מחזור 29 בליגת העל: תיקו לחיפה, הפועל ת"א ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/5/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכנסתי רק למשחק כששלמה שרף דיבר על זה "שעדיין לא בעטו לשני השערים". איזה דקה זו היתה? 25?
    דווקא אחרי זה ראינו מספר הזדמנויות משני הצדדים ובסופו של דבר יכול היה להיות גם 1-1. סכנין? זאת לא אותה קבוצה שבאה לשבור רגליים. אוקוצ'ה כמעט הבקיע את אחד השערים של העונה ובסה"כ קבוצת התחתית נראית בסדר גמור.

גל, ציפית לראות שידור חוזר של ברצלונה במדריד? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    מה לעשות, זאת הרמה. יש העונה מתח ובזה אנחנו צריכים להתסתפק, בכלל האיצטדיון בסכנין נראה בצד אחד כמו בית סוהר...אפילו יציע קטנטן לאורך המגרש אין (בלאומית רואים נדמה לי רק מגרשים כאלה, לא?). כשרואים שהמגרש אפילו לא מלא אני באמת חושב שכדאי לצמק את הליגה לאיזה 10 קבוצות. בצורה הזאת לפחות נראה יותר יציעים מלאים!

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/09
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסכנין יש 2 יציעים, אחד מאחורי השער, השני מאיפה שמצלמים ובונים עוד אחד שדווקא מבין השלושה יהיה הכי נורמלי, והתכולה תהיה 8,500-9,000.

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המשחק המרכזי היה המשחק של הפועל נגד ק"ש, הייתה אווירה הרבה יותר טובה לטעמי, וגם האיצטדיון של ק"ש פחות גרוע מדוחא, אי אפשר לראות ככה כדורגל כשלא שומעים את הקהל בקושי.
    אבל מי אני שיתלונן, זה היה רק רע לנו.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שומעים את הקהל כי יש במגרש בקושי 2,000 איש...

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובקריית שמונה היו 3000, ועדיין היו הבדלי רמות מטורפים(שמעו את 2 הקבוצות).

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המחצית הראשונה ולא שמעתי את האמת אף אחד מהקהלים...

7. אלי מתחן Member

אם ההתאחדות לא הייתה מחליטה להוציא את העוקץ מהעונה הזאת, בית"ר עכשיו יכלה להיות 4 נק' ממקום ראשון והיו לנו כמה מחזורים מעניינים ביותר.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליפות עם כוכבית כבר אמרנו? אין ספק שההחלטה האחרונה של ההתאחדות להוריד לבית"ר נקודה לקחה לה ניצחון כמעט בטוח בפ"ת.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאני תמיד טוען אין לנו סיומתתתתת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אני יוצא מאוכזב מהמשחק הזה, חיפה בכלל לא קבוצה גדולה והיינו צריכים לנצח אותם היום.

טוב שלא קיבלנו את הגול המפגר שאנחנו מקבלים בקביעות הפעם.

יאללה שבוע הבא בבלומפילד

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבוע הבא סכנין תמכור להפועל זה ברור.

האם גם הפעם חיפה תפסיד אןליפות על הפרש שערים? ייתכן מאוד שכן.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך.
    אני מאד מאוכזב ולא ברור לי למה היכולת ההתקפית הטובה שראינו נגד ק"ש פשוט לא היה קיימת הערב. הבעיטה של רפאלוב למשקוף היה בגלל הברקה של השחקן (הברקה פעם ב5 משחקים...?) ולא בגלל התקפה קבוצתית יפה.כשכבר ראינו דברים כאלה ההרמה היתה זוועתית ולא הגיעה לכתובת הנכונה. עוד משהו שהשחקן הישראלי הממוצע צריך לעבוד עליו...

בסה"כ תיקו משקף וכנראה הקרבות הישירות בין הגדולות יכריעו את האליפות. אפשר להגיד אם הקורה של פאנטיני היה נכנס אז מכבי חיפה היתה מנצחת, אבל לבאסיסט היה הזדמנות שגם צריך להכניס לשער.

דבר אחד אני תמיד לא מבין, כשהיכולת לא בשמיים למה לא משחקים עם יותר התלהבות? לדעתי אם מכבי חיפה היתה לוחצת כמו שצריך על המארחת היא היתה עושה טעויות ואז המועמדת לאליפות היתה מקבלת הרבה יותר הזדמנויות. אני ראיתי משחק בהרגשה כאילו שחקני מכבי חיפה כל כך היו בטוחים בעצמם שסכנין כבר תפתח רגליים. העניין הוא שבשביל התלהבות גם צריך כושר גופני ואני משוכנע ש'כוכב' כמו יניב קטן לא בדיוק אוהב לרוץ אחרי שחקני ההגנה של היריב...

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחת שאנחנו רק 3 נק' מעל הכח??!?!?!?!?!?!?!?!

מה האינטרס למכור להפועל,סיימנו את העונה??

שבוע הבא גם תיקו זה טוב

13. אלי מתחן Member

בית"ר תמכור לחיפה אז זה מתקזז.
    האמת שעוד אליפות שהפועל יפסידו בסגנון השרוכים נשמעת לי מפתה מאוד. מעניין איך יקראו לדיסק הבא...

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מכבי חיפה היתה היום משחקת כמו שצריך היא לא היתה צריכה את 'העזרה' של אף קבוצה. אגב אם סכנין פותחת רגליים להפועל ת"א אז בית"ר לבטח תשמח לעשות את זה מול מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    כולם יודעים שבית"ר מגיעה למשחק האחרון לקרית אליעזר ואולי אז לאריק בנאדו יש בעיות עם השרוכים...

באמת, בוא לא נתחיל עם זה. שוב פעם מכבי חיפה פתחה את המחזור הזה עם יתרון 2 נק' על הפועל ת"א. אם היא היתה מנצחת את כל המשחקים שלה ועושה תיקו מול הפועל ת"א היינו אלופים...מה לעשות עומר שהירוקים שוב פעם עושים במכנסיים?

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד לעלות במחזור האחרון עם הנוער, רק שלשום הם הביסו את מכבי חיפה 2-7 וממילא ההתאחדות סיימו לנו את העונה בליגה אז נדפוק אותם ואת ה"ספורטיביות" וה"תחרותיות" שבה הם כל-כך דוגלים.