מחזור 3 בליגת העל: בית"ר עדיין ללא ניצחון; החיפאיות ומכבי ת"א בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏13/9/19.

?

מי לדעתכם תנצח?

1. בית"ר ירושלים

1 הצבעות
    9.1%
  2. תיקו

3 הצבעות
    27.3%
  3. הפועל חיפה

7 הצבעות
    63.6%
  1. סמואל אטו Member

איזו החתמה מיותרת רמזי ספורי. אין בו כלום.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אני רואה פה פנדל. איפה ה-VAR?

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. italiano Member

חחחח העיקר יש ואר.
    בושה וחרפה של שופטים.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. zivmay Member

בושה של שופטים.

5. Ajax Amsterdam Member

ה var זה בזבוז כסף עם האיגוד שופטים הפחדן הזה. במקום לקבל החלטות צודקות לא עושים כלום

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. zivmay Member

אין לנו קישור, אנחנו מחמיצים כמו מטומטמים והשופט הזה כבר תקופה מזיין אותנו מאז ה"עליהום" של אוהדי מכבי והתקשורת על הפנדל החוקי של דסה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Ajax Amsterdam Member

בכר בניהול משחק שערוריתי, משחק נוראי כמו של עונה שעברה.

אני באופן אישי כבר לא יכול לראות את שהר משחק כדורגל

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

EuropeGuy ו-hbs7 אוהבים את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה יד אבל איך גוזלן לא הבקיע מהמצב הראשון, מביך.

9. yedidel Member

זה היה ברור שהדבר היחיד שהואר יעשה זה יתסכל אותנו יותר. השופטים גרועים זה לא בעיית ראייה

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק שהתפתח בדיוק כמו שצפיתי. בהתחשב בכל הנסיבות וביחסי הכוחות- תוצאה טובה לגמרי

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו של מאמן.

EuropeGuy ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  12. South Boy Member

עוד משחק שכל המחלות של הפועל באר שבע צפות, אבל כבר לא מצפה שמישהו ישים לב אליהן.
    קודם כל ברק בכר, האיש כנראה עבר סירוס בעונה שעברה כי אני זוכר מאמן עם ביצים שיודע מה זה להגיב תוך כדי משחק והיום הוא מזכיר את אלישע יותר ויותר ככל שהזמן עובר, מתחילת העונה הבנאדם מחכה לדקה 70' כדי לעשות חילוף, אין לנו מרכז שדה ועל רגל מסיימת בכלל אין מה לדבר, אשדוד לוחצים אותנו בחצי שלנו כאילו הם מנצ'סטר סיטי והבנאדם פשוט לא מגיב. זה מחרפן את המוח וזה קורה בכל משחק כל פעם מחדש, פשוט הכי נוח להתייחס לזה כשלא מנצחים. גם האמירות שלו אחרי המשחק מביכות ומלאות בתירוצים, מביך לשמוע ומביך לראות מה נהיה ממנו.
    קבהא יכול לתת שניים-שלושה-ארבעה משחקים טובים אבל בסוף יוצא הקבהא מן השק. שחקן סתמי וחלש שיכול להיות רק תפאורה בקישור ליד קשר דומיננטי.
    ספורי זה החנן ממן של המגזר, פרימדונה בלי טיפת תכלס שמשחק על ניוטרל, העיקר אמרו לי מה אנחנו צריכים את הפורטוגלי. מקווה שיפיח חיים בקישור במקום הכלומניק הזה, אלוהים יודע למה הביאו אותו בכלל.
    זריהן כבר עונה רביעית פה ואשרי המאמין שעוד אפשר להוציא ממנו משהו, זה שחקן שאם הייתי צריך להרכיב את הפרופיל שלו במנג'ר הייתי נותן לו מספר שלילי בקבלת החלטות.
    ובן שהר...כבר אין כוחות. זה יהיה הישג אם לא אקבל התקף לב עד סוף העונה מהשחקן הזה. שחרור שלו זה יותר מרכש. אין טיפת מושג למי שחושב שהאיש הזה שחקן כדורגל.
    אבל זה סתם שחרור קיטור, כל שבוע מחדש כל אוהד נורמלי רואה את זה וזה כל שבוע מחדש חוזר על עצמו, יש בסיס טוב אבל כל פעם מחדש אותם חולאים הורסים את הכול. הכי עצוב מבחינתי שמסתמן שברק בכר הופך להיות חלק מהחולאים האלה.

EuropeGuy ו-ROD אוהבים את זה.
  13. Melikson24 Member

משחק עלוב. המון סיבות לדאגה.
    יש להם 3 ימים לתקן. רכש.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  14. hbs7 Member

אנשי התקשורת ימשיכו לבלבל את המוח על איך הפועל ב"ש מתנכלת לבן שהר שמעיזה לספסל אותו מדי פעם.
    90 דקות נאלצים לסבול את הכלום ושום דבר שהוא עושה, מתוך תקווה שכאשר הכדור יפול לו לרגל (הוא הרי לא יזום איזה תנועה חוכמה או ינצח בלם במאבק מהירות/דריבל) הוא יעשה את הפעולה שצריך.
    וזה הגיע, הכדור הגיע לו בול לרגל והוא רק צריך ליישר לרשת ולנצח את המשחק - הוא מעיף לשמיים.
    את מה שהוא מבקיע גם סבתא שלי תתן. העיקר לסמן 'אני פה' כשהוא דוחק מול שער ריק, קצת מודעות בן אדם.

הרכות של קבהא והחלק האחורי הייתה פשוט מביכה.
    אי הנכונות של בכר לעשות שינוי לא מובנת לי בעליל.
    ועוד החילוף שהוא כן עושה, זה להכניס את הפרימדונה ממן. איכס.
    פשוט שבלוניות מאוסה וחסרת מעוף. מאכזב מאוד בכר.

EuropeGuy ו-South Boy אוהבים את זה.
  15. עידן444 Member

איזה ערב מבאס בבלומפילד. 2500 איש באצטדיון הענק הזה מרגיש כמו משחק גביע הטוטו.
    אסור לבני יהודה להישאר שם למרות שברור לי שמשחק אחד נגד מכבי ת״א או בית״ר עם 15,000 איש ואברמוב יחייך כל הדרך אל הבנק וישכח מהמשחקים האלה עם 2500-3000 צופים.
    באווירה כזו נדיר שמשחק יכול להתעלות!
    אלמוג כהן שחקן של אדרנלין. כל כך בלט בחולשתו היום(ביחס לרמה המצופה). כי באווירה כזו שחקן מסוגו פשוט נובל.

מקצועית ראינו שתי קבוצות שעדיין מחפשות את עצמן. היו כמה מצבים להכריע אותו אבל אפשר לומר שלא הגיע לאף קבוצה לקחת כאן 3 נקודות אבל אלה בדיוק המשחקים שאם אחת מהקבוצות רוצה לעשות צעד קדימה- היא צריכה לדעת לקחת גם כשלא מגיע לה.

מכבי נתניה הביאה 4 שחקני רכש בולטים להרכב-
    רומן גולוברט, בורחה הררה, אלמוג כהן ורועי קהת.
    נכון לשלושת המחזורים הראשונים- אף אחד מהם לא עושה קולות שהוא יכול לקחת את הקבוצה הזו ל 1-3.
    גולוברט שחקן מאוד מרשים עם פלופים בלתי נתפסים. אלמוג וקהת גם עוד לא ממש נכנסים לקצב(למרות שעצם הנוכחות של אלמוג- הקישור שלנו הרבה יותר קשה לפיצוח מאשר הטיילת שהיתה עם אולסק כ 6). הררה נראה חיוור להחריד- אם כי התחלתי לפתח תאוריה ששיטת המשחק שלנו מאוד מקשה על המגינים ומאוד לא הוגן להמשיך לבחון את זה ברמה הפרסונלית. לדעתי זה עמוק יותר ואולי מחר אכנס לנקודה הזו יותר לעומק.
    פאטוס במשחק טוב לטעמי. מלמד מאחורי החלוץ פשוט אובד עצות והולך לאיבוד. קניקובסקי נהדר כרגיל אבל הפעם פחות השפיע התקפית.
    אזולאי במרכז ההגנה תענוג למרות שלא אהבתי איזה הפסד באחד הקרבות מול אזובל.
    דני עמוס ממשיך להיות שוער שמביא נקודות. עוד משחק שהוא שומר על שער נקי. מניח שצריך לחזור הרבה מאוד זמן בהסטוריה כדי למצוא מתי מכבי נתניה סיימה את המחזור השלישי עם שער נקי.

8/12 זו פתיחה טובה.
    5/12 או 6 מ 12 זו פתיחה בינונית.
    חייבים לנצח בשבת ולצאת לחיפה במומנטום חיובי.

Sent from my iPhone using Tapatalk