מחזור 3 בליגת העל: 1:3 להפועל ת"א בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/9/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יוצא למשחק בפעם הראשונה העונה...לא יהיה קל מול הפועל פ"ת אבל בבית אסור להפסיד ולמרות ההרכב שלא נראה משהו צריך לנצח היום...מקווה שיהיה לפחות 4000 אוהדים אבל מבין כל אחד שלא מגיע

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ע"פ וואן יש 5,000 איש בלבד, ועל פי הטלוויזיה זה לא נראה הרבה יותר מזה...עצוב.

זה מדהים כמה הקבוצה הזאת יכולה לנצח על אופסיידים...לפני שבועיים ברעננה נגד כפ"ס והיום נגד רמת גן...להקיא.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/09
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

1:3 למכבי חיפה, ניצחון צודק כי באמת שהפועל רמת גן משחקת ברמה של מקומות 14-16 לא מעבר...קבוצה שלא מעיזה, מתמסרת עם עצמה באמצע המגרש ובאה להקיא את הכדורגל.

שער יפה של ארבייטמן, אבל לאלו שתוהים, היכולת הזאת לא תספיק נגד באיירן, באמת שאם רמת גן היתה באה לתקוף פה במשחק היא היתה מוציאה נקודות במיוחד על רקע ההגנה הרשלנית שלה גם בגול הראשון של גולסה ובשער השני שלמרות שהיה נבדל, שחקן אמור לדעת שאם יש שחקן אחריו, עדיף לו לצאת כמה שיותר קדימה.

4. Igi Member

יש כבר איפשהו תוכנית לסיכום המחזור? ואם לא, איפה אפשר יהיה לראות את השערים?

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר בחדשות הספורט כרגיל.

אחי נצרת המועמדת מספר 1 לירידה, יותר מהפועל רעננה ועכו לפי מה שרואים כרגע...

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך קצת להתאושש מהמשחק האדיר שהסתיים עכשיו לנער קצת את הראש כדי להתרגל לקצב האיטי שהולך להיות באורווה.
    מכבי חיפה לא יכלה לבקש התחלה כל-כך נוחה - עכו, רעננה והפועל ר"ג ובינתיים בלי להרשים היא לוקחת 9 מ-9(הבנתי שהשני היה בנבדל כך שאוהדי הפ' ר"ג יכולים לטעון לקיפוח).
    הפועל חיפה עם ניצחון חשוב להם בעילוט שימשיכו כך, הפועל חיפה בצמרת זה דבר חשוב וטוב בליגה וגם נצרת בתחתית זה מצוין.
    מבחן אופי לחניכים של שום עכשיו באורווה, שום דבר לא מניצחון לא יתקבל.

יאללה בית"ר :aaa021:

7. kfiros Member

לדעתי דווקא מוקדם להכתיר את נצרת כיורדת הברורה. צריך לקחת בחשבון שהיא חסרה שני בלמים, עובדה ששניים מהגולים שספגה היו נטו באשמת ההגנה. כשווסט ושינה יחזרו אני בטוח שהקבוצה תהיה יציבה יותר, בנוסף להחתמה של בלם נוסף כבר בימים הקרובים.
    בכל מקרה לאט לאט מתחילה להצטייר תחתית שכוללת בנוסף לאח"י נצרת גם את הפועל רעננה והפועל עכו, בהתאם לתחזיות המוקדמות.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נצרת עשתה טעות, וציינתי זאת לא מזמן, כאשר שיחררה את שני השחקנים אולי הכי משמעותיים שלה בעונה שעברה, סרג' איילי וחיים סילבס.
    השחקנים הללו יכלו לתרום המון לקבוצה מהמגזר וכעת היא משלמת על כך ביוקר.
    לגבי הפועל רעננה והפועל עכו, לא מפתיע בכלל ולא היו לי ציפיות מהשתיים הללו כלל וכלל.
    שחקני חיזוק מהפועל משוש וזרים שהם יותר זרים לכדורגל לא יכולים להביא ערך מוסף, אני נורא מצטער אבל אין לקבוצות האלה מה לחפש בליגת העל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה בנתיים עשתה את שלה בשלושת המחזורים הראשונים ובשבוע הבא נראה אם היא יכולה לעשות משהו נגד הפועל ת"א בבלומפילד. עומר, ברור שהיכולת לא תספיק מול ביירן, אבל נגד הגרמנים המוטיבציה כבר תהיה הרבה יותר גבוהה ובגלל זה כנראה גם היכולת. אם זה יספיק לנקודות? אני מסופק, אבל צריך להאמין.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל העיקר שלוזון רצה שהכדורגל יהיה גם בפריפרייה וזו הליגה ה-6 בטיבה בעולם. (בעולם הפנטזיה של לוזון כן?)

אחי נצרת, הפועל עכו, הפועל רמת גן, הפועל רעננה - אין להן מקום בליגת העל.

כמו שחיפה תבוא עם מוטיבציה גם באיירן תבוא עם מוטיבציה לנצח כי הפתיחה חשובה להם במיוחד שהמשחק השני זה נגד יובנטוס...

אגב מכבי פ"ת עם חולצות פסים כחול שחור מה אתם אינטר?

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מויאל פותח על חשבונו של ויסה, חבל שהוא לא משחק במקום עידן טל אבל לראות את קובי בהרכב זה מצוין ולא משנה במקום מי הוא משחק.
    לפי ספורט 1 חן עזריאל כמעט וחזר לירושלים במונית אחרי ששמע שהוא לא בסגל, אני מבין את התיסכול של עזריאל שרואה פעם אחר פעם את שום מקפח אותו ולא נותן לו הזדמנויות כאשר שחקן מחורבן כמו טוטו תמוז מקבל אשראי על חשבונו.

הנה 11 הפותחים:
    הרוש
    קוז'וקין
    בנאדו
    גרשון
    ריקן
    מויאל
    טל
    ורד
    בן-שושן
    ברוכיאן
    יצחקי

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אני מקווה שאף אחד לא משלה את עצמו שי, הסיכויים הם 90-10 לבאיירן מינכן, גם בארץ, אם הם ישחקו כמו ששיחקו היום נגד דורטמונד, גם היכולת הכי טובה של מכבי חיפה לא תספיק להם וזה יגמר ב-3 חתיכות ברשת של דוידוביץ'.

בחזרה לביצה שלנו: התחתית תיראה כך לא יודע מה יהיה הסדר: אחי נצרת, בני סכנין, הפועל עכו, הפועל רעננה, הפועל רמת גן ומכבי נתניה. זו השישייה שתהיה ממקומות 10-16 לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  13. איגור .פ. Member

אני חולק עלייך ,מכבי נתניה לא תהיה בתחתית במקומות שציינת לא יודע מי השישית שתהיה א,בל אני כמעט בטוח שזו לא מכבי נתניה.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הפועל פ"ת מועמדת להיות שם...יש בליגה הזאת 7 קבוצות שהן פשוט ברמה חלשה ביותר. מדהים.

אגב במשחק של מכבי פ"ת מה זה המקהלת ילדים שצועקת ברקע? הגנון של לוזון?

אגב אוהדי בית"ר במחאה? לא שומע אותם לא כלום...

15. קטלוני Member

עומר חשבתי שבתור אוהד אינטר אתה תואהב את החולצה של מכבי פ"ת...

הפועל חיפה בניצחון די משכנע על אחי נצרת.הקבוצה מחוברת ולאורך המשחק היא שלטה,כמו מול אשדוד אבל הפעם ראינו שכשיש חלוץ אז גם מגיעים השערים.