מחזור 3 בליגת העל: 1-1 בין ב"ש למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏10/9/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שוער פח צריך להיות בשביל לקבל גול מהקרן מערן לוי...אני יודע יש שוערים יותר גדולים מארקין שאכלו גולים מקרנות אבל ערן לוי פרט לבעיטות שלו מרחוק, כל פעם שהוא מרים קרן זה הולך לשער...לא זוכר מתי הוא הרים קרן ולא בעט אותה...0:1 מפתיע לאשקלון...

500 איש במגרש...יש בעיה עם הקהל באשקלון וכדאי שאזגי והם יפתרו את זה..

2. alexshw Member

מה עוד יש לערן לוי חוץ מבעיטות? רק כרס.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ושוב כדאי להפועל כבר להתחיל לשחק עם פרנסמן.
    באדיר צריך לפרוש והוא הולך לשחק בצ'מפיונס.
    שחקן גדול בסך הכל, שלא מודע לעצמו.
    ומה הקטע הזה לרכוש זרים לספסל? הלו יש מגבלה של 5 זרים.
    כאן זה לא אירופה הקלאסית.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז הפועל רמת גן לא תגיע השבוע לאפס, אולי עוד שבועיים אחרי הפגרה הבאה...1:1 אבל טוב מבחינתה...

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

0-2 לעכו על הפועל. איזה משחק גרוע של האדומים.

5. Muurad Member

2-0 עכו! רק שיחזיקו מעמד וימשיכו לנסות לצאת למתפרצות ולנצל את ההגנה הגבוהה של הפועל(עם לא אחר מאשר וואליד באדיר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx ) קדימה עכו!

ומאז הבישול שלו לבן סהר באוסטריה דדי בן דיין חושב שיש לו הרמות ברמה של פאביו קואנטראו - ופשוט הורס את כל השטף של המשחק של הפועל.. לטובתם הוא צריך לחזור לנסות את הדאבל פסים והתנועה לרחבה שאיפיינה אותו שנה שעברה בהפועל, כי קונטראו הוא לא.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  6. Raulito Madridista

ככה מתכוננים לחג ליגת האלופות? בושה וחרפה מה שהפועל עושה היום מול עכו, המארחת עושה לנו בית-ספר לכדורגל. והפעם אין תירוצים - גם הרכב חזק וגם היה מספיק זמן להשוות אחרי שספגנו. לקחנו אליפות אחת בעשור ופתאום כולם שבעים, אף-אחד לא מזיז את התחת וטורח לחטוף כדור, כולם משחקים לאט, נשבר לי מזה כבר. לא יודע באיזה כושר משחק טועמה אבל שגוטמן יכניס אותו בשביל המצבים הנייחים, אולי ככה נגרד גול. מניעים כדור מפה לשם משם לפה ופשוט כלום ושום דבר. בכל העונה שעברה לא הפסדנו פעמיים, אני פשוט לא מאמין למה שקורה. גולים של כיתה א' אנחנו מקבלים, מבעיטת שוער עכו הצליחה להבקיע. ומסכנים כל האוהדים המדהימים שהטריחו את עצמם לנסוע למשחק הזה ונתנו לשחקנים העצלנים האלה אווירה ביתית. אני יושב ומתעצבן בבית ולאף אחד שם על הדשא לא אכפת מההפסד שבדרך, איזה תסכול יאללה, איכס.

7. alexshw Member

הגנה מצחיקה של הפועל, מה יהיה באלופות?
    דה סילבה לבד לא יספיק. גם אניימה.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד ליכולת של הפועל, להזדמנויות שלהם הם הגיעו, דה סילבה, בן דיין ובן סהר הגיעו למצבים של 100 אחוז גול, וכמו שאמרתי עם כל הכבוד, זו יותר הפועל עכו שמצוינת מאשר שהפועל ת"א גרועה, ג'אקו עראפת במשחק חייו היה יכול לבד לשיים עם רביעייה, הוא הגיע איזה 4 פעמים לאחד על אחד על אניימה...אם עכו לא ינצחו את המשחק הזה, הם יכולים לסגור את המועדון, ובכלל ההגנה העכואית מצוינת במשחק הזה, פשוט מצוינת. האמת שעד ה-2:0 של עכו הגול של הפועל היה באוויר, אגב אם הפועל תפסיד היא תכפיל את כמות הפסדיה מהעונה הקודמת...(עמד על 1 ויחיד למכבי חיפה במחזור 4), הרבה זמן לא ראיתי קבוצת תחתית עומדת כל כך טוב נגד קבוצה גדולה בליגה הן הגנתית והן התקפית!

9. המבין Member

הפועל בדרך להפסד בעכו, איזו פתיחה חלומית מבחינת אוהדי מכבי חיפה לעונה של האדומים. עם כזאת הגנה, אין להם מה לחפש בצ'מפיונס.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע ין מה לדבר על ההגנה, כי הראש של השחקנים עם כל הכבוד לעכו נמצא בבנפיקה ואני בטוח שבפוןרטוגל ההגנה האדומה תהיה כמו שצריך...

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לצערי הפועל ת"א לא תפסיד את המשחק, תיקח ממנו לפחות נקודה, אם לא יותר. עכו יותר מדי נאיבית, אני לא מצפה משחקניה, שרובם ברמה של ליגה לאומית, שיצליחו לשמור על היתרון המזערי הזה, למרות שמגיעות להם כל המחמאות שיש, בהחלט הפתעה נעימה על כר הדשא.

עריכה: זה היה צפוי.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק, וכבר 2:2...אם הפועל לא מנצחת היא פראיירית כי הפועל עכו הפסיקה לשחק מזמן...

13. המבין Member

עכו כל כך פראיירים... הייתי בטוח שהם ינצחו את הפועל.

14. yedidel Member

רק שלא ייבכו יותר על השיפוט עם 5 דק' תוספת זמן (כן ואני יודע שעכו בזבזו הרבה אבל ראיתי מספיק משחקים עם בזבוזי זמן שלא הוסיפו כל כך הרבה)

15. yedidel Member

וכליבאת מפספס שני מצבים מעולים ל3-2, כבר הפועל שמים את השלישי. כזה צפוי.