מחזור 3 בליגת העל: 1:3 להפועל ת"א בוסרמיל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/9/09.

1. קטלוני Member

עד עכשיו,הממוצע שערים יתר טוב משנה שעברה.
    רק אם לא היה חילוק נקודות הדבילי הזה עוד יכל להיות פה טוב.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שישי ושבת אין כדורגל ראש השנה (נתרכז בתפילות לדיוויס בזמן ארוחת החג). יום שני יש הפועל ת"א נגד מכבי חיפה מהמחזור ה-4. יום שבת שלאחר מכן, שאר משחקי הליגה. ימים ראשון-שני יום כיפור, משמע מכבי חיפה תצא לבורדו ביום שלישי, המשחק שלה ביום רביעי. לא כזה מסובך.

3. Number 8 Member

בשישי-שבת הבאים אין כדורגל בגלל ראש השנה אבל מכבי חיפה והפועל ת"א ייפגשו ראש בראש ביום שני בגלל משחקן באירופה.
    כל המחזור שלאחר מכן ייערך ביום שבת(מלבד כאמור המשחק של חיפה הפועל) בגלל יום כיפור והמשחק המרכזי בו יהיה הגעתה של מכבי ת"א לקריית אליעזר למפגש מול הפועל חיפה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן כל המשחקים במחזור ה-4 יהיו ביום שבת, פרט להפועל נגד חיפה שישחקו ביום שני הקרוב שאחרי ראש השנה, כי ימים ראשון-שני שלאחר מכן זה ערב יום הכיפורים ויום הכיפורים עצמו.

המשחק של הפועל נגד חיפה ב-21 בספטמבר בשעה 20:00. שאר המשחקים ב-26. תאכלס אין הרבה עומס על מכבי חיפה סך הכל יש להם משחקים בצ'מפיונס כל שבועיים ויהיה להם 6 ימים בין המשחקים נגד באיירן למשחק נגד הפועל ועוד 9 ימים בין המשחק נגד הפועל ועד למשחק נגד בורדו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  5. Number 8 Member

נו מה אמרתי??

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף לא הלכתי למשחק. אבא שלי נורא אכזב אותי כשפתאום התחיל להסתייג מהאפשרות להגיע לקופסא.

רק תיקו מול הפועל רעננה זו תוצאה גרועה יחסית למשחק ביתי. חשבתי שנפתח את העונה בצורה טובה יותר, אבל בינתיים זה נראה גרוע מאוד. אני עדיין מאמין בקבוצה הזו ובנתי עזריה, אבל אני לא אופתע אם כבר מחר יתחילו לבקוע קולות על עזיבה אפשרית שלו.

עונה קשה מחכה לנו.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאמרתי לך לפני חודש...עונה קשה בתחתית.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה לך תקופה שגם אמרת שנתניה יכול לסיים בקלות באמצע הטבלה אחרי שני משחקים טובים שלהם.
    שהשחקנים הותיקים שלך ואלו שאמורים להביא את הניסיון והאופי הם שלו מנשה וקלמי סבן אז רואים שנתניה בבעייה.
    לדעתי הם יתרחקו מהתחתית אבל אפילו לא יתקרבו לשמינייה המובילה.

9. *הפועל-רעננה* Member

אני לא יודע איך "לאכול" את התוצאה הסיום במשחק של רעננה ונתניה.
    נתניה שלטו אבל לא הגיעו ליותר מדי מצבים.
    רעננה היו מסוכנים כל כך! שלוש קורות, שני מצבים של אחד על אחד מול השוער (בכדורים גאוניים של האומן - ארמנדו!!!) - המון החמצות והמון המון חוסר מזל.

אלקסלסי הפתיע היום והיה אחד השחקנים הבולטים על המגרש, צמד הבלמים היה מצוין והמשולש הקדמי (סנטוס חלוץ ימין, ארמנדו חלוץ שמאל וסטיבן כהן באמצע מאחורי החלוצים) היה גם הוא טוב.
    הבעיה הקריטית היה בעמדת המגן השמאלי (םונטרמולי) ויותר גרוע בעמדת המגן הימני (עמרי עטיה שפשוט לא מפסיק לעלות להתקפה ולעשות חורים בהגנה).

בסך הכל משחק מאוד מאוד לא טוב שלנו, למרות המצבים.
    נתניה היו חלשים מאוד וביצעו המון טעויות במרכז ההגנה.

מה שהכי מנחם זה שיש עוד כל כך הרבה קבוצות ברמה הזאת של נתניה ורעננה.
    אני מאמין ברעננה שתתקדם ותהפוך לקבוצה הרבה יותר טובה כי חומר השחקנים לא רע בכלל.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שהם יסיימו, אמרתי שהם יכולים בגלל השחקנים הותיקים והמנוסים שלהם אבל רוב הזמן טענתי שהם יהיו בתחתית. אני עדיין חושב שבתקופה הקרובה הם יהיו בתחתית אבל השוער הזר ואופיי אם יהיו טובים ירימו את הקבוצה למעלה.

אגב היו אוהדי רעננה במשחק?

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  11. *הפועל-רעננה* Member

כן היו אוהדים...

הפתיע אותי הקהל של נתניה!
    בעונה שעברה, בליגה הלאומית, היו יותר אוהדים של רעננה ממה שהיה היום בנתניה - מוזר... (25 שקל לכרטיס נוער)

12. אלי מתחן Member

בית"ר עם משחק סביר, כרגיל נראה שהשחקנים מלבד ורד לא ממש בעניין של מאמץ. עידן טל כרגיל נזק מהלך, ברוכיאן ויצחקי עם הראש לא במקום ובן שושן לא מסוגל לעשות 2 מהלכים טובים ברציפות.
    קוזוקין לצערי לא מתאים לרמה הזאת, בנאדו כל הזמן יצא לחפות עליו מול טל בן חיים ובסוף גם יצא באדום.
    אבי ריקן מעולה, ממש כיף לראות אותו על המגרש, יש לו עתיד.

13. אשקלוניי Member

מישהו יודע מה נסגר עם תוכנית שתסכם את המחזור?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום השבת שלי אתם מומזנים לתת את שלכם...

מכבי חיפה 1:3 הפועל רמת גן

היכולת? פושרת. התוצאה? מעודדת. בסופו של דבר מכבי חיפה ניצחה בצדק את הפועל ר"ג. את האמת עד השעה שלה הפועל רמת גן עשתה את מה שהיא צריכה, הניעה כדור, יצאה קדימה לא עמדה בבונקרון, אבל מהרגע שהיא קיבלה את השער הראשון שהוא אשמה ישירה של ההגנה שלה, איך אפשר לתת לגולסה לנגוח לבד מ-10 מטרים? היא פשוט עמדה וניסתה להגיע למחצית בשיוויון וחיפה בעזרת הקוון אומנם עלתה ל-1:2. את האמת שגם אם לא הקוון חיפה היתה מנצחת כי רמת גן לא עלתה למחצית השניה, חיפה בהילוך נמוך עוד הצליחה לכבוש עוד אחד מול קבוצה שפשוט הפסיקה לשחק בסביבות הדקה ה-25.

בני סכנין 0:2 הפועל פ"ת

דני לוי אמר שהפועל פ"ת תסיים 1-4, אז הוא אמר. גל לוזון אמר שנעלה למונדיאל. את האמת היכולת של הפועל פ"ת ממה שהספקתי לראות בשבוע שעבר, אין לה מה למכור אפילו בין המקומות 10-12, קבוצה מאוד חלשה, לא ראיתי את המשחק אבל הבנתי שסכנין שלטה ואני שמח בשביל ראובן עובד שבישל את השער הראשון לג'קו עראפת, שלמרות שהבקיע צמד, ערן קוליק עדיין טוען שהוא לא בכושר מלא יחסית. בסיכומו של דבר ניצחון צודק לסכנין, שוב לפי הדיווחים, ואני מאמין שהם די צודקים שכן גם אוהדי הפועל פ"ת שהיו במשחק אמרו שהקבוצה שלהם נראתה פח.

מכבי פ"ת 3:1 בית"ר ירושלים

האמת שהמחצית הראשונה היתה די שקולה עם הרבה מצבים לשתי הקבוצות והיא היתה צריכה להסתיים עם שער לכל קבוצה לפחות, בית"ר יצאה יותר טוב מהמחצית ושיחקה 45 דקות מאוד טובות, לא נתנה לפ"ת כמעט להגיע ל-16 שלה ומנגד יצאה למתפרצות מצוינות, ניצחון טוב וצודק לבית"ר. מכבי פ"ת, רוני לוי, זה לא זה. טריאנוב נראה שהוא היחידי שמנסה, כשהשאר עושים טובה, אולי פרט לבוקסה. בוסיץ' עד שהוא מקבל כדור מחמיץ ופוגע בעמוד, אבל אני לא מאשים אותו כי החברים שלו לא מוסרים לו.

מכבי נתניה 1:1 הפועל רעננה

אמרתי בהימור שלי שרעננה תכבוש בקופסא ואני שמח שלא טעיתי, ההגנה של נתניה עדיין ללא סטפן אופיי והשוער מחוף השנהב עדיין לא מצליחה להעביר משחק בלי ספיגה בליגה, ואם נגד רעננה היא סופגת אז מה יהיה מול חיפה, הפועל ובית"ר? בנוגע להפועל רעננה, את האמת שכל משחק השנה אולי פרט למשחקים נגד עכו, רמת גן ואחי נצרת, היא לא פייבוריטית לכלום ומבחינתם כל דבר חוץ מהפסד זה הפתעה. לפי מה שהבנתי סטיבן כהן היה מצוין וגם דוס סנטוס והשניים לא היו רחוקים מלנצח את המשחק אפילו עבור הרעננים.

מכבי אחי נצרת 3:1 הפועל חיפה

את האמת? למרות שאחי נצרת שיחקה בלי בלמים התוצאה הזאת די מפתיעה אותי שכן לא חשבתי שהפועל חיפה תצא ותנצח בעזרת שלושה שערים את נצרת. אבל מצד שני כשמסתכלים על העובדה שנצרת גם בלי 2 בלמים ועושה רושם שהיא הקבוצה החלשה בליגה, ניצחון של הכרישים היה הכרחי ואני מאמין שבמידה ומכבי ת"א תנצח את בני יהודה בשני, ב-26 בספטמבר תהיה חגיגה בקריית אליעזר עם רבבת צופים (אני מקווה לפחות, במידה וזה יקרה אני אתאכזב אם יגיעו פחות מ-2,000 אוהדים מת"א ופחות מ-5,000 מחיפה).

מ.ס. אשדוד 0:1 הפועל עכו

החבורה של יוסי מזרחי אחרי הפתיחה הרעה בגביע הטוטו וההפסד הטכני לבני יהודה מתייצבת. אל תשכחו שאילמלא ההפסד הטכני היא עדיין היתה ללא הפסד עם 7 נקודות כך שהיא ממוקמת במקום לא רע בטבלה. אני מאמין שהיא רק תלך ותשתפר ויש לי תחושה שהיא תהיה בשישייה בסיום העונה. בנוגע לעכו, כנ"ל כמו לאחי נצרת, היא מסתמנת כקבוצה מאוד חלשה והוכנבוים מוציא מים מן הסלע, בינתיים מול קבוצות תחתית כמוה כמו נתניה היא לא הפסידה, נקווה לראות מה תעשה מול יריבותיה לתחתית.

15. אלי מתחן Member

טוב מאוד שאתה מסכם את המחזור, השנה שאפילו תוכנית עלובה אין לנו קשה לעשות סדר בבלאגן.
    אהבתי את הניקוי אורוות שבן זקן עשה באשדוד, דוד רביבו אמנם נתן עונה שעברה מספרים מצויינים אבל קבוצה בהנהגתו לא תגיע לשום דבר, הוא מוכשר כמו אחיו אבל בניגוד אליו נולד בתקופה ששחקני כדורגל לא צריכים להצטיין במיוחד בשביל לחיות טוב.
    פתח תקווה, עכו ונצרת כרגע נראות לי הקבוצות החלשות ביותר. רעננה ונתניה טובות יותר וכנראה שהן לא ירדו.

למרות שהליגה שלנו נראית קצת מבולגנת ועלובה, אסור לשפוט את ההגדלה אלא רק בעונה הבאה, אי אפשר לצפות משחקנים אלמוניים ב3 מחזורים להפוך לשחקני ליגת על לגיטימיים, צריך לתת להם, לקבוצות ולמאמנים לצבור ניסיון חשוב.
    אני מאמין שההגדלה תשתלם לבסוף.