מחזור 30 בליגת העל: סוגרים סיבוב לפני הפלייאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/3/12.

1. ראיין אדלי Member

ושוב, באר שבע חוטפת שער, מתחילה לשחק והופכת את התוצאה...
    נתנו היום משחק טוב, שאם קצת ריכוז ומזל היינו מכניסים עוד 2 שערים.

המלחמה האמתית מתחילה כבר משבוע הבא, נותרו רק עוד 7 משחקים, שיקבעו מי היורדת... נקווה שכל קבוצות התחתית יעשו את העבודה ונוריד את לוזון ליגה!
    ואם ביתר מפסידה לבני יהודה, מחזור הבא ב"ש מול בית"ר בווסרמיל. תענוג

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

איך נגיד את זה במילים עדינות? גאון אתה ממש אבל ממש לא.

אולי נסביר לך בשיר מיציע ג' ככה תבין : לא אליפות ולא את גביע המדינה כי רק דבר אחד קטן אני רוצה בחזרה רק מלחמה

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע איתי, יכול להיות שאתה בחור מאד נחמד, אבל בויכוחים כאלה אתה בסופו של דבר רק עושה מעצמך צחווק. אנא, עזוב את הקהל של מכבי חיפה בשקט. אם לא שמת לב אתה מבקיע פה שערים עצמיים בקצב רצחני לא רק בשל העובדה שאתה אוהד הפועל ת"א שיש לה גרעין של אוהדים שמקומם מחוץ לאיצטדיונים. אני לא צריך לתת לך רשימה של אלימות פיזית ומילולית שרואים ממכם השנה, נכון? שברתם העונה שיאים יפים בגדר האלימות המילולית והפיזית ולא ברור לי למה אתה יורד עכשיו בקיצוניות על אוהדי מכבי חיפה?

אוהדי מכבי חיפה לא שונים מהאוהדים של הקבוצה שלך או שום קבוצת צמרת אחרת. אוהדי קבוצת צמרת, בישראל, מדינה אירופאית או דרום אמריקאית, מצפה מהקבוצה שלו משהו. מפונקים או לא, בעיניי לגיטימי לכעוס וכל עוד האוהדים לא שרים שירי שואה, מציירים צלבי קרס, לא רוצים להזדהות עם ישראלים, מנהלים מסע השמצה בלי בושות כנגד נשיא הקבוצה ולא 'שורפים את המועדון' מול היריבה העירונית הנשבעת אל תבוא בבקשה לביקורת לאוהדי מכבי חיפה!

אני כאוהד מכבי חיפה גיניתי בצורה הכי קשה את השלכת המוט, נדהמתי לראות שלא קיבלנו על זה עונש ראוי, ואמשיך לגנות בכל הזדמנות אלימות פיזית או מילולית. לשמחתי יש פה עוד חבר'ה בירוק שלא רוצים לראות את זה, אבל אחרי הדברי התל אביבי לא ממש ראיתי תגובות שגינו את ההתנהגות האלימה של החבר'ה באדום. אין לי שליטה על הדיעות שלך, אבל אם אתה בא לביקורת על אוהדי מכבי חיפה תעשה את זה בסטייל ועם עובדות שלא נוכל להכחש אליהן. מה שאתה עושה זה בעיניי רק לחמם את הפורום רק כדי שיתפתחו פה מלחמות מילוליות מיותרות לגמרי.

4. eran levy Member

השאלה היא: למה אתה מצפה?
    מה זה אומר "גיניתי"? באמצעי התקשורת? בחוגים המקצועיים? בארוחת השבת? ומה בדיוק צריכים אוהדי הפועל ת"א לעשות? לפרסם הודעת גינוי פומבית? אוהד הפועל, כמו אוהד חיפה, הוא רק אוהד. הוא לא מערך הדוברות של הקבוצה אותה הוא אוהד.

בויכוחים בין אוהדים הסטייל הוא בד"כ מצרך נדיר, אבל כנראה שזה מצליח לאיתי, הוא מצליח לחמם אותך.

מי שבוחר במלחמות מילוליות מקבל מלחמות מילוליות.

5. Ice Cream חסה

מספיק היה לו היינו רואים גינויים כאן בפורום. חוץ מיובל (HapoelFan) לא ראינו שום גינוי מצד אוהדי הפועל, אלא להפך תמיכה במאורע.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה בדיוק למה שאני מתכוון ערן לוי. אולי ניסיתי בדרך שלי (ואחרים יגידו אם זה טוב או לא) להראות לו שאין טעם בסתם להכנס לויכוחים ילדותיים. הוא חימם אותי? רק הגבתי בגלל שאיתי דיבר על הקבוצה שלי. אם הייתי מחומם הייתי מקלל וסתם מגיב עם הערות מתחת לחגורה. רק ניסיתי להראות לבחור היקר שהוא לא מגיב בצורה חכמה.

למה אני מצפה? שאנשים יכבדו אחד את השני, אבל כנראה שאני מצפה ליותר מדי הגיון וכבוד הדדי וחבל לי שלא ראיתי פה יותר גינויים אחרי האירועים בדרבי התל אביבי האחרון. לא תמיד אוהדי מכבי חיפה צודקים, אבל לדעתי הרב המוחץ פה לעולם לא תמך באלימות קיצונית. אם זכרוני נכון תקרית המוט הראתה שלפחות בפורום הזה הרב של אוהדים ירוקים נגד אלימות.

7. Raulito Madridista

הדרבי האחרון משקף בצורה הטובה ביותר את העונה של מכבי חיפה שפעם הייתה מנצחת משחק דרבי עוד במנהרה והיום אתה רואה שם את השחקנים חוגגים את השיוויון של השחקן הלא-מוכר ההוא כאילו זכו בגביע המדינה או יותר מזה. הפועל חיפה פיספסה שתי נקודות יקרות במאבק התחתית וגם אפשרות ליצור נתון היסטורי של 100% הצלחה בדרבי בעונה, ספק אם קרה איי-פעם. אבידור כבש כשנכנסו לשלבים המכריעים של המשחק אבל הפועל חיפה נתנה יותר מידי כבוד ומאוד חבל מבחינתה.

רוצה להדגיש שוב את הכדורגל הנהדר של נתניה מאתמול, באמת שיש לה חלק התקפי אדיר ומצד שני תחושה שמספיק שתוציאו בורג אחד לקבוצה אחרת אז משהו יתקלקל. עטר כבר נחשב לאוברייטד בקרב הקהל ופתאום גם מקום שני ריאלי לחלוטין.

והיום בבלומפילד: אין לך שפם בר-מצווה? אתה מתחת ל-1.50? אולי בכלל מדובר בבחורה שהגיעה בטעות לשטח? כך תוכלו לצפות במשחק בין הפועל ת"א לק"ש. לא נעים מבחינת ק"ש כל המצב שנוצר - ההודעה על עזיבתו של רב"ש דווקא ברגעים כאלה ואפשרות 'לחגוג' אליפות בצורה כזאת. מקווה שלא יווצר משחק מנומנם ואם אפשר לכפר על ההפסד הלא-צודק במשחק ההוא בסיבוב הקודם אז למה לא. עומר דמארי כרגיל איש המפתח ומקווה לראות המשכיות גם מאורמוש. אם שיש ישחק כמגן ימני זה הזוי. המקום השני הוא יפה, כאילו סיימנו את העונה עם מינימום נזקים אבל זה חרטה. בראסמי משחקים על הכבוד. אבל מה שיותר חשוב זו ההפגנה מול טביב.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

10.4.2010 מחזור 30

הפועל חיפה מוציאה תיקו 0-0 בדרבי הפער מצטמק לשש נקודות (שהם למעשה שלוש נקודות בחישוב של דון אבי לוזון...), שחקני הפועל בראשות יוסי דורה וערן לוי חוגגים כאילו הרגע לקחו את גמר ליגת האלופות, מכבי מפסידה את האליפות בהפרש שערים.

17.3.2010 מחזור 30

מכבי חיפה מוציאה תיקו 1-1 בדרבי בזכות שער של ג'ינג'י שיכור והניצחון של הפועל ב"ש וב"ה הניצחון של בית"ר מחר (ושוב תודה ללוזונים האפסים...) הפער הוא שתי נקודות בלבד, דוד יואב כץ קונה GPS לדעת איך להגיע לאום אל פאחם, לוד ובת ים?

מה יש להוסיף...

רק אמן

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/12
  9. yedidel Member

מזכיר לי למה אני שונא את הפועל ת"א. לא יעברו את החצי חצי שעה ויבקיעו מהשמטת שוער.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx ביתר ירושלים - בני יהודה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx

יום - שני, תאריך - 19/03/2012, שעה - 19:30, אצטדיון - טדי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/2.Xxx
    ביתר ירושלים מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-12 ובמאזנה ישנן 31 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 3-2 את מכבי פתח תקווה של משה סיני.
    הקבוצה של אלי כהן פתחה את השבוע עם חיוך, לאחר שהצליחה לנצח במאבק תחתית קשה במיוחד את הלוזונים ובכך להבטיח שבוע נוסף מעל הקו האדום. כעת, בקבוצה מקווים להמשיך במגמת השיפור ומקווים לקחת נקודות גם מול הזהובים משכונת התקווה.
    קובי מויאל, שלא ישחק במשחק האחרון מכיוון שהיה מוצהב, יחזור להיות הציר של הקבוצה במרכז השדה. אלי כהן מתלבט האם לפתוח עם ערן לוי או שמא להמשיך עם סטיבן כהן, כשכרגע נראה כי האחרון זוכה לעדיפות. פרט לכך, המאמן לא מתכוון לערוך שינויים נוספים בהרכב.

הרכב משוער: אריאל הרוש; אנדריי פילבסקי, תומר בן יוסף, חיים מגרלשווילי, אבי ריקן; קובי מויאל, דריו פרננדז, ברק משה, סטיבן כהן; עמית בן שושן, לאונרדו פסוס.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/5/280485.Xxx
    רוצה להישאר בליגה. אלי כהן.

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/11.Xxx
    בני יהודה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 43 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 5-1 את הפועל באר שבע של גיא לוי.
    הקבוצה של יוסי אבוקסיס פתחה את השבוע עם חיוך גדול על הפנים, לאחר שהצליחה להבקיע חמישייה לרשת של הקבוצה האדומה מבירת הנגב. כעת, הכתומים מצפים שתהיה לכך המשכיות, מאחר והם לא רוצים להישאר מאחור במאבק שבו 7 מתוך 8 קבוצות הפלייאוף העליון מנהלות על מקום באירופה.
    נראה כי יוסי אבוקסיס לא יערוך שינויים בהרכב והוא צפוי לתת את האשראי לאותם השחקנים שנתנו הצגה במשחק החולף.

הרכב משוער: דלה איינוגבה; דין מורי, גל כהן, איציק עזוז, כפיר אדרי; קסטוטיס איביסקביצ'יוס, עוז ראלי, שלו מנשה, אמיר עגייב, פדרו גלבן; דינו אנדלובו.

http://mscwgd.walla.co.il/w/f-466/933338-18.Xxx
    רוצה להגיע לאירופה. יוסי אבוקסיס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/12
  11. Ice Cream חסה

שאלה שהרבה זמן יושבת לי ואני לא מצליח למצוא עליה את התשובה: מעריב וההתאחדות כל שנה בוחרים שחקן ותגלית עונה, מי לקח את התגלית שנה שעברה? אלרואי כהן או רוצ'ט?

ולגבי הדרבי, כמה דברים שיש לי לומר:
    1. הרעיון עם הנשים והילדים מגוחך. זה נראה כמו משחק של מכבי פתח תקווה, ונשמע כמו קיטנה. אין בארץ תרבות ספורט שאפשר לבנות על עונשים לנשים וילדים, נקסט.
    2. ההרכב ששירזי העלה היה פשוט הזוי, אבל כנראה מאולץ (מי המטומטם שבונה סגל של 3 חלוצים?!). השאלה שנשאלת היא למה הוא לא לקח שחקנים מהנוער כדי שיהיו לו אופציות התקפיות על הספסל לפחות?
    3. לא יודע אם זה קשור להתעללות של טביב בכל מי שעובד במועדון הזה מבחינת חוזים ותנאים ובוררויות, אבל מה שניצן שירזי עשה לאטאז'נוב היה מבזה.
    4. אגב אטאז'נוב, לפני שנתיים הוא כבר כבש בגארבג' בגביע ונחשב לשחקן הכי טוב בנוער, ציפיתי שיראה יותר בשנתיים האלה.
    5. השער של אבוטבול הזכיר לי את אותו שחקן שבנו עליו יורש של אבוקסיס, ועדיין זה נראה כאילו הוא עלה מהנוער לפני 4 שנים. אבל הוא כבר בן 29, בדרך להיות כישרון מבוזבז.
    6. בק"ש: אולי זה האווירה מסביב ואולי סתם כי הם כבר לא נותנים את הכל בהגנה, אבל השער הראשון של הפועל בתוספת מה זאני זוכר מעונת הירידה של ק"ש- מזכירה לי שדני עמוס הוא לא שוער ברמה הכי גבוהה אפילו בארץ (בניגוד לאדל למשל). הוא יהיה בעיה לק"ש באירופה.
    7. רוצ'ט הוא השחקן הכי אנדרייטד בליגה. כל פס שלו תענוג!
    8. שמתם לב כמה פעמים שמעון אבוחצירא הגיע לאחד על אחד מול אדל? התנועה שלו (בתוספת המסירות של רוצ'ט) היא הכי מסוכנת בליגה.

12. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/285837.Xxx

או.קיי. כשק"ש החלה להפעיל את המנוע ולצבור נקודות בקצב מטורף במקביל לתחילת הסירחון מהפועל(בעיקר בסוף ימי קשטן) תמיד דיברתי על המשחק הזה בבלומפילד 'נראה להם' מה זה, נצמצם את הפער, יהיה בסדר. בפועל שתי הקבוצות הגיעו למשחק בפאזה כל-כך שונה. התפתח משחק כדורגל לא רע בכלל בהשוואה לרדיוס ובהחלט המשחק פוספס. הזוי אגב לשמוע ילדים בלי שפם בר-מצווה אפילו שרים 'לא רוצים טביב בהפועל'.
    לכל קבוצה היו את ההזדמנויות שלה אבל ברור שק"ש שיחקה טוב יותר. אדל הרוויח את הצעצוע מתנת 'פוקיקום' בצדק. העונה הוא לא הביא להפועל יותר מידי נקודות אבל זה לא אומר שלא הפגין יכולת טובה. אם כל השחקנים היו מחוייבים כמוהו אז המצב היה יותר טוב. שי וגורדנה הפגינו הרבה מהמחוייבות הזו היום. גולאסו אדיר של שי, אף שוער באמת לא לוקח כדור כזה, אולי רק קסיאס. גורדנה כבש שער דרדלה אבל הוא מוסיף לנו תחכום במרכז השדה. חייב להחמיא לסולארי על מגוון תרגילים נהדר, רוצ'ט עם שני בישולים והוא באמת המנוע וגם אבוחצירא עם וואחד גול.
    אם היינו מנצחים זה היה ניצחון ק"ש קלאסי, לא עושים יותר מידי במהלך המשחק, שתי הצלות יפות של השוער והולכים הביתה מבסוטים עם הנקודות אחרי עוד משחק קשה, אבל לא עשינו את זה. גם תיקו בסדר עכשיו רק לשמור על הכבוד בפלייאוף ואולי להשיג כרטיס לאירופה.

13. Telkiyski Member

שאפו ענק לילדים שנכנסו בכל זאת וקיללו 90 דקות את העבריין

14. Ice Cream חסה

מה הם קיללו את קוקסינלובסקי המסית? את שמאי הפדופיל? את יורי סידלצקי וישי זיתוני? לא שמעתי. לא שמעתי אותם בכלל ת'אמת.

15. Telkiyski Member

חזק אחי