מחזור 30 בליגת העל: הפועל מאכזבת, חיפה שוב ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/5/09.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע לזאפטה לא הגיע צהוב שני ואדום? הגיע.

אז נכון השופט שגה בפנדל אבל אם הוא כבר שורק הוא חייב היה להרחיק את חיימוביץ'.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר - על הכרטיס האדום שספג אלברטו זפאטה אין לי טענות ומשום כך לא העלתי את זה בהודעות הקודמות שלי. אדרבא, אני שמח שהוא לא יוכל ליטול חלק בחצי גמר הגביע בשום מצב.

3. עמית האדום Member

בני יהודה הראו אופי, ככה גם בית''ר שעלתה ל0:2 על מכבי ת''א עכשיו משער של עידן ורד.

וכל הכבוד לק''ש, שניצלה את ההרכב החסר של נתניה וניצחה 3:1

מכבי פ''ת - מ'ס אשדוד 0:0. כמה צפוי בשלב הזה של העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/5/09
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בני יהודה ניצחה 2:1 את הפועל פתח תקווה, כאשר הכתומים עלו ראשונים ליתרון בדקה 19 משער של פדרו גלבאן,
    פתח תקווה הישוותה בדקה 36 משער של אבי ריקן, השער המכריע הגיע מפנדל שנשרק לטובת הכתומים, בדקה 79, אותו בעט אסי בולדוט והבקיע.

רגילים להכליל במאבקי ההישרדות את קריית שמונה והכח, אך המצב של הפועל פ"ת בהחלט לא טוב, הם צריכים להתעשת ומהר.

מכבי פ"ת אירחה באורווה את מ.ס אשדוד לקרב ראליטי מסקרן "רצים לים",
    המשחק הסתיים ללא שערים, בניגוד גמור למה שאנחנו רגילים לראות במשחקים של אשדוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/5/09
  5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל פ"ת במצב לא טוב, בלי ניצחון מהמחזור ה-21.

הפועל פ"ת 28, סכנין 28, הכח 25, קרית שמונה 23

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

חבר'ה חאלס להיות אתר לתוצאות לייב.
    להתעדכן בתוצאות המחזור ובשערים כולם יכולים לעשות, וכאן זה לא המקום לכך.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בהחלט, במחזור האחרון יש מפגש מסקרן בוינטר בין הכח ע. רמת גן לבין הפועל פתח תקווה,
    מי יודע, אולי זה יהיה המשחק המכריע לגבי הקבוצה שתסיים במקום ה11 אשר מוביל למבחנים.
    לגבי התוצאות לייב, כבר העירו לי על זה לא פעם ואני באמת משתדל לנסות להבין ... מה זה אמור להפריע? אבל שיהיה, באמת שאני לא מבין את הראש של האנשים כאן.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי רוצה לדעת אם במידה והמשחק הזה יעהיה על הישארות/מבחנים אם הקהל של הפועל פ"ת יגיע בהמוניו, לפחות 2000, לוינטר לתמוך בקבוצה שלו.

מה נשאר להן?

9. הפועל פ"ת 28 - מכבי פ"ת בבית לדרבי חם, אשדוד בחוץ והכח בחוץ.

10. סכנין 28 - הפועל בחוץ, נתניה בבית, בית"ר בחוץ, ובני יהודה בבית.

11. הכח 25 - אשדוד בבית, הפועל בחוץ והפועל פ"ת בבית.

12. קרית שמונה 23 - בית"ר בבית, בני יהודה בחוץ ומכבי פ"ת בבית.

ע"פ המשחקים, לקרית שמונה וסכנין יש את המשחקים הקשים ביותר, אחריהם להפועל פ"ת והכח שדווקא היא נמצאת במקום של המבחנים עם המשחקים הקלים ביותר לפי דעתי, שני משחקי בית אחת מול קבוצה שכבר סיימה את העונה השני מול יריבה לתחתית.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ק"ש לא הייתה מנצחת זה היה מחזור חלומי לבינתיים.

תיקו ומעלה בבלומפילד ואני מסופק... התחתית רותחת ומצד אחד זה טוב שפ"ת מצטרפת רק חבל שק"ש מקבלת חבל הצלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי גם הפרש השערים יכול להיות משמעותי כאן.

להכח יש משחקים הכי "נוחים".

לנו יש לא רק משחקים קשים אלא משחקים מול קבוצות שמתות להוריד אותנו ליגה ויתנו אקסטרה מאמץ בשביל לעשות את זה אבל זה יגרום לי לאובר שמחה אחרי שנשרוד ואנחנו נישאר בליגה!!!

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסכנין יש את המשחקים הקשים ביותר מבין כל הקבוצות ולדעתי היא תשיג בין נקודה ל-4 מכל המשחקים שנשארו לה.
    אבל לסכנין כאמור יש 4 משחקים לעומת כל השאר שלהם יש משחק אחד פחות נכון להערב.
    ההערכה שלי: קריית-שמונה תרד וסכנין והכח יאבקו על המקום ה-10, לסכנין יש משחקים קשים יותר אבל אתה לא יודע מה תקבל מהכח כל משחק ולסכנין יש איצטדיון ביתי שקשה לנצח בו.

------------
    GALB התוצאות לייב מיותרות יש את ספורט5 וONE בשביל זה.

12. henry1 Member

לאורך כל העונה באתי אל השחקנים שלנו בטענות לפני כל טעות שיפוט לרעתנו. אבל כשהמגמה נמשכת ונמשכת בצורה כל-כך ברורה, אי אפשר להתאפק יותר. השופטים בליגה שלנו הם פח זבל אחד גדול, ואם הם היו לטובתנו כמו שהם טועים לרעתנו, היינו כבר במקום הראשון, בלי קשר לצורת המשחק המביכה שלנו, שעל זה אין ויכוח.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxxהפועל תל אביב- בני סכניןhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

שני, 20:50
    שופט: אלון יפת

הפועל תל אביב ובני סכנין מגיעות למאני טיים כאשר הן יפגשו ביניהן למשחק סופר חשוב עבור שניהן. הפועל ת"א ירדה למקום השני בעקבות ניצחונה של חיפה, ניצחון על סכנין והאדומים חוזרים לפיסגה לפני משחק העונה הגדול. מצד שני בני סכנין מגיעה כאשר היא 3 נקודות מעל הכח עמידר ר"ג, הפסד והסכנה עדיין לא קטנה, תוצאת תיקו תספק את האורחים ותכניס עוד קצת ביטחון לפני היישורת הבאמת אחרונה.

בהפועל תל אביב לפני הכל מקווים שהקהל הרב שיגיע מחר לבלומפילד ידע להתאפק ולא ינהם לעברו של אוקוצ'ה מסכנין, כזכור אוקוצ'ה שבר לשי אבוטבול את הקרסול בסיבוב הקודם ולמעשה גמר לו את העונה, האדומים מקווים שהאוהדים ידעו לשמור על בגרות, שכן נהמות כלפי אוקוצ'ה יגררו עונש הפחתת נקודות לקבוצה ומכה קשה במאבק על האליפות. הפועל ת"א מגיעה אחרי ניצחון גדול מבחינתה על קרית שמונה בשבת שעברה, אולי היכולת לא הייתה בשמיים, אבל הקבוצה נכנסה לפיגור וידעה להראות אופי ולחזור לניצחון 3-1. העונה אוטוטו נגמרת, לא יודע אם מישהו באמת מצפה למשחק יפה או אטרקטיבי, זה הזמן להביא נקודות, הפועל ת"א הוכיחה השנה שיש לה כדורגל, והיא הוכיחה שביחס ליריבותיה בהחלט היא ראויה לאליפות, אבל כמובן שעם תפקשש במחזורי הסיום כל מה שעשתה עד עכשיו לא שווה יותר מדי. נגד קבוצה כמו בני סכנין בבית אין שום מקום לטעויות, רק ניצחון בא בחשבון וחזרה למקום הראשון לפני הביקור בקרית אליעזר.
    אלי גוטמן יעלה בהרכב הרגיל כאשר ההתלבטות היחידה היא בין מהראן ללה ליד יבואה, או בן לוז מאחורי הגנאי.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/037/277.Xxx
    גוטמן ולוז, האדומים רוצים שוב מקום ראשון

בני סכנין מגיעים למשחק אחרי 3 משחקים ללא הפסד, ניצחון בקרית שמונה ו-2 תוצאות תיקו- נגד הכח עמידר ר"ג ומכבי חיפה. הניצחון של קרית שמונה כמובן הכניס את המועדון שוב למצב קצת יותר מתוח ודרוך, כנראה שזה טוב לקראת המשחק הקשה שמצפה לקבוצה בבלומפילד. בסכנין לא רוצים לחשוב על תקלות מיותרות ומקווים להוציא לפחות נקודה מבלומפילד שתעזור מאוד בביטחון לקראת שלושת המחזורים האחרונים. תיקו של סכנין יספיק לה כדי לעלות אחרי הרבה מאוד זמן למקום ה-9 ולחלוף על פני הפועל פ"ת. מאז שהגיע ערן קוליק הקבוצה התייצבה, הביטחון לאט לאט עלה ונראה שיש בסכנין קבוצה מאומנת היטב שיודעת טוב מאוד מה היא רוצה, בסכנין בטח שלא מתכוונים לשמש כתפאורה של הפועל ת"א ויעשו הכל על מנת להיכנס טוב למשחק ואולי אפילו ליזום ולנסות להכניס את הפועל ת"א ללחץ. ניצחון של סכנין ויהיה ניתן לומר בפה מלא שסכנין יצאה מכלל סכנה.
    מבחינת הסגל, קוליק יצטרך להסתדר רק ללא הקשר סרחיו נבואה שפצועה, פרט לכך כולם כשירים וזמינים, גם חיים בנון ואחמד קאסום שיחזרו לסגל ולהרכב אחרי שריצו עונש הרחקה.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/036/669.Xxx
    קוליק, רוצה עוד תוצאה מוצלחת

הרכבים משוערים:
    הפועל תל אביב:וינסנט אניימה, דגלאס דה סילבה, וואליד באדיר, אלין טופוזקוב, יגאל אנטבי, אביחי ידין, ביברס נאתכו, דימיטר טלקייסקי, גילי ורמוט, מהראן ללה (בן לוז) וסמואל יבואה.
    בני סכנין: מאיר כהן, עלי עותמאן, פטי יא יא, טל חן, מהראן אבו ריא, חיים בנון, עבאס סואן, חאלד חלאיילה, אחמד קאסום, חאמד גנאים ואובודו אוקוצ'ה.

14. NUOVA GUARDIA Member

הכל פתוח בתחתית. סכנין והפועל פ''ת תלויות אך ורק בעצמן. בכל אופן אני לא רואה את עירוני קרית שמונה שורדת בליגה, היא תפגוש בשבת את בית''ר ירושלים ומן הסתם היא תפסיד את המשחק הזה בזמן שהכח, סכנין והפועל פ''ת ינסו לנצל זאת.

15. Raulito Madridista

אני כמובן הולך מחר למשחק של הפועל, ל"ג בעומר לא יימנע ממני זאת. אני אצטרף לחברים אחר-כך, אבל אני מקווה שהאש האמיתית תיהיה בבלומפילד. אני מקווה שהשחקנים יקשיבו לגוטמן. לא, אני לא מצפה מהם להיות יעילים כמו מנצ'סטר יונייטד. אבל אני רוצה שהם ימשיכו בדרך שלהם, יישחקו רגוע אבל עם להט. סכנין לא תפתח את המשחק יותר מידי ואנחנו צריכים לבוא מוכנים לכך. לא להתייאש מהר ולשחק בסבלנות אך יחס עם זאת גם לא באיטיות. באמת שאני אסתפק בניצחון של שער אחד, לא צריך להיות חזירים. אם יבוא שער ברבע השעה הראשונה למשל אז אני מקווה שנשיג גם את הבאים אחריו. אני מרוצה מההרכב שגוטמן מעלה(בהנחה שבן לוז ייפתח על הספסל ויישמר כקלף), מערך של שני חלוצים גורם להפועל להיראות טוב יותר. נמאס כבר לחכות שיבואה יחזיר לנו על כל ההחמצות שלו, אני כבר לאט לאט מאבד את האמונה שהוא ייתן גול עד סוף העונה. אני מקווה שלאלא ווורמוט ייסחבו את הפועל קדימה. הראשון לא שיחק באופן רצוף למעלה מחודש ולכן הוא פחות חד, וגילי עם שלושה משחקים לא טובים ברציפות. נאתכו היה השחקן הבולט בהפועל במשחק הקודם ואני כמובן אשמח אם הוא ייצטרף הרבה להתקפה וגם ייתרום מבחינת הסטטיסטיקה. חייבים להגיע למשחק בקריית-אליעזר כשאנחנו במקום הראשון בטבלה. לא מצאתי את יניב לוזון בהרכב של סכנין וזה דיי טוב מבחינת הפועל כי הוא ניווט יפה את המשחק של סכנין נגד חיפה בשבוע שעבר. אוקוצ'ה כבר עשה לנו צרות בדוחא וצריך להיזהר ממנו. אני מקווה כמובן שהקהל ייתאפק ולא ייקרא קריאות גזעניות, גם כדי שחלילה לא נספוג הורדת נקודות וזה יידפוק את כל העונה. יאללה הפועל, שיהיה לנו בהצלחה.