מחזור 3 בפרמיירליג: רביעיות לארסנל וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏23/8/05.

1. Hammers Fan Member

קאנו, הורספילד, קמבל- טובים? לא ממש מסתדר לי.

אבל בצירוף של ארנשאו ואלינגטון טמון המון פוטנציאל. קאמארה חלוץ טוב לספסל.

2. KirkH Member

השאלה היחידה כאן היא על מה לעזאזל אתה מדבר...

קודם כל, צ'לסי לא הודיעה שקנסה את ריקי קארבליו. מוריניו התעצבן והפורטוגלי מצא עצמו מחוץ לסגל, אבל לא הוזכר שום קנס כספי (עם כל הכבוד לידיעות שמביא יעקב החיגר).
    הלאה, אריאן רובן. שוב, לא נקנס. וגם לא ממש העביר ביקורת. "ראיון" של "הסאן" שתוך פחות משלוש שעות זכה להכחשה גורפת מצד השחקן, זה היה עוד לפני המשחק מול פרנסנל וחוסר התגובה של מוריניו מלמד על הטיפול בנושא...

ולקינוח, "שיטת הרוטציה של מוריניו" הא?!? על מה אנחנו מדברים? על חילוף אחד בשלושה משחקים רשמיים? רוטציה? שיטה?
    גם אם דידי יפתח מחר על חשבון קרספו (ואני ממש לא בטוח שזה יהיה המצב) אין שום רוטציה כרגע. והשינוי היחידי שדובר כרגע הוא הכללה של ג'ואי קול בסגל, יכול מאוד להיות שגם בהרכב. לא צריך לנפח כל דבר.

3. ARSI Member

חבל על השחקן הזה. הוא נעלם בים הכוכבים של צ'לסי שפוגע בעצם בחלק מהשחקנים שלו. עדיף לו לעזוב. כל קבוצה בפריימירליג הייתה מוכנה לקלוט אותו.

4. barakrom Member

קול היה מככב בכל קבוצה כולל ארסנל ויונייטד

5. ARSI Member

יש מצב ברק. אצלכם לא מאוד בטוח, כי יש לכם באגפים את גיגס ורונלדו.

6. Alexander Hleb Member

לדעתי בארסנל קול לא היה רואה יותר דקות מאשר בעונה שעברה בצ'לסי. מה הוא יהיה? מחליף לליונברג?
    גם לא כי אז פירס עובר לצד ימין וחלב משחק בשמאל. חוץ מזה לא נראה לי שמוריניו היה מוותר עליו כל כך בקלות

7. KirkH Member

כל מי שהתלונן על כמות דלה של שערים כנראה סייע לפתיחת הברזים.

עוד לא מחציות בשלושת משחקי הערב וכבר 6 שערים כולל אחלה דאבל פס בין אנדי קול לסינקלייר וגולאסו ענק של לואה לואה...

8. eastlands Member

הכול הלך טוב עד לגול המקרי שספגנו מקרן ,אחרי טעות של השופט ,ועכשיו הכל פתוח ומפחיד ,במיוחד כשההגנה שלנו היום נכנעת למהירות של לה טאלק ואליוט , וואסל בגול קטלני אחרי מסירה של ברטון , וסינקליר בבעיטה חדה הקפיצו את הסיטי בשירה "אנחנו מקום ראשון " יאללה מתוקים תחזיקו מעמד .

9. city Member

מחצית בסנדרלנד. אחלה גולים של ואסל וסינקלייר, רק חבל על השער שקיבלנו מהקרן. 5 שניות לפני הגול אמרתי "מוזר איך עם ג'ורדן בהגנה עוד לא קיבלנו גול"...
    אני מקווה שנצליח לשמור על היתרון במחצית השניה. סנדרלנד באמת לא איימו יותר מדי על השער שלנו וזה משחק שאנחנו צריכים לנצח.

10. KirkH Member

לא איימו יותר מדי? אני מבין שלה טאלק באחד על אחד מול ג'יימס, זה כלום. הצרפתי שאני דווקא מאוד מחבב גם ניסה לנגוח מגובה הדשא במקום לסיים ברגל ולצמק הרבה לפני השער שכבש (ושהיה באמת מקרי).

כמו שסנדרלנד נראתה עד הדקה ה-35 היא הולכת לתת פייט מאוד חזק על המקום האחרון.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אממ... איפה אתם רואים את המשחק בדיוק? אני אשמח גם כן להצטרף לרגעי ההכרעה

בינתיים התוצאה של היום שייכת ללא ספק לבורו, שדווקא לא הרשימה במחזורים הקודמים. 3-0 לחניכים של מק'לארן על בירמינגהאם בחוץ עם צמד של וידוקה, פשוט מטורף. משהו רע עובר על הקבוצ של סטיב ברוס.

12. KirkH Member

אני רואה בלייבספורטס (גונדונג) אומנם שידור ביפנית, אבל רואים באופן מפתיע ממש ממש חלק.

13. barakrom Member

בירמינגהאם בצרות צרורות

14. eastlands Member

כשראיתי את ההרכב של בירמינגהאם ידעתי שהם מפסידים , פוסל בחוץ ובאט האפס בפנים ,די מה שחשוב מקום -1 למתוקים , לילה טוב וירח כחול ומקום ראשון כבר אמרתי יששששששששששש

15. ManUnited Member

דווקא ציפיתי מהם לפתיחה טובה יותר(מברמינגאהם)
    וולטר פנדיאני ופורסל משתפים פעולה וסך הכל סגל טוב..אכזבה
    מידלסברו - צל"ש
    משחק ראשון מרדים מול ליברפול אך יעיל עם נקודה ואז הפסד אכזרי לטוטנאהם-בורו הייתה כל כך שווה שיוויון אבל טעות של מארק שוורצר שבדרך כלל שוער מצוין-סיימה את המשחק
    עכשיו הם קרעו לקבוצה של ברוס את הצורה..וידוקה (הדוב) פשוט חלוץ מצוין