מחזור 30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏25/3/04.

1. Julian Joachim Member

כן.

ניוקאסל לא יסיימו כי הם ישקיעו את המאמצים באופ"א, ליברפול גרועים מדי, וצ'רלטון... אני מאמין שאם לא מחר אז היא תיפול במחזורים הקרובים בערך כמו שכל שנה הקבוצות הבינוניות מאבדות קצת גובה בשלב הזה.

2. Gooner Member

3. ArsenalFan Member

חדשות רעות זה אנדרסטייטמנט. אלוהים, זה ¾ קבוצה! אני לא רוצה לחשוב איך אנחנו נראים בלי קמפבל שהוא השחקן ההגנתי היחיד ששומר עד כה על יציבות, או בלי פירס שמחזיק לנו את הקישור במשחקים האחרונים כשויירה לא בכושר (ב-2 המשחקים האחרונים פאדי היה מזעזע) וכשהנרי נעלם בהתקפה (כמו מול צ'לסי). כאילו שלא מספיק שגייל קלישי עולה בהרכב כמגן שמאלי (כריסטיאנו רונאלדו, It's your lucky day!), מה שישלים אגפים פרוצים לחלוטין (מול גיגס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ).

שוב אני חוזר ואומר- המשחק הזה מול יונייטד הוא המבחן שלנו, הוא המשחק הכי חשוב שלנו בליגה השנה, הוא הרבה יותר חשוב מחצי גמר הגביע, ולא משנה כל מה שתגידו שהאליפות סגורה וכו'. עכשיו המבחן הזה כנראה הופך להיות יותר קשה.

הלחץ אצלי מתחיל מוקדם מדי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצויין...לפחות שמשהו אחד יהיה לנו מהעונה...ניצחון והריסת שיא לארסנעל...
    אני מקווה שמנצסטר ימשיכו את הניצחון על טוטנהאם לעוד משחק בלי ספיגת שערים

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונר אני לא מצאתי אימות רשמי לידיעה המצמררת שלך במקומות נוספים כך שאני עדיין לוקח אותה בערבון מוגבל... מה שכן המשחק הזה הופך ליותר קשה מרגע לרגע, ובל לא נשכח שגם לואי סאהה חוזר לסגל היונייטד לאחר פציעה טורדנית. גם אצלי החשש כבר מתחיל לקונן... אולי האליפות לא גמורה אחרי הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx .

6. Julian Joachim Member

לדעתי הם לא פצועים, ו-וונגר פשוט מעדיף לשמור כוחות לגביע.

7. ArsenalFan Member

לא ממש הגיוני, כיוון שעד כה במהלך כל העונה, ונגר נתן מנוחה לשחקנים דווקא במשחקי הגביע, ולמרות שתמיד קיבלנו הגרלות קשות. מה גם ש-3 ימים בלבד אחרי חצי גמר הגביע, יש לנו את הגומלין נגד צ'לסי, ויש סיכוי שדווקא בחצי הגמר עצמו ונגר יעדיף לשמור כוחות לקראת צ'לסי.

ההסבר הכי אופטימי הוא שבשבוע הבא יש משחקים בינלאומיים, ולכן זה לא ממש מפתיע שדווקא שחקנים מנבחרות אנגליה וצרפת הם אלו שפצועים או לחילופין "פצועים". ואולי הם פשוט באמת פצועים, מה שאז יתברר כבעייה קשה.

8. Gooner Member

גם אני לא מצאתי עוד אתר שמדווח על הפציעות,אבל ליורוספורט יש מדי פעם את ה"סקופים" שלהם,
    אני זוכר שביום חלוקת פרס שחקן השנה באירופה,הם הודיעו עוד בבוקר שזידאן זכה סופית..

עריכה ו..אופס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx
    http://www.arsenal.com/sportsappcontroller...d=15&id=4465475.

נערך לאחרונה ב: ‏26/3/04
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שמעו גם בלי קמפבל ובלי ויירה ארסנל פייבוריטים ברורים לנצח, ואתם יודעים מה, נגיד לא להפסיד כי תיקו במשחק הזה זה כמו ניצחון ענק של התותחנים. מנצ'סטר יונייטד נחותה השנה מארסנל בהרבה והתותחנים כבר הראו העונה יותר מפעם אחת שיש להם חתיכת תחת ומזל בנוסך לזה שהולך להם השנה אסור בשום מקום ובשום מצב להספיד קבוצה כמו מנצ'סטר יונייטד (אני לא מדבר על האליפות אני מדבר על המשחק הזה כבודד) אבל לטעמי ניצחון שלהם בהייבורי יחשב להפתעה. ארסנל תשבור את השיא ביום ראשון.

אני מקווה שצ'לסי תנצל את האיבוד נקודות הצפוי של מנצ'סטר ותשכיל לנצח בבית את וולבס ולפתוח פער מרגיע מאוד במלחמה הקטנה על המקום השלישי. ברמינגהאם חזק חזק למעלה אבל אני מאמין שלידס שבתקופה טובה מסוגלים לחזור משם עם 3 נקודות למרות הרצון העז של בירמינגהאם להגיע לאירופה, לידס גם יכולה להיות רגועה בכל מה שקשור לוולבס לפחות בגלל המשחק שלה נגד צ'לסי וההפסד הצפוי. לסטר תקווה להוציא לפחות תיקו במשחק נגד ליברפול. באיווד פארק תהיה מלחמה, פורטסמות' לא יכולה להרשות לעצמה להישאר עוד שבוע מתחת לקו האדום וניצחון בשבילה יעשה לה טוב גם בגלל שזה יגרור את בלקבורן למטה למטה.

10. ליהי Member

מנצ'סטר לא תוותר בשום פנים ואופן על המשחק בהייבורי רק בגלל שהם כבר לא במלחמה על האליפות. נהפוכו, מנצ'סטר (וכשאני אומרת מנצ'סטר אני אומרת הסיר פאגי חולה הנפש), יעשו הכל בשביל לצאת מהייבורי עם שלושת הנקודות. הם מתים לפנצ'ר לארסנל את הדהירה המרשימה ואת השיאים שהיא אוספת.
    וארסנל לא ממש שוכחת את המשחק שעבר, ואני במקום ואן ניסטלרוי הייתי נזהרת על הרגליים שלי יום ראשון.
    בכל מקרה נראה לי שיהיה שם סרט מלחמה. לא משהו שאני אסכים לפספס.

11. ScottishGunner Member

רגע רגע, פירס, קול, ויירה וקמפבל לא יהיו? אז איך בדיוק אתם כל כך בטוחים שארסנל תנצח בכל כך קלות?!
    4 שחקני מפתח רציניים, זה כמעט חצי הרכב, בצורה הזאת זה לא נראה סביר שהשיא יגיע להייבורי. אני מאוד מאמין בארסנל, אבל בכל זאת, מנצ'סטר יונייטד, זו לא קבוצה שנגדה משחקים עם הרכב כל כך חסר ומנצחים.
    גם במצב שלה היום, אם אני מדבר בצורה אובייקטיבית ורצינית, מנצ'סטר היא קבוצה שיכולה ל"הפתיע" (במרכאות כי אני לא יודע אם תוצאה מרשימה שלה שם תיהיה הפתעה) בהייבורי. שוב, בייחוד בלי השחקנים הפצועים (?).

אני כעיקרון, מחכה למשחק הזה כבר חצי שנה, מאז המשחק הקודם שלנו באולד טראפורד. כמו כל אוהד נורמלי, הדבר הראשון שלדעתי צריך לקרות במשחק הזה זה ניצחון מוחץ. ולא בשביל הגדלת הפער בצמרת, או בשביל לצבור ביטחון לקראת שאר המשחקים, אלא רק כדי לנצח את מנצ'סטר, שהיא האויב הכי גדול של ארסנל בשבילי (מה לעשות, אני לא חיי מספיק זמן כדי להבין מה לנו ולטוטנהאם חוץ מיריבות עירונית).
    הניצחון חשוב בשביל היוקרה. אליפות + ניצחון על מנצ'סטר, שווה יותר לדעתי מאליפות בלי הפסדים או משהו כזה.
    חוצמזה, מה אני צריך לראות אוהדים של מנצ'סטר מתלהבים מאיזה ניצחון בהייבורי? תאמינו לי שאני לא צריך, זה לא עושה לי טוב לבריאות. אסור שזה יקרה, זה בושה.

חייבים לנצח את המשחק הזה, עם הרכב מלא או בלי. נכון, לא נראה סביר שנשלוט במרכז השדה בלי ויירה, שההגנה תתפקד כמו שצריך בלי קמפבל, ושההתקפה תיהיה ביום גדול בלי פירס, אלה שחקנים שאין להם מחליפים. וכמה שיותר חושבים על התרומה שלהם, לא מצליחים לדמיין את ארסנל עושה משחק טוב בלעדיהם, ומול מנצ'סטר צריך משחק טוב. טוב לפחות כמו זה שהיה בערב ליל הסדר שנה שעברה, שדווקא בתקופה קשה מול מנצ'סטר שיחקנו מצויין ובקושי לא ניצחנו. אז אולי שוב נתעלה על עצמינו דווקא ברגעים פחות סימפטיים, לא יודע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

שוב אני נמצא באי ודאות טוטאלית לגבי משחק מסויים, בדיוק כמו נגד צ'לסי, קשה להגיד מה אני צופה שייקרה במשחק.
    מקווה שלא יהיה נורא בואו נגיד. רק זה חסר. סך הכל, צריכים לראות את הקבוצה הזאת שוב בעוד שבוע. צריך להתסכל גם על העתיד כשיש רצף משחקים צפוף וקשה כל כך.

12. the gunner_14 Member

אני מאמין ששלושתם יעלו לשחק גם אם לא יהיו כשירים לגמרי כי זה משחק שלא מוותרים עליו כל כך מהר,רק פציעה שממש לא תאפשר לשחק תמנע מהם לשחק.
    ארסן ונגר אמר שהוא מוכן לחכות גם עד יום ראשון בבוקר כדי לראות מה קורה איתם.
    אני אישית אופטימי שלפחות אחד מהם ישחק ואני מאמין שגם בהרכב חסר נסתדר יפה מול היוניטד כי זה לא רק משחק של כשרון אלא של הרבה פיסיות,אגרסיביות, והקרבה ואת זה כל שחקן יכול לתת.

13. NewcastleFan Member

בנתיים בסנט אנדרוס, בירמינגהאם מביסה את לידס 4-1(לא סופי),מארק וידוקה העלה את לידס לייתרון מפתיע בדקה ב 3,כעבור 9 דקות בראין יוז עם השוויון שנשמר עד לדקה ה67.ואז נפתח הבליץ,יוז (67) וכעבור דקותיים פורסל, ובדקה ה 82 שוב פורסל בפנדל.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמר 4-1. מכה קשה למומנטום של לידס.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לידס בברוך.

הפסד כזה לא רק מהווה איבוד נקודות אלא מכב מנטלית קשה ופגיעה בביטחון העצמי שגבר בתקופה האחרונה.

לידס קרובה יותר ומתמיד להיפרד מהפרמייר ליג.