מחזור 29 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/3/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מתנצל בפני דווידוביץ' בגלל שעוצר פנדל אחד. קטן חסר, אבל במקום להתנצל אני מעדיף להטיח ביקורת על גולסה שלא עושה דבר. יניב קטן כבר לא אותו שחקן שהיה והגיע הזמן שיורשו הטבעי יקום בקבוצה...

אלישע לוי צריך להתנצל על זה שהוא השאיר את ורד על הספסל...לקח לבחור 3 דקות להשוות.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/12
  2. Ice Cream חסה

ומה עם העצירה של בדש שעלתה לו בפגיעה בלסת? וגם היום הוא עצר נהדר פעמיים את דמארי.
    קטן הוא כנראה אחד הישראלים הטובים בתפקידו, כשאני חושב על שחקנים אחרים שדומים לו- ראדי, רביבו, צרפתי, ברוכיאן- הוא יותר טוב מהם. גולסה חלש מאוד- אבל אתם (וגם אני, עד לפני שנה) מגזימים עם קטן.

מישהו הספיק לראות של מי הייתה הכנסת החוץ הזו בגול?

3. Lupos Member

שער יתרון הזוי של הפועל...באמת לא מבין את ההרכב של אלישע בתחילת המשחק לא מבין למה ורד לא פותח. ועמאשה כל כך הרבה זמן חיכיתם שדהוא יחזור מהפציעה והוא פותח על הספסל?

אי אפשר לדעת איך המשחק הזה ייגמר בסוף.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן. במהלך העונה כבר באמת הוצאתי הרבה תסכול על הקבוצה שלי כך שלמעשה ההשפלה של היום כבר לא מזיז לי. הפועל ת"א הגיעה לקרית אליעזר מפורקת, אבל משום מה שאלישע לוי תמיד מפסיד כשניצב מולו מאמן שיודע להראות לכולם עד כמה מכבי חיפה העונה אומללה. מאמן ושחקני מכבי חיפה צריכים להחזיר היום את הכסף לצופים! והכי חשוב, אלישע לוי אנא עזוב אותנו בשקט עם החברים שלך כמו בוליאט האפס הזה.

5. alexshw Member

לא סתם נגעלתי מהניצחונות של הקבוצה והייתי פסימי. הקבוצה הזו בלוף, מלאת שחקנים שהם לא פחות מפגיעה בתדמית של מכבי חיפה.

אלישע לוי צריך להגיש כבר היום את התפטרותו. אי אפשר לחיות עם כמות התוצאות המביכות שיש העונה.
    צריך להיות מינימום דרישות במכבי חיפה.
    מאמן שמאמין שיא יא סיידו שחקן, שמעלה שחקנים שלא שיחקו חודשים ישר להרכב פותח, שמנהל באופן כללי את הסגל ובונה אותו בקבוצה כל כך מביכה, אינו ראוי לאמן.

לדעתי העונה היום נגמרה.

שאפו להפועל שבאמת נלחמו על כבודם. באמת מפרגן להם.

6. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg1050640.Xxx

"אויי-אויי-אויי דוידוביץ'". זהו, השער השני של איגבור הספיק להם ואוהדי הנשמה של מכבי חיפה(אולי אלה במקרה שדיברו יותר מידי השבוע ושמחו לאידה של הפועל ת"א) נוטשים את קריית-אליעזר. הם בטח ישמעו ברדיו על עוד שער של הפועל ת"א, מועדון חזק שבית-הדין או אלי טביב אחד לא ישבור. אז ההתאחדות גנבה לנו השבוע 3 נק' אבל עם התבוסה הזו שקיבלתם היום היום, השלמת הדאבל על הירוקת(ובעצם עונה שלישית ברצף שאנחנו מנצחים בחיפה) - הפער נמחק. 4:1 ענק ועוד החמצנו פנדל! שבו בלול!

באנו היום מחוקים מנטאלית, פצועים וחבולים פיזית בלי מס' שחקני הרכב כמו תמוז וידין, שבורים מההפסד בדרבי אחרי כל-כך הרבה זמן. היה נראה שלאף-אחד אין ראש לכדורגל. חיפה הייתה בפורמה טובה והפסד היה נראה כתוצאה הגיונית לחלוטין. אבל השחקנים נתנו היום את התחת בראשות באדיר, גורדנה, אנטבי עם משחק שקט. גישה שלא ראינו מהשחקנים מפתיחת העונה. כן, שיחקו בשביל הגאווה של המועדון. איגבור שכל העונה קיללנו אותו כל-כך הרבה פעמים עשה סוף-סוף משהו שקשור למשחק וגם זה בטעות. בטח הוא יאבד בדרך הביתה את המסך מתנת 'פוקיקום'. וואלה וגם קרדיט לניצן שירזי על ניהול משחק טוב. בראבו. כל אחד מהאוהדים שהלכו היום לעודד - מוריד את הכובע.

גאה להיות אוהד הפועל, תמיד.
    לנצח אצלי בלב אותך אני אוהב, הפועל ת"א לעולם ועד.
    וואלה רק אחד מהשירים שרץ היום בבית.
    יאללה נראה מה תיהיה ההגרלה של הפלייאוף, אולי עוד נתגנב לאיזה משחק העונה.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כל הזמן שמעתי על זה שהבלם הקירח החדש של מכבי חיפה הוא חיזוק טוב

מצטער, הוא חושך וגם איתו ההגנה של מכבי חיפה זוועה

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מכבי חיפה 1 -הפועל תל אביב 4

משחק מצוין שלנו! לא ציפיתי לזה בכלל. אני גאה מאוד בקבוצה שלא נראתה מפורקת ושבורה כמו שתיארו אותנו כל השבוע. למרות שאני לא ממש מחבב אותו, באמת כל הכבוד לניצן שירזי שניהל את המשחק (אולי בפעם הראשונה שלו כמאמננו) בצורה נכונה. סוף סוף איגייבור הראה כמה פוטנציאל טמון בו, כנ"ל דמארי ואולי המצב היה נראה שונה אם הם היו נראים ככה כל העונה. לסיום, מישהו יכול להזכיר לי את הפעם האחרונה בה הפועל כבשה מול מכבי חיפה בקריית אליעזר מעל לשני שערים? לא זכורה לי פעם כזו.. תענוג! תודה לך הפועל :aaarse:

9. alexshw Member

השחקן המצטיין של הקבוצה. יש גבול לכמה הוא יכול להחזיק לבד את העסק.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם אלכס. כשרואים את הליצן שמשחק לידו אי אפשר שלא לבכות. איך בוליאט נשאר משחק אחרי משחק בהרכב זו תעלומה אחת גדולה. גם מבחינה התקפית הכל חושך. לראות שחקן כמו ססארץ נכנס רק מדגיש את הכשלון בעונה הזאת. גם ורד שאולי הבקיע והיה צריך לפתוח היה יכול מצדי לקבל שני צהובים.

הפועל ת"א פשוט השפילה אותנו שוב והדבר היחיד שמשמח אותי זה שהמשחק הזה לא יגרום לק"ש הרבה נזק...

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

נשבע לך שבהתחלה חשבתי שזה שי מימון ( וכן אני יודע שהוא כבר לא במכבי חיפה )
    ורק אחרי שהשדר אמר את השם שלו הבנתי שזה הזר החדש

אבל אני צריך לציין שלא ראיתי אותו כמעט בשום משחק מאז שהוא הגיע אז אני שופט אותו בעיקר על המשחק היום ויכול להיות שהוא באמת שחקן טוב.

12. Ricky van Wolfswinkel Member

פתאום קטן חשוב, אחרי שהוא חירבן לכם את העונה?
    קטן הוא אוברייטד ענק, בחיים לא יהיה סמל וישכח אחרי עשור בדיוק כמו עוד כל מיני סמלים ירוקים אחרים כמו ממן, סלקטר ואבוקרט שהיום לא אוהד חיפה לא שמע עליהם, אפילו כבר לא יודעים מי היה אבי רן.

13. alexshw Member

יפה, רואים שלא ראית, על כן דעתך מוטעת לחלוטין. בלעדיו מכבי חיפה לא הייתה מגיעה לפליי אוף עליון.

14. Ice Cream חסה

אם קטן חירבן את העונה הזו של חיפה, אז מי זה שבנה לה אותה? גולסה? ורד? ימפולסקי?

אתה מוזמן לבדוק גם את טבלת השערים והבישולים...

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא האמנתי לשנייה אחת שהפועל תל אביב תשחק כמו קבוצת כדורגל ואין לכם מושג איך הופתעתי כשראיתי את האדומים משחקים בצורה הזו. עד כדי כך שהמצפון שלי מחמיא לניצן שירזי על בצורה בה הכין את הקבוצה שלו, מקצועית ומנטלית, למשחק.
    למכבי חיפה היו דקות טובות אחרי כיבוש שער השוויון, אבל הפועל תל אביב עצרה את כל הסחף עם שער יתרון נוסף מהיר במיוחד.