מחזור 29 בלאומית: הקרב על הפלייאוף העליון בעיצומו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/4/10.

1. איתי שכן-טוב Member

מה משודר ביום שישי? בת ים אשקלון או רמת השרון כפר סבא?

2. askfc Member

יאללה אשקלון חייבים ניצחון בבת ים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/firestarter.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/firestarter.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/firestarter.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/firestarter.Xxx

3. הפועל_כפר_סבא Member

איתי אני המום מהשאלה שלך! ברור שה-משחק של המחזור ייערך באצטדיון לויטה!
    עם כל הכבוד ליומרות שלכם למקום ה-6, מפגש בין קבוצות מצוינות שמציגות יכולת התקפית משובחת ונמצאות במקומות 2-3 הוא מעניין הרבה יותר ממפגש של קבוצות ממקומות 5,6 כשאחת מהם מציגה יכולת מזעזעת בתקופה האחרונה..
    למשחק צפוי להגיע קהל רב מאוד, כ-3,000 ירוקים שתהיה הכמות הכי גדולה שלנו אולי מאז ימי ליגת העל
    כשבנוסף מתכוננת תפאורה מושקעת במיוחד, יהיה מעניין ב'לויטה'!

בקיצור, הפועל כפר סבא - עירוני רמה"ש יום שישי, 15:30 ב-5 פלוס לייב ואני אופתע מאוד מאוד אם יודיעו אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/10
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כפר סבא ורמת השרון כבר הבטיחו את מקומם בפלייאוף העליון, חבל שערוץ הספורט לא מתחשב בתחתית. אם אני הייתי אחראי על השידורים בלאומית הייתי משדר את הכח עמידר ר"גג-הפועל ירושלים, שתי קבוצות עם עבר בליגת העל, קרב תחתית מאוד מכריע שלתוצאה בו יהיו השלכות רבות. על פניו נראה שהפועל ירושלים בדרכה הבטוחה לליגה א', אך עם הקיזוז אני לא אופתע אם הם ישארו על חשבון בית"ר שמשון המתדרדרת.

5. איתי שכן-טוב Member

המום? ממה בדיוק? כפר סבר ורמת השרון כבר הבטיחו את הפליאוף! אשקלון במלחמה על המקום השישי!
    שני המשחקים ראויים לשידור ואני בכלל לא אופתע לא משנה מה יבחר המשחק שלנו או שלכם.

קיצור, סתם רציתי לדעת מה יעדיפו בערוץ הספורט. מישהו יודע בוודאות?

אני בע"ה יהיה בבת ים... יאללללה אשקלון!

6. הפועל_כפר_סבא Member

עזוב אותך איתי, אין שום סיכוי שהמשחק שלכם משודר!
    בוא נתערב שהמשחק של כפר סבא ישודר? בחיאתתת איתי!

7. yakov_y YNWA

אני מת על הליגה הלאומית, הליגה הזאת כ"כ לא צפיוה, צמודה ומעניינת.
    מהמקום ה-2 למקום ה-14 מפרידות רק 15 נקודות, מהמקום ה-6 (פלייאוף עליון) למקום ה-11 (פלייאוף תחתון) מפריד רק ניצחון אחד, היום אתה בפלייאוף העליון, מחר אתה בפלייאוף התחתון, יש בעולם ליגה כזאת צמודה ?

אני מחזיק אצבעות להפועל כפר סבא וקרית שמונה שייעלו ליגה, שתי הקבוצות האלה יכולות להביא בקלות 1500 איש לכל משחק בית בליגת העל.

יש קיזוז נקודות בליגה הלאומית ?

8. איתי שכן-טוב Member

יש את שיטת הקיזוז.

9. yakov_y YNWA

לא מספיק הליגה הלאומית צמודה עוד יש להם את שיטת הקיזוז, אין ספק בכלל שעד המחזור האחרון אף קבוצה לא תעלה לליגת העל, אפילו קרית שמונה עם פער קטן.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אל תגזים. שתי הקבוצות לא משחקות כדורגל בתקופה האחרונה. כבר ראינו כמה משחקים של הפועל ירושלים, משחק של בית"ר שמשון ועוד אחד של הכח עמידר. זה היה שעמומון אחד גדול.

המפגש בלויטה יהיה כדורגל בתוספת אווירה, בבת ים גם נזכה לראות קהל וכדורגל (לפחות מהצד של אשקלון). סביר להניח שהם ישדרו מלויטה אבל בשום פנים ואופן לא את ר"ג-ירושלים.

11. The best of The best Member

אין ספק שישדרו את כפס רמת השרון, זה מאבק על מיקום שיש לו משמעות אדירה.
    המשחק הזה משליך על כל 3 הקבוצות הנוספות (ק"ש נס ציונה ובת ים) וגם על הקבוצות עצמן.
    אני מבחינתי לא ממש מעניין אותי מי "תתגנב" לשישייה הפותחת, ולכן כל האקשן עובר לצמרת הגבוהה באמת.
    אם כל הכבוד לאשקלון ויש כבוד זה יותר תלוי בבת ים מאשר באשקלונים, אשקלון היא קבוצה הרבה יותר איכותית, אבל בת ים צריכה להיות קבוצה בלי אופי אם היא תפסיד משחק ככ חשוב בבית.
    מצד שני לאשקלון תיקו זה גם לא דבר טוב כי עראבה תנצח את מרמורק.
    אני לא אמרתי שאין מתח כ5 קבוצות נאבקות על מקום... הבעיה היא שהמשחק הוא מול בת ים וכאן החוסר אקשן כי בת ים חוץ מכבוד אין לה מה להפסיד.
    לרמת השרון וכפר סבא למשחק שלהן יש משמעות אדירה לטווח ארוך וכל תוצאה של הפסד תפגע בסיכויי אחת מן הקבוצות בהמשך.
    אני סוגר על תיקו כמובן.

מחר מכבי חיפה מגיעה לנס ציונה למשחק הוקרה לעובדיה שמש חבר הנהלת נס ציונה, האיש שרוי במצב קשה מאד ועד לרגע זה לא ידוע אם יהיה משחק באופן ודאי מחר, כל הכבוד למכבי חיפה שנרתמה לעניין בשניות מבלי לחשוב כשהם במאבקי אליפות היסטריים עם הפועל תל אביב והרבה לחץ פסיכולוגי. גם לנס ציונה המשחק הזה הוא לא בדיוק חוויה, יותר כמו משהו "שתקוע" אבל בשביל המטרה הזו הכל כשר והכל ייעשה.
    אני אישית כבר השלמתי עם המצב הזה של שמש וזה עצוב מאד פשוט מראה כמה הכל בעולם הזה זה הבל הבלים, בהקשר של הכדורגל אני מקווה שזה לא ייפגע בקבוצה בעתיד.

12. הפועל_כפר_סבא Member

אוו סופסוף אנשים מבינים עניין ויודעים מה באמת ה-משחק של המחזור הזה.
    אני מקווה שיראו בטלויזיה את הכמות, האווירה והתפאורה שהקהל הירוק יכין.

רק ניצחון בשישי!

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה לא לשדר את בת ים אשקלון זה המשחק הכי מסקרן במחזור הזה...המשחק של כפ"ס לא קובע כלום כי גם ככה מי שתנצח יהיה קיזוז אז זה כאילו המשחק הזה לא התקיים מעולם, תחשבו על זה....גם הפער 2 יגדל ל-5 אז הוא יירד ל-2 חזרה או ל-3. לעומת זאת המשחק של אשקלון זה יקבע האם אשקלון עשתה את הקאמבק הגדול אל הפלייאוף העליון שאולי יפתח לה דרך למשחק הפלייאוף על העלייה...

14. הפועל_כפר_סבא Member

התהיות המוזרות של חלק מהאנשים פה מזכירים לי את התהיות שהיו לפני המשחק בין ק"ש לאשקלון לפני חודשיים בערך - כל השבוע אנשים בכו פה איך המשחק הזה לא משודר ובסוף לא יצא מזה כלום..
    וכמו אז אני שוב אומר לכם, חלאס! ערוץ 5 יעשו את הבחירה הנכונה ואם הם יחליטו שהמשחק ה"מדהים והמרתק עד מאוד" בין אשקלון לבת ים לא ישודר אז הוא לא ישודר וזהו!

יאללה כפר סבאאא!!

15. איתי שכן-טוב Member

לא יצא מזה כלום? משחק עם ארבעה שערים זה לא משחק מעניין? וחוץ מזה איך אתה יכול לקבוע את זה אם לא היית במשחק? אני הייתי במשחק ואני אומר לך שהיה משחק טוב מאוד! ראו שתי קבוצות טובות על המגרש עם קצב והזדמנויות. אשקלון באה לנצח ולא להסתגר!! זה שלא ניצחנו לא הופך את המשחק ללא מעניין!!

בסופו של דבר כמו שאמרת ערוץ הספורט יעשה את ההחלטה שלו, ולא משנה מה הוא ישדר כפר סבא רמת השרון או בת ים אשקלון, אני בכלל לא אופתע מהבחירה.

לכל האשקלונים שבפורום, יום שישי הסעות יצאו מהאיצטדיון בשעה 13:45. כרטיס מבוגר-30. נוער/חיילים-20.