מחזור 30 בפלייאוף התחתון: עכו עדיין לא יורדת; הפסדים לאשדוד ואשקלון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/4/18.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מוזר, חשבתי שכל מי שעוזב את מכבי חיפה פורח במקום אחר.

2. Melikson24 Member

לקאו עבר לק"ש בגיל צעיר (16-17) ממכבי. שחקן מרשים.

בעונה הבאה ק"ש צריכה להשאיר את הזרים שלה (חוץ מהאסליבנק מן הסתם) ולבנות בסיס של שחקנים ישראלים סביב לקאו, נחמיאס, שכר, שמיר, זועבי, מחמיד + חיזוק של 3-4 ישראלים טובים. אבל הכי חשוב זה להעיף את כל הריג'קטים הרעילים של חיפה. שחקנים חסרי אופי וחסרי יכולת.
    עבור סילבס זה לחזור לאותה נקודה בה היה ברעננה. כנראה שזה המקום וזה המרחב שהוא צריך. כשהוא מקבל יותר מזה, כמו העונה או תחילת עונה שעברה ברעננה, הוא מתפזר ומאבד את עצמו.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. oFiRzZz Member

לא נראה לי שאי פעם רשמתי את זה ובכל אופן אני חושב שכל שחקן לגופו .. במקרה הזה כמעט כולם לא שחקנים לקבוצות
    צמרת..

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אמנם ציטטתי את ההודעה שלך, אבל התגובה שלי היתה כלפי התשקורת
    שמציירת את מכבי חיפה כבית קברות לשחקנים וכל שחקן שעוזב אותה מצליח בקבוצה אחרת.

שכטר הוא דוגמת קיצון. אפשר להוסיף אליו את ורד למרות שגם במכבי חיפה הוא נתן מספרים.
    המספרים של חן עזרא דומים ולגבי השאר אני לא אכביר במילים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/18
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. Drama2 הסמל מעל הכל

אנחנו אחד החלשים אם לא ה.....

מה עוד יש להגיד ?

6. קשר שמאלי Member

שכר שחקן טיפש שלא ייצא ממנו כלום.

7. Butragueño מנהלים

קרית שמונה אכן נפלה כשבנתה את החלק ההתקפי משובל גוזלן, שון וייסמן ושגיב יחזקאל. שלושה מושאלים שלא מסוגלים להוביל שום התקפה באף קבוצה בליגה. בלי הסלביינק, קשה לי לראות אותם לא מתמודדים נגד הירידה. לקאו, שציינו אותו קודם, גם תפס את העיניים שלי. קרית שמונה סבלה באמצע העונה ממשבר של מס' הפסדים רצופים, ומאז שלקאו קיבל את ההזדמנות היא הצליחה לשמור על קו מסויים של קבוצת בטן הטבלה.

עוד ציינו פה את פליטי חיפה. אולי בפעם ה-1000. שכטר - פורח. אנשים צריכים להבין שעידן ורד לא היה רע בחיפה, לא חשבנו שהוא בירידה והוא לא פורח "פתאום" כשעזב. הוא היה אהוב אצל האוהדים, הוא נתן מה שיכל, באיזשהו שלב זה הגיע לתחושת מיצוי, כמו כל שחקן טוב שעוזב את קבוצתו. ניסה את מזלו בחו"ל, לא הלך, חזר לבית"ר, נותן עונה טובה (לצד הפציעות שלא הניחו לו) ואני יותר משמח בשבילו.

יש שחקנים שמגיעים למכבי חיפה, שהיו גדולים, והיום הם פשוט לא טובים. למשל אלברמן, שלדעתי היה השחקן החשוב ביותר במכבי ת"א ב-3 האליפויות שלה (יותר מזהבי), לא מתאים לרמה של פליאוף עליון נכון להיום. אתמול, מחצית שניה, קיבל כדור מקהת וניסה להחזיר לו בעקב טפשי, וגרם לסלומון לצאת להתקפה מתפרצת (שהסתיימה בצהוב לאלברמן). זה לא מכבי חיפה שגרמה לו לעשות את המהלך המטופש הזה, זו פשוט היכולת שלו.

8. Telkiyski Member

לא הייתה איזו הנחה רווחת בקרב חובבי הכדורגל שעמיר תורג'מן הוא הדבר הבא בקרב מאמני ישראל?
    הטקטיקן.

9. yakov_y YNWA

קשה לי להגיד שלעמיר תורג’מן יש יח״צ, די ברורה לי ההתלהבות שלו.
    אימן בהצלחה את הנוער של מכבי תל אביב, דאבור, קהת ושאר הדור היוצא דופן באותם שנים.
    הגיע לביתר תל אביב באמצע העונה, חצי עונה ממש טובה מבחינת נקודות + הכדורגל כמעט הכי התקפי ויפה בליגה.
    בעונה שעברה הם היו אדירים, אני התלהבתי מהקבוצה הזאת, כמעט עלו ליגה מה שלא קרה הרבה זמן תוך כדי כדורגל יפה והתקפי עם שחקנים צעירים.

קיבל את אשדוד עם נקודה מ-6 מחזורים, היה להם סגל נוראי וקצר עד ינואר למרות ששינו קצת את הסגל בתקופה הזאת, מינואר קיבל שחקני רכש טובים ומאוד מאכזב.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. abcd Member

לדעתי אם היו מקבלים "אישור" ממכבי ת"א הם גם היו עולים, פירקו את עכו פעמיים כולל במשחק העלייה שלהם.

11. alexshw Member

ק"ש נפלה קורבן ליחצנות של מחלקת הנוער של מכבי חיפה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk