מחזור 30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏25/3/04.

1. shmulikwe Member

תגיד, עולה כסף להיות מנויים לאתר הזה? כי פעם זה היה חינם ועכשיו הוא רוצה כסף..

2. ArsenalFan Member

רייס איבד את הצ'אנס להגיע לנבחרת ספרד לתקופה לא קצרה ברגע שעבר לארסנל. אני אהיה מופתע מאוד לראות אותו ביורו 2004.

ובני, להזכיר לך מאיפה גיגס עשה את הפריצה שהכריחה את קמפבל לעשות עליו 2 עבירות (אחת מהן ה"פנדל" שיונייטד דרשו, שהיה בכלל מחוץ לרחבה)? להזכיר לך מאיפה הגיע השער של יונייטד? קלישי אנרגטי ומהיר, מהשחקנים שונגר אוהב, אבל משחק ההגנה שלו בינוני ומטה, והוא עשה לפחות 4-5 חורים במהלך המשחק.

אני כן מסכים שקול צריך להשתפר במשחק ההגנה שלו, אבל אני עדיין מקווה שהוא ישחק בחצי הגמר בשבת ומול צ'לסי בשבוע הבא, ולא קלישי.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני בדעה שבמידה וסולשיאר יפתח, לארסנל יהיו דאגות גם באגף השני.
    בכלל, סולשיאר מזכיר לי למה אהבתי אותו כל כך, הפריצות, המהירות, המלחמה חסרת התקדים, ומעל לכל, זריקת הכדור על ויירה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. ArsenalFan Member

שאני אזכיר לך את זעקות החמס שלך ("בושה", "מגיעה לו הרחקה אוטומטית") כשיינס להמן זרק כדור על קווין פיליפס...?

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, ואני עומד מאחורי אותם דברים.
    טענתי שהוועדה הייתה צריכה לראות את הקלטת אחרי המשחק, ולהרחיק אותו.
    ככה גם צריך להיות עם אולג.
    אבל זה אומר שאסור לי לאהוב אותו?(כמו שאוהדי ארסנל אוהבים את קיאון על המקרה במשחק באולד טראפורד, או שאתה לא ראית את האוהד של ארסנל שמיסגר את התמונה שקיאון מתקיף את רוד?).
    סולשיאר צריך להיות מורחק, אבל חוץ מזה שהוא הפיל אותי על הרצפה כשהוא עשה את זה, אני אומר מה שאני באמת חושב, הוא קיבל אצלי נקודות קרדיט על זה.
    לא כל יום שחקן של יוניטד זורק כדור על ויירה המעצבן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, אני חושב שאתה לא מבין את העולם של משה.

בעולם של משה, כשרוי קין קופץ מעל ויקטור בהאיה ובדרך מועך לו את הלבלב לא מגיע שום כרטיס אדום או אפילו צהוב - השוער כמובן עשה הצגה (הוא רק החזיק את הבטן בעוד הוא היה צריך לדמם) ורוי קין הוא שחקן נשמה וג'נטלמן כך שאסור להעניש אותו. כשואן-ניסטלרוי עושה את אחת ההצגות שלו (וכשואן-ניסטלרוי עושה הצגות אז באמת כלום לא קרה) ב"עבירה של ויירה" (בהייבורי) משה זועק על הקיפוח האיום והנורא של יונייטד ע"י ההתאחדות.

לא רק זה - גם אופ"א זוממים להעלות את ארסנל לגמר (אל תשאלו למה), ובגלל זה הם סידרו להם הגרלות קלות בטירוף שכללו בין השאר את לוקומוטיב מוסקבה, צ'לסי ואינטר ויונייטד קיבלה אימפריות בדמות פורטו, ריינג'רס ופנאתינייקוס.

אז חלאס, עדי, קח את כל העובדות וההיגיון שלך ולך למקום אחר. אין דבר כזה כאן, בעולמו של משה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת...כשמרטין קיון דוחף את ניסטלרוי וכל ארסנל מתנפלים עליו אז כמובן שואן ניסטלרוי אשם..ככה זה בעולם שלך?

8. ArsenalFan Member

כל ארסנל? שלושה שחקנים, האמת, התנפלו על ואן ניסטלרוי- קיאון, לאורן ופארלור. ואתה יודע, אח"כ גם הקדושים של יונייטד הלכו מכות.

לא תתן לעובדות לקלקל את התיאוריה...

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אתן,בגלל שהם לא היו צריכים להתחיל את זה בכלל אבל זה כבר עבר...

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב, 3 שחקני ארסנל זה כלום בשבילם.
    רק כשכל ה16 קופצים על שחקן זה נחשב לחמור.

11. ArsenalFan Member

אתה יודע ריינמן, כשמשחקים ב"מי התחיל קודם", תמיד אפשר למצוא מסקנות שונות. זה לא מה שפותר בעיות.

ונכון, רק כ-16 שחקנים מתנפלים על מישהו מבחינתנו זה חמור. ביונייטד זה חמור רק כשכל הקבוצה נמצאת על השופט (באופן מילולי), ופרגוסון מקלל אותו בסיום (וזה כבר קרה העונה פעמיים).