מחזור 30 בליגת העל: הפועל מאכזבת, חיפה שוב ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/5/09.

1. מיכל3 Member

מסכימה. מעניין אותי אבל למה אלישע מתעקש לא לתת הזדמנות לאפק בהרכב הפותח. כל משחק שהוא נכנס חיפה נראתה טוב יותר.. הרבה אוהדים לאחרונה שואלים את השאלה הזו, תמוה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי עדיין זכרונות מהמחזור השני שפגשנו את מכבי ת"א בטדי ועשינו להם בית-ספר במשחק שבמזל גדול לצהובים-כחולים(שגם קופחו ע"י השופט) הם לא הובסו.
    המשחק היום לא מעניין בגלל ההחלטה הדפוקה של בית-הדין שהחליט לתת עונש רדיוס במשחק שבו היו אמורים להיות 10,000 אוהדים ויופי להם משבוע לשבוע אני מאבד עניין בליגה הזאת שגורמת להקיא מרוב שהיא מסריחה מהחלטות של חסרי-מושג.
    העיניים לחצי הגמר שם יהיה לנו משחק מוקש מול קבוצה שכרגע נמצאת ברצף טוב של משחקים אבל עסוקה בתחתית.

3. Igi Member

מי תמעד, חיפה או הפועל? האם הכח תמשיך את הריצה שלה? האם סכנין תתאמץ מול הקבוצה המועדפת עליה הפועל? האם נתניה תתאמץ מול ק"ש רגע לפני חצי גמר הגביע?
    כל התשובות בקרוב...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש ספורט 5+ אתה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אני הייתי שמח אם הכח וסכנין לא יפסידו במחזור הקרוב זה לדעתי ייתן טיפה פילפל.

5. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב-30 הדקות הראשונות הכח מראה מלחמה ללא םשרות והיא שווה גול הרבה יותר ממכבי חיפה שממשיכה להיראות נורא. הפועל לוקחת אליפות בלי לשחק.

7. Igi Member

זה פשוט לא יאומן כמה השחקנים שלנו לא יודעים לשים כדור ברשת. קטן, פאנטני ומסיללה, כולם עם מצבים לגול לא מצליחים לסיים מצב פשוט ברשת וכתוצאה מכך הביטחון רק יורד ויורד במהלך המחצית.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות, זאת הרמה של הליגה שלנו...אני רואה קבוצה מאד בינונית ואם יש לכם טענות על זה שלא מגיעה למכבי חיפה אליפות אז תארו לכם איך שאר הליגה. ברצינות, אוהדי בית"ר יכולים לטעון בצדק על הורדת הנקודות, אבל גם היא זייפה לפחות סיבוב אחד שלם. במכבי חיפה פשוט בקושי יודעים להעביר פס על חמישה מטרים, לפעמים פשוט מדהים. הכח מגיעה להזדמנויות כי 'כוכבים' כמו יניב קטן מאבדים ללא סוף כדורים פשוטים במרכז השדה.

זה הכדורגל הישראלי בשנת 2009 ולכן זאת לא הפתעה שיוון 'שנמצאת בירידה מתמשכת' נותנת לנו שיעור די רציני בדברים בסיסיים. מצטער, לדעתי אין שום זכות לקבוצות האחרות להגיד שהן פי כמה יותר טובות אחרת הן היו מובילות כבר מעל 10 נק' לפני כל הליגה...הליגה השנה חלשה להחריד, אז לפחות מתח יש...

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/09
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים, אבל קבוצה שרצה לאליפות צריכה להגיע לפי כמה יותר מצבים מול קבוצה שנלחמת קשות על חייה בליגה. הכח משחקת נכון והיתה לא פחות קרובה לכיבוש. מבחינתי תיקו מוצדק לאור העניין שמכבי חיפה יוזמת הרבה יותר, אבל הכח מחזירה יפה מלחמה.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נסכם את זה בשלוש מילים - בלתי ניתנים לצפייה

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 דקות, שני שערים ועכשיו מה? לחשוב על הפרש שערים...?

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ה-2 שערים הללו זה גועל נפש.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח מצחיק אותי שאתם חושבים שאיכפת לנו ממש על האליפות של הפועל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אם כבר להתאמץ למה לא מדברים על הגועל נפש של נתניה??

למה יש לי הרגשה ששבוע הבא בדוחא הם יראו "טיפה" יותר טוב?

עשו בשכל אותם אנשים שידעו באיזה ליגה אנחנו נמצאים והלכו על ה 3.25 של ק"ש(סמפדוריה בכל הכוח)..אני מחכה לראות את היחס שיתנו לק"ש שבוע הבא מול הקולוניה שלה, כי שבוע הבא תגיע ל26 נק'.

לא נרד ליגה,לא משנה מה יעשו אנחנו נשארים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

14. Igi Member

השער של רפאלוב בהחלט היה מהמגעילים ביותר שנראו העונה בכדורגל שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

כמו שאמרתי, הביטחון והלחץ היו הדברים היחידים שעשו את ההבדל ומרגע הגול השחקנים נרגעו. מאד מאכזב שמבערך 7 מצבים שהם יכלו לשים ברשת הם הצליחו לכבוש רק שניים ולא להבטיח את המקום ה-1 גם במקרה של ניצחון 1-0 של הפועל. לפחות אפשר להגיד תודה שבדש לא כבש את המצב של הכח במחצית ה-1, זה היה יכול בכלל להיראות אחרת לגמרי.

אגב, המורחקים של נתניה ישחקו בגביע?

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מקרה שאחרי שני השערים המהירים הקבוצה שוב פעם נרדמה. דווקא אז ציפיתי למשהו אקסטרה שכמובן לא הגיע. שיחקנו חלש, ניצחנו וזהו. עכשיו הלחץ עובר להפועל ת"א...

אגב קולמה, מרחיקים בארץ שחקן על סמך צילומים בטלוויזיה? בהולנד הוא היה גומר את העונה...על אגרוף שכזה אתה מקבל לפחות 3 משחקים בחוץ. בושה וחרפה!