מחזור 3 בליגת העל: התל-אביביות עדיין מושלמות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/9/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך מה להתבכיין כי טעית בלוח.

מחזור 4 - אשדוד, משחק קליל על הנייר לפני פתיחת העונה, זה שהם נתנו 3 נצחונות לא אומר כלום
    מחזור 5 - עכו בחוץ
    מחזור 6 - הפועל ר"ג
    ורק אז הפועל ת"א בחוץ.

ועם כל הכבוד הלוח משחקים שלנו יותר קשה.

מכבי חיפה (1), הפועל חיפה חוץ (3), ק"ש (4), ב"ש חוץ (5)

מה יש לבכות? גם ככה משחקים נגד כולם, אז מה זה משנה באיזה מחזור זה? זה לא שאם הייתם משחקים נגד רמה"ש הייתם נראים יותר טוב.

בנוגע לפער, אם אחרי המשחק מול הפועל במחזור 7 הפער יהיה דו ספרתי, חיפה יכולה להתחיל את ההכנות בחוף דאדו לעונת 2013/14

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/12
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, מכבי חיפה קיבלה הגרלה רצחנית ואתה יודע את זה. לקבל בשלושת המחזורים הראשונים את הקבוצה שלך בבלומפילד, האלופה ק"ש בבית ואז לצאת לבאר שבע זו הגרלה רצחנית. בכל מקרה היום הכעס שלי מופנה לצ'וצ'אליץ' שבו טיפשותו אולי גרם לנו לאיבוד שתי נקודות מאד מאד חשובות. איתו אני באמת רוצה להאמין שהיינו מנצחים כי באר שבע פשוט קבוצה נאיבית בצורה בלתי רגילה.

הליגה עוד ארוכה, אבל אני נוטה להסכים עם שי. אם לא ננצח במחזור הבא את אשדוד בבית הקבוצה באמת עלולה להכנס לסחרורת קשה.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ראובן עם שני חילופים גרועים, כשהחליט להוציא את השחקן הכי יצירתי, חן עזרא, בנוסף לשלומי אזולאי שיודע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון ובמקומם הכניס את ימפולסקי, שלדעתי צריך לשלם למועדון על כל שעה שהוא עדיין בסגל ועמאשה החלוד. ורד וקטן היו חלשים, איך הם סיימו 90 דקות? רק אלוהים יודע... והמתולתל.

לבאר שבע היו מספיק מצבים על מנת להכריע את המשחק, אבל למזלנו הם לא היו מדויקים.

4. ראיין אדלי Member

אכזבה ענקית.. ב"ש קבוצה כל כך פראיירית ואם במשחק כזה אנחנו לא מצליחים להוציא 3 נקודות אני לא יודע מתי זה יקרה.
    החמצה מזעזעת של סוארס שהיה חייב לכבוש, וגם כן הקוון העיוור שגזל מבאר שבע גול של 90%.
    3 נקודות מתוך 9 אפשריות, משחק שלישי ברציפות שמרגישים תחושת פספוס גדולה... מתחילים שבוע בבאסה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגלל משחקים כאלה תמיד נשאר קבוצה קטנה... זכינו בפנדל, הובלנו, משם זו רק חיפה, עד ההרחקה, וגם לאחר האדום לא הצלחנו לספק שום בעיטה למסגרת, אפילו לא אחת. אנחנו פראיירים על משחק לא מספיק טוב, עם כל הכבוד ל-2 מצבים של סוארז וסבן, קבוצה רכה מדי.
    קהת ואנג'ובו חייבים לשחק פחות, הם לא עושים כלום, לא מורגשים, קהת סתם על המגרש, לא בא לכדור, מפוחד, כך, אתה לא מרגיש אותו. אנג'ובו לוקח את הכדור ועושה איתו הכל הפוך. שאחד מהם יהיה על המגרש, זה מספיק. שניהם זה בזבוז.

עודד גביש אשם בלעדי בשער השוויון שספגנו, גביש כל כך לא יציב, כל כך לא מספיק טוב, משגע אותי מה כל האוהדים שלנו מחזיקים ממנו כאחד הטובים בארץ.. כי הוא כל כך כל כך כל כך לא....

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גול גדול של סבע, לא להאמין איך קוון פוסל גול כזה של סולליך.... אם זה נבדל.. הקוון הביתה.

7. הנתנייתי Member

אני מניח שעזרא עייף אחרי ששיחק במשחק הנבחרת באמצע השבוע...

8. yedidel Member

עשר שנים לא ניצחנו את מכבי חיפה בליגה, ואם במשחק כמו היום אנחנו לא מנצחים...
    צל"ש לאלישע שסוף סוף יש לנו קבוצה נלחמת ואגרסיבית כמו שצריך, עם שחקנים שיודעים לעשות הגנה נכונה. טר"ש על החילופים, עוד פעם להוציא את פלצ'וק וסוויסה השחקנים הכי מסוכנים, ועוד בשביל אקסברד שאף אוהד לא מבין מה הוא עושה בסגל בכלל?

9. AmitHBS Member

אכזבה ענקית. לפעמים נראה לי שלשחקנים שלנו יש סעיף בחוזה שמונע מהם לנצח קבוצות גדולות.
    מה שכן, יכול להיות שסוף סוף פגענו בשחקן זר, בויאן מרקוביץ', עם כל האיטיות, מראה שהוא בלם מתאים מאוד לליגה הממילא איטית מאוד שלנו, והוא מתואם יפה עם גביש. רק שימשיך ככה.

10. ראיין אדלי Member

אפשר להגיד שלפחות משבוע לשבוע אנחנו רואים יותר סדר ויותר לחימה.
    רק שימו לב - כל הקבוצות ששיחקנו מולם בשלושת המחזורים האחרונים הצליחו להוציא נקודות רק מאיתנו! לוזרים כבר אמרתי?
    שבוע הבא משחק קשה מול מכבי נתניה המשתפרת, נקווה להשיג קצת יותר מתיקו.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

טיל אדיר של אחמד סבע. אם הרשת לא עוצרת את הכדור (קלטתם איך הקורה זזה לאחור?), הכדור עוד היה חוצה את הגבול עם סוריה או לבנון והייתה מתחילה מלחמה. 3 נקודות שלא בניתי עליהן. עדיין מדאיג אותי שכעבור 3 משחקים אנחנו בלי שער שדה.

אם הפועל באר שבע לא ניצחה את מכבי חיפה אחרי שהייתה ביתרון מספרי במשך מחצית שלמה, היא כנראה לא תנצח אותה בחיים. אני אפילו לא יודע אם אפשר לכנות את הקבוצה של אלישע לוי פראיירית, מאחר והיא הייתהף משום מה, פחות טובה מיריבתה. אם הייתי מוכרח להמר על קבוצה שתבקיע קודם, הייתי מהמר על הירוקים - ואין תאור גנאי גדול מזה לקבוצה של אלישע לוי.

מי שלא ראה את המשחק של מכבי תל אביב עוד עשוי לחשוב שאלירן עטר הציג משחק גדול. אני כל פעם נדהם מחדש כמה הבחור לא מסוגל לעשות כלום עם רגל שמאל. שניים מהשערים שכבש כמעט התפספסו לו בעקבות כך ועוד שני מצבים מעולים הוא פספס כי הלך לימין.
    מכבי תל אביב צריכה להיות מודאגת מאוד מכך שזה כבר משחק ליגה שלישי רצוף שבו קיים הבדל גדול בין שתי המחציות שהקבוצה מציגה.

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עזרא עייף עדיף על ימפולסקי ערני, כנראה שתסכים איתי במקרה הזה. נצא מנקודת הנחה שאפסו כוחותיו, זה מתסכל כשמי שנכנס במקומו הוא ימפולסקי הנגר, שאולי יש לו מקום בסגל של בית"ר חיפה מליגה ב', לבטח לא בצד הירוק של העיר. לא שזה מפתיע אותי, הרי עטר שומר לו חסד לא מוצדק ממכבי נתניה. באשר לחילוף השני, עמאשה במצבו הבריאותי לא מסוגל להועיל לקבוצה ולכן היה יותר נכון להכניס את אלון תורג'מן.

ולמרות החילופים השגויים והקבעון הלא מובן בשיטה שלא עובדת, אני מעדיף בכל רגע נתון את ראובן עטר על פני אלישע לוי.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא מובן לי למה ב"ש לא הביאה סקורר, תומר סוויסה שחקן מעולה שלא תטעו, אבל הוא הרבה יותר מתאים לשחק באגף או כחלוץ שני. ב"ש עד כה הראתה בכל המשחקים שלה שהיא קבוצה לא תכליתית בכלל, היא הגיעה ללא מעט הזדמנויות מול בית"ר וגם היום היו לה כמה הזדמנויות טובות, פשוט אין מי שישים את הכדור ברשת.

כמו שזה נראה, המירוץ יהיה בין שתי התל אביביות ואולי חיפה, אני לא פוסל אותם כבר עכשיו, יש להם הרבה מחזורים לתקן והפועל ומכבי עוד יפשלו ויאבדו נקודות.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגיע לאלישע לוי צ"לש על זה שבמשך ארבעים דקות פלוס ב"ש משחקת עם שחקן יותר ולא דוחפת את מכבי חיפה אחורה? אם במצב שאתה משחק בבית ועוד מול עשרה משחקים אתה מפחד ללכת קדימה מתי תרצה לנצח קבוצת צמרת? אנא, אל תשכח שמכבי חיפה הגיעה לדרום עם שני הפסדי פתיחה. ביטחון עצמי אין כרגע אצל הירוקים...

15. South Boy Member

הבעיה של באר שבע זה לא מי שישים את הכדור ברשת אלא מי שייתן את פס העומק הגאוני כמו בונפלד בזמנו וזה לצערי עמדה שאלישע לא דאג לחזק.
    היה משחק מעולה שלנו לא זכור לי מלחמה כזאת ועמידה כזאת על המגרש מול קבוצה גדולה, הנה כל מי שזלזל מרקוביץ' נתן משחק אדיר פשוט חומה על המגרש, כולם היו טובים חוץ מנג'ובו שהיה חלש להחריד ועשה המון המון טעויות אם זה ימשך ככה הוא חייב לצאת החוצה.
    מכבי חיפה פשוט צריכה להגיד תודה אין לי מושג על מה אוהדי חיפה פה מדברים 90 דקות של חוסר תכלית במשחק שלהם אג'ידה לא מתח אפילו את האצבעות שלו סגירה אחת לא נכונה בכדור רוחב ובום שיוויון, שיגידו תודה שהקוון פסל 100 אחוז גול של דובב גבאי מנבדל שלא היה ולסוארז שלמרות שהיה המצטיין יכל להיות אליל אם היה שם את ההחמצה הענקית שלו וגם כמה דקות אחר כך עוד מישהו שלא שמתי לב מי זה היה החמיץ ברשלנות.
    אני מאוד מרוצה מהיכולת הגיע לנו לנצח ורק נאיביות מנעה מאיתנו את זה, אפשר להיות מעודדים שלא המשכנו במסורת של הפראיירים שמחזירים קבוצות ממשבר עמדנו איתנים בבית שלנו ועם יכולת כזאת פלייאוף עליון זאת לא מילה גסה.
    וכמובן איך שכחתי, במחזור הפתיחה עיד ורד עשה ככל העולה על רוחו באגף ועשה צחוק מיואב זיו (זה לא הכי קשה), היום? אופיר באגף חביבי, לא ראינו ממנו שום דבר העלים אותו לגמרי. אבל העיקר שהוא צעיר מדי כדי לשחק בנבחרת כאילו מי משחק בנבחרת פח הזאת אם אני גוטמן בועט את יואב זיו לקיבינימט ועכשיו מרים טלפון לדוידזאדה.
    חג שמח ושנה טובה לכולם.