מחזור 3 בליגת העל: הפועל ת"א מנצחת את בית"ר י"ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/9/11.

1. אלי מתחן Member

אני לא מבין, אתה מתעצבן על העובדה שהקבוצה שלך שיחקה טוב והפסידה?
    מכבי חיפה נראית זוועה, אשדוד כרגע אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה, מועמדת ברורה לירידה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בהפסקת התה באשדוד. אני חושב שעדיף היה לישון קצת ולחלום על כדורגל כי מה שראיתי עכשיו לא דומה לשום דבר. אשדוד לא רוצה, מכבי חיפה לא מסוגלת כששני הליצנים במרכז השדה חלשים להחריד. קטן וגולסה פשוט חושך מצרים.

לדעתי במכבי חיפה משחקים בצורה של "יהיה בסדר". השחקנים חושבים שבמחצית השנייה אשדוד כבר תעשה איזו טעות ומכבי חיפה יוצאת משם עם הניצחון. יכול להיות שכך יקרה, אבל אני לא אוהב לראות את זה. אני מוכן לקבל את העובדה שאם יש לך משחק באמצע השבוע באירופה שאתה גם מוריד את הרגל קצת מהגז, אבל לא במצב של תיקו אפס.

קטן וגולסה פשוט מחריבים את המשחק. הראשון לא מדויק וכהרגלו איטי, השני פשוט לא הגיע למגרש. הדיבורים על סגל גדול לא מעניינים אותי, אבל אני מצפה שאלישע לוי יעשה בהפסקה שינוי. אני הייתי מוציא את קטן או גולסה ומכניס את ורד. ברור שאלישע לוי יחליף רק שחקן בדקה ה-50...

בוא נקווה שיהיה בסדר, אבל משחקים כאלה מעצבנים אותי.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סתם הפסידה - ירדה מושפלת ומובסת! הפסד של 1-0 או 2-1 היה מעלה לי את הסעיף ברמות שאי אפשר לתאר, אבל זה היה עובר לי אחרי המשחק מול עירוני קריית שמונה. מה שהיה במחזור הפתיחה עדיין לא עבר ואני לא רואה מתי ואיך זה יעבור בעתיד. זו הייתה וואחד סטירה, שאני עוד מרגיש אותה שורפת על הלחי.

4. Fanatic Member

שיחקנו היום בהילוך ראשון, רפי דהאן נעלם לגמרי לכל אורך 90 הדקות, ובכלל לא הצליח להוציא אותנו קדימה. צ'קול זה באמת בעיה. כשהוא משחק ניבאלדו משחק כמו מגן שמאלי כדי לחפות עליו. זה נראה כאילו הוא שוכח שהוא מגן, ראיתי את מיכה יורד הרבה יותר פעמים ממנו. הוא צריך להתחיל להפנים שהוא כבר לא באשדוד.

המצטיינים שלי הם ניבאלדו ולוגאסי שנלחם הרבה היום ומצד שני חילק כמה מסירת אדירות כולל המסירה בגול השני.
    3 נקודות חשובות במגרש קשה וזה הכי חשוב.
    רק נקווה שהפציעות של עטר וורד הן לא פציעות רציניות.

ראשון לא פראיירים בכלל ולדעתי הם דווקא לא מהקבוצות החלשות בליגה. למרות שהם לא עשו הרבה היום הם הרשימו אותי הרבה יותר מאשדוד למשל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/11
  5. סטפן שאלוי Member

היכולת של חיפה עד עכשיו, ואני מדבר מפתיחת העונה עלובה, ומעליבה.

מתי יענקל'ה יתעורר ויבין שיש לו על הקוים מטומטם שלא מצליח להוציא מהשחקנים שלו אפילו 10 אחוז מיכולתם?

אולי אלישע הדפקט רוצה לקנות עוד חלוצים?

זבל-עופות שמתחזה למאמן!

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

סיכמת את זה בצורה הטובה ביותר, כדור שינה במסווה של משחק כדורגל, נקווה למחצית שניה פחות גרועה.

7. Number 8 Member

מכבי חיפה באמת נראית זוועה. נראה שההדחה מהצ'מפיונס חדרה עמוק בכל השחקנים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלון יפת בושה וחרפה - לא להאמין שהוא לא עצר את המשחק ונתן לסרי פלאח אדום! פעולה מגעילה של פלאח.

גם כשהיא היתה במוקדמות האלופות חיפה לא נראיתה טוב - אין שום דבר שונה במשחק שלה שלא ראינו במשחקים מול מאריבור, גנק ובוראץ...

בקשר למכבי, משחק נחמד, לא יותר מזה. חבל על הפציעות של עטר וורד, נקווה שלא יהיו יותר מדי זמן בחוץ (המשחק ביום חמישי גם ככה לא תלוי במכבי לא משנה מי יהיה על כר הדשא...) 3 מ-3, 9 נק' וכשמכבי חיפה עם 4 בלבד ואין קיזוז, זה כבר טוב.

שבוע הבא משחק חובה מול סכנין!

9. אלי מתחן Member

הייתי נותן אדום גם לשחקן של אשדוד, צהוב על התפיסה ועוד צהוב על ההצגה המגעילה.

10. alexshw Member

מכבי חיפה נראת זוועה. אלישע בהתנהלות גרועה בקיץ ואנחנו נראים כמו כלום.
    הוא חייב להתעורר ולהפסיק להתאבד מקצועית עם הרכבים הזויים שהכל נבנה על קטן.

שחר צריך לעשות סדר במועדון.

11. Raulito Madridista

בעונה שעברה חשבתי לעצמי שמכבי חיפה קבוצה חלשה והיא תיפול בהרבה משחקים כאלה. חיפה הצליחה לנצח ברוב המשחקים על חודו של שער, עם הרבה מזל 'ואופי' ובלי יכולת. העונה, בלי רפאלוב, חמד ובנאדו זה אולי יהיה אחרת. בטח כשמכבי ת"א מצויינת(9 מ-9). מכבי לא צריכה לתת הצגה בכל משחק והשער המהיר שכבשה עשה את העבודה. מכבי היא אולי הקבוצה עם הכי הרבה גולרים בארץ - הגול יכול להגיע מכל מקום.
    אפשר להגיד שמכבי חיפה צריכה לנצח את אשדוד בכל מגרש בכל הרכב אבל זה יהיה זלזול. מה שכן - חיפה תמיד מנצחת אותה והיא הייתה פייבוריטית בטירוף לקראת המשחק הזה למרות התקופה הרעה שלה. אלישע העלה הרכב של נגרים. בשביל מה צריך גם את סיידו, גם את תמיר כהן וגם את גולסה? קטן לא מסוגל לזוז ועידן ורד חייב לשחק, נקודה. חיפה קיבלה גול ולא ידעה להחזיר. אלישע צריך קודם כל לבחור בהרכבים טובים יותר ואולי לעשות חשבון נפש עם עצמו.

במשחקים נוספים -
    * הפועל חיפה בדרך להפסד נוסף, הפעם נגד בני-יהודה. מעמדו של ניצן שירזי מתערער? ומי כבש לכתומים - פדרו גלבאן, מי אם לא הוא.
    * מכבי פ"ת מובילה על מכבי נתניה בקופסא. קשה לנתח את נתניה של עטר ששבוע אחד מקבלת בראש ממכבי חיפה בבית למרות משחק טוב ושבוע אחרי עושה ניצחון גדול בק"ש. חוסר היציבות הזה יפגע קשות בקבוצה של עטר.
    * הפועל ק"ש בדרך לניצחון נגד הפועל פ"ת של גילי לנדאו. ללא ספק פתיחת עונה קשה לפ"ת עם שלושה משחקים נגד הקבוצות הבולטות בליגה. כן, גם ק"ש שייכת לשם.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועומר, ושחקנה של אשדוד...? פלאח לא צריך להגיב, אבל יפת ריחם כל המחצית השנייה על בזבוזי הזמן של המקומיים. זה שהוא לא הגיב היה מצויין כי שני השחקנים היו צריכים לעוף ולא צריך לתת פרס לשחקן שקודם מחזיק בחוזקה בחולצה ואח"כ רץ 'חצי מגרש' כדי ליפול לקרקע כאילו ירו בו...

למשחק עצמו. טוב שזה קורה עכשיו. אשדוד גנבה ניצחון, אבל מכבי חיפה צריכה להתבייש בעצמה. בעיקר גולסה וקטן. הראשון צריך לקבל פחות משכורת (שירוויח הכל במגרש בחזרה) וקטן צריך לפרוש. אם זה לא מספיק אז השחקנים שדורשים מקום בהרכב היו על הפנים. גאדיר? אולי הוא צריך לעשות הסוואה מקצועית לאתלטיקה כי חוץ ממהירות אין לו דבר.

בסדר, הקבוצה כרגע על הפנים, אבל לדעתי הבעיה הגדולה היא כרגע מנטלית. עכשיו נראה אם אלישע לוי יכול להחזיר את הקבוצה למסלול הנכונה. הוא עשה את זה בעבר, אבל יש לו ברזומה גם כמה כשלונות.

13. סטפן שאלוי Member

תיקו עם הפועל פ"ת, הפסד לאשדוד.

בושה, קבוצה שהספסל שלה עולה כספית יותר מאשדוד ופ"ת יחד.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אכן בושה, אבל הרשה לי להוסיף שני דברים:
    1) אנחנו בתחילת העונה, הקבוצה רחוקה מלהיות מגובשת. ההגנה לא מתואמת כי בכל משחק יש לפחות שחקן אחד חדש. גם החלפת השוערים לא מוסיף בריאות לאף אחד. אלישע לוי צריך עכשיו ללכת 100 אחוז עם שראנוב.
    2) גנק. כולם יודעים מה קרה שם. הקבוצה נראית כרגע כבויה בצורה קיצונית. לדעתי ההדחה בפנדלים גרמה למשבר מנטלי בקבוצה.

15. אורי אדום בנשמה Member

יש מצב שהניצחון של אשדוד על חיפה הוא היסטורי מאז האיחוד הפועל-עירוני?..