מחזור 30 בפלייאוף העליון: באר-שבע ומכבי ממשיכות לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏13/4/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ajax Amsterdam Member

כמו שלירן אמר היה פנדל, אבל גם ככה הגיע לנו לנצח.
    מה שמעצבן אותי במשחקים העונה שתמיד הצהוב הראשון יצא לשחקן באר שבע, הדוגמא הכי טובה זה שרייכרט העיף את אוגו באוויר ולא קיבל שום כרטיס.
    אוהדי מכבי שפה ההתעסקות שלכם בשיפוט מביכה, אני נגיד לא יכול להגיד שניצחתם את פתח תקווה בגלל השיפוט, ניצחתם כי הייתם טובים יותר, ואנחנו ניצחנו אותכם במשחק העונה כי היינו טובים יותר

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השחקן מפחד מהאוהדים שלו, הוא האחרון שהייתי מאמין לו, שופט לא יכול לשקר? גם יכול, משיח כבר נתפס במקום עבודתו מעביר דיווחי שקר או משהו בסגנון. בכל זאת זה לא עקרוני חברים. את עיקר הבכי והתרעומת אני זוכר פה מאוהדים "נייטראלים" , היה פנדל ובטח שלא משהו ש"הכריע את גורל האליפות"

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מספיק עם ה"אוהדי מכבי". זו הכללה מיותרת ולא במקום. אוהדי מכבי תל אביב שבפורום רובם (אין הרבה) לא נוטים להתעכב על טעויות שופטים. אם יש נקודה שמפריע לך, רצוי שתפנה אותה למשתמש המתאים.

amn אוהב/ת את זה.
  4. Don Joan Roman Member

טעויות שיפוט היו בעבר ויהיו בעתיד, אין מה לעשות ומה להתווכח, בשורה התחתונה אף אחד מהשופטים לא יהיה אשם באיבוד התואר של באר שבע או באי זכייה של מכבי, שתי הקבוצות הללו הן הבכירות ביותר כיום בליגה ובדומה לכל ליגה בעולם, הקבוצות הדומיננטיות מקבלות יותר כבוד ובביתן לרוב טעויות השיפוט הן בצד שלהן, זה די קטנוני להתעסק בזה בכל דיון ולכתוב על כך עשרות עמודים מפוצצים במלל מיותר.

Sent from my m3 note using Tapatalk

שי, Nigel de Jong, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

השופטים אשמים בכך שהם שמו לנו רגליים במסע לאירופה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוצה לציין שני דברים:
    - פפיר אמנם טעה טעות קריטית, אבל לצאת נגדו במתקפה זו טעות. שיחקנו סבבה ברוב המשחק, לא ניצלנו את המצבים והפסדנו, וזה שהשופט היה לרעתנו זה משני.
    - אם כבר לצאת על פפיר, אז זה על המשחק נגד הפועל במושבה. שם היה שיפוט שערורייה.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

עברתם את מבחן היושר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. zivmay Member

אני דווקא אוהב את הלחץ של השחקנים והספסל על השופט, ככה קבוצה צריכה להתנהג, השופטים אלופים בלסרס לנו את המשחק שאנחנו משחקים בטרנר. מצדי שכל הקבוצות בארץ יפעלו באותה צורה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

בעצם אמרת כאן שיש משהו בטענות נגד השופטים אבל צריך ״להבין את זה ולא להתעסק בזה כי זו דרך העולם״- וכמה נוח לך להגיד את זה...
    אז לא, אני לא מקבל את זה ומצידי שישפטו רובוטים שלא מבדילים בין ב״ש של אלונה בטרנר לבין ב״ש של אלי זינו בוסרמיל.
    שופט אמור לשפוט לפי עומק הכיס של הבעלים? עוד בטעות אחשוב ש...
    שלא שופטים לפי האם קוראים לשחקן ברדה או ניסן דנון ועל אותה כניסה ברגל יתנו במקרה א׳ צהוב ובמקרה ב׳ בלי שום סנטימנטים ישאירו את נתניה ב 10 שחקנים בדקה 20.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Love Is Red ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז כמו שרשמת , הפיתרון זה רובוטים. מי שחושב שאין השפעה לקאמפ נואו, אולד טראפורד, בלומפילד או טרנר ביחס ליריבות חי בעולם לא מציאותי. מדובר בבני אדם ששום סיכוי בעולם שיצליחו להתנתק מהמסביב. קולינה יש והיה רק אחד. ולאלונה ולכיסה אין משמעות, כמו שלגולדהאר אין משמעות. יש משמעות לשחקנים הגדולים שנותנים להם כבוד, יש משמעות לאצטדיון של 12-15 אלף שיוצר הד מטורף. תקין ? ברור שלא, אפשר למנוע את זה? שום סיכוי. זה ממש לא במתכוון, זה בתת מודע, זה משפיע ואין איך למנוע את זה. כמובן שזה לא קורה כל הזמן, תלוי בשופט, תלוי במעמד, תלוי ברמת הריכוז והביטחון של אותו שופט באותו רגע נתון.

amn אוהב/ת את זה.
  11. עידן444 Member

בעולם האמיתי, יש דבר שנקרא אפליה מתקנת.
    לוקחים את החלש ועוזרים לו להגיע להישגים.
    מה שקורה עפ"י ההגיון שאתם מציגים פה- שאני לא אומר שהוא תלוש- להפך- לא מספיק שמצד אחד יש חזקים ועשירים ומצד שני יש חלשים עם פחות אמצעים- בנוסף מגיע איש חוק- ועוזר לחזק להיות עוד יותר חזק. למה? אתה מייחס את זה לתת מודע- ואני טוען שזה לגמרי מודע ואני חושב שההגיון הבריא גם תומך בגרסה שלי.
    כשאלון יפת התעלם משופט הרחבה במשחק של מכבי ת"א נגד ק"ש זה היה מודע או תת מודע? לדעתי לגמרי מודע. כשפפיר החליט שהוא מתעלם מהעבירה על עזרא זה היה תת מודע או מודע? לגמרי מודע!
    יש כאן עניין מעוות- אני לא יודע מה לגבי חו"ל אבל בארץ יש את גרסת שי שטרית שלדעתי היא רחוקה מלהיות מצוצה- ששופטים מעדיפים "למצוא חן" בעיני הגדולות- כי הרי מה יותר שווה ויוקרתי? לשפוט משחקים גדולים או לשפוט משחק עם 5 אוהדים וינשוף שלא מעניין אף אחד?
    מה איכפת לאחד כמו פפיר או אדלר אם הפועל חיפה או אשקלון יבקשו לפסול אותו? אבל אם מכבי ת"א לא תאהב את השיפוט שלו כנראה שזו תהיה קצת יותר בעיה בשבילו.
    בעיני זה פסול ומעמיק את הפערים שגם ככה קיימים. ב"ש ניצחה את בית"ר 6 מ 6 עד אתמול? למה היא צריכה גם את פפיר שיעזור לה? כי מלחיץ אותו כמה שריקות בוז? חלאס... עברו הימים שאוהדים מחכים לשופט אחרי משחק... תשרוק מה שאתה רואה! ואם אתה לא מסוגל תפרוש!
    בית"ר גם לא דוגמה כזו טובה... זו ממש לא הקטנה והמסכנה ששורקים נגדה כל הזמן... רחוק מכך... אבל אם גם מול בית"ר דופקים חשבון ו"התת מודע" שולט- זה רק מראה כמה המצב כאן חמור!

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכל נכון, זה לא רק כאן, זה בכל העולם, זה המצב הטבעי, אם נרצה או לא.

14. עידן444 Member

אחלה.
    אני לא חייב לאהוב את זה והגבתי ל @ChelseaPensioner שאומר- ככה זה, וזהו... תקבלו את זה...
    לא! לא נקבל את זה! זה מעוות!
    אם זה כזה ברור וכזה ידוע- שיודיעו לכל קבוצה קטנה שנוסעת לטרנר, או בלומפילד- שזה המצב- וחבל על הנסיעה... הפסד טכני... פחות נסיעה... פחות עצבים... יותר בריאות...

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

לא יודע אם זה קשור לקבוצה גדולה או קטנה ולכמות קהל ביציע.

זה נכון נקודתית לרוח התקופה.

בתקופה הגדולה של מכבי חיפה שופטים היו עוזרים להם כמו למכבי היום.
    היום שופטים לא מחשבנים להם בכלל.

מצב נושא:
הנושא נעול.