מחזור 3 בפרמיירליג: רביעיות לארסנל וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏23/8/05.

1. Spanish Weapon Member

כן.

0-0

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חבל בשביל הספרס, צ'לסקי בודדה בצמרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

3. Hammers Fan Member

הסתיים 2-0 בריבוק.

בולטון דווקא שיחקה כדורגל חיובי למדי, הניעה את הכדור יפה ובכלל לא שיחקה כדורעף. משחק טוב מאוד של אוקוצ'ה שבכלל לא נרתע מג'נאס ופארקר במרכז השדה של המגפייז, ניקי האנט כאמור עם בישול יפייפה לדיוף לאחר שהשלים דאבל פס על הכנף. בנוסף קל היה להבחין היום איזה ספסל איכותי יש לאלרדייס- פאייה עשה עבודה מצויינת מהרגע שהחליף את ג'איידי שנפצע במחצית הראשונה (לא שאמאובי ושירר עשו יותר מדי בעיות), קאמפו ייצב את קו הקישור והעניק לאוקוצ'ה וסטליוס המון חופש פעולה ובורגטי בסך הכל חלוץ מצויין עבור מחליף, חבל שהוא נכנס כל כך מאוחר.

ניוקאסל לעומת זאת חושך, מהלך אחד ראוי לשמו הם לא הצליחו לחבר. בושה וכלימה. אם התלות של סונס באמרה ודאייר כל כך גדולה יש המון מקום לפסימיות- אוון לא השחקן שהמועדון הזה צריך. אני חושב שהשחקן היחיד שראוי לאיזכור הוא דווקא לי קלארק שנכנס כמחליף, שעשה עבודה טובה על הכנף וסובב כמה כדורים מסוכנים לרחבה, בסוף יתברר שהוא שחקן הרכש היעיל ביותר של ניוקאסל הקיץ (לא יודע אם לשים סמיילי צוחק או עצוב).

4. orend84 Member

לבנתיים יש את מנצסטר וצרלטון...

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

BORING BORING CHELSEA

6. רפאל Member

כל המשחקים בליגה הזאת ששודרו מתחילת השנה היו כל כך משעממים, משהו רע עובר שם.

7. Rudess Member

חזרתי מהייבורי, נהניתי מאד היום, כל כך הרבה הזדמנויות, רייס היה שווה לפחות שער אחד היום, כמה השקעה,לחימה ופריצות סילוניות, רק חבל לפעמים שבמקום לבעוט הוא מעדיף להעביר עוד שחקן. לאורן בעט כמו טמבל את הפנדל, ינסן הבקיע שער מתוחכם אופייני, וורנר בלט במדי הקוטג'רס, אבל אי אפשר היה לעצור את פבריגאס,הנרי וחלב היום, והפתעת המשחק, פסקל סיגאן, שני שערים!!!
    בסוף המשחק שרנו CYGAN, THERE IS ONLY ONE CYGAN.... מי היה מאמין שהייבורי ישיר לבלם ההזוי הזה שירי אהבה.. אבל הגיע לו לאור המשחק היום והוא אפילו צחק ששמע את השירים האלה. השיפוט היה ללא רבב מצד מייק קלטנבורג שהוציא די הרבה צהובים, כולם מוצדקים פרט לצהוב של ברגקאמפ בגלל שהקוון טען שהוא העיף לו את הדגל :)

פבריגאס כל הזמן בא לקבל ולבקש את הכדור, מנהיג מלידה, ממש אין צורך להתגעגע לויירה, העתיד של ארסנל מצוין.

8. orend84 Member

גם היום הוא יצא בדקה ה-70?

9. Rudess Member

לא , הוא שיחק עד הסוף. פלאמיני נכנס במקום רייס וקלישי במקום חלב.

10. Jim_Magilton Member

טוטנהאם איכזבה מאוד בתיקו נגד בלאקבורן אבל אני בטוח שבטוטנהאם קונים כל העונה 7 נקודות מ 9 אפשריות, ככה שעד עכשיו עושה רושם שניבנת קבוצה מפחידה למדי בליין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/8/05
  11. רוד Member

נפלת בכל המשחקים?
    אתה מנסה להמר נגד צלסי וארסנל רק כדי להרוויח מ10 שקלים סכום של כמה אלפי שקלים?
    come on

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב להחזיר את הצבע לפנים עם רביעייה, ועוד יותר טוב לעשות את זה כשפסקל סיגאן כובש לזכותך צמד. אני במקום מוחמד אל-פאייד מפרק עכשיו את המועדון, אני לא חושב שניתן להגיע לשפל עמוק יותר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

טל, אמור לי איך שיחק אלכס חלב היום? ופירס? ודניס?

ראיתי גם מחצית ראשונה של צ'לסקי לפני שיצאתי מהבית, וראוי לציין ששוני רייט היה פשוט נהדר ממה שראיתי, זריזות הרגליים שהוא הראה בהצלת הכדור בשער השני היתה פשוט מדהימה, שאפו לילד בבכורה בהרכב הכחול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx .

13. Jim_Magilton Member

חלב, הנרי וסיגאן היו בולטים מעל כולם, זה כל מה שאני יכול להגיד לך.
    לתשובה מקצועית וארוכה, נא פנה לטל רודס.

14. תונל Member

מה לעזאזל רע בהנרי? הוא היה בועט שלכם והיה בועט טוב.
    זה בגלל שהוא החטיא נגד טולדו לפני שנתיים?

15. eastlands Member

אך שוני רייט משחק בהרכב לפני דאף , הרי ברק טוען שהוא קטן עליו ב10 מספרים - הספירה התחילה מוקדם משחשבתי שוני רייט בבישול כמו שרק שוני מסוגל (לעבור שחקן דרכו ולנצח את קו הרוחב בסנטימטר ) -" שוני רייט מוריד את הרמה בצ'לסי" משפט אומלל ברק . היהלום ישחק העונה תפקיד מרכזי בתוכניות של מוריניו .