מחזור 29 בליגת העל: תיקו לחיפה, הפועל ת"א ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏1/5/09.

1. Raulito Madridista

אני דיי שמח מהתוצאה של אתמול, סכנין עשתה חלק מהעבודה עבורינו וזה נחמד לשוב למקום הראשון(למרות ששום דבר לא סגור ומדובר על הפרש שערים בלבד), אבל בלי קשר לזאת, אני חושב שנקודה בהחלט מגיעה לכל אחת מהקבוצות. לכל אחת היו את המצבים שלה ולא היה הבדל ניכר בין חיפה לסכנין. במחצית הראשונה סכנין הייתה יותר דומיננטית ובחצי השני זה היה הפוך, אבל בדקות האחרונות הרגשתי דווקא שסכנין היא זו שתכבוש. חיפה יצאה קדימה עם הרבה שחקנים ויניב לוזון מנגד ניהל את המתפרצות של סכנין בצורה יוצאת מן הכלל. בסיט החמיץ מצב מעולה מול דוידוביץ, הוא היה בידיוק מולו וכל מה שהיה צריך לעשות זה לבעוט לפינה. למרות שהוא לא הבקיע, לדעתי מדובר בשחקן לא רע, בטח עם האפשרויות שיש לסכנין, הוא הראה אתמול דברים יפים. המהלך של המשחק כמובן היה הסלאלום של רפאלוב, מדהים איך הוא העביר שני שחקנים על מטר, אבל לדעתי זו לא הייתה ההחמצה שלה המשחק וגם קשה להאשים אותו. אנחנו רואים קשר ברור בין הקבוצה שמשחקת שנייה מבין הפועל ת"א למכבי חיפה, אין יותר מידי אופי לשתיהן. במחזור הבא זה יהיה הפוך.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חי בסרט אם אתה חושב שקבוצה ש3 נקודות ממשחק על ירידה תמכור משחק בשלב כזה חשוב של העונה. אם כבר משהו צריך לבכות ולנסות להשמיץ זה אוהדי הפועל את אשדוד שנגד חיפה פתחה רגליים ונגדנו אשכרה נלחמה. ועוד אחרי זה אתה משבח את ערן קוליק על זה שהוא לא פראייר, אם הוא לא פראייר אז שבוע הבא הוא לא יוותר על הנקודות החשובות שלו.

שי, Igi והשאר, אני אמרתי את הדברים האלה אחרי שאמרו שהתקשורת אדומה, שהאליפות עם כוכבית, שהשופטים רק עזרו לנו ושאר הירקות, אני לא אמרתי את הדברים האלה כדי להתבכיין, ואני מודע שזה חלק מהכדורגל, אבל כשאוהדי הקבוצות האחרות התבכיינו, אז אמרתי את מה שאמרתי.

3. Igi Member

בגלל זה אמרתי "עלולה" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת מקווה שכל השחקנים ישחקו בשביל הפרנסה ולא בשביל המועדון לשעבר שלהם...
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3711001,00.html

מכבי חיפה לא צריכה לעשות מזה עניין יותר גדול מאשר זה באמת וטל חן צריך להבין שעדיף כרגע לשתוק. מחר אריק בנאדו יגיד את הדברים האלה ואז בצדק ייכעסו בתל אביב האדומה. אני הייתי אולי מצפה מההתאחדות להזהיר את כולם מכל מיני דילים. היה טוב אם אבי לוזון היה אומר שאם הדברים לא נראים כשרים יהיה מיד בתום המשחק הליכה משותפת למכונת שקר...

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

האיש שיחק בהפועל שנים טובות, מאוד מחובר למועדון ואוהב את הקבוצה מאוד.

זה לגיטימי שיעדיף את הפועל על פני חיפה. אבל הוא מקצוען ואמר שהכי חשוב זה סכנין והוא יבוא לנצח שבוע הבא.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם חיים בסרט כמו שאמרתי אם אתם חושבים שטל חן וסכנין יסתכנו בירידת ליגה בשביל שהפועל אולי תזכה באליפות.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד רוצה שהפועל יקחו אליפות...

אבל זה כל כך לא מעניין אותי בגלל שקרבות התחתית בהרבה יותר חשובים(מבחינתי).

אין מצב שבעולם שנפתח רגליים בשבוע הבא,גם אם לא היה על מה לשחק, מאוד לא אוהב את הדברים האלה ובעד שקבוצתי תנצח אפילו אם זה אומר שבית"ר יקחו אליפות. כי קודם כל אני אוהב אחרי זה אני שונא.

8. Don Joan Roman Member

וככה צריך אמיר, תראה מה קורה לבית"ר בגלל שאלפיים מטומטמים שונאים יותר מאשר הם אוהבים.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שראית אתמול זבל יש בכל מקום...

בשביל מה לזרוק אבנים,בשביל מה צריך את הדברים האלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

אחח איזה אנשים יש בעולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. Don Joan Roman Member

אני יודע שיש זבל בכל מקום, אני לא אשכח איך לפניי כמעט 4 שנים בדוחא ניסו לעשות בנו לינץ' ועל הדרך הבריחו מפה איזה שחקן יפני.

חבל שאנשים לוקחים את הדבר היפה הזה למקומות מכוערים כאלה, לקלל ולשנוא את היריבות זה מותר ולדעתי זה אפילו רצוי אבל כשזה גולש למכות, פגיעות ברגשות(כמו מוחמד מת, "שתהיה שואה למכבי" והנפת דגלי חמאס) זה כבר מכוער ומעצבן ומתסכל.