מחזור 30 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת את בית"ר בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איגור אתה חושב שאם במחזור 32 חיפה תוביל ב-3 ותנצח ותהפוך את זה ל-6, וישארו 3 משחקים שמתוכם 2 אצל מכבי חיפה בבית, אתה באמת מאמין שהאליפות לא תהיה סגורה? אם כן אתה סכיזופרני ופראנואידי ברמות.

2. wings Member

ההילוך החוזר מהצד השני לא הראה כלום כי הראש של קינן הסתיר. ולפי תנועת הכדור זה נראה שהיתה שם התערבות של היד של המגן. מהזית היותר ברורה זה היה נראה מאוד כמו יד. אני מסייג את זה אך ורק בגלל שראיתי את השידור באיכות לא טובה.
    מה ז"א על התקוטטות מקבלים צהוב? אתה ראית את עותמאן מתקוטט? אני ראיתי את השחקן של הפועל חיפה תוקף אותו והוא מנסה לחמוק ממנו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שכל האוהדים שאמרו שהאליפות סגורה נאלצים לאכול את הכובע...

בקשר לאלישע,אין לי ספק שהוא חייב להישאר עונה הבאה,לא צריך לקטול אחרי כל משחק או תקופה לא טובים.

4. Igi Member

האליפות תוכרע רק אם מכבי חיפה תנצח במחזור ה-32 ולמרות שכמו שהמצב נראה כרגע גם זה רחוק מלהפוך למציאותי, לירוקים יש עוד 2 משחקים עד אז שהם יכולים לאבד בהם את הנק'.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

נתחיל מכך שהייתי במשחק, דבר שני, אני הבן אדם האחרון, עלי אדמות, שיקשיב לשדר הדוחה הזה, שאם אתה לא יודע עד כמה אני מתעב אותו אז כנראה שנרדמת בשמירה. אלישע לוי, וזו לא פעם ראשונה, פועל מאוד לא נכון במצבי לחץ. מנסה לשלוף שפנים מהשרוול, עושה חילופים לא נכונים ועוד בדקות יחסית מוקדמות של המשחק, אולי המטרה שלו היא לדרבן את כולם אך הוא עושה בדיוק הפוך, מלחיץ אותם וגורם להם לאי שקט נפשי. אני חלילה לא מפיל את כל האשמה על אלישע, ממש לא, יש שחקנים מספיק מקצוענים שצריכים להצדיק את השכר שהם מקבלים. אני פשוט רואה איך הוא מתפקד במצבי לחץ ולדעתי אני חושב שהוא יותר גורע מאשר תורם במצבים כאלה. אני בטוח ששחר חושב בדיוק כמוני, אחרת אלישע כבר היה מאריך את החוזה בקבוצה.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אלישע היה עושה את החילוף יותר מאוחר אז היו אומרים שהוא חיכה עם החילופים,גולסה כמעט כבש שני שערים על תחילת המחצית ואז אלישע היה יוצא ענק.
    בוקארי היה נוראי וההכנסה של לדה בפונטציאל הייתה נכונה.
    ורק באמת החילוף של עותמאן היה שגוי אבל זה כנראה בגלל שבירם מבחינה רפואית לא היה כשיר לגמרי.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מאמין שהפועל מסוגלת לנצח אני גם לא רוצה שהיא תנצח, אחרי הכל אני מעדיף אליפות מספר 12 ירוקה מאשר צפירות בת"א על אליפות אדומה...ובכלל עם כל הכבוד לגוטמן ולשחקנים שלו, מכבי חיפה בקרית אליעזר פייבוריטית, וגוטמן כמו גוטמן לא יבוא בשביל לשחק לנצח...אלא לגנוב במתפרצת לא מעבר.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה הכי חשוב מכל: האם כל 5 המחזורים יהיו במקביל, ישוחקו באותה שעה? כמובן שאם אי אפשר, אז שהמשחק של מכבי/בני יהודה יועבר, כי לדעתי זה יהיה ביזיון אמיתי אם לא!

אהבתי את התלבושת של מכבי הלבנה :aaa021:

ועוד דבר הזוי בליגת לוזון. הפועל ב"ש מנצחת בדקה ה-90 את הפועל עכו משער של....טברטקו קאלה!

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/10
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שלושה דברים הזויים עד כה במחזור:
    •קאלה מבקיע שער ניצחון בוסרמיל
    • באותו משחק גיטא כובש צמד לזכות עכו
    • המהפך של רעננה, כאשר היתה בפיגור 2:0 וניצחה 3:2 את מכבי פ"ת באורווה! וואו!

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/10
  10. Igi Member

אני גם לא חושב שאלישע אשם היום במשהו חוץ מההצבה של משומר בהרכב מול קבוצה כל כך נחותה מאיתנו כשברור שנצטרך את הפריצות מאגף ימין ומשומר, למרות שהוא הגנתית הטוב בליגה, התקפית הוא מאד חסר ביטחון.

לגבי זה שהוא 'שולף שפנים מהשרוול', כבר היו לא מעט משחקים שזה הצליח לנצח לנו משחקים ודווקא בנושא הזה אני לא מודאג. אני יותר מודאג מהרעב והווינריות שאבדה לשחקנים מאז סכנין.

11. שלו Guest

עכו שהובילה עד הדקה ה 37 אמנם היוותה יריב די שקול להפועל ב"ש אך בסופו של דבר הפסידה את הנקודות שהיא כ"כ זקוקה להם. שער של נסאר שלח את הקבוצות בתוצאה מאוזנת למחצית, בדש כובש בדקה ה-53 וגיטא משווה בדקה ה 67, דקה 94 רביבו מגביה כדור קרן וקאלה כובש שער ניצחון. אמנם הוא תורגל השבוע כחלוץ אך בסופו של דבר עמד בשער, אבל אפשר להגיד שהוא עשה את העבודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx. בכל מקרה, מעתה ואילך מתחילים לחשוב על העונה הבאה.
    מכבי חיפה איבדה נקודות חשובות מאוד לפני הקיזוז וכעת מה שיכריע את האליפות יהיה המפגש בין הירוקים מהכרמל להפועל ת"א. חיפה, שכבר במחזור העשירי נראה כי גמרה את הסיפור לא שמרה על ההפרש הגדול שהיה לה ופיקששה פה ושם. הפועל ת"א מנגד, עשתה את העבודה שלה ולדעתי האליפות תלך השנה לבלומפילד.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו איזה טירוף ביציע אחרי הגול של קאלה. לא ייאמן, לא ייאמן.

וואווו במילה אחת וואוו אתם חייבים לראות את התקציר איזה גוללל

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה לעזעזאל ליאור ז'אן קיבל אדום?! עמית בן שושן הוא זה שדחף לו את היד לתוך הפנים של ריקן...מה זאת השכונה הזאת...

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי הרבה דברים בכדורגל אבל דבר כזה עוד לא יצא לי לראות.

כדור קרן שמגיע לזכותנו וכל הקהל דורש משחקני ההגנה לעלות , השחקנים כמובן לא עושים את זה ואז פתאום קאלה מחליט לעשות מעשה שלפני הקרן כולם הגדירו אותו כשכונה כאשר מתחיל בספרינט עצום לרחבת עכו , רביבו מחכה טיפה ואז מרים ישר לראש של קאלה שנוגח באין מפריע פנימה.

הזוי , הטירוף שהיה אח"כ מדהים .

רק על זה מגיע לקאלה עונה נוספת בקבוצה.

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הדבר היחיד שהרס בגול של קאלה - זה לא שינה שומדבר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

עוד 2 נקודות מנצרת ובית"ר(שער טיפשי בדקה 90) והנה התסריט המושלם לשער עלייה לפלייאוף עליון.