מחזור 3 בליגת העל: 1:3 להפועל ת"א בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/9/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה לא כחול, זה כחול כהה, זה אפילו לא אינטר...

אגב 4 משחקים כרגע בלייב - שער אחד בלבד, אני מקווה ששוב ייכנסו הגולים מהרגע שאני מתחיל לדבר אבל אם לא, זו הליגה שחלמנו עליה אדון לוזון? גם בלי קשר הרמה בריצפה.

---

אגב אפרופו מכבי נתניה

מכבי נתניה: דניאל ליפשיץ, קלמי סבן, אוראל דגני, ביוואן פרנסמן, יגאל אנטבי, אלמוג כהן, רביד גזל, חן עזרא, שלו מנשה, דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה

ההרכב ההתקפי ביותר שעזריה יכל להרשות לעצמו בהתחשב בעובדה שסבע גם מורחק ואין לו זרים.

---

מחצית אומנם 0:0 בין בית"ר ללוזון אבל המשחק היה מאוד קצבי והמחצית הראשונה עברה די מהר ותאכלס התוצאה שהיתה משקפת היא 1:1 או 1:2 לבית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בפ"ת. בסה"כ תיקו משקף כי בית"ר הגיעה ליותר הזדמנויות, אבל עם קצת מזל מכבי פ"ת היתה יורדת להפסקה עם יתרון.

מה אני רואה? לבית"ר יש 3 בעיות:
    1) אין לה חלוץ מרכזי
    2) המגינים לא ברמה בשביל לקחת אליפות
    3) אריק בנאדו. כמה שהבחור איטי, זה מדהים. חיים יעקב בשיפוט גרוע כי גם בנאדו (2X צהוב) וגם אבי יחיאל (אדום ישר) היו צריכים להיות מורחקים. מה גם בנאדו כבר לא יכול לשמור בלי לתפוס שחקנים בחולצה?

אני רוצה להאמין שבמחצית השנייה בית"ר מנצחת, אבל בוא נראה לאן זה יתפתח.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בינוני מאוד של חיפה היום,אי אפשר לציין מישהו מיוחד,אבל אני מקווה שמה שקורה איתנו שאנחנו מתאימים את הרמה שלנו אל היריבות ומול באיירן וכמובן מול הפועל הרמה שלנו תשודרג לכיוון היריבות שלנו.
    יותר מזה קשה להגיד משהו על המשחק,כל השחקנים היו בינוניים,קשה למצוא אפילו מישהו אחד שאפשר להגיד שהיה ממש טוב.

4. Igi Member

בסך הכל חיפה עשתה את העבודה וניצחה את כל 3 המשחקים, כמובן שהיריבות הקלו עליה את העבודה, אבל בסה"כ טוב לראות שהשגנו 4.5 נק' מ4.5 אפשריות. טוב לראות גם את הכושר ששלומי נמצא בו.
    דברים קצת פחות מובנים הם למה גולסה עם הכושר הגרוע שלו פותח אם הוא כנראה יפתח גם נגד באירן? אני מקווה שישארו לו כוחות בכלל... וגם יהיה נחמד לראות פעם אחת שיתנו מנוחה לקטן, אפשר לנצח את ר"ג בבית גם בלעדיו.

אני מקווה שמהמחזור הבא הרכשים יתחילו להשתלב יותר, כי גם היום השחקנים קצת נשחקו.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה השער הראשון כמו שאמרתי המשחק הזה שווה שערים, ורד 0:1.

ונתניה ב-1:1 עם רעננה, נתניה מאכזבת בהרכב הזה היא עדיין היתה צריכה לנצח את רעננה.

אגב אלישע מוציא שחקן קישור/התקפה ומכניס את עותמאן באמת כשראיתי את החילוף הזה היה בא לי להקיא...כזה פחדן.

אגב שמישהו יסביר למאיר איינשטיין שהוא מעצבן כששחקן בועט ובמקום להגיד את זה הוא צועק את השם שלו ומותח את זה כמו לדוגמא ורדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד, או טללללללללללללללללללללל גבוה. יווו איזה מעצבן זה.

6. Number 8 Member

תוצאות סיום נוספות:

מכבי נתניה והפועל רעננה נפרדו בתיקו 1:1 בקופסא. אוקוצ'ה העלה את הקבוצה של עזריה ליתרון בדקה ה-55 אבל דוס סאנטוס השווה אחרי רבע שעה. שתי הקבוצות עדיין ללא ניצחון אבל מה שיותר מטריד זה המצב של מכבי נתניה.

מועדון ספורט אשדוד ניצחה 0:1 את הפועל עכו משער של משה אוחיון. הקבוצה של יוסי מזרחי עם ניצחון שני רצוף בעוד שעכו תאלץ לחפש ניצחון ראשון במחזור הבא.

7. אפי 19 Member

אין ספק שאלישע פחדן.
    לא ראית את זה במשחקים נגד האוסטרים?
    איך הוא שיחק עם ילדים בני 17 בהרכב?
    אתה יכול להגיד על אלישע הכל
    להגיד שהוא פחדן זה לא רציני.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-2 כרגע על מכבי פ"ת כאשר התוצאה שמשקפת היא 1-5 לנו, זאת בית"ר שאני אוהב לראות - מייצרת מצבים ומשחקת כדורגל יפה לעין.
    אילולא יום טוב יחסית של אוהד כהן ומי יודע מה התוצאה הייתה עכשיו.
    כמו ששי כבר ציין לבנאדו אין דרך לעצור שחקנים מהירים חוץ מלחסום אותם בדרך לא חוקית, תומר בן-יוסף להרכב ויפה שעה אחת קודם.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבלת אבי לוזון - הטבלה האמיתית שקובעת בסופו של דבר - מחזור 3

1. מכבי חיפה 5
    ---------------
    2. בני יהודה 3*
    3. מכבי ת"א 3*
    4. הפועל חיפה 3
    5. מ.ס. אשדוד 3
    6. בית"ר י-ם 3
    ----------------
    7. הפועל ב"ש 2*
    8. הפועל פת 2
    9. מכבי נתניה 2
    10. בני סכנין 2
    -----------------
    11. מכבי פ"ת 1
    12. הפועל ת"א 1*
    13. הפועל ר"ג 1
    14. הפועל עכו 1
    15. הפועל רעננה 1
    16. אחי נצרת 0

*משחק חסר

איפה הסמיילי המקיא? :aaaprot:

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

17 גולים כאשר נותרו עוד 2 משחקים, בהחלט הספק נהדר אבל מה שעומר כתב מעליי-זה באמת מה שיהרוס את הליגה. מילא הפלייאוף, אבל למה לעזאזל חילוק הנקודות הדבילי הזה?

למחזור:
    אין הפתעות מלבד הנקודה שרעננה מצליחה לחלץ מהקופסא, המצב של נתניה לא טוב. דג'אקו עראפת הבקיע צמד לסכנין לאחר שבמחזור שעבר הוא ממש לא הרשים מול בית"ר.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער מעצבן בדקה ה-91 מונע מאיתנו להיות עם רשת נקייה אחרי 3 משחקים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    בסך-הכל אחרי המשחק הזה אני חוזר לאופטימיות שהייתה לי לאחר המשחק מול הפועל ת"א, שוב ההתקפה שלנו מוכיחה שהיא הטובה בליגה.
    דרך אגב, יש שבוע הבא משחקים או ראש השנה?

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראש השנה וביום שני יש הפועל ת"א נגד מכבי חיפה, ביום שבת שלאחר מכן שאר משחקי המחזור כי ראשון-שני זה יום הכיפורים.

13. Igi Member

לפי מה שאני יודע אין מחזור, אבל הפועל וחיפה אמורות לשחק ביום שני.

14. קטלוני Member

אין מצב כזה כי ביום ראשון כיפור.
    חוץ מזה,בליגת האלופות משחקים בשלישי רביעי,ובליגה האירופאית בחמישי ממילא לא?

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבוע הבא אין ליגת האלפות ובגלל זה המשחק של חיפה והפועל ת"א הוקדם כדי שהם לא ישחקו במחזור הבא כדי להיות רעננים למשחקים באירופה שזה נופל אחרי יום כיפור.