מחזור 29: יונייטד נעצרת בסלהרסט פארק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏3/3/05.

1. Rudess Member

משחק מצוין של התותחנים היום. סיגאן נפצע ואחרי 20 דקות הוחלף ע"י לאורן , שבישל גם את השער הראשון של הנרי. השער השני היה שער טיפוסי של התותחנים כמו בימים הטובים, לחץ מסיבי, חטיפת כדור של ויירה שמוסר להנרי ,שמקפיץ באומנות מעל חלקיאס, 2:0, והקינוח 3:0 בעיטה חופשית.
    קווינסי שיחק 75 דקות והיה מצוין, פבריגאס גם היה טוב מאד באגף ימין, הוחלף ע"י פרדי גם כרבע שעה לסיום בערך, וואן פרסי החליף את קווינסי. סנדרוס היה מאד יציב, וגם להמן היה טוב מאד.
    נקווה לטוב מול באיירן, אהיה גם שם במשחק.

תמונות מהיום בהמשך.

2. Maor321 Member

מעצבן, כל כך מעצבן איבוד שתי הנקודות האלה. לחץ משוט מדהים בחצי השעה האחרונה לא הניב לנו שער, וזה נגמר ב0-0 מאכזב.

3. cityblues beter dead than red

פאלאס לא התמודדו מולכם....
    הם דווקא עמדו בכבוד מול החלאות והכניסו לזאטוטים שמחפשים קונג פו.
    אוהדי יונייטד, תעברו ל-AXN אולי תמצאו שם קצת אקשן.

4. Maor321 Member

מעצבן, כל כך מעצבן איבוד שתי הנקודות האלה. לחץ משוט מדהים בחצי השעה האחרונה לא הניב לנו שער, וזה נגמר ב0-0 מאכזב.

5. NewcastleFan Member

רודס חזרת ללונדון?? וואלה אני הולך למשחק מול באיירן.אתה תהיה שם?

6. Rudess Member

כן חזרתי הביתה ג'רמיין, אני בהחלט אהיה ביום רביעי במשחק, אפשר להיפגש.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

זלצר מסיים את סיכויי אנגליה לזכות במונדיאל בטענה שאריקסון אמר שג'ואי הוא השחקן
    הבריטי הטוב ביותר...45 דקות על הקנריות שהיו יכולות בקלות להגמר ביותר מ1-0. משחק
    מצויין של ההגנה הכחולה בראשותו של מלך לונדון.

8. רפאל Member

גם אני חושב שג'ו קול הוא השחקן הבריטי הטוב ביותר וכמובן בלי קשר לאנגליה אין סיכוי לזכות במונדיאל.
    צ'לסי שוחטת את המשחקים עם הנהת כדור בין המגנים וזה עוזר לשחקני ההתקפה לנוח ביינתיים, שיטה שכבר שנתיים שלוש נעלמה מהכדורגל האירופי (האיטלקים שיחקו ככה).

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעזוב לרגע את הנצחון והתצוגה המצויינת של צ'לסי. אני רוצה להתמקד בנוריץ', יותר נכון
    הקהל שלה. 3-1 לצ'לסי, ואוהדי הקנריות עושים "הולה" לכל פס של נוריץ'. מדהים.
    המחיאות כפיים לשחקנים בסיום המשחק, למרות ההפסד, רק באנגליה.

עכשיו לצ'לסי, יצאנו בשן ועין כמו שאומרים. לא בגלל התוצאה, אלא בגלל הפציעות שהולכות
    להיות לנו. טרי לא נראה טוב, ואם הוא לא כשיר ליום שלישי, אפשר לסגור את הבאסטה.

ג'ואי קול השחקן הכי טוב באנגליה, רפאל? זאת עוד מזימה של אוהדי הכדורגל האיטלקי
    להראות שלאנגליה אין שחקנים יותר טובים ממנו? כמו למשל, אממ, תן לי לחשוב,
    סטיבן ג'רארד? פראנק לאמפרד? פול סקולס? לא חסרים...נכון, כישרון יש לו, אבל גם
    לעוד הרבה קונוסים.

10. KirkH Member

זה שזלצר הורג את נבחרת אנגליה זה מילא, נשאלת השאלה איפה לעזאזל הוא איבד את המשקפיים שלו, או שהוא כבר לא טורח אפילו להסתכל...
    בגול השני של צ'לסי הוא החליט שהמשחק הטוב של ג'ו קול מחייב גם בישול סנצציוני של האגואיסט. אז אצל זלצר זה היה פריירה שנלחם באגף על הכדור (כשבפועל זה היה כמובן קול) ואצל זלצר זה היה קול שהמשיך את ההקפצה של הנסיך האיסלנדי לכיוון מאתיה (בעולם שלנו זה כמובן היה למפארד). נו, זה כבר אפילו לא מפתיע - סתם עצוב.

זה בהחלט מסביר כמה דברים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב קירקי, להכניס את קז'מן לפורמה טובה, ולא צריך לקנות חלוץ לעונה הבאה. ישלו את זה,
    רק הביטחון שלו בערך בגובה של זולה.

12. cityblues beter dead than red

סלחו לי על הבורות....
    מהו הלאום של קז'מן?

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרביה ומונטנגרו, מכאן נובע - הוא סרבי.

14. KirkH Member

נשבע לכם שכבר לפני המשחק ידעתי שמאתיה כובש. לא מאמינים? עדיף ככה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    בכל אופן, אני חושב שזו הייתה טעות של מוריניו שלא לפתוח עם קז'מן וגודיונסן בחוד כבר מהדקה הראשונה. טובים או לא, חדים או לא, מוריניו עדיין מעוניין (מאוד) לנצח ביום שלישי, ומה לעשות דידי לא יהיה שם כדי להביא לו את השער או כל דבר אחר (כרטיס אדום?), היה הרבה יותר חשוב להכניס את הנסיך ואת מאתיה לעיניינים מאשר לנצח את נוריץ'...

הגולים של קז'מן ממשיכים להיות ממטר וחצי אבל מה שחשוב הוא הביטחון ואם הוא ימשיך ככה הוא יהיה בסדר ויחזור לעצמו.

צ'לסי לא תקנה חלוץ בעונה הבאה בכל מקרה.

15. THE STRETFORD END Member

לדעתי פרגוסון טעה היום כשלא עלה בהרכב החזק ביותר או לפחות עם אחד מהשלושה שנכנסו כמחליפים(סקולס,רונאלדו,רוני).
    אני מבין את הרצון בלא להסתכן בפציעה של אחד מהם לפני מילאן או ברצון לתת מנוחה אבל בשלב הזה של העונה לדעתי צריך לשחק עם ההרכב החזק ביותר עד הסוף כי אסור לאבד נקודות ואין יותר מדי משחקים,
    לו היה עולה עם השלושה או חלק מהם אני בטוח שיונייטד היתה גומרת את המשחק הרבה לפני ואז אפשרי היה להוציא אותם ולתת להם מנוחה,חבל.

תנאי מגרש גרועים ושיפוט גרוע(לשני הצדדים)לא צריכים היו להפריע ליונייטד לנצח קבוצה חלשה,
    מחצית ראשונה איומה של כדורים ארוכים,לא היתה סבלנות,
    מחצית שניייה טובה יותר בעיקר לאחר החילופים אבל שילוב של חוסר מזל,חוסר החלטיות ליד השער ורוד ואן ניסטלרוי חלוד הובילו ל 0:0.

איך התיקו/הפסד הזה ישפיע לקראת מילאן?האם השבוע שני תארים אפשריים הולכים לאיבוד?בגלל שאני תמיד אופטימי אני מקווה שכולם יתפוצצו לטובה במילאנו.

הביטחון של צ'לסי בהחלט חזר לאחר השבוע הקשה מלפני שבועיים בניצחון בגמר גביע הליגה,
    נוריץ מעוררת רחמים בדיוק כמו היושבת ראש שלהם בהופעה במחצית המשחק נגד הסיטי ביום שני.