מחזור 3 בלאומית: עראבה ממשיכה לנצח, הפעם את הרצליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/9/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שנצרת עילית, הפועל אשקלון והפועל כפ"ס יעלו לליגת העל. כפ"ס ואשקלון כי זה קבוצות עם אוהדים, כפ"ס בכלל קבוצה עם מסורת בלי קשר, ואשקלון מגיע לאוהדים שלה טיפה נחת מה גם שהם יביאו כמויות גדולות למשחקי הבית בוודאות. נצרת עילית אני רוצה שיעלו כי כשהם היו בליגה הם מאוד הפתיעו אותי לטובה אף על פי שבעונה השניה ירדו ליגה.

אני מקווה שאשקלון תנצח היום את הכח וכפ"ס את ק"ש.

2. Ariel Member

לדעתי הדברים שכתבת עומר, נכונים לעבר.
    נכון להיום, אף קבוצה בליגה הלאומית לא מסוגלת להביא מעל 1,000 צופים ביום נתון. זו גם הסיבה שהטלויזיה בוחרת שלא לשדר- שיקולי רייטינג.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשקלון/כפ"ס מסוגלת להביא נגד קבוצות קטנות 2,000 אוהדים בליגת העל ונגד קבוצות גדולות המגרשים שלהם יכולים להיות מלאים. להבדיל משאר קבוצות הליגה.

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מגרש ביתי לאשקלון? אם וכאשר אשקלון תעלה לליגת העל (מה שכרגע נראה כחלום שלא יתגשם, אך רק כרגע) אז אני בטוח שלא יאשרו את האצטדיון הנוכחי שלהם, הם יעברו לשחק כנראה באצטדיון העירוני באשדוד, בעקבות כך כמות הקהל במשחקי הבית תופחת משמעותית מהכמות שקיימת העונה.

כרגע דקה 60 בוינטר במשחק של אשקלון מול הכח, רק 1:1, כאשר הכח עלו ליתרון ראשונים ואשקלון הישוו לפני מספר דקות, אפשר להגיד שאשקלון לא ממצה את הפוטנציאל שלה, כי סגל שחקנים טוב בטוח שיש לה, לפחות יותר מהנגרים של הכח.
    במשחק נוסף, אשר משוחק באצטדיון לויטה בכפר סבא, מארחת הקבוצה העירונית את עירוני ק"ש, 0:0 מאכזב מבחינתה של קריית שמונה, כנראה שקשטן ג'וניור עלה במערך של 8-2-0

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/9/09
  5. איגור .פ. Member

אשקלון מנצחת 2-1 משערים של אונגר ובריאן מן. הנקודה המעודדת מהמשחק של אשקלון וזה החזרה מפיגור ,הראתה אופי.

ניצחון חשוב מאוד של אשקלון היום שמעלה אותה ל5 נקודות.

הכח כנראה הולכת לתחתית בלאומית ,הכח ר"ג צריכה לעשות בדק דם נקודה אחת מתוך 9 אפשרויות

6. איתי שכן-טוב Member

אחי...באיצטדיון באשקלון יש מקום ל-10000 איש.. למה שלא יאשרו???

7. איתי שכן-טוב Member

אריאל.. המשחק בית הקודם של הפועל אשקלון נגד כפר סבא הבאנו 1000 אוהדים ואם נמשיך לנצח זה יכול להגיע גם להרבה הרב היותר ואני לא מגזים!!

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

סופסוף קצת נחת לאשקלונים. אמנם זו הייתה הכח שעלתה ליתרון מרגליו של משה בן לולו בדקה 8, אבל מהפך עם הרבה אופי הקנה 3 נקודות ראשונות לאשקלון. דניאל אונגר (50) ובראיין מן (79) כובשים את צמד שערי הביכורים הכל כך חשובים לאשקלון.

עדכון:
    המשחק של כפ"ס ואשקלון לא הסתיים ב0-0, פשוט אף אתר ספורט לא שלח נציג מטעמו למגרש ובפועל מה שנראה לחובבי הכדורגל כ0-0 מסתיים ב1:3 יפה מאוד לכפר סבא, כל הכבוד לקשטן ג'וניור, זה נצחון שירים את המורל בכפ"ס.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי הגזמת קצת, ערכתי דיון עם אוהד אשקלון בנושא האיצטדיונים ויש במגרש באשקלון משהו בסיבות ה-8000 והסכמנו על זה שחייבים שיפוץ בין אם זה ביציע עם הדשא מאחורי השער (להפוך אותו ליציע שממול עם 2000 מקומות) ואם זה בבניית יציע מרכזי נוסף עם תא כבוד בתוכו משהו כמו היציע שמולו 3,500 מקומות. אז הוא יעבור באמת את ה-10 אלף ויהיה איצטדיון אחד הראויים, למרות שתאכלס אם רוצים אפשר לעשות ממנו איצטדיון של 30 אלף מקומות אפילו בגלל השטח הענק שלו.

בנוגע לניצחון של אשקלון כל הכבוד, אומנם היא עדיין במרחק מאחווה עראבה אבל שוב זה רק מחזור 3 ויש עוד 32 משחקים הרבה דברים עוד ישתנו יופי אני מקווה שבעוד שבועיים יגיעו עוד אנשים בנוסף ל-1000 שהיו במשחק הקודם.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  10. Ariel Member

אין ספק שלאשקלון יש את הפוטנציאל הגבוה ביותר בצוותא עם הפועל ירושלים- אך כמויות הקהל נכון לעכשיו מאכזבות. הכוונה שלי הייתה קבוצה שתביא מעל 1,000 צופים- דהיינו לפחות 2,000.

אגב, כפ"ס בניצחון גדול גוברת בביתה 1:3 על עירוני קרית שמונה.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רק אני רואה בתוצאות לייב בONE וספורט 5 שכפר סבא ניצחה את קריית שמונה 3:1? לחצתי כמה פעמים על רענן כי חשבתי שאולי זאת טעות, כל הכבוד לכפר סבאים, ניצחון שאותי אישית מאוד מפתיע.

12. איתי שכן-טוב Member

לפני איזה 6-7 שנים היה משחק ישראל-גרוזיה ונכנסו במגרש באשקלון אפילו יותר מ-10000 ובאמת לא היה מקום לגפרור!!
    ברור שאם נעלה בע"ה המגרש יצטרך שיפוץ! היציע המרכזי אפשר להגדיל אותו להרבה יותר וגם כמו שאמרת היציע עם הדשא....

13. איגור .פ. Member

יש באיצטדיון באשקלון הרבה מקום כדי להגדיל אותו גם ,ולבנות אפילו עוד קומה ,אם קצת תכנון נכון האיצטדיון באשקלון יראה יותר טוב.ישד לו פוטנציאל ,אפשר להגדיל את האיצטדיון באשקלון עד 20000 בכיף.

14. אשקלוניי Member

איזה משחק היה בוינטר
    הכח רמת גן אחת הקבוצות החלשות בליגה!!!!
    הם גנבו גול דקה 7 מטעות של דודו אזולאי (שאחרי הטעות הזאת היה מצויין)
    תקפנו מהדקה הראשונה וכמו מחזור קודם הכדור לא רצה להיכנס מלא הזדמנויות של אשקלון והכח בבונקר של 90 וביזבוז זמן
    בסוף אונגר נתן תשיוויון ואחרי שהמשיך הלחץ בריאן הביא תמהפך
    יש לאשקלון קבוצה מצויינת
    היו 300 אוהדים במגרש (הרוב מאשקלון)

ול galb קודם כל אתה לא יכול לדעת אם אשקלון כן מממשת את הפוטנציאל כי אתה לא ראיתה תמשחק. אשקלון היו הרבה יותר טובים ובקשר לאיצטדיון אל תידאג אני אומר לך שיאשרו אותו כי הוא הרבה יותר טוב משל נתניה פ"ת אשדוד ושל עוד קבוצות אז אני לא יודע על מה אתה מדבר ומה אתה מדבר שטויות אם אתה לא יודע
    ובקשר לקהל ל ariel קודם כל מחזור שעבר כן הביאו יותר מ 1000 בליגה הזאת וזאת אשקלון ועוד קבוצה שבטוח מסוגלת להביא כמות אוהדים זאת הפועל ירושלים.
    ואשקלון הביאו פעם שעברה 1000 ואני מבטיח לך שאם ההנהלה לא ירחיקו את הקהל והקבוצה תהיה בצמרת יהיה פה גם 3000-4000

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשטח העצום שלו אתה יכול להקים אפילו איצטדיון אנגלי של 40 אלף.