מחזור 30 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏25/3/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק פרגי יכול לעשות לשחקן כמו פיל נוויל כאלה הסבות על פני המגרש, קשר ימני הפעם.
    אני מהמר על תיקו.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובצל ה"קרב על הייבורי" יתקיימו מחר שני משחקים חשובים, שגם להם יש חשיבות רבה למאבק על הכרטיסים לאירופה ולתחתית:
    בולטון - ניוקאסל: (ראשון 15:00)
    התוצאות הדלות של הטרוטרס לאחרונה כבר גורמות לסם אלרדייס להתחיל לחשוב על הימנעות ממאבקי תחתית, שנראו רחוקים מאוד מבולטון במשך רוב העונה. עם 7 משחקים ללא נצחון ו-7 נקודות בלבד מעל הקו האדום בריבוק סטדיום עוד לא יכולים לנוח על זרי הדפנה. כדי להרגיע סופית את החששות האלה בולטון יצטרכו לקחת מחר 3 נקודות בבית מול ניוקאסל הפייבוריטית. קשה, אבל בהחלט אפשרי. הפורמה של בולטון לאחרונה דווקא היתה די סבירה, בעיקר במשחק החוץ מול ארסנל, אבל אוזלת רגל מול שער היריב מנעה מהם לתרגם את היכולת הטובה לשערים. האכזבה העיקרית היא מקווין דייויס וג'יי-ג'יי אוקוצ'ה, שעדיין לא כבש שער פרמיירשיפ העונה, וינסה לשבור את הבצורת מחר.
    זה לא יהיה לו קל. בניגוד להתקפת בולטון התקפת ניוקאסל פשוט עולה באש, כשאלן שירר וקרייג בלאמי מממשים את הפוטנציאל הקטלני של השילוב ביניהם ומביסים בקלות את מאיורקה בגביע אופ"א. המגפייז נראים פייבוריטים לזכות בנצחון מחר, והם זקוקים לנצחון הזה כדי להמשיך לשמור על המקום הרביעי בטבלה, שמוביל בסיום העונה לליגת האלופות. לרוע מזלם של המגפייז הם יחסרו מחר את קירון דאייר, קרייג בלאמי ומייקל ברידג'ס הפצועים, כך שרוב הנטל בהתקפה ייפול על כפתיו הרחבות של קפטן מארבל הבלתי-נגמר. אני בטוח שהוא יעמוד במשימה.
    במפגש הקודם בין השתיים העונה הצליחה בולטון לסחוט תיקו 0-0 בסט. ג'יימס פארק, אולם הפעם אני בטוח שהמגפייז ינצחו.

לסטר - ליברפול: (ראשון 16:00)
    הלחץ על ז'ראר הוייה כבר הופך לבלתי-נסבל בעקבות ההדחה המאכזבת מגביע אופ"א ע"י מארסיי. רק מקום רביעי שמוביל לליגת האלופות בסיום העונה עוד עשוי להציל את הוייה מפיטורים. כדי להגיע למקום הזה ליברפול יצטרכו לנצח מחר את לסטר סיטי העיקשים, שזקוקים ל-3 הנקודות באותה מידה לקרבות ההישרדות שלהם. שתי הקבוצות יימצאו בלחץ מכיוון שיריבותיהם בטבלה השיגו נצחונות היום. ליברפול יצטרכו להתגבר מחר על כמה חיסורים משמעותיים, כשהמרכזי שבהם הוא חיסורו של מייקל אואן, שיצא מדדה ממשחק גביע אופ"א מול מארסיי ביום חמישי. אל אואן מצטרפים ברשימת החיסורים גם סטיבן פינאן, לה-טאלק, ולדימיר שמיצר וסליף דיאו, כך שהמצב של ליברפול מחר הוא לא אופטימלי בלשון המעטה. בלסטר מנגד ההרכב של השבועות האחרונים צפוי להמשיך לרוץ גם מחר.
    במפגש האחרון בין השתיים בלסטר, שהתקיים באוקטובר 2001 בפילברט סטריט הישן, ליברפול הביסו את השועלים בקלילות 4-1, עם שלושער של רובי פאולר. פאולר כבר מזמן לא בליברפול, ואני משוכנע שגם לא יהיה להם כל-כך קל מחר באיצטדיון ווקר'ז. הימור שלי: תיקו 0-0 עצבני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/3/04
  3. KirkH Member

פחח, בדיוק כפי שאמרתי לכם, שני המנג'רים ישמרו שחקנים למפגשים היותר חשובים עבור הקבוצות שלהם. אם זו מנצ'סטר שמסתכלת כבר לעבר הקרב האחרון על הכבוד שלה בוילה פארק (אני מניח שאם סר לוזר היה צריך לבחור מקום להילחם בו על הכבוד הוא גם היה בוחר בוילה פארק...). ואם זו ארסנל שתשמור על הרגליים של השחקנים לקראת הדרבי בהייבורי וכמובן משחק הגביע שיכול להצעיד אותה לעבר דאבל מרשים.

ולא עדי, אני לא רואה שום סיכוי שקבוצה שלא הפסידה משחק אחד ב-29 המשחקים עד היום תיכנס לכזו מערבולת וכושר רע שיגרמו לה להפסיד 3(!!!) משחקים ואחרי זה עוד תיקו או הפסד (כי יחס השערים של ארסנל אומר שהם לוקחים אליפות גם במצב של שיוויון), אתה באמת רואה את ארסנל לוקחת מתוך 24 הנקודות בקופה רק 13?!? אתה עד כדי כך פסימי? וזה עוד בלי להיכנס לזה שצ'לסי ויונייטד יצטרכו לנצח עכשיו 8 משחקים ברצף, נגד קבוצות שיש להם לא פחות מה להפסיד מהם...
    ונניח לרגע שהפער עומד על 6 מצ'לסי (במקרה שמאן יו מגרדים ניצחון), אתה רואה את צ'לסי לוקחת 3 נקודות באולד טראפורד??? אם ענית כן אז אתה אחד האנשים הכי פסימיים ורועי שחורות שיצא לי להכיר.

סיכוי תאורתי תמיד יש, השאלה היא איפה עובר הגבול. ואם היו היום 30 נקודות בקופה של הליגה הסקוטית, זה אומר שריינג'ס עדיין בקרב על האליפות???

4. KirkH Member

טוב לדעת שיש שחקנים שמסוגלים להתעלות ולדבר בגובה העיינים, פוליטיקלי קורקט זה בולשיט.

סילבסטרה מגדיר מטרות

5. ArsenalFan Member

לא מסכים. ונגר ישמור שחקנים לקראת חצי גמר הגביע, כשהוא הביע במפורש שהגביע הוא המפעל הפחות חשוב מכולם (נתן מנוחה לכל השחקנים הבכירים בשלב זה או אחר)? יותר חשוב לזכות באליפות מבחינתו (ובצדק), והדרך לאליפות חייבת לעבור במשחק היום. אם אנחנו מפסידים, זה אומר שהקרב נפתח מחדש, ולא משנה שאתה לא מאמין שצ'לסי יכולה לקחת אליפות. האמת, גם לי זה נראה תסריט קצת פרוע, אבל אסור לנו להתעלם ולנוח על זרי הדפנה, כבר קרה לנו בשנה שעברה משהו דומה. נכון שאנחנו פייבוריטים ברורים לזכייה באליפות ובקבוקי השמפניה כבר בקירור, אבל אי אפשר לחשוב מה יהיה במשחק בעוד שבוע. היום יש יונייטד ולהפסיד ליונייטד זה ממש לא עד כדי כך דימיוני. בליגה, אגב, מצפים לנו אח"כ ליברפול וניוקאסל (בסנט ג'יימס') ברצף באיסטר, ויש לנו עוד דרבי בוויט הארט ליין (כבר אני שומע על אוהדים שמפנטזים על זכייה באליפות שם כמו ב-1971...).

מבחינתי ואני משוכנע שגם מבחינת ונגר, היום המשחק הכי קובע העונה בליגה. אם אנחנו מנצחים זה סגור, אם לא- זה פתוח. As simple as that. מבחינת יונייטד? ממש לא מעניין אותי מה עובר לפאגי במחשבות (סוסים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), אבל אין מצב שיונייטד שומרת על הרגליים ומפלסת את הדרך לארסנל.

6. the gunner_14 Member

שטויות.
    היוניטד לא יעשו בחיים לארסנל חיים קלים במיוחד שהם יודעים שהפסד שלהם היום זה חצי זכיית אליפות של ארסנל ממש ב"פנים" שלהם.
    הפסד מבחינת היוניטד הוא בעיה מוראלית לחצי הגמר כך שהם עולים בהרכב החזק ביותר שלהם.
    גם ארסנל לא תשחק באש ואם פירס,קמפבל,וירה יהיו כשירים הם יעלו כי זה משחק שהפסד בו יכניס את כל המערכת ללחץ לא רצוי לקראת המשך הליגה ושני המפעלים החשובים הנוספים-אלופות וגביע אנגלי.

7. toon-UPON-tyne Member

סטיבן טיילור פותח פעם ראשונה בניוקאסל... איזה יופי אני מחכה כבר לראות אותו... מה שכן את בוייר בהרכב הראשון אני לא ממש אוהב..

8. NewcastleFan Member

מההה סטיבן טיילור פותח!!!,סוףסוף!!בלם העתיד של אנגליה פותח בהרכב,אני לא יודע למה רובסון חיכה 30 מחזורים כדי לתת לילד לפתוח ואחרי 90000 טעויות של בראמבל,וודגייט וטיילור בהחלט נשמע טוב,אולי לא נספוג שער בדקה ה90 היום,אני מאוד מקווה שלא ניחסתי אותו,בהצלחה סטיבי!.

9. toon-UPON-tyne Member

מה שחבל שטיילור פותח בצד ימין ככה שברמבל יעשה חורים גם היום..

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק היום בין היוניטד לארסנל מאוד פשוט.
    תיקו או הפסד והמירוץ לאליפות סגור באופן רשמי בשביל השדים האדומים.
    הפעם האחרונה שארסנל הייתה לפני שיא(של הבקעת שערים רצופה במשך הרבה משחקים) היוניטד הייתה זאת שעצרה אותה עם 2-0 ביתי.
    גם הפעם אנחנו חיבים למנוע מהם את השיא, הפעם זה על הכבוד.

11. NewcastleFan Member

כן ראיתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx , וודי ובראמבל פותחים כבלמים טיילור בתפקיד לא טבעי כמגן ימני וברנארד בימין,כמה טעיות יעשה היום בראמבל??

12. toon-UPON-tyne Member

גול ראשון טעות של סטיבן .. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

13. ArsenalFan Member

אמנם טעות ראשונה של סטיבן (בכלל ההגנה של ניוקאסל נראית קטסטרופה), אבל מה דעתך אולי גם לתת חלק לא קטן מהאשמה בשער גם לשיי גיבן? תן לבלם שלך להסתדר עם התוקף, מה אתה יוצא בכלל?

אגב, כובש השער הוא הנריק פדרסן, בדקה ה-4. בולטון פתחו טוב.

14. toon-UPON-tyne Member

כן יש קצת אשמה לגיוון..

15. NewcastleFan Member

בטח בראמבל נתן לפני המשחק כמה טיפים לטיילור,והנה התוצאה לפניכם