מחזור 30 בליגת העל: מכבי ת"א מנצחת את בית"ר בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏8/4/10.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאלה שוער טוב, הוא ממש לא הבעיה של ב"ש, ואני חושב שכל אוהדי ב"ש יסכימו איתי...

2. Igi Member

אגב, לדעתי חשוב מאד למכבי חיפה שבית"ר לא תנצח היום, מבחינת לוח המשחקים...

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/10
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם למכבי ת"א. רק זה מה שחסר לי שהפועל יחגגו עלינו אליפות בדרבי...

למרות שדני נוימן אמר שזו החטאה של תמוז, אני חושב שזו הצלה של שטראובר כי הוא לא בעט לגוף של שטראובר אלא לפינה ולירן שם את הרגל.

מי שמפתיע אותי כל הזמן בשיפור שלו אם זה בנגיעה בכדור, בחשיבה מה לעשות איתו, בניידות ובמיקום זה עמנואל מאיוקה. אני לא אומר שהוא יהיה יעקובו, וגם לא יצחקי או לא יודע מה, אבל הילד הזה מתקדם לא רע בכלל ולדעתי בתוך שנה שנתיים הוא עשוי להיות חלוץ לגיטימי, מה גם שהטכניקה שלו השתפרה מאוד לעומת הצעדים הראשונים שלו שהיו אם אני לא טועה בשנה שעברה לא.

4. Charlton Member

מה שהיה היום בדרבי
    אלוהים ישמור, איזה עידוד ואיזה תצוגה(עוד בלי תופים אחרי הרימון עשן)
    מישהו בכלל יכול לדבר עלינו משהו רע? חזרנו אחרי 4 שנים מהלאומית וחוץ מ4 הגדולות
    לא מגיע לקבוצה הזאתי קהל כזה, איזה נאמנות אני פשוט גאה להיות אוהד הפועל חיפה.
    לגבי המשחק- אני באמת חושב שלא היינו בונקריסטים מידי, עשינו מה שצריך לעשות, אחלה הגנה התקפה די בעייתית כי ערן לוי אם כל זה שהוא שחקן טוב הוא פשוט תוקע שם הרבה דברים.

יאאלה הפועל ת"א!!

5. yakov_y YNWA

שיטת הקיזוז זאת ממש דפוקה, מכבי נתניה הייתה לפני המחזור עם 35 נק' ועם הקיזוז עם 18 נק', אחרי התיקו הזה מכבי נתניה סיימה את העונה הסדירה עם 36 נק' ועדיין יש להם 18 נק', אז עדיף היה למכור ת'משחק לבני יהודה ולהרוויח קצת כסף מהצד.

אגב, אני גאה בקהל של מכבי נתניה, 1500 איש הגיעו למשחק כשכרטיס עולה 50 שקל והמשחק הזה הוא בעצם לחינם, במקום לעשות כרטיס ב-10 שקל עשו ב-50 שקל.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה מי תיקח את האליפות חייבים לבטל את השיטה הזאת שנקראת קיזוז, זה לא ספורטיבי ומגעיל, ובוודאי שארם הפועל ת"א תיקח אליפות, למרות העונה היפה שלה באירופה ובליגה, זו תהיה אליפות עם כוכבית, לעומת מכבי חיפה שתזכה באליפות למרות הקיזוז ולא בגללו, הרי אם לא היה קיזוז היה עכשיו 6 הפרש ועדיין הכל היה נמצא ברגליים של חיפה ולא היו מדברים פה על כזה מתח וכו'...

ובכלל אני חושב שיעשו טוב אם יחליפו את הפלייאוף ל-1-8 ו-9-16.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצים לדעת כמה הקיזוז והוספת ה"מתח" זה בולשיט אחד גדול? בואו נתחיל:

פלייאוף תחתון:

11. הפועל ר"ג - 17 נקודות
    12. הפועל חיפה - 16 נקודות
    13. הפועל פ"ת - 16 נקודות
    14. הפועל עכו 13 נקודות
    15. אחי נצרת 12 נקודות
    16. הפועל רעננה 10 נקודות

מחזור 31:

הפועל ר"ג - הפועל רעננה
    הפועל חיפה - אחי נצרת
    הפועל פ"ת - הפועל עכו

בואו נניח שהפייבוריטיות שאמורות לנצח מנצחות אוקיי? שימו לב מה קורה לטבלה:

11. הפועל ר"ג - 20 נקודות
    12. הפועל חיפה - 19 נקודות
    13. הפועל פ"ת - 19 נקודות
    14. הפועל עכו 13 נקודות
    15. אחי נצרת 12 נקודות
    16. הפועל רעננה 10 נקודות

איזה מתח יש פה עכשיו כשנשארו 4 משחקים? הרי אין סיכוי שעכו, נצרת ורעננה יקחו את כל הנקודות כשהן צריכות לשחק אחת נגד השניה נכון? אז כבר 3 קבוצות הולכות לים.

במחזור 32 אלו המשחקים:

הפועל רעננה - הפועל עכו
    אחי נצרת - הפועל פ"ת
    הפועל ר"ג - הפועל חיפה

מספיק שעכו תנצח את רעננה ואז רעננה יורדת סופית, אפילו עם תיקו היא יורדת ב-99 אחוזים. אחי נצרת תהיה חייבת לנצח את הפועל פ"ת בשביל שיהיה מאבק בינה לבין עכו אחרת היא גם יורדת ליגה, מה שבטוח, זה שמי שתסיים מקום 14 למרות שהיא קבוצה פח, עדיין צריכה לנצח את הקבוצה במקום 3 בלאומית

אז הקיזוז יוצר כזה מתח? רק בעיני לוזון.

8. yedidel Member

דווקא את הנקודות מבית"ר אתה סופר? היינו צריכים לחטוף חמישייה שם.
    לאור המצב הניהולי והבעייתי שלנו פלייאוף אמצעי זה מעולה, אפשר להתחיל לעבוד מעכשיו, יש הרבה דברים שצריך לעשות כמו איחוד ביציע וחיזוק עמותת האוהדים.

אני לא חושב שאפשר להסביר למי שלא היה היום בוסרמיל את מה שהיה.... אמנם שוערים הבקיעו בארץ בעבר, אבל שער כזה אני כמעט בטוח שלא היה, פשוט גול אדיר שאני בספק אם יש חלוץ בארץ שיכול לנגוח ככה.

9. Raulito Madridista

לולא בית"ר הייתה נלחמת על המקום השלישי המוביל לכרטיס לאירופה בסיום העונה הבאה, הייתי חושב שבקבוצה עושים דווקא להפועל ת"א. כידוע, במידה ובית"ר לא תנצח היום - ואני לא ארחיק לכת אם אומר שזה לא יקרה - היא תארח את הפועל בטדי בפלייאוף ותוכל לחבל לה בסיכויי האליפות. למרות ההרחקה של ז'אן, בית"ר לא עושה כמעט כלום במגרש והיא מסתפקת בהנעת כדור סתמית. יצחקי החמיץ שני מצבים טובים אבל זהו. מכבי מציגה שקט נפשי בקו האחורי, כל הקבוצה עושה הגנה, וכמובן שמהלך התקפי ראוי הגיע מבוזגלו(מכבי צריכה לחפש אותו כל הזמן כי בשבילו לעבור את גרשון או בנאדו זה קלי-קלות) שבישל נהדר למאיוקה. הזמבי אוהב להבקיע נגד בית"ר. אולי בבית"ר חושבים כבר על משחק הגביע נגד הפועל ומעניין אם אמסלם יתן מנוחה לחלק מהשחקנים בהמשך המשחק, גם במידה והתוצאה לא תשתנה. אם מכבי תנצח היא תקבל דחיפה מוראלית לקראת הפלייאוף.

* אשדוד בסופו של דבר עומדת במשימה אחרי ניצחון על הפועל פ"ת בבית. יוסי מזרחי יכול לסמן לעצמו וי.
    * סכנין ניצחה כצפוי בדרבי של המגזר. לפלייאוף העליון זה לא הספיק, אבל בקבוצה יכולים להיות מאוד מרוצים.
    * שער ניצחון דרמטי שמגיע דווקא מהשוער שלך? - לא זכור לי דבר כזה כבר הרבה זמן. פעם פאלופ הבקיע שער חוץ יקר מאוד עבור סביליה בגביע אופ"א והעלה אותה לשלבים המאוחרים במפעל אם אני לא טועה. אני מתאר לעצמי את הטירוף של הקהל בווסרמיל, הרי האוהדים כבר חשבו שהם ילכו הביתה אחרי עוד תוצאה מאכזבת במשחק מתסכל.
    * הניצחון של רעננה באורווה אחרי פיגור של שני שערים זה עוד דבר שאי-אפשר להבין. למכבי פ"ת יש הגנה טובה מאוד ולא ברור איך זה קרה. בכל-מקרה, רעננה חוזרת בגדול לליגה.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שיטת הקיצוץ לא ספורטיבית נקודה. כשונא מכבי חיפה, אני כמובן בעדה השנה, אבל יודע מה יקרה אם מכבי חיפה לא תיקח אליפות (אמן)

את הקיצוץ חייב לבטל בעונה הבאה, הפלייאוף צריך להישאר-פלייאוף מ1-7 ומ9-16 גם לא נשמע רע.

11. Love Is Red Member

הפלייאוף האמצעי זאת ההמצאה הכי מטופשת שיכלו להמציא, כאילו באמת מי צריך את הפלייאוף הזה?

מילא היו מחלקים רק לעליון מ1-8 ולתחתון מ9-16 אבל פה זה כבר מוגזם :|

מה הטעם בפלייאוף עליון עם כל המשחקים שם זה משחקים לפרוטוקול על כסף שבקושי יכול לתת משכורת לשחקן אחד של ליגה לאומית?

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה קרה גם העונה בליגה האירופאית, שוער של קבוצה בלגית (נדמה לי של קלאב ברוז') כובש לזכותה שער מכריע, אולי עומר זוכר.

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אכן קרה ועכשיו כל אוהדי באר שבע מבינים מה עבר על אותם אוהדים.

הגול הזה כל כך חסר ערך אבל איזה גול, איזה חגיגות, אני בטוח במאה אחוז שחגגנו כמו הקבוצה הבלגית, ואם הגול הזה היה עם ערך כלשהוא-הייתי עדיין בוסרמיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבצע מעולה של מאיוקה שמשחק לבדו בהתקפה של מכבי כמעט סוגר את הניצחון...שטראובר מצד שני עם הצלה גדולה, מציל את הבונקר של מכבי.

ואדון ליאני הנכבד, אם בן שושן שנוגע בכוונה ביד לא מקבל צהוב שני ואדום אז מי כן?

משחק בזיוני של ליאני!!!

אתם מתבלבלים זה בכלל קרה השנה בליגת האלופות כשבולאט השוער של ליאז' כבש בתוספת הזמן שער שיוויון (בנגיחה) לאלקמאר ששלח את סטנדארד ליאז' לליגה האירופאית ואת אלקמאר הביתה, היו שם חגיגות כאילו סטאנדארד עלתה לשמינית גמר הצ'מפיונס, כמובן שהיה טירוף באיצטדיון הביתי של ליאז'.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק רע שלנו נגד הפועל יהוד...אה סליחה, מכבי ת"א "הגדולה" "האימפריה" עם 3243 אליפויות!!!
    במחצית השניה שוחקו אולי 25 דקות כל השאר ביזבוזי זמן, מכבי ת"א קבוצה קטנה, חלשה ועלובה, לא מבין איך הם ניצחו אותנו היום, בונקר כזה לא נראה אף פעם בטדי, איזה אפסים הם ואיזה אפסים אנחנו שלא הבקענו במחצית הראשונה 3 מההזדמנויות.