מחזור 30 בלאומית: הפועל ר"ג עולה ליגה אחרי 20 שנה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/5/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת? זה הכל תלוי במשטרה, אם היא פותחת את השערים אחרי השריקה אז הקהל יכול לפרוץ, כל עוד המשטרה מאשרת.

2. NUOVA GUARDIA Member

השיפוט היה ללא ספק ביזיון!
    לא יכול להיות שאיתמר ניצן שוער מכבי הרצליה מאגרף את ראשו של אופיר חיים במקום את הכדור, והשופט לא שורק לפנדל. ועוד כמה כניסות חזקות במאור מליקסון ואלעד בונפלד ובלי כרטיס צהוב! אבל עבירות קטנות של באר שבע הוא ידע לשרוק ולשלוף צהובים לאופיר חיים ולאביתר אילוז.

3. הרצליה Member

כנראה שזה התאזן.
    לטענת אנשי הרצליה השער של אופיר חיים היה מנבדל.
    בכל אופן כבר כתבתי שהמשחק הזה הוא מבחינתי ג'ארבג' טיים, אנחנו לא נרד ליגה.
    אפשר רק לבכות על העונה הדוחה,המגעילה והזוועתית הזו ולחכות שהיא תיגמר.

4. Jose Mourinho Member

אכן, הייתה הרגשה שהשופט פשוט ניסה לעשות דווקא בגלל הקללות מאוהדי ב"ש. עד שהוא הוציא צהוב לאחד השחקנים שלנו על מילים מיותרות, צעקו לו מהיציע שהוא שכח את הכרטיסים בבית.

באיזה שער ישבת?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המון מזל טוב להפועל רמת גן! מהמועדונים היותר ותיקים בארץ, 82 שנות היווסדות, אם אינני טועה.
    רמת השרון סופגת שלוש פעמים ברצף שלישייה, בפעמיים הקודמות זה התאזן כי היא הצליחה להשוות ל3-3,
    אך במכתש "הורסת השמחות מהשרון" לא באה לעבודה, האמת? טוב שכך .. מגיע לקהל הרמת גני!
    אחרי שנים קשות של הקבוצה, עד כדי התדרדרות לליגה הארצית, 20 שנים מאז הופעתה האחרונה בליגה הבכירה בישראל, טוב שהיא שבה אליה.
    לא בטוח אך כנראה שיהיה דרבי רמת גני, בנוסף ל : דרבי התל אביבי, הדרבי הפתח תקוואי וגם הדרבי החיפאי - סוף סוף! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

6. שער 7 Member

עוד יש סיכוי תיאורטי בלבד שיהיה גם דרבי ירושלמי, במידה והפועל ירושלים תנצח את כל משחקיה עד סוף העונה... סיכוי כמעט אפסי.
    לגבי המכתש, אמרתי ושוב אומר, אני מאוד אוהב את המגרש הזה, אבל בתור מדינה מתקדמת שרוצה לארח יום אחד טורניר בינלאומי גדול, פשוט אי אפשר לשחק בו בליגת העל. אני כבר חוזה בדמיוני משחק אליפות של בית"ר/חיפה/מכבי/הפועל במכתש, כשחצי מקהל הקבוצה האורחת לא יוכל להיכנס למגרש.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

במקרה הספציפי של משחק אליפות, אני מאמין שיעבירו את המשחק לאצטדיון הלאומי ברמת גן ...
    מסכים איתך לחלוטין בנוגע למכתש, זה לא הגיוני שמצד אחד אנשים יבואו בטענות לשכונתיות של הכדורגל הישראלי,
    כאשר מאידך הם רוצים, בתור אוהדים נייטרלים, שהמכתש יאושר כי הוא מזכיר את השכונתיות של פעם ... כיום לא מסתכלים על העבר, מה שהיה היה והציפייה היא לשאוף כמה שיותר קדימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/5/09
  8. Ringo Member

מזל טוב להפועל ר"ג על עלייתה לליגת העל.
    אני מקווה שהם יתקעו יתד יחד איתנו בליגת העל למשך שנים רבות.

9. kfiros Member

אין שום קשר בין הדברים.. זה ששואפים לבנייה של מתקנים חדשים ברמה אירופאית לא אומר שצריך להזניח את הישנים, בדגש על מתקנים ישנים שעדיין אין להם תחליף. ואתה לא יכול להגיד שוינטר הוא תחליף למכתש כי ברור לכולם שמעבר של הפועל רמת גן לוינטר יחסל את הקבוצה הזאת בכל המובנים.

לדעתי האישית חלק מהמשחקים, אין מניעה שיאורחו במכתש. משחקים נגד עכו/רעננה/הכח/סכנין/מכבי פתח תקוה לאור יום.. לא רואה פה שום בעיה. משחקים נגד קבוצות גדולות או כאלה שמועדות לאליפות צריכים להתארח במקום אחר וזה אין ספק אבל בכל זאת לתת לקבוצה הזאת את המינימום בכל מה שקשור למכתש.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נניח שלא יהיה מכתש, יש מקום אחר שבו יבנו להם מגרש? לא. אין מקום ברמת גן בו ניתן לבנות מגרש להפועל רמת גן. ואם כבר אז להרוס את וינטר ולבנות איצטדיון מודרני שישמש את שתי הקבוצות.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתם הולכים כזה רחוק , בקדנציה הקודמת של הםפועל ב"ש בלאומית כשעלתה ליגה משחק העלייה שלה היה מול הפועל ר"ג , המשחק הועבר לאיצטדיון רמת גן .

12. *הפועל-רעננה* Member

חזרתי מהמשחק ברעננה ואפשר להגיד שזה היה אחד המשחקים הכי טובים של הקבוצה.
    זו הולכת להיות העונה הטובה ביותר בהיסטוריה של הקבוצה.
    קבוצת נערים ב' זכתה באליפות המחוז, נערים א' עלתה לליגה הראשונה, וקבוצת הנוער זכתה באליפות ועלתה לליגת העל!
    ולכל זה הולכת להצטרף, בעזרת השם, קבוצת הבוגרים!

לגבי המשחק:
    עקיבא מגרלשווילי פתח בהרכב לאחר המון זמן שזה לא קרה, וביחד עם קופר (המצטיין על המגרש) ניהלו את מרכז השדה בצורה כמעט מושלמת!
    שניר משען שוב שיחק בעמדת המגן הימני, מה שנתן לרועי לוי יותר חופש פעולה בקישור הימני, וזה גם השתלם עם כיבוש השער השני של הקבוצה.
    השער הראשון היה בבעיטת פנדל של עקיבא.
    לא מבין את המהלך של לופא קדוש שהחליט להוציא את רובי רגב (הבלם!) והכניס את אלירן אוחנה...
    אם הוא רצה לשחק התקפי, אפשר להוציא קשר אחורי או לוותר על אחד המגינים, אבל על בלם?! זה עלה לו ביוקר כמובן עם כיבוש השער השני.
    דוס סנטוס, בעוד משחק יוצא מן הכלל, השקיע את כל הנשמה, כמו תמיד. נלחם על כל כדור. שחקן מדהים, להחתים אותו כבר עכשיו עד סוף הקריירה שלו.
    בקשר לשני החלוצים, דודו ביטון ושרון גורמזנו, אני מאוד מקווה שלא בונים על שניהם לליגת העל. דודו ביטון יכול להיות מחליף טוב לסיום המשחק, למאני טיים, יש לו מיקום טוב, אבל טכניקה ברצפה ברמה מאוד נמוכה.
    גורמזנו כנ"ל, אבל אם כבר אחד משניהם, אז עדיף את ביטון.
    טואף קיבל צהוב חמישי ובמשחק בעוד שבועיים הוא לא ישחק, ואז לצערי הרב, נצטרך לראות את כואז בעמדת הבלם במקומו (מאז הרצף של חמישה הפסדים רצופים, אנחנו עם 6 משחקים כאשר הפסדנו משחק אחד - לאחי נצרת..., וכואז לא שיחק במשחקים האחרונים, אז זה קצת מפחיד אותי.)

שבוע הבא משחק קשה נגד קבוצת התחתית הטובה בעולם נראה לי, רמת השרון, בו אנחנו יכולים להבטיח את העלייה באופן רשמי.
    אני בכל אופן חושב שהבטחנו באופן תיאורתי את העליה...

כמה שאלות:
    מהמחזור הקרוב, כל המשחקים יהיו בשעה אחידה?
    את מי משדרים השבוע?

תודה לעוזרים ושבוע מצוין לכולם!

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/09
  13. Ringo Member

לא נראה לי שהם יעדיפו לשדר משחק שהוא לא הפועל חיפה - הפועל ב"ש

14. מכבי או מוות!!! Member

כל הכבוד לרעננה...כל מי שדיבר איתי בקשר למשחק הזה אמרתי לו שרעננה מפסידים ומפשלים והפער צונח ל2 נק'...אבל טעיתי והם מוכיחים אופי...כל הכבוד לשחקנים ולמאמן.

שאלה : נגיד ורעננה יעלו לליגת העל,היכן הם יארחו את משחקי הבית?

15. הרצליה Member

עדיין לא ידוע.
    מתלבטים בין כפר סבא להרצליה.
    לא רואה את המגרש ברעננה מארח בליגת העל.