מחזור 29 בפלייאוף העליון: ב"ש מנצחת את מכבי בחוץ ובורחת ל-6 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/4/18.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חוצפה מצידנו לצפות למשהו ממכבי היום.
    וגם אם מכבי אכן תפתיע ותנצח אני לא חושב שבית"ר מסוגלת לייצר רצף של נקודות במשחקים הבאים:
    מכבי (ב), הפועל חיפה (ח), נתניה (ח), ב"ש (ב).

משחקים נאחסים כמו של אתמול ונגד ב"ש ברביעי מרמזים גם שהמזל לא איתנו יותר.

2. Raulito Madridista

יש משהו במה שאתה אומר אבל תיזכר כמה הפתעות היו בפלייאוף, מי האמין שחיפה לא תנצח את בני-יהודה ב-2010 או שנה אחר-כך אפילו חיפה הפסידה לנתניה והגיעה למשחק העונה נגד הפועל בקריית-אליעזר מהמקום השני. גם ב-2015/16 הצמרת התהפכה כמה וכמה פעמים ומכבי של זהבי חזרה למקום הראשון, ואפילו משומר כבש שער שכמעט הביא לטלטלה. מעבר לכך אפשר לעשות לבית"ר קצת נחות מפאת הלו"ז הצפוף שלה, יש קצת פצועים בסגל למרות חזרתו של ורד וברור שאין לה אתה עומק של מכבי ובאר-שבע.
    בית"ר מתקשה נגד באר-שבע ולצד זה המצ'אפ שלה נגד מכבי בדרך-כלל הוא נהדר, אני חושב שיש לה את אחוזי ההצלחה הכי גבוהים.

במשחקים האחרונים גם הפועל חיפה נחנקת מהלחץ וגם מהלו"ז הצפוף, אין ספק שאליפות הם לא יקחו אבל קלינגר אמר משפט יפה - "כדורגל זה לפעמים גם עצב, נבכה ביחד".

עריכה: כן, 2015/16.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/18
  3. Love Is Red Member

זה היה ב2015-2016.
    ב2016-2017 לא היו שום טלטלות ולקחנו אליפות בקלות.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito הפתעות בודאי יכולות לקרות אבל כל עוד אנחנו לא עושים את העבודה בעצמנו, מנצחים את המשחקים שלנו ומפעילים לחץ על ב"ש אין סיבה לבנות על קבוצות אחרות או לצפות במשחקים של ב"ש עם תקווה לאיבוד נקודות שלהם.

כמו שזה נראה עכשיו גם אם ב"ש יאבדו נקודות ב2-3 משחקים עד המפגש בין הקבוצות בטדי אנחנו לא נהיה שם כדי לקחת ולעלות למקום הראשון. מעבר לפציעות הרבות יש גם עייפות מנטלית וחוסר אמונה שאפשר לקחת אליפות.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שאתה יוצא מפרופורציות. היה לנו שבוע אינטנסיבי, וקורה שמאבדים נקודות גם במשחקים מנחוסים כמו אתמול. מההפסד לנתניה ועד המשחק אתמול הפסדנו פעם אחת וזה במגרש הכי קשה במזרח התיכון. ההתחרפנות הזאת מתיקו ביתי נגד בני יהודה זו הסיבה שלא נזכה באליפות.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

התאכזבתי מהמשחק של מכבי נתניה נגד הפועל חיפה. לאו דווקא בגלל היכולת, אלא בעיקר כי לא קיבלתי את הרושם שהצהובים רוצים להסתער על המקום הרביעי.

כנראה שלהשיג שני ניצחונות בסמי עופר בעונה אחת זה קצת גדול גם על מכבי נתניה של העונה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה כבר עשתה עונה נפלאה. היא חזרה לליגה העל ותקעה יתד. אף אחד לא ציפה שתצליח ככה. אני מבין לחלוטין את ההרגשה שלך, אבל בסוף היום מבחינתי אתם ביחד עם הפועל חיפה קבוצת העונה. אותי בהחלט מעניין לדעת מה יקרה בעונת המשחקים הבאה. האם תצליחו לחזור על ההישג הזה או שמה תחזרו להאבק הפלייאוף התחתון?

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לתקוע יתד זה תהליך. מכבי נתניה לא תקעה יתד אלא עשתה עונה נקודתית מדהימה, אייל סגל ייבחן בהמשכיות, לפי הגישה הוא בהחלט בדרך הנכונה.

9. Butragueño מנהלים

לדעתי כל העונות האחרונות של נתניה בליגת העל היו די דומות. קבוצה אטרקטיבית, שאפתנית עם חומר שחקנים טוב.
    גם בעונת ה-"כלום לא הולך לנו" היא ספקה משחקים נהדרים, שבכל ליגה אחרת, הייתה מסיימת 6-7, וירדה ליגה מחוסר מזל.

המהלכים של לוי את סבע אלו בדיוק אותם מהלכים של לוי את קאיודה.
    מה גם שלמאמנים תמיד הלך קל בנתניה (לפחות מאז תקופת יאמר), אפילו ראובן עטר הצליח עם הקבוצה עם שחקנים כמו סבע הדוד וניר נחום.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדרך לנתניה ברכבת, שתי שאלות:
    1. תחנת נתניה ספיר היא הקרובה יותר למגרש מבין שתי התחנות (חבר אוסף אותי עם רכב ומשם למגרש)?
    2. אפשר להכניס למשחקים של מכבי תל אביב בנתניה בקבוק של ליטר וחצי (כמו בטרנר)?

11. Noam77 Member

לגבי התחנת רכבת - כן.

yakov_y ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  12. yakov_y YNWA

2 עונות מושלמות, ציון 10 לכל עונה, העונה בלאומית לא פחות טובה מהעונה הנוכחית.

מעונת 11/12 מיקום השיא של מכבי נתניה הוא מקום 9.
    שום עונה לא דומה לעונה הנוכחית ואפילו לא במעט.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין בעיה, גם אנחנו וגם אתם חווינו בעבר המון עליות ואז צניחות, אני הייתי נזהר ותמיד חושש.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכאל אוחנה יפתח במקום זריהן שלא כשיר ל-90 דקות ויפתח בספסל, למרות זאת טוני נשאר בספסל, מאוד מאוד מפתיע מצד בכר...

15. קשר שמאלי Member

זר אחד בהרכב של באר שבע