מחזור 29 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/3/12.

1. Love Is Red Member

אני מצטערת לומר אבל ההפסד הביזיוני של באר שבע היה אך ורק בגלל אירועי אתמול-שלשום, אוהד לויטה גר בבאר שבע וזה בשבילו פעם ראשונה שהוא נתקל בזה.
    ויש עוד 4 שחקנים ששיחקו במשחק והיו בבאר שבע בעת נפילות הגראדים, אז נכון שהם לא היו צריכים לשחק כמו שהם שיחקו, אבל מישהו יכול להאשים אותם?
    זה כמו בנאדם שיקום לעבודה אחריי חוסר שעות שינה בגלל אותה סיבה.

וזה לא רק שבאר שבע נראיתה רע גם אשדוד לא נראו יותר טוב.

מעניין מה היה קורה עם היה נופל רקטת גראד בפתח תקווה, בטח אדון אבי לוזון היה מפסיק את המחזור את להפסקת אש מוחלטת.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציינתי שאת הדחייה אתמול ביקשו 2 הקבוצות? במצב כזה המשחק חייב להדחות.

3. Don Joan Roman Member

קודם כל אקדים ואומר שלדעתי המשחק היה צריך להידחות, אין ערך ספורטיבי למשחקים בהם כל קרובי המשפחה של קבוצה מסויימת נמצאים בטווח ירי טילים ולמרות שזאת בוודאי לא סיבה לספיגת 5 שערים במשחק אחד זה בהחלט משפיע.
    אבל וזה אבל גדול: במצב שנוצר בתחתית וברגע כ"כ מכריע של העונה שגם אין איפה יותר מדיי לדחוף משחקים קשה מאוד לדחות משחק, תארו לכם מצב שהפועל ב"ש נמצאת עם משחק חסר בזמן ששאר הקבוצות כבר שיחקו? זה נראה לכם הגיוני? אני לא חושב ככה שאפשר גם להבין את ההתאבדות, סה"כ ב"ש עכשיו צריכים לאסוף את עצמם, לקוות שהעניין יירגע בדרום ולנסות ולנצח את עירוני ראשל"צ ולהוריד לקבוצה מעיר היין את החלומות על הישארות

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/647489.Xxx מכבי חיפה - הפועל תל אביב http://www.up2me.co.il/images/93627264.Xxx

יום - שני, תאריך - 12/03/2012, שעה - 20:50, אצטדיון - קריית אליעזר

http://www.up2me.co.il/images/87897205.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-5 ובמאזנה ישנן 44 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 1-0 את הפועל עכו של אלי כהן.
    הקבוצה של אלישע לוי נמצאת בתקופה טובה. אמנם במכבי חיפה קיוו בתחילת העונה להיות בשלב הזה של העונה בתוך תמונת האליפות, אך בהתאם לאיך שהעונה התפתחה, הירוקים נמצאים כרגע במקום סביר, כשהם מקווים לתפוס את אחד המקומות שמובילים בתם העונה למפעל אירופי ולטפה גבוה בטבלה.
    טרגדיה קשה פקדה את קפטן הקבוצה, יניב קטן, שהתבשר יממה לפני המשחק שאחותו נפטרה. הקפטן הירוק לא יטול חלק במשחק ולא יכלל בסגל הקבוצה. במכבי חיפה יקוו להשיג נצחון ולהקדישו לזזכרה של הדס קטן ז"ל. מי שיחליף את יניב קטן יהיה אייל גולסה, שיוסט לעמדה קדמית יותר, כשאת מקומו בקישור האחורי ימלא גוסטבו בוקולי. עלי עוסמן יפתח כמגן שמאלי. דלה ימפולסקי יקבל הזדמנות בקישור הקבוצה.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אדין צוצאליץ', יוריצה בוליאט, אייל משומר, עלי עוסמן; יאיא סיידו, גוסטבו בוקולי, דלה ימפולסקי, אייל גולסה; מוחמד גדיר, אלון תורג'מן.

http://www.up2me.co.il/images/86488689.Xxx
    הפועל תל אביב מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-4 ובמאזנה ישנן 45 נקודות. במחזור החולף הפסידה הקבוצה 1-0 למכבי תל אביב של ניר לוין.
    שבוע קשה עבר על האדומים, שבקושי מצליחים למצוא זמן להתעסק בכדורגל. השבוע נפתח בהפסד בדרבי ליריבה השנואה מן העבר השני של הכביש, שקטע רצף של 4 שנים בו האדומים שלטו בעיר. בעקבות התפרעות של אוהדי הקבוצה, כתגובה להפסד ולנוכחותו של בעלי הקבוצה, אלי טביב, החליט בית הדין להפחית ממאזנה של הקבוצה 3 נקודות ליגה וקבע כי סלים טועמה יורחק ל-6 משחקים ואביחי ידין ל-12 משחקים. האדומים מבינים שלא יהיה פשוט להתמודד עם האובדן.

(המשך יבוא)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/3/12
  5. ראיין אדלי Member

מאוד קל לדבר ברגע שאתה אוהד קבוצה אחרת מהתחתית, זה לא הגיוני שאתמול השחקנים עלו למשחק ולא היו מרוכזים בו ב100%
    יש הרבה דברים שחשובים יותר ממשחק כדורגל, לא היה קורה כלום אם היו דוחים אותו לעוד שבוע וחצי עד שהמצב ירגע...
    זה לא תירוץ לאיך שהם נראו, אבל המשחק היה חייב להיקבע למועד אחר, לוזון בן זונה כבר אמרנו?

6. Love Is Red Member

סליחה אבל יש לך טעות, מה שהתרחש ביום המשחק בין הפועל פתח תקווה לבאר שבע היה משהו חד פעמים בבוקר, מה שהתרחש באותו לילה שלמחורת היה המשחק בין בני יהודה לבאר שבע היה ירי בלילה ב12 בלילה, ב2 בלילה ועוד שני מטחים בערים קרובות ששמעו את ההאעזעקות משם, ועוד מטח ב7 בבוקר, וגם בזמן המשחק.

האם אתה היית מחזיק ככה בעבודה שלך?

וזה לא שהשחקנים יכלו לישון הם היו צריכים להכין את עצמם טקטקטית לסוע לבלומפילד וגם לעשות חימום.

זה ממש לא קל, במיוחד שאוהד לויטה שגר בבאר שבע עם חברה שלו לא רגיל לכל העניין.

ושוב זה לא סיבה לחטוף 5-1 אבל אם כל עניין הגראדי לא היה מתרחש לדעתי המשחק היה מתפתח בצורה שונה לחלוטין...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש לי הרבה מה לומר על זה ששיחקנו כאשר השחקנים היו צריכים לקום באותו לילה ב-1 בלילה, ב-2 בלילה וב-5 בלילה. אין מה להתייחס פה לדיעה של אף אחד, כי מי שגר בפתח תקווה, ירושלים או כל איזור לא קשור אחר לא חווה את זה לעולם ולא מכיר את ההרגשה. יש הרבה מה לומר שחצי שעה לפני המשחק יש אזעקה וילדים ונשים של שחקנים נמצאים בשטח מלחמה... בקיצור, יש הרבה מה לומר.

אבל השחקנים מבחינתי לא עשו את המינימום, הייתה הופעה מחפירה, היו 2,000 באר שבעים שעזבו את המשפחות שלהם כדי להגיע ולדחוף, והתמורה לא הייתה, אז אני לא מתכוון להגן על אף אחד, אין תירוצים, אין סיבות, שילמדו לשחק כדורגל.

8. Don Joan Roman Member

לא אומר שלא וכבר אמרתי שלא הייתה לי בעיה עם דחיית המשחקים, אבל כמו שאמרתי שוב: זה לא תירוץ לחטוף חמישיה מבני יהודה ואתם צריכים להסתכל לקראת הקרב הבא שלכם.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אם אני לא טועה [ותקן אותי אם כן...], רק 2 שחקני הרכב שלכם הם מקומיים, לא?

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

רשמתי במיוחד בתחילת ההודעה שלי שלפי דעתי המשחק היה צריך להידחות ואני אפילו הלכתי רחוק ואמרתי שלפי דעתי כל המחזור היה צריך להידחות בעיקר מהסיבה שDon Joan Roman רשם פה

המצב בטבלה מסובך והיו יכולים לדחות את המחזור ולקיים אותו באמצע שבוע הזה או הבא
    או אפילו לדחות את הפלייאוף בשבוע ולקיים את המחזור הזה בתאריך בו הפלייאוף אמור להתחיל

ולירו, במקרה שירתתי 3 שנים קרוב מאוד לרצועת עזה וישנתי הרבה לילות במרחבים מוגנים עם אזעקות כל כמה שעות
    אני מבין טוב מאוד מה עברתם בלילה לפני המשחק ואין ספק שלא היה ערך ספורטיבי למשחק

11. Love Is Red Member

8 שחקנים ככל הנראה מהשחקנים ששיחקו במשחק מתגוררים בבאר שבע.

אין קשר עם שחקן מקומי או שלא, יש שחקנים שהם לא גדלו בבאר שבע אבל הם מתגוררים בה, כמו אוהד לויטה שגר עם חברה שלו שלומדת בבן גוריון, נראה לי גם דיא סעבה ועוד מספר שחקנים.

אז נכון שחלק גר במרכז, אבל לראייה שני המגנים+השוער נתנו משחק נוראי ולמה?
    אח ורק בגלל שהם בקושי ישנו בגלל הרקטות של הג'יאהד האיסלמי.

וגם שחקני אשדוד לא נראו יותר טוב.

תראה אם זה היה קורה הפוך כל הליגה הייתה מושבתת, כלומר רקטה אחת בתל אביב ולוזון היה משבית את הליגה עד להודעה חדשה...

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מכבי חיפה תארח היום את ילדי הדרום במשחק מול הפועל ת"א.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 לאדומים בהפסקה. אין לי מה להגיד על הקבוצה שלי. מאמן עם החלטות דיביליות, שחקנים שמקבלים הזדמנות נהדרת לתת עוד מכה להפועל ת"א אבל לא מצליחים ב-45 דקות ראשונות לבעוט אפילו כדור למסגרת ושופט שמעניק פנדל מאד מפוקפק לאדומים (שכמובן יגידו שכל העונה השופטים נגדם).

יאללה למחצית השנייה.

14. alexshw Member

מאמן שעולה עם הרכב כזה הוא אידיוט.

15. Ice Cream חסה

למרות שהמשחק די קצבי, ההתקפות שכונה.
    הגיע הזמן להתנצל בפני דוידוביץ', שמוכיח שעדיין כוחו במותניו. וגם הזמן של כל האוהדים להתנצל בפני קטן- חיפה עדיין זקוקה לו, וגם המחסור של טוואטחה בולט (או שזו באמת אשמת אלישע, כולנו כבר ראינו שעותמאן שחקן גמור א-לה-יוסי שבחון).