מחזור 29 בליגת העל: הפועל ת"א מביסה את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏9/3/12.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כבד מידי בשביל סילון כמו דמארי, זה פשוט לא היה כוחות, כמו לתת למישהו בילדים א' לשמור שחקן מקבוצת הנוער. בכל פעם שדמארי פתח בספרינט הוא השאיר לבלם הזר עשן. מול חלוצים פחות מהירים הוא יראה טוב יותר.

לשמוע את אבי לוזון מדבר על למה המשחק של באר שבע לא נדחה, פשוט בושה, ביזיון שזה היו"ר שיש לנו לספורט שאנחנו כל כך אוהבים:
    http://www.one.co.il/MSites/Radio/topshows.aspx

2. alexshw Member

משה אוחיון בלמים מהירים משחקים באנגליה. לא בארץ.
    אדין אחלה בלם. מי שזיין אותנו בהגנה היו עותמן ובוליאט.

בנוגע לבוליאט אני מושכנע שחרזי גזר קופון. אין מצב שבנאדם סביר רואה אותו משחק וממליץ להחתים.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/12
  3. Ricky van Wolfswinkel Member

אף אחד לא עשה אותה, בגלל זה הם איפה שהם היום.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין מילים שיתארו את הביזיון שהתרחש הערב על כר הדשא בקריית אליעזר, אני כמובן מדבר על היכולת הגרועה של הבחורים בירוק.
    הקיץ קרב, כדורגל החופים בפתח וימפולסקי יתאים לשם יופי. פתאום אני מבין את דעתם השלילית של אוהדי מכבי נתניה (כאן באייסוקר ובכלל) על הבליין, הוא עושה צחוק מהמקצוע. משומר עגלה, בולייט גרוע ואין אף שחקן ירוק שראוי למילה טובה, אולי עותמן היה הגרוע במיעוטו, אם מתחשבים בעובדה שהוא שיחק בתפקיד זר לו.

אם היה לי אחוז אחד של חשש שאלישע במקרה ישאר פה עוד עונה, בגלל רצף נצחונות על קבוצות פח, לפחות הוא נעלם.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/12
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שבארץ מרבית הבלמים הם איטים, אבל גם בלם איטי יכול לחפות על חוסר המהירות שלו במיקום נכון לעומת השחקן היריב, במשחק פיזי, בקריאה נכונה של המהלכים. הוא שיחק היום לידיים של דמארי כשנתן לו שטח, כשלא שיחק פיזי, כשלא הקדים אותו לכדור הראשון.

ראיתי ממנו היום ניצוצות ולאור המחמאות שהוא מקבל מאוהדי מכבי חיפה אני מבין שמדובר בבלם טוב, אבל הוא היה חלש בצורה בלתי רגילה היום, דמארי פשוט לא ספר אותו היום.

6. שער 7 Member

1. הפעם האחרונה שבה הפועל הבקיעה 3 שערים ומעלה נגד מכבי חיפה בקריית אליעזר הייתה במחזור ה- 19 של עונת 1995/1996, במשחק מצויין שהסתיים בניצחון של חיפה 3:4 (זוכר אותו היטב).

2. הפעם האחרונה שבה הפועל הבקיעה 4 שערים נגד מכבי חיפה בקריית אליעזר (אם אני לא טועה הירוקים שיחקו אז בקריית חיים) הייתה אי שם בעונת 1951/1952, לפני 60 שנה בדיוק! כשחודורוב ז"ל עמד אז בשער.
    (הנתונים מאתר ויקיהפועל)

3. וואליד באדיר לא אוהב לבעוט פנדלים בקריית אליעזר כאשר 2 הקבוצות האלו מעורבות. אני זוכר היטב את החמצת הפנדל שלו בתוספת הזמן בעונת 2002/2003, אז שביט אלימלך (היום העוזר מאמן) הציל בתגובה גדולה.
    הערב, שוב הוא ניצב מול הנקודה, הפעם במדי הפועל, אך דווידוביץ', ששיחק גם באותו משחק מדובר בשער שמנגד, הדף. חשוב לציין שאת 2 הפנדלים באדיר בעט לאמצע (מתי יבינו בכדורגל שלנו שפנדלים בועטים רק בחצי גובה לאחת הפינות?)

אם יש קבוצה שהיא אלופה בלבוא למשחק במשבר וכנגד כל הסיכויים, כשכולם מנבאים לה תבוסה, זו הפועל. הרגשתי היום לפני המשחק את התחושה המוכרת שליוותה אותי לפני המשחקים מול צ'לסי, מול חטאפה, מול פארמה, מול מילאן, מול ריינג'רס, מול סלטיק, מול פאריז סן ז'רמן, מול בנפיקה, מול גטבורג, מול איינדהובן בהולנד, מול חיפה בקרייה בעונת הדאבל וכמובן במשחק הדאבל בטדי. אותה תחושה שהמשחק נגמר עוד לפני שהתחיל. כבר העדפתי לראות ארץ נהדרת, רק מה, טביב והפועל הופיעו גם שם. רציתי לראות קצת חדשות ולהתנתק, אבל גם שם אני רואה את טביב. אמרתי לעצמי, הטלוויזיה הזו לא נותנת לי הרבה ברירות, אראה את המשחק ואסבול בשקט. שקט? עכשיו? אחרי תצוגה כזאת?
    זה בעיקר הרבה תסכול ומרירות מאיך שהעונה שלנו נראית, ומאיך שהיא הייתה יכולה להיראות, אם היינו ממשיכים בקו הזה מאז המחזור ה- 14. אז אולי טביב לא כל כך נורא (בהשוואה למי שאולי יבוא אחריו), אולי אורמוש יכול לגמור משחק בלי להיפצע (או שלא), ואולי איגיבור עוד קשור קצת לכדורגל.

7. Ice Cream חסה

ת'אכלס, יום התעלות נדיר של איגייבור- פעם אחרונה נראה לי זה היה מול ואדוז או אקרנאס.

8. alexshw Member

שער 7, לפי האתר הרשמי של מכבי חיפה(והוא מאוד אמין בהסטוריה) המשחק שוחק במגרש באסה ביפו. ואגב את הרביעיה אז חטף אבא של ניר.
    ככה שזה הרביעיה הראשונה שמכבי חיפה סופגת בבית מהפועל.

9. WellNeverDie Member

התעלות? תשמע, לא ראיתי ממנו משחק גדול. 2 שערים ותמיד צריך לפרגן לשחקן שכובש צמד אבל התעלות? נו באמת. הצליח לו בגלל הגנה זוועתית. הפועל לא עשתה יותר מידי, מכבי חיפה הפסידה (השפילה) את עצמה במשחק הזה יותר משהפועל ניצחה.