מחזור 30 בליגת העל: הפועל מאכזבת, חיפה שוב ראשונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/5/09.

1. שער 7 Member

זה נכון שאני שומע הודעות פחדניות כאן של אוהדי מכבי חיפה שחוששים ממשחק העונה בשבוע הבא?
    אני שומע הימורים כמו "אני מריח 1:1 מעצבן" "גוטמן יתבנקר"?
    חבר'ה, מדובר בקריית אליעזר, מגרש בו הפועל תל אביב ניצחה פעם אחת בלבד ב- 10 השנים האחרונות.
    הפועל חטפה שם תבוסות מביכות, חזרנו משם תמיד חבולים עם שלישיות ורביעיות, על מה אתם מדברים בכלל? לשחקני הפועל יש איזשהו הלם מובנה כאשר הם מגיעים לאיצטדיון הזה, ולו רק בגלל העובדה שהקהל של הפועל לא יישמע וייבלע בין אלפי הירוקים. אם המשחק היה בבלומפילד, הייתי רגוע הרבה יותר.

נ.ב. : ואני עוד לא דיברתי על הקומבינה בין משרדי הכרטיסים "גרבר" ו- "לאן", שעשו ככל שביכולתם כדי למכור לאוהדי הפועל עד עכשיו כ- 375 כרטיסים בלבד, מתוך כל האיצטדיון. הקבוצה האורחת צריכה לקבל
    לפחות 10% מתכולת האיצטדיון, גרבר לא מכרו ללאן ולו כרטיס אחד.
    במידה וזוהי פעולת נקם של יענקלה שחר בגרבר עקב הבעיות שנוצרו לקראת חצי גמר הגביע, הרי שזהו תרגיל מסריח, ואני לא אתפלא אם מרבית מאוהדי הפועל יחרימו את המשחק (גם ככה בקושי ישמעו אותנו שם וגם המגפון של ואסילי לא יעזור).

2. עמית האדום Member

הסבתא של האופ-סיידים

3. אלי מתחן Member

חשבתי על זה, צריך להעמיד לדין את הפועל ת"א על גזענות.
    מגיע לאוקוצ'ה שיקללו אותו ושישרקו לו בוז, בגלל שהוא שחור לא מקללים?

4. Don Joan Roman Member

אולי סנטימטר, זה במקרה שאתה לארג' עם האופסייד כי בגדול או]פסייד לא היה שם.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהילוך החוזר רואים בצורה ברורה שהיה נבדל. הפועל תל אביב לא שיחקה טוב, אבל בני סכנין הייתה צריכה להיות זו שמענישה אותה ולא השופט.

סמואל יבואה לא יוכל לישון טוב בלילה. הוא נגע בכדור 6-7 פעמים ב-90 דקות ולא עשה כלום. זו הייתה טעות מצידו של אלי גוטמן להשאיר אותו על המגרש. דווקא מהארן לאלה היה טוב יותר והוא היה צריך להישאר. אני יכול להבין את הרצון של אלי גוטמן להרוויח את סמואל יבואה לקראת המשחק מול מכבי חיפה במחזור הבא, אבל אסור היה לו לשכוח שהוא צריך קודם לנצח את המשחק הזה.

6. שגיא Guest

היה אופסייד, אי אפשר להתכחש לזה.

אבל גם בלי הגול בנבדל הזה, סכנין לא נפלה כלכך מהפועל תל אביב ואני חושב שתיקו היא תוצאה שמשקפת בסך הכל. למרות שהסכנין התגוננה רוב המשחק היו לה כמה התקפות לא רעות ועם קצת יותר מזל וריכוז גם יכלו לנצח את המשחק בדקות הסיום, בדיוק כמו שהפועל תל אביב הייתה יכולה לעשות את זה.

אני מן הסתם מרוצה מהתוצאה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב להודות שאחרי שער היתרון של הפועל ת"א סגרתי את הטלוויזיה. כמו תמיד האדומים יודעים לנצל שנייה של ריפיון כדי משום מקום לכבוש. אני סגרתי את הטלוויזיה בהרגשה שסכנין אולי אפילו יימכרו את המשחק...אחרי כמה דקות ראיתי את התוצאה, אבל בגלל שאני כנראה מאמין באמונות טפלות לא חזרתי לראות את המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ברצינות, אני עוד אראה את התקציר ואז אוכל להגיד האם כן או לא היה נבדל. ברור שאוהדי הפועל ת"א כועסים וברור לי ששחם עוד יגיד פה דבר מה, אבל לדעתי מכבי חיפה עוד לא אלופה. המשחק בשבוע הבא יהיה חשוב, אבל לא קריטי. אין ספק שניצחון של מכבי חיפה יבטיח כמעט את האליפות, אבל תיקו לא ישרת את הירוקים. האם מכבי חיפה מנצחת את נתניה בחוץ ובית"ר בבית? אלה לא משחקים קלים!

מותר לי רק לקוות לדבר אחד? שיביאו בשבוע הבא שופט מחו"ל. אני חושב שאפילו שחם רוצה את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/Black354X281/126666.Xxx

הם מפחדים מהמילה אליפות, הם לא מסוגלים. איך הם אלופים בלהוריד לי את המצב רוח ולפשל ברגע האמת, כמה כעס, אכזבה ותסכול. איזה לוזרים, נמאס כבר, השחקנים האלה לא שווים את הגרון של הקהל. בדקות האחרונות כולם ברחו מהכדור. לא יאומן שקבוצה חלשה כמו סכנין עושה לנו בית-ספר במחצית השנייה. כמובן שהפועל המשיכה את הנאיביות בשבועות האחרונים וספגה את השיוויון רק דקה אחרי שהיא עלתה ליתרון, אבל היה לנו כל-כך הרבה זמן להבקיע והם פשוט לא עושים את זה ולא הגיעו למצבים בכלל.

השער של סכנין היה מנבדל ואלון יפת היה מעצבן גם בלי קשר, אבל זה ממש לא הנושא כאן.

נאתכו היה היום פשוט בושה וחרפה, כל כדור הוא מסר לסכנין, הרמה אחת טובה הוא לא סיפק. והשחקנים המעצבנים האלה ממשיכים להרים שוב ושוב. חוץ מנגיחה אחת שכמעט נכנסה בדקות האחרונות, הפועל לא עשתה שום דבר. והחילופים של גוטמן רק הזיקו לנו, יותר מידי שחקני התקפה ובסוף היה בילבול עצום.
    הפועל כבר הרבה מאוד זמן לא מסוגלת לתת גול שהוא לא מפנדל או מקרן. המשחק האחרון הנורמלי שלנו היה נגד בית"ר. ויבואה ממשיך להיות כל-כך חלש, הוא פשוט יורק עלינו.

הקהל הציג היום תפאורה מדהימה לפני הפתיחה, אין לתאר את זה, פשוט ככה. הייתה אווירה כאילו של 'סאן סירו' למשך שתי דקות.
    קראתי שהקהל קילל את בן-בסט לאחר המשחק ואני ממש מאוכזב ולא מבין על מה. הוא היה היחיד שנלחם.

יוצאים לחיפה נחותים ומאוכזבים, כרגיל. זה היה כל-כך ברור שלא נגיע לשם מהמקום הראשון. אני חושב שהעונה הזאת גמורה. מה שמעצבן זה שאני עדיין אתאכזב אם לא ננצח שם, למרות שאני יודע שהסיכויים שואפים לאפס.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/09
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי ואני חייב להיות כנה, היה נבדל. השער הזה מאד מזכיר את השער של ארבייטמן נגד הפועל בקרית אליעזר. שוב פעם הכובש חוזר מעמדת נבדל והקוון כנראה פספס את זה. אני יודע שאוהדי הפועל ת"א ידברו רק על הרגע הקריטי הזה, אבל לדעתי האדומים קיבלו לפחות 2 הזדמנויות שהיו צריכים לכבוש מהן. בגלל שאני אוהד מכבי חיפה יותר קל לי להגיד את זה, אבל אם אני שומע שהפועל ת"א המשיכה להפגין משחק לא משכנע אז בסופו של דבר צריך להיות גם קצת ביקורת על הקבוצה של אותם האוהדים.

בדקתי שוב מה נותר לשתי הקבוצות ואחרי השבוע הבא משחקת הפועל ת"א פעמיים בבית, קודם נגד הכח ואחר כך נגד נתניה. האם מותר לי להגיד שאלו משחקים על הנייר יותר קלים מנתניה בחוץ ובית"ר בבית?
    תיקו בשבוע הבא והאליפות עדיין לא בכיס של הירוקים!! (ניצחון ירוק ושמונים אחוז שמכבי חיפה אלופה)

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף לחזור מבלומפילד עם נקודה.

יכולנו לעקוץ אבל יכולנו גם להפסיד ככה שלא רוצה להיות חזיר ומספתק בתיקו במשחקי החוץ, בשבת ללכת בכל הכח מול הגועל נפש מנתניה שכשאין להם על מה לשחק מחלקים 3 נק' לק"ש, נראה בשבת איך הגועל האלה יהיו.

בתחתית כל נקודה חשובה ושמח מאוד שאנחנו לא מפסידים ומראים עד כמה הקבוצה הזאת חזקהה ולא קל לשבור אותנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/5/09
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור, אתה גבר וכולם צריכים לדעת את זה!!!

את האמת לא ציפיתי לתגובה בצורה אחרת, אבל בכל זאת כולנו יודעים עד כמה מתסכל ששופט גורם לרגע כזה של מחלוקת. הלוואי שאחרים יילמדו ממך איך להגיב! אם מכבי חיפה חס וחלילה מפסידה בשבוע הבא בגלל טעות שופט אני אצטרך מיד לחשוב עליך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה משחק מתסכל. אני לא מבין על מה מדברים כשדרור אומר לפחות שסכנין עשתה לנו בצפר, כי שתי הקבוצות נלחמו מי תיהיה יותר גרועה ואנמית מהשניה. בשלב מסוים הפועל הייתה כמעט 10 דקות לדעתי בחצי של סכנין עד ההגבהה לראש של דה סילבה שהחמיץ מקרוב במחצית הראשונה, סכנין פשוט לא באה לשחק כדורגל. ממש ממש אין לי בעיה עם כדורגל הגנתי, עם בונקר, אבל יש בונקר ויש קבוצה שפשוט לא באה לנסות לשחק. כמה פעמים מאיר כהן סתם הרחיק כדורים? כמה פעמים הם ביזבזו זמן? כמה פעמים אוקוצ'ה או עוד אחד מהחלוצים שלהם ניסה לעשות התקפה לבד כשאף אחד אפילו לא חשב על לעלות לעזור לו?

אל תדאג שי, על השער בנבדל אני לא אדבר, מה זה יעזור? גם ככה כל האוהדים ''האובייקטיבים'' של בית"ר, חיפה ומכבי יצוצו מהחורים ויגידו כמה שאנחנו זכינו ביותר נקודות משהפסדנו וכשאני יישאל מתי לעזעזל זכינו בנקודות הם לא יענו לי. התווכחנו על זה 5-6 פעמים יותר מדי בדיוני המחזור.

נ.ב. מאיר כהן שחקן קטן, מלוכלך, פרובקטור ופשוט דוחה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/09
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק ועכשיו רק את התקציר ואופסייד היה במאה אחוז, אבל גם צריך להודות שקשה לתפוס את האופסייד הזה.
    הפועל ת"א פשוט בעטה בדלי כאשר הוא מלא, משחק בית שבוע לפני משחק העונה וכאשר הפועל מובילה משער מוקדם אבל סופגת אחרי דקה ומאבדת את המשחק.
    אני מקווה שהפועל ינצחו בחיפה כך שבסיום העונה יהיה יותר כיף להרוס לאדומים בקריית-אליזער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. ramili Member

אותי לימדו את הכסף סופרים במדרגות
    נחכה ונראה. להפועל תל אביב יש את הכלים המנטליים לעשות זאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חייבים כימובן לציין שחיפה לא תאבק רק נגד הפועל אלא גם נגד המאמן שלה שממאן להבין שהוא נמצא בקבוצה שרצה לאליפות.

קיצר גם בחיפה ת"א פיבוריטית