מחזור 29 בליגת העל: מכבי והפועל מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏27/4/07.

1. owen1 Member

רוני לוי צריך לחשוש לא רק בגלל בוזגלו, אלא גם בגלל סעיד מקאסי, ראיתי אותו במשחק והוא שחקן מצויין, אם הוא היה בקבוצה אחרת הוא היה יותר בא לידי ביטוי.. גם יניב לוזון במהלך אחד יכול לסכן את השער..

תגידו לי מה עם עידן סרור ? למה הוא לא משחק?

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני ההגנה הראויים היחידים שאני יכול למצוא בהרכב של הפועל כפר סבא הם דאגלאס דה סילבה, עמנואל פאפו, אלון חלפון ואלירן דנין. האחרון הצטרף רק בחלון ההעברות, עמנואל פאפו עבר לא מעט פציעות העונה וגם לדאגלאס דה סילבה הייתה תקופה קצרה של היעדרות. עכשיו, כשכל שחקני ההגנה האלה משחקים, אז ההגנה שלהם היא בינונית, אבל כשיש פציעות או הרחקות, אז הם ממש נכנסים לבעיה.

3. הרצליה Member

בתקופה שלירון זרקו שיחק כבלם בכפר סבא הוא הציג דווקא יכולת לא רעה ולפי מה שאני יודע גם מעדיפים אותו על אלון חלפון, בכל מקרה שחקנים כמו עידן שום ועופר טלקר מקומם לא בהפועל כפר סבא וגם לא בקבוצה שתי הליגות הראשונות.

4. Igi Member

חיפה תשחק היום חלש בטירוף, כהרגלה, ותצא עם תיקו מפ"ת, אם רוני לוי ימשיך עם ההרכב הרגיל שלו בהתקפה.
    הוא צריך לעלות את רביד גזל על חשבון עבאס סואן.. רביד יצירתי יותר, תומך יותר בהתקפה ויכול לפתוח את המשחק. הרבה יותר מתאים למשחקים כאלו.

5. TariboWest Member

רביד גזל או עבאס סואן זה לא הבדל משמעותי. גזל הוא מסוג השחקנים שלא קשורים לענף, הוא טיפש והמשחק שלו כולל גליצ'ים, גליצ'ים וגליצ'ים.
    אם רוני לוי רוצה התקפה, לא סואן ולא גזל צריכים לפתוח - הוא יכול להסיט את בוקולי למרכז או את רפאלוב.

6. הרצליה Member

לא יודע למה אבל לקראת המשחק הזה יש לי הרגשה שלא הרגשתי לפני אף אחד מהמשחקים העונה נגד קבוצות שהן לא הכח או הפועל פתח תקווה.

אני פשוט מרגיש שאם לא ננצח את המשחק הזה אנחנו פשוט פראיירים ענקיים, לא קונה תיקו ולא כלום.

יכול מאוד להיות שהתיקו בטדי,ההתפוצצות על הכח והזכייה בגביע הטוטו סינוורו אותי לחלוטין אבל אני מרגיש כל כך בטוח בקבוצה שלי שזה כבר מפחיד אותי.

מה כבר לא נאמר על ההגנה של הפועל תל אביב ועל החולשה הגדולה שלה, ועם יאניק קמאנן בשיאו ואיגור חד, ניצחון ממש לא בשמיים.

הבעיה היא ההגנה, ההגנה החלשה ביותר בליגה שתצטרך לעצור שחקן כמו סלים טועמה שבכל פעם שהוא מגיע להרצליה הוא פשוט נותן משחקים אדירים.
    אפשר לתת את הדוגמא בסיבוב הראשון, הרצליה הובילה 1-0 ויכלה להוביל 3-0, טועמה נכנס ותוך 5 דקות הגיב בשער ובישול, ולמזלנו הרב הצלחנו להשוות ל2-2.

אם הרצליה תשחק כמו שהיא נראית בחודש האחרון, אם הפועל תשחק כמו בחודש האחרון וטובה קטנה מבית"ר מחר והסיפור הזה יגמר עם סוף טוב ומתוק.

7. לויטה Member

די לדבר שטויות בבקשה.

פאפו לא עבר כמעט פציעות העונה.
    דאגלאס גם כמעט ולא נעדר.
    חלפון לא מתאים לליגה לאומית גם.
    זרקו הוא שחקן הגנה טוב מאד ששחכת לציין.

דבר אחד אני מסכים איתך, יש לנו הגנה חלשה.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

סוף סוף מכבי חיפה מתחילה להראות כמו קבוצת כדורגל. נכון, זאת רק הפועל פתח תקווה, אך אי אפשר להתעלם מהכושר המצויין בו נמצא שלומי ארבייטמן, כבש מול בית"ר, היום כובש עוד צמד רק נקווה שלרוני לוי יהיה מספיק חכם כדי לתת לו לפתוח גם במכתש.
    אני במקום לוי הייתי מוציא את קולאוטי ונותן את ההזדמנות לתומר חמד הצעיר, בנוסף לכך שניתן לתת מנוחה לרוברטו שנראה קצת עייף.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כינוי חדש לארביטמן[קרדיט לאחי] שלומי גארבג'-טיים[לפי איך שארביטמן הולך].
    בנאדם כל סוף עונה נזכר שהוא תותח ומכניס גולים,למה לא בתחילת העונה?
    בכל מקרה מברוק.

10. Igi Member

מה אמרתי לכם?
    יכולות הנבואה שלי פורחות בזמן האחרון...

מכבי חיפה, הקבוצה בכושר הגרוע בארץ, עם עוד תוצאה מבישה להיסטוריית המועדון.. שלומי ארבייטמן עם משחק מזעזע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx .

עכשיו ברצינות, מסודי נכנס ונתן שער ובישול... מה אתם אומרים על זה אוהדי חיפה?

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כואב הלב. עצוב. כל מילה שתרצו. פשוט ירידה מבזה. לא יאה ולא ראוי, נותר לי רק לרחם על האוהדים המסכנים והמסורים של הקבוצה.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאי לא אוהד חיפה ואני יכול לומר בודאות שהאוהדים שלהם צבועים.

מסודי נכנס לגל שריקות בוז גדול ומאז הבישול פתאום הוא ניהיה אליל הקהל.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה נגיד על זה?אתה חושב שלא ידענו שמסודי שחקן תותח?הבעיה עם מסודי זה האופי לא הכישרון.

14. owen1 Member

בדיוק .. האופי של שחקן זה שקובע לו את העתיד [בדרך כלל] מסודי היה עצבני לא נשמע להוראות, וראה השעיה, חזר ממנה רגוע ושלוו .. או שזה בגלל זה [למטה בתמונה]

http://images.one.co.il/images/d/gg504697.Xxx

בכל מקרה משחק מצויין של הקבוצה היום.. מקווה שתסיים את העונה במקום הראוי לה.. [#3] ..

ולא לשכוח גביע ביום ג'.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Raulito Madridista

אייל לחמן וכל הצוות של הפועל פ"ת צריך להתבייש. לחמן היה צריך ללכת עוד אחרי תום הסיבוב הראשון. גם לרדת ליגה יש דרך. הכבוד של הפועל פ"ת נרמס השנה בפעם המי יודע כמה. אני הייתי ממליץ מהם לקחת דוגמא מבני סכנין, שתוך שנה אחרי שירדה ליגה והייתה קבוצה חלשה מאוד, הצליחה לעשות שינוי של 180 מעלות ולחזור לליגת העל קבוצה טובה מאוד, מוקש רציני, ולעלות ליגה בסטייל. מברוק למכבי חיפה על השישייה בכל אופן, לא כל יום רואים בכדורגל שישה שערים וניצול מצבים טוב. לטעמי חיפה צריכה להשאיר את ארבייטמן בלי קשר לרביעייה שלו היום. זה לא שיניב קטן לדוגמא נתן שנה פנומנלית כל-כך. עכשיו חיפה מרחוקה רק שלוש נקודות מהפועל ת"א.