מחזור 29 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת 2:3 את ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏7/4/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

צריך לבטל? כעת אני לא חושב. מספיק ביטלו לנו את משחק הנוער שממש חיכיתי לו. קצת לצאת מהשגרה המרגיזה הזו.

אם תהיה כאן אזעקה עד 5 בצהריים אני מאמין שיבטלו, אבל אם לא, מקווה שמהשחק יעבור בשלום וגם אם לא - אני ישר שולף את הפלאפון ומצלם את השמיים, מוסרמיל בטוח יראו את היירוט של כיפת ברזל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. alexshw Member

צריך לדחות, גם אם יש כיפת ברזל. אי אפשר באווירה כזו לשחק.
    המצב בדרום עכשיו די דומה מבחינת ההפגזות של החמאס למצב שהיה בעת עופרת יצוקה וכזכור אז מחזור שלם נדחה.

3. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

4. מור!!! Member

למרות הגראדים: ב"ש מול נתניה יתקיים כמתוכנן
    נכון לעכשיו ולמרות לילה לא קל, שלווה באזעקות בשל הירי, יתקיים ב-19:00 המשחק בווסרמיל.

לדעתי החלטה נכונה!
    אסור להראות להם שאנחנו מפסיקים לחיות בגללם!
    חייבים להמשיך בשיגרה

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כן ושתהיה אזעקה באמצע המשחק גם נראה לכם איך אנחנו ממשיכים כרגיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx?

אני אישית לא פוחד ודווקא רוצה שיהיה משחק, אבל תרחיש תאורתי בו הטיל נופל ליד האצטדיון (ולמי שלא יודע כבר נפלו 2 בקרבת האצטדיון בטילים שהם שלחו עלינו) זה אסון.

תתקיים הערכת מצב בקרוב ויחליטו מה לעשות, אחת האופציות היא לערוך את המשחק ללא קהל. לשחקנים יש לאן לברוח, לקהל לא. זו אופציה גרועה מאוד ואסור שיחליטו לעשות את זה.
    או קיום כרגיל או דחייה למועד מאוחר יותר. אין באמצע.

6. alexshw Member

המשחק ללא קהל. החלטה לא ספורטיבית פשוט. עדיף, כאמור דחיה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שיהיה משחק, יאללה, שתסתיים העונה כמה שיותר מהר, בלי דחיות מיותרות.

המשחק הזה חשוב הרבה יותר לנתניה מאשר לנו, גם אם איכשהו נתדרדר לפלייאוף התחתון אנחנו בטח שלא נרד ליגה, אולי אפילו יהיה מעניין יותר, לפחות נהיה שותפים למשחקים בעלי משמעות.
    נתניה קבוצה ראוייה לפלייאוף העליון, אני מקווה שתצליח להשתחל לשם בסוף העונה, גם אם נתקע לה היום מקל בגלגלים. אבל קשה לי לראות את זה קורה, כבר הפסדנו לא מעט משחקים לקבוצות שאנחנו לא צריכים להפסיד להם, השחקנים לא מחוייבים שהיה על מה לשחק, אז שאין על מה לשחק.. לא צופה הבדל גדול. בטח שלנתניה יש מוטיבציה גדולה מאוד להוציא מהמשחק הזה נקודות.

משחק ללא קהל.. נו שיהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/11
  8. Number 8 Member

חבל. שבוע הבא אין גביע כך שאני לא רואה סיבה למה לא לקיים את המשחק ביום שלישי/רביעי.
    מה שכן, אם באר שבע הייתה פוגשת את אחת הגדולות, התוצאה הייתה אחרת.

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה נו שיהיה?! אסור שהמשחק הזה יתקיים ב7 בלי קהל!

שידחו לגמריי מה הבעיה בזה? לא עשינו שום עונש ולא מגיע לנו משחק רדיוס!

10. yakov_y YNWA

בדיוק באתי לצאת מהבית לכיוון ההסעה ופתאום מתקשרים אלי ואומרים לי שאין כניסת קהל.
    איזה אכזבה אדירה, הפועל באר שבע היריבה הכי שנואה עליי, כל כך ציפתי למשחק הזה.

מקווה שננצח היום למרות שאני קטנטן אמונה, מקווה שדוד רביבו/ראזאק לא יתעללו בעדי נימני, הוא בקושי שיחק העונה וגם כשיחק הוא עשה חורים גדולים בהגנה.

11. הנתנייתי Member

אני לא מצליח להבין איך זה שבאשדוד משחקים כרגיל ובבאר שבע לא מרשים לקהל להיכנס. אשדוד גם יותר קרובה לעזה וגם אין בה כיפת ברזל.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זאת החלטה מטומטמת אין ספק, אין שום היגיון בקיום משחק ללא קהל שאפשר לדחות את המשחק. אבל שיהיה.. כי מה כבר נפסיד? עוד משחק מזעזע? עוד משחק מול קבוצה שלא מסוגלת להביא לפה יותר מ-50 אוהדים...? אז חסכו לנו. אם היה.. היינו הולכים, רואים, מתעצבנים. אין לי שום בעיה שיהפכו את ההחלטה בחזרה, נילך, כי אין שום מצב שלא. אבל בוא נגיד שאני אדיש לחלוטין להחלטה הזו.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גם באשדוד לפי מה שהבנתי החליטו על רדיוס.

בושה. מה הבעיה לחכות עם המשחק הזה קצת?!?!

אני לא אדיש בגרוש לא יעלה על הדעת שיש משחק כמה מטרים מהבית שלי ולא אוכל לראות אותו, שילמתי עליו! הקהל לא עשה שום רע!
    שפשוט ידחו!

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/11
  14. הנתנייתי Member

לחכות עם המשחק הזה זה בעיה, כי אנחנו בסוף הליגה ויש משמעות למה קורה במשחקים האחרים.

אם חושבים שמסוכן לשחק בבאר שבע ובאשדוד, שידחו את המחזור כולו. אם לא, שיתנו לשחק כמו בני אדם, עם קהל.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אפשר לדחוף את המשחקים האלה למרות הגביע (גם נתניה וגם ה. חיפה משתתפות ברבעי גמר אז), ומקסימום דחייה של שבוע בפלייאוף. לא יקרה כלום.

אם המצב ירגע, לקיים אותם בימי שלישי ורביעי הקרובים, מה רע בזה?