מחזור 3 בפרמיירליג: רביעיות לארסנל וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏23/8/05.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תונל הנרי בועט פחות טוב מלאורן לדעתי, הוא נוטה להתחכם יתר על המידה בפנדלים ולכן אחוז הכיבושים שלו מהנקודה הלבנה לא גבוה במיוחד, בעוד שלא זכורות לי החמצות של לאורן ממנה עד לאתמול. העיקר שהראנו אופי, חזרנו למשחק וניצחנו, ועוד כשאנחנו כובשים שער בנגיחה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

2. barakrom Member

אני מבטיח לכם שזו אחת הפעמים היחידות שבולטון מנצחת בהפרש שני גולים-הוי ניוקאסל העלובה

3. Rudess Member

חלב היה מצוין, רואים שהוא כבר די התחבר לשיטת המשחק של ארסנל, הוא החליף אגפים עם רייס במהלך המשחק כמה פעמים, עושה המון תנועה ללא כדור, יש לו כושר מצוין, ראיית משחק מבריקה, והאוהדים מתים עליו. פירס היה על הספסל כל המשחק, החלטה טובה של ונגר, גם מבחינת מנוחה לפירס זה היה טוב, וגם בגלל שהוא לא היה במיטבו ב-3 המשחקים הראשונים של העונה. דניס ברגקאמפ היה מעורב ופעיל מאד במשחק, בישל את הראשון לסיגאן ויצר עוד מצבים להנרי וחלב, בסה"כ היה טוב מאד אבל לדעתי בגלל שזה היה נגד פולהאם, נגד קבוצות חזקות יותר צריך להעדיף את ואן פרסי בהרכב או את רייס כחלוץ שני.
    וגם להמן היה מצוין, במחצית הראשונה עצר בעיטה מצוינת של מוריץ וולץ (בכיף הייתי מחזיר אותו להייבורי במקום לאורן הגרוע), ובמחצית השנייה נגיחה מסוכנת של מקברייד.

ובקשר לפנדלים, לאורן בועט גרוע , הוא בועט בדרך תמיד למרכז השער, הנרי בועט פנדלים יותר טוב למרות ההתחכמויות שלו לעיתים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/8/05
  4. Gooner Member

לאורן החמיץ במשחק ידידות נגד סלטיק במשחקי קדם העונה של 2003-2004,הוא דווקא בועט מצויין רוב הפעמים,הפנדל שלו אתמול היה חלש.
    שנה שעברה וונגר אמר שהשחקן שיעשו עליו עבירה לא יבעט את הפנדל,סדר הבועטים הוא הנרי,פירס,לאורן....

5. Rudess Member

נכון, הנרי אף פעם לא בועט את הפנדל עם העבירה נעשתה עליו.

6. barakrom Member

מה זה עיקרון שלו?

7. תונל Member

וואו, איזה חוק חביב ונחמד...
    היה יכול להפסיד את המשחק אתמול ויפסיד בעתיד אם ימשיך עם שטויות כאלה.

לא עשה אתמול שום דבר שדאף ורובן לא יודעים לעשות, גם חטיפת הכדור והבישול (המצויין) בא אחרי שהוא איבד את הכדור כשלא הצליח לעצור מסירה כמו שצריך.
    הוא פתח אתמול כי רובן ודאף לא הציגו את הרמה שלהם מהעונה שעברה ומגיעה לו הזדמנות, אבל ברגע שהם יחזרו לפורמה -ורובן כבר התחיל אתמול- הוא ייאלץ לקוות שתחזור לרובן עונת פציעות כדי לקבל מספיק דקות בשביל "לשחק העונה תפקיד מרכזי בתוכניות של מוריניו".
    שחקן מצויין, אבל רובן ודאף יותר.

8. city Member

למה ? סתם כי בא לו ?

9. Alexander Hleb Member

כי לשחקן שנפל עדיין יש סחרחורת מהנפילה והוא לא יצליח לדייק..........סתם מאיפה אני יודע? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

10. barakrom Member

אני לא מאמין לזה-בטח להנרי היתה אתמול תחושה רעה, אח"כ היא כבר השתנתה כי הואשם 2 כמו גדול

11. Gooner Member

זה היה כך גם שנה שעברה,כנראה זה משהו פסיכולוגי,וונגר עם כל הפדנטיות שלו,לך תדע.