מחזור 29 בליגת העל: תיקו לחיפה, הפועל ת"א ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/5/09.

1. שגיא Guest

התוצאה המפתיעה לטובת הכח בהחלט שמה אותה בעמדה מצויינת. עושה רושם שעכשיו המאבק שלה יהיה מול שתי הקבוצות שמעליה כדי לחמוק ממשחקי המבחן על ההישארות בליגה. קריית שמונה תעלה מאוד מאוד לחוצה הערב ולמעשה, נראה שכל תוצאה מלבד ניצחון סותמת את הגולל על סיכויי ההישארות שלהם.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחרי תוצאה כזו כנראה שבאמת מגיע להכח להשאר בליגה, כל המחמאות מגיעות לשחקנים ובעיקר - לדודו דהאן, שמוציא מים מן הסלע.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, הנה אולי ההבדל בין הפועל ת"א למכבי חיפה?
    אתה בפרוש מסתפק בניצחון מינימלי ואפילו שער עצמי עוד מתקבל אצלך. אני לעומת זאת בפרוש רוצה שמכבי חיפה לקראת סוף הליגה עוד מראה קצת ניצוצות של כדורגל טוב.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם יש משהו שגם חיפה וגם הפועל ת"א לא מראות זה ניצוצות של כדורגל. גם הפועל ובמיוחד חיפה משחקות גרוע.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נתניה מחברת ניצחון שני ברציפות.. אולי היה איכשהו צריך להחדיר להם אווירת גארבג' טיים יותר מוקדם העונה ואולי אז הם היו מנצחים יותר....

בינתיים תוצאת היום היא ללא ספק הניצחון הגדול של הכח עמידר ר"ג, קרית שמונה כרגע בתיקו אחרי שהובילה, ואם לא תנצח היום תהיה בבעיה לא קטנה. הכח מתקרבת לסכנין והפועל פ"ת שחזרו לאיום של המקום הלפני אחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל שוב משווה בשניה האחרונה כמו בדרבי וזה מה שייתן לה את המשחק הזה ואת 3 הנקודות.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי...לא עבר 3 דקות והפועל ביתרון מבטיח בדרך לניצחון קליל על לא יריבה.

8. George Best Member

לא יאמן כמה שערים הפועל כובשת עם הראש, אני חושב ששווה לבדוק אם היא כבשה יותר עם הרגל או עם הראש.

9. Mehmet Member

אשדוד תפסיד שוב לבני יהודה, בפעם החמישית ברציפות.
    יש לנו כבשה שחורה חדשה.
    הפעם לא טרחתי ללכת למשחק, העונה כבר גמורה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שזה קשור יותר לאשדוד מאשר לבני יהודה. אשדוד פשוט נראית עלוב בתקופה האחרונה, אם לא נתניה היא הייתה עם 4 או 5 הפסדים רצופים. אשדוד פשוט נראית רע מאוד.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך ה-43 שערים שהיא כבשה העונה 17 היו בראש.

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל המשחק הרגשתי שאנחנו משחקים עם 10 שחקנים. לא להאמין כמה אלברטו זפאטה, שדווקא שחקן טוב, מחליט הכל הפוך. הנצחון הזה חתום על שחקן 1 - בוואן פרנסמן. ככה צריך להראות שחקן זר.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בדיוק באתם לשחק כדורגל היום, רוב המשחק שלכם היה במחצית המגרש שלכם, עשיתם 3 התקפות כל המשחק, פעם אחת ישראלביץ' הוציא מהקו ויבריץ' ניקה, בפעם השניה זה נכנס ובפעם השלישית במחצית השניה נגחתם ליד העמוד. 90 דקות 3 התקפות שזה בערך 1-2 דקות. חוץ מזה 88 דקות של בונקר וביזבוז זמן של השחקנים ושטראובר בראשם.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו יותר מ-3 התקפת, אבל לבטח לא משהו להתגאות בו. מחק רע מאוד של שתי הקבוצות. למכבי נתניה יש את בוואן פרנסמן לשמור על ריכוז 90 דקות, למכבי תל אביב אין וכנראה משום כך היא הפסידה את המשחק.

אמרתי עוד לפני המשחק שאין לי מושג איך אנחנו אמורים לפתח משחק כדורגל עם כל הנגרים שלותר מתיאוס העלה כנראה שלא טעיתי. ובכל זאת, כשאלברטו בלאנקו עושה טובה שהוא מתאמן ונקוסי סיאבונגה לא מצליח לתרום לנו מהכדורגל הטוב שיש לו, אז אני תומך בלותר מתיאוס.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלחץ עובר עכשיו למכבי חיפה...את התחזית שלי נתתי לכם כבר לכן לא אחזור על זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בית"ר תתרכז בגביע ולדעתי היא כרגע הפייבוריטית הגדולה לזכות בו. איכשהו אני מאמין שהתסכול עומד לצאת בצורה חיובית החוצה (אצל השחקנים, לא האוהדים...)