מחזור 29 בפלייאוף העליון: ב"ש מנצחת את מכבי בחוץ ובורחת ל-6 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/4/18.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה אחת לאבד שחקן בפציעה (למרות שזה עזר בחילוף של האדום) ואז כרטיס אדום (מוצדק לחלוטין) ושיש עוד ים של זמן לשחק .

משהו הזוי העונה הזו ,שמים לנו אלף מקלות ברגלים ואנחנו עדיין מצליחים לדלק עליהם , שאפו אדיר לכולם היום חבורה של גברים !!!

2. Telkiyski Member

לחנן ממן יש 5 שערים בהפועל בש.
    4 מהם העלו את הקבוצה ליתרון 1-0.

כולם לדעתי באיזור דקה 35-40.

3. Butragueño מנהלים

מכבי ת"א אבדה את האליפות הזו כנראה הרבה מעבר לכך שב"ש תזכה בה.
    אי אפשר להגיד דברים רעים על הקבוצה מהדרום, שהצליחה לפתוח פער יקר של 6 נק' מבית"ר ירושלים, אחרי פציעות של קורהוט, ויטור, בן שהר (בפתיחת העונה), ניר זריהן, אליניב ברדה, ההרחקה של צדק, הסיפור של אוחנה, הזריקות של נאווקמה ובלוף העונה לשם קוונקה.
    באמת מרשים מה שבכר מצליח לעשות עם סגל כל כך פצוע.

מה יש להגיד על מכבי ת"א?
    לארח את המשחק הכי חשוב בעונה, לשחק 35-40 דק' מול 10 שחקנים כאשר השחקן החם שלהם נפצע, ולא להצליח לכבוש שער אחד מסכן?

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב להבקיע שער אחד , להגיע למצבי הבקעה , אני לא זוכר כאלה שהיינו בעשרה שחקנים , היו הרבה כמעטים שלא נקראים איומים , הנגיחה של פרץ גבוה , המספרת של עטר לשמים , הבעיטה של דסה גבוה והיו עוד כמה כאלה שהלכו גבוה .

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב לא איבדה כלום, גם לפני המשחק היום הפער היה 8 נקודות.
    אנחנו תחת בכר כמו מכונה משומנת, קצב צבירת נקודות שנופל רק בשתי נקודות מהקבוצה הנהדרת של שנה שעברה, מבצר ביתי ששואב נקודות, אולי מפרקים פחות ומשחקים כדורגל פחות טוב, אבל אנחנו קבוצה מאומנת שיודעת מה היא רוצה מעצמה וזה כוח שכדי לנצח אותן צריך ממול עוד קבוצה באותה יציבות ומכבי תל אביב לא הייתה כזאת השנה.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כישרון גדול שהגיע הזמן שיפרוץ.
    תמיד אמרתי שהוא שווה יותר מקבוצה כמו הפועל חיפה.

Sir Alex Ferguson ו-לירן אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

שורה תחתונה מאתמול: 1:0 קטן-גדול להפועל באר-שבע, ניצחון של אליפות, היא שברה את נאחס נתניה מה שנקרא וזו אליפות של מאמן שאמנם לא פגע עם שחקני הרכש אבל ידע לשלוף כל פעם שפן אחר מהשרוול, ואני רואה במשחק הזה הרבה אירוניה:
    מצד אחד מכבי, נלחמת על הכבוד וזה לא פחות חשוב לדעתי, עם סגל מלא ועשיר וגדול ואף-אחד לא פוגע שם - ומצד שני באר-שבע, כל מטאטא יורה, מיכאל אוחנה, השחקן שכבר היה עם רגל ו-3/4 מחוץ לקבוצה, מילה נרדפת לאהבה עצמית, זלזול וחוסר השקעה - מחלץ כדור מדור מיכה, השחקן הכי טוב, חשוב ואחראי במכבי, ולא חושב על תהילת עולם אלא מסיט ימינה לממן.
    גיא חיימוב מביא נקודות בין הקורות עם הצלות נהדרות ובלי הייפ סביבו בעוד ראיקוביץ' לא הגיע לפלייאוף אבל את הציטוט שלו בעיתון 'ניקח אליפות', אני זוכר יופי.

צרם לי המהלך שהתחיל את ההרחקה, לדעתי רואים בבירור שאוחנה לא עושה הצגה, הזכיר לי את הפציעה של רונאלדו במדי אינטר, וטב"ח הבלם טס קדימה ולא מוציא כדור החוצה, אפשר להיות ספורטיביים למרות הכל.

מכבי תקצץ את התקציב וזה לא רע בכלל, ויצחקי השמנמן שקיבל אדום, פירחח, ערס, שחקן עבר ממזמן, הוא רק דוגמא. השאלה כמה נכסים אמיתיים היא תאבד, כמו אלי דסה למשל. אני מניח שמכבי תתאזן, היא לא תסיים את הפלייאוף עם 0 נק', אבל שלושה הפסדים לא היו מאז 2011/12 - יאללה לך הביתה מוטי, איזה ימים!

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אי אפשר לומר בשום צורה שמכבי תל אביב איבדה את התואר, הוא בשום שלב לא היה שלה.

יש אלופה בשנתיים האחרונות, קוראים לה הפועל באר שבע. עד שיוכח אחרת האליפות שייכת לה בטאבו, קבוצה שרוצה צריכה לבוא ולקחת, בדיוק כמו שאנחנו באנו באליפות הראשונה וניצחנו בבלומפילד.
    מכבי תל אביב הייתה במקום הראשון אולי 2 מחזורים העונה, גם זה בגלל הפרש שערים נדמה לי... בשום שלב האליפות לא הייתה בידיים שלה, מכבי תל אביב הראתה חולשה עונה שעברה, והיא המשיכה להראות חולשה גם העונה. בית"ר ירושלים הרבה יותר ראוייה ממנה ומרשימה ממנה. נכון, בסיבוב השני הטוב של מכבי תל אביב, בטח אחרי הניצחון עלינו, הייתה תחושה שמכבי תל אביב לא תפספס את ההזדמנות ותמשיך לרוץ עד הסוף, אבל היא לא עשתה את זה כי היא כנראה לא שווה את זה.

האליפות עדיין לא גמורה, בית"ר יכולה לחזור לייצר ריצה, לנו יש עוד רצף חוץ קשה, הדברים תלויים אך ורק בנו אבל יכולים עוד להשתנות. אם ניקח את האליפות, בסך הכל השארנו בבאר שבע מה ששייך לנו, עד שקבוצה תבוא ותיקח. מכבי תל אביב לא באמת הייתה קרובה לזה לכן היא לא איבדה שום דבר.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

אני לא יודע עד כמה זה נכון, ההגדרה של 'איבדה' מבחינת מכבי לא נכונה אבל גם לגבי באר-שבע 'מה ששייך לנו', יש מחזורים שכביכול 'אין טעם' להיות בהם במקום הראשון ומכבי הראתה הרבה מאניה-דיפרסיה, אחרי ה-4:0 מול הפועל חיפה שזה היה המשחק הכי מרשים של קבוצה כלשהי העונה בהתחשב ביריבה לדעתי - היא איבדה נקודות ובעטה במומנטום, כמוכן שהיא לא ניצלה את כל עשר המכות או אפילו יותר שהיו על הפועל באר-שבע העונה. כן ראו בה מועמדת לגיטימית וציפו ממנה שתהיה שם, לפחות כמו בית"ר. הכדורגל שלה עד לפלייאוף לא היה פחות טוב משל באר-שבע. הפועל של הדאבל הייתה במקום הראשון מעט מאוד זמן - בכלל לא, ואולי זו לא דוגמא מייצגת, ועדיין.

10. גלץ Member

לא ראיתי במכבי תל אביב קבוצב לאליפות בשום שלב העונה

oFiRzZz, Sir Alex Ferguson ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

כמו שאמרו על הרבה משחקים במפגשים הישירים בין מכבי-באר-שבע-בית"ר שזה משולש קלאסי בטוטו\ווינר - ככה זה היה בקרב האליפות. בעונה נורמלית מכבי הזו מסיימת במקום הרביעי, והנה מסתבר שזו עונה נורמלית(?) הכל היה בהתאם לנסיבות - השחיקה של באר-שבע מבחינה מנטאלית, הנפילה ברכש וכל המכות, העובדה שבית"ר בלי שיטת משחק והיה לה המון תחת, ועוד ועוד, הכל יחסי. אני לא צפיתי שהיא תרים דגל לבן בשלב כל-כך מאוחר. אגב, אל תכעסו עליי שאני דוחף את 'ויכוחי הקהל', קצת ילדי שמנת האלה בצהבת, משחק כמו אתמול והפועל ממלאת את המגרש, עוד נוכיח את זה.
    בסוף מסתבר שזו העונה הכי גרועה של ג'ורדי. כי יש כישלון של שנתיים קודם לכן, כי הקמפיין באירופה היה מביך וגם בגביע התרגלו לגמרים והנה מכבי חיפה העיפה אותם עם שלישייה, כי מאבק האליפות הוכרע כל-כך מוקדם ועוד ועוד.

12. Telkiyski Member

"העונה הכי גרועה של ג'ורדי".
    שיגיד תודה שלא הייתה בליגה קבוצה שהיא כמו חצי מב"ש בשנים שהוא שייט פה ל-3 אליפויות בלי יריבה ועם ה150 מליון שלו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. קשר שמאלי Member

גם אוהדי מכבי תל אביב יודעים שקרויף בלי זהבי היה לוקח במקרה הטוב אליפות אחת
    מנהל מקצועי בינוני מינוס ומאמן גרוע

14. Telkiyski Member

לדעתי היה לוקח 3 אליפויות גם בלי זהבי כי פשוט לא הייתה פה יריבה ראויה אחת.
    תאמין לי שעל ב"ש של אלישע ובן אלגרבלי הוא היה מתגבר גם בלי עז7.

אבל אין לדעת.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אצלנו עצם זה שנשארנו במירוץ עד שלב כזה ושמרנו על סיכוי לדאבל גם באפריל זה הישג בפניי עצמו. גם אנחנו סבלנו מפציעות והרחקות רבות, ובניגוד לב״ש, אנחנו גם סבלנו מאלי טביב עם הקפריזות שלו.

Sir Alex Ferguson, hbs7, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.