מחזור 29 בליגת העל: מכבי והפועל מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏27/4/07.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא יאומן.. פעמיים הובלנו, פעמיים בני יהודה השוו את התוצאה, ובסוף גם יצאו מנצחים.
    סעמק...

2. Number 8 Member

איזה פספוס. עד שהפועל מובסת, ועד שהיינו יכולים לפתוח פער מהמקום השלישי, אנחנו מפסידים. כנראה עוד לא התאוששנו מההפסד לבני סכנין.

משחק חלש של ההגנה, לא מתאים לה לספוג שלושה שערים במשחק. בשני משחקי הליגה האחרונים, ההגנה ספגה חמישה שערים. בכל העונה ההגנה הייתה החלק הטוב ביותר שלנו אבל במשחקים האחרונים היא פשוט התפרקה. קאלה שוב הציל אותנו משני גולים בטוחים ובלעדיו לא יודע איפה היינו היום. יחיאל עם משחק חלש, מרטינוביץ היה בספק למשחק והיה עדיף שלא יעלה למשחק, שטרית ושפונגין עם משחק חלש בשתי החזיתות. שוב, לא מתאים להגנה להראות כ"כ חלשה.
    הקישור וההתקפה לא תפקדו ברוב חלקי המשחק. במחצית הראשונה היינו צריכים לרדת ביתרון וחבל שפסגנו את השער בדקה האחרונה של המחצית. במחצית השניה מכבי לא עלתה, בני יהודה רצתה יותר והשיגה את שער הניצחון. מרדיקוביץ בעוד יום חלש, רועי דיין שנכנס לא עשה כלום, נמני עם משחק סביר לא יותר. לא צריך להמשיך, שאר השחקנים עם משחק חלש.
    תיקו היה משקף את יכולת שתי הקבוצות במשחק. בסופו של דבר בני יהודה ניצחה והבטיחה את השארותה בליגה סופית.

תחושת פספוס גדולה. אני כבר לא מדבר על אליפות, אלא על מקום לאירופה. עד שהפועל חוטפת בראש(תודה הרצליה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ), אנחנו מפסידים. נקווה לימים טובים יותר.

אה, כמעט שכחתי. מזל טוב למשה ביטון על שערו השלישי במדי מכבי ת"א.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/07
  3. Raulito Madridista

ראיתי תקציר של המשחק בין מכבי לבני יהודה, היה משחק כדורגל טוב, התקפות מצד לצד, לא כל יום מקבלים חמישה שערים בליגת העל והיו גם הרבה מהפכים. בני יהודה הבטיחה את ההישארות בליגה ומכבי ת"א לא הצליחה למרות שהוליכה פעמיים להגדיל את הפער מהמקום השלישי, מכבי חיפה רחוקה ממנה רק 5 נקודות ולפי הכושר של חיפה שום דבר לא סגור, אבל אני סומך על מכבי שהיא תדע לשמור על המקום שלה. משחק הגנה רע מאוד של מכבי ת"א. השער של אסולין היה באמת מדהים, אבל הגנת מכבי נרדמה במצב נייח ובבעיטה של באטורינה. גם בשער האחרון של בני יהודה מכבי חלמה. בני יהודה היום הניעה כדור לא רע במספר דקות, הם פשוט צריכים להאמין בעצמם יותר ולשחק כמו בשנה שעברה. מכבי ת"א הראתה משחק לא טוב במחצית השנייה פרט למצב של רוסו ובני יהודה יכלה לחסוך לעצמה דפיקות לב לקראת הסיום.
    מכבי הובילו פעמיים, ספגו פעמיים מכלום, לא הציגו משחק טוב והם ממשיכים את המומנטום הלא טוב שנוצר אחרי ההדחה על ידי סכנין. הם ייתנחמו ברביעייה שהפועל קיבלו, ושמשה ביטון מצא את הרשת אחרי... המון זמן. השער שלו היה דווקא יפה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/07
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה ביטון יודע להבקיע רק מול בני יהודה.

לא להאמין על ההתפרקות של הפועל.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

פשוט מדהים הכושר בו נמצאת הרצליה. כמו שציינו כאן מעלי הקבוצה ללא ספק בעלת הכושר הטוב ביותר בליגה, קבוצה שמשחקת כדורגל חיובי מאוד, פתוח ושוב אנו רואים עד כמה השילוב של הזרים האלו +בוקסנבוים הם שילוב קטלני. מנגד, הפועל לא דומה לכלום, יש צורה ודרך להפסיד 4:1 היא לא אחת מהן.
    גם מכבי תל אביב למרות שכבשה שניים מפסידה, ניצן שירזי אמר לפני המשחק שבמשחק הזה המטרה שלו היא לקחת את 3 הנקודות שיבטיחו עונה נוספת בליגת העל, ונראה שבהחלט הוא הצליח במטרה זו.
    אנחנו רק 3 נקודות מהמקום השלישי, שבו נמצאת הפועל תל אביב, ואין לי ספק שבכושר בוא היא נמצאת בהחלט אפשרי לסיים במקום הזה.

6. לא מצאתי כינוי Member

דרך אגב, לפי השמועות קאמנאן חזק בדרך לחיפה. איזה חלוץ מצויין, מה שהכי מרשים אותי בו זה המהירות שבו. לדעתי הוא החלוץ הכי מהיר בליגה, אפילו יותר מברדה ואסולין ובהכרח ראוי לשחק בקבוצה גדולה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

להבדיל מהם,הוא גם קצת יותר פיזי מהם למרות שהוא לא נראה והוא גם משתמש בכח ובהטעיות לעבור,בקיצור הוא גם מגוון יותר,שחקן תותח.

8. הרצליה Member

הלו תישארו עם ארבייטמן, הוא שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

מה עוד אפשר להגיד על הקבוצה הזאת, אני מריץ עכשיו בראש חודש וחצי לאחור אחרי ההפסד המבזה להפועל כפר סבא ושואל, זאת אותה קבוצה? זאת? אלוהים ישמור שינוי של 180 מעלות שגורם לכל כך הרבה אושר בחודש וחצי האחרונים.
    התחיל ב4-1 על בני יהודה המשיך בהתפוצצת הנפלאה על הכח,נמשך ביכולת הנהדרת בטדי בזכייה בגביע הטוטו והיום פשוט הדובדבן שבקצפת.

קראתי קודם את התגובה של דור ואני אומר לך שדי נסחפת במחצית הראשונה להוציא את השער וההחמצה של ברדה לא הגעתם לשום הזדמנות, היו לכם 10 דקות טובות 55-65 וזהו שום דבר מעבר, עד הדקה -35 בכלל לא הייתם במגרש, חמישייה? נסחפת.

אבל גם אנחנו ממש לא היינו בשיאנו, ו20 דקות נפלאות בסיום הם אלו שגורמת לכל כך הרבה אושר לצאת החוצה ולגרום לי לשכוח לחלוטין את המתכונת באזרחות שיש לי מחר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx.

ההגנה בראשתו של יא-יא הפנטסטי הייתה מצויינת, חבל רק שהיגינס ממשיך לעשות שטויות ולקבל עוד גול באשמתו.
    אדרי לא סוחב אחרי דקה 50 וחבל מאוד כי במחצית הראשונה הוא היה לא רע בכלל.
    למרות שגם איגור וגם יאניק לא היו בשיאם היום שניהם הבקיעו ואיגור בבישול פנטנסטי לקאמנן בשער השלישי, איזה יופי,איזה התקפה קטלנית,איזה יופי של סיום עונה.
    שלא יגמר לעולם!

9. Number 8 Member

תאמין לי שמכבי חיפה מסתכלת קודם על המקום השלישי שהיא רחוקה ממנו רק שלוש נקודות, שם נמצאת הפועל ת"א. גם מכבי נתניה חזק חזק בתמונה.
    בגול השני, יש לנמני חלק בשער. במקום לקפוץ ולנסות לקחת את הכדור מבלדוט, הוא עמד ולא זז. בנוסף, הייתה ערבוביה ברחבה ואף אחד לא שמר על ודריאן.
    בשער השלישי, רועי דיין אשם. אם הוא לא תורם בהתקפה, אז לפחות שיתרום קצת הגנה אבל למה שיעשה זאת, עמד כמו פסל מול בטורינה ואיפשר לו לתת עקב שהוביל לשער.

אני מתנחם בעובדה שהפועל קיבלה בראש. הרצליה תודה, שבוע הבא נפגשים בבלומפילד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/4/07
  10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בקיצור אנחנו (בית''ר) יצאנו מאוד מוורוחים מהתוצאות הללו נקווה לטוב מחר .

11. Number 8 Member

גם אם בית"ר תפסיד מחר(לא רואה שוב מצב שזה יקרה), היא תזכה באליפות.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

החלוץ הכי מהיר בליגה הוא מוסא סאנוגו. בכלל, אני חושב שמוסא סאנוגו הוא השחקן הכי מהיר ששיחק אי פעם בליגת העל שלנו. רק חבל שבמקרה שלו הכל מסתכם במהירות ואין לו (לפחות כרגע, כי יש לו פוטנציאל) את האיכויות הנהדרות שיש ליאניק קאמאנן. עד לפני חודשיים, אם היו שואלים אותי מיהו החלוץ הטוב בליגה, הייתי עונה שסמואל יבואה מבלי לחשוב יותר מדי, היום יאניק קמאנן גורם לי לחשוב הרבה ואולי אפילו לבחור בו.

מכבי הרצליה לא ניצחה את הפועל תל אביב, היא פשוט מחצה אותה. מתחילות להיגמר המילים על הקבוצה המצויינת של פרדי דוד וכבר אין דרכים להחמיא לה. לא טעינו באייסוקר שבחרנו את המשחק הזה למרכזי מבין כל המשחקים.
    מכבי חיפה הצליחה לנצח בצורה משכנעת את הפועל פתח תקווה ואפילו אלן מסודי חזר לעניינים. שישייה ראשונה העונה בליגת העל ומי האמין עד לפני כמה שבועות שדווקא מכבי חיפה היא זו שתבקיע אותה? ממשחק למשחק, אני מאמין לקבוצה הזאת שאירופה באמת התישה אותם.
    בני יהודה נשארה היום רשמית בליגת העל, אם כי מעשית היא אף פעם לא הייתה מועמדת לירידה, מבחינתי.

אגב, שימו לב לתוצאות במחזורים האלה: 6-1,3-2,4-1,2-0. 19 שערים, כשיש עוד משחק לפנינו. אני לא זוכר מתי קרה לנו דבר כזה בליגת העל. כמה חבל שעל המשחק של מכבי נתניה אין שום דבר להגיד.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למי שעוד היו ספקות... היום נגמר כל העניין האמיתי בליגת העל. יש אלופה (כבר מזמן) ויש יורדות. הכח לא מסוגלת לתת פייט במצב הנוכחי להרצליה והססיפור שלה גמור.
    מה שנשאר זה מקלחמה על מקום באירופה, פיניטו.

14. לא מצאתי כינוי Member

אבירם, אני ראיתי את נתניה השנה את סנוגו לפחות ב6 משחקים ואני עדיין בדעה שקאמנאן יותר מהיר ממנו. הבן אדם מסוגל לחתוך מגן ובלם בכזאת קלילות ומהירות, ואם רק הייתה לו טכניקה קצת יותר טובה הוא היה שחקן מושלם. גם עכשיו הטכניקה שלו סבירה ביותר, אבל עם עוד קצת הוא היה שחקן ענק. על מוסא סאנוגו חוץ מזה שהוא אידיוט שאוהב להסתבך בתגרות אין הרבה מה לומר, במשחקו הראשון בארץ הוא כבש וספג אדום והשאיר הרבה ציפיות, אבל מאז הוא בעיקר מאכזב. אני חושב שהוא צריך לחזור בשנה הבאה לקבוצה שהוא בא ממנה בבלגיה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לרגע אחד לא אומר שמוסא סאנוגו הוא חלוץ טוב, משום שגם אותי הוא איכזב ברמות. יש לו פוטנציאל, אבל הוא רחוק מאוד ממצב של מימוש. אבל לגבי המהירות, אין מה לעשות, הוא הכי מהיר. מול הפועל תל אביב קרה לי את אחד הקטעים הכי הזויים בחיים שלי. הוא התחיל את הריצה על קו החצי, אני מצמצתי לחצי שנייה והוא כבר היה ליד השער של שביט אלימלך.
    ותראה, עם הכדור הוא לא מהיר בכלל. אני מדבר איתך על מצב שהוא ללא הכדור. אין בכלל ויכוח לגבי מי מהיר יותר כאשר הריצה צריכה להעשות עם כדור.