופשית, לא יכול להיות ששוערים יתעסקו שנה בחומה, ובמיוחד אחרי שהשופט כבר שרק. הנרי ניצל את זה אתמול וגם במשחק מול אסטוןן וילה בהייבורי. מלבד זאת, השער של הנרי לא היה צריך להיפסל. ארסנלפאן הסביר זאת בצורה טובה ואין לי מה להוסיף.

לגבי ההתנהגות המלוכלת, דווקא כאן אי אפשר לבוא בטענות לשחקני ארסנל. גם אתמול אחרי השער שלו, הנרי הלך לעבר מייקל שורט, קפטן בלקבורן שביצע את העבירה עליו, ולחץ לו את היד. אף פעם לא ראיתי את הנרי מתעצבן על שחקן או מתחיל קטטה, וכמובן שלא עושה הצגות. כנ"ל לגבי ברגקאמפ. וויירה? שחקן אגרסיבי ללא ספק, אבל זו אחת מהאיכויות שלו. האדומים שהוא פעמיים בעונה מקבל באים בגלל עבירות. האדום מול מנצ'סטר באולד טראפורד היה תוצאה של שחקן מלוכלך אמיתי- רוד ואן ניסטלרוי.

ולגבי המשחקים אתמול והיום. צ'לסי נראו רע מאוד, במיוחד בהגנה. הרחקות לא מוצלחות, סגירות לא טובות, פאניקה ומלא בלאגן ואי ודאות. מה שאיפשר לבולטון להגיע למיליון מצבים ובעיטות.
    ארסנל נראית טוב מאוד, גם במשחק אתמול. יכולת לא גבוהה, אבל החוסן המנטלי של ארסנל הוא כל כך מרשים, למרות היום הגרוע של ההתקפה שלא יצרה מצבים כמעט (המצב של פירס היה מהלך של ווירה בעיקר) ולא עשתה תנועה לאורך כל המשחק, שאר המערכת דפקה כמו שצריך והביאה איתה 3 נקודות ללונדון.
    גם אני בדעה שרייס היה טוב, והוא משתלב במשחק האנגלי יותר מחשבתי. דווקא הנרי היה מאכזב, לא נורא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .
    היום בדרבי של מנצ'סטר יהיה מאוד מעניין. הרבה זמן לא ראיתי את הסיטי משחקים, ואהדה שלי אליהם נגמרה מאז שברקו עזב, אבל כל אוייב מנצ'סטר חבר. שיהיה בהצלחה.

15. the gunner_14 Member

בקשר לטענות שארסנל משחקת מלוכלך (ברגקאמפ?? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ) והטענות להנרי אני חושב שכל עוד המהלכים חוקיים הם המהלכים הכי גאונים שראיתי ואני מאוד נהנה מהם.
    איפה ראיתם שחקן כל כך חכם שהולך לגנוב לשוער כדור בקטנה??
    הבעיוטות החופשיות? שהשוערים יסתדרו מהר יותר.