מחזור 30 ליגת העל: בני יהודה ונתניה בפליאוף העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏15/4/11.

1. Don Joan Roman Member

בינתיים אני אגיב: שטראובר אתה אפס - מכרת את הקבוצה שלך, מכרת את בית"ר אתה גועל נפש של שוער.
    אחריי הקלאסיקו אני אגיב קצת יותר מפורט.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/11
  2. Number 8 Member

מירו, אני מסכים איתך ומבין אותך. בדרך כלל לא מזיז לי על מי ההפסדים שלנו משפיעים אבל היום באמת שכאב לי, אני אוהב את בית"ר, יש לי לא מעט חיבה כלפייה ודי העציב אותי לשמוע שבגלל שטראובר המפגר, שאגב אשם בשני השערים - בשער הראשון זה כדור קרן שהוא היה חייב לפחות להדוף את הכדור והשער השני השכלה מטומטמת על שחקן באר שבע, אתם בפלייאוף התחתון.

יחד עם זאת, מן הסתם אתם צריכים להסתכל קודם כל עצמכם... אבל עדיין הכעס שלך מובן ואני איתך בעניין הזה.
    שפעם הבאה אבירם ברוכיאן יחשוב על הדברים שלו לפני שהוא מדבר.

3. Don Joan Roman Member

אני מסתכל על עצמנו ואנחנו עשינו משחק מצויין, ניצחנו 1:0 באחד המגרשים הקשים בליגה ושמרנו את ק"ש על מצב אחד ב90 דקות ולהזכירך זו קבוצה שדפקה 2 גולים למכבי חיפה, רביעיות למכבי והפועל ת"א והיינו ראויים גם לנצח בתוצאה גבוהה יותר מ1:0, אבל מה לעשות שכמו בכל העונה הזאת החלוצים שלנו מחטיאים מצבים שרק הם יכולים להחמיץ ויש חוסר מזל ותאמין לי שאני בפורומים שלנו ובדיבורים שלי עם אוהדים אחרים באמת כועס אבל אני גם לא יכול להימנע ואפילו בלשנייה לכעוס על לירן שטראובר ולא בגלל הטעות בגול הראשון אלא בגלל הפנדל שהוא עשה שזה ביזיון הכדור היה אצלו בידיים והוא וויתר עליו בשביל להכשיל את בסיט, אנחנו עם שטראובר עוד ניפגש ואני מקווה בכל ליבי שזה יקרה כשהוא יעמוד בשערה של ב"ש.

נ.ב ראיתי את התקציר כרגע ובאמת שאני לא מבין איך עטר החטיא את הכדור הזה שסידרו לו.

4. yedidel Member

קשקושים כאלה לא שמעתי הרבה זמן. שטראובר פח כבר כמה שבועות כמו כל מכבי וזה ממש לא חדש.
    מבין את אוהדי בית"ר, גם הם וגם אנחנו לא רצינו פלייאוף תחתון ואין מה לעשות, רק אחת יכלה להינצל.

כל הקשקשת על מכירה/לא התאמצו יכולים להגיד רק כאלה שלא היו במשחק (משחק ענק של אוהד כהן). הניצחון של בית"ר בחוץ על קרית שמונה זאת תוצאה לא פחות מפתיעה אם לא יותר.

5. Don Joan Roman Member

אני לא אומר לא התאמצו, כולם התאמצו חוץ מאידיוט אחד והתוצאה בק"ש מפתיעה ללא ספק בכלל אבל זה מפליא שהחמאר בן חמאר נתן לכם פנדל דקה 86 כשאתם מובילים 1:0.
    כשר אבל שטראובר מסריח.

6. Number 8 Member

אם איווניר היה יודע לאמן, היה יותר טוב כי מכבי שלטה אבל לא ידעה להביא את זה לידי ביטוי, תודות לאיווניר.

עדיף כבר את שירן ייני בשער על פני שטראובר.

7. Don Joan Roman Member

תאמין לי עשו לכם טובה כשהרחיקו אותו, ככה הוא לא ישחק בעונה הבאה, לדעתי ברק לוי חייב לעמוד, לא רואה אף אחד מהשוערים שלכם כיום.

8. yedidel Member

אני עוד לא הבנתי מה מסריח. טעות שוער לא ממש נדירה במקרה שלו. איזה אינטרס אחר יש לו (ובלי סיפורים כי אין שום הכנה בב"ש לעונה הבאה)

9. הרצליה Member

באמת לא ברורים לי הקשקושים האלה של בית"ר ירושלים על כך שמכבי לא התאמצה, אפשר לחשוב שמכבי נותנת הצגות בחודש האחרון וההפסד הזה מפתיע מישהו.

אני דווקא מפנה מבט לעבר אשדוד שחטפה היום 4 בראש מאשקלון, המקום שלהם בליגה ממש לא מובטח.
    ב-12 משחקים הם ניצחו משחק אחד וגם הוא נגד הפועל רמת גן בדקה ה-90!

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אכן אשדוד בבעיה, אבל לדעתי ירידת ליגה תעשה למועדון הזה רק טוב, לטווח הרחוק.
    אני יודע שזה נשמע מופרך, אך הם צריכים לחוות כישלון, מה שלא קרה ב12 השנים בהן קיימת הקבוצה המאוחדת.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב שמונע מהקבוצה מאבקים מיותרים נגד הירידה לא פחות. הרבה זמן לא שמחתי ככה. ועדיין, לא שוכחים את העונה האיומה ואת היכולת העלובה של השחקנים.

http://images.one.co.il/images/d/dmain/361_185/gg964589.Xxx
    אנחנו לא אוהדי הפועל באר שבע, אנחנו הפועל באר שבע -
    http://hb7.co.il/?p=3044

12. לא מצאתי כינוי Member

באמת שזכור לי הרבה שוערים גרועים קיקיונים ומוזרים בליגת העל, אבל רצף טעויות כמו של שטראובר הרבה זמן לא זכור לי. במשך החודשיים האחרונים אין משחק שהבן אדם לא משחק ולא עושה טעות ששווה בשער למכבי ת"א, לא רק שהוא לא מועיל - הוא מזיק ברמות שלא ניתן בכלל לתאר.

כל דבר, אפילו שוער מהנוער יהיה יותר טוב מהליצן הזה בשביל מכבי ת"א.

ותודה עוד פעם לשטראובר שבזכותו אנחנו בפלייאוף התחתון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נחמד לראות את בית"ר מפנים את העצבים כלפי קבוצת הפח הרשמית של הליגה, הלא היא מכבי ת"א. אותה בית"ר מהוללת, שהפסידה לסכנין, שלא ניצחה בבית את הקבוצה הכי חלשה בליגה-אשדוד, שעשתה תיקו נגד הפועל ר"ג המסכנה (גם אנחנו עשינו, אבל אצלנו אף אחד לא היה מתבכיין על קרית שמונה אם המצב היה הפוך), שהפסידה לאשקלון, חטפה תבוסה מעכו... שימשיכו לבכות שמכבי מכרו אותם. קבוצה של אפסים, שבשורה התחתונה, סיימו איפה שמגיע להם על עונה עלובה, חסרת לחימה, תוצאות מבישות. והשחקנים שם עוד באים בטענות למכבי ת"א... איי איי איי, אין גבול לליצנות. אז היום עשיתם את שלכם... היוםסוף סוף ניצחתם, מעט מדי, מאוחר מדי, מכירים?

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182549.Xxx מכבי נתניה - מכבי חיפה http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182547.Xxx

יום - ראשון, תאריך - 17/04/2011, שעה - 20:45, מיקום - אצטדיון שר טוב (הקופסא)

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/182041.Xxx
    מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-6 ובמאזנה ישנן 43 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 2-1 את הפועל באר שבע של ניר קלינגר.
    הקבוצה מעיר היהלומים פתחה את השבוע במצב רוח טוב לאחר הנצחון בנגב, אך למרות החיוכים, בקבוצה דרוכים היטב לקראת המשחק מול מוליכת ליגת העל מהכרמל. חניכיו של ראובן עטר הצליחו להביא את עצמם למצב שבו הם תלויים בעצמם ולכן נצחון שלהם לא יצריך פזילה לעבר מה שמתרחש שמגרשים אחרים. במקרה של תיקו, למשחק בין בני יהודה ומכבי פתח תקווה תהיה משמעות גדולה עבור היהלומים. במקרה של הפסד, הם בודאות לא יגיעו לפלייאוף העליון, מאחר והפועל חיפה כבר השיגה נצחון ולפחות עד השלמת משחקי המחזור, הכרישים מדורגים במקום השישי.
    אוראל דגני וטל מעבי, שהיו מוצהבים במחזור החולף, יחזרו לאייש את הכנפיים בהגנת הקבוצה. עמרי בן הרוש מתח את המפשעה ולכן לא יפתח בהרכב. ביתר מערכי הקבוצה לא צפויים שינויים. חן עזרא צפוי שוב לעלות מהספסל.

הרכב משוער: קרלוס אריאס; לאוניד קרופניק, מריאנו קפורלה, אוראל דגני, טל מעבי; קובי דג'אני, ניר נחום, דלה ימפולסקי, פירס מוגרבי; סרגיי טרטיאק, אחמד סבע.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/169/566.Xxx
    רוצה להביא את קבוצתו לפלייאוף העליון. ראובן עטר.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182037.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-1 ובמאזנה ישנן 69 נקודות. במחזור החולף ניצחה הקבוצה 3-2 את עירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    הירוקים מהכרמל מגיעים למשחק כשהם במצב רוח מצוין. מאז אותו הפסד לאדומים של אלי גוטמן במשחק העונה, מכבי חיפה מנצחת את כל משחקיה, לא מאבדת נקודות, מראה אופי וקשיחות ולעיתים אף מציגה כדורגל איכותי למדי. בשל שיטת הניקוד בליגת העל, הקובעת שבתם הסיבוב סכום הנקודות שכל קבוצה צברה מתחלק בחצי, למכבי חיפה לא ישנה את היא תפסיד את המשחק או תסיים בתיקו - לא שזה מה שנותן לה את התמריץ לשאוף לנצח בקופסא בכל מחיר, אך זו סיבה נוספת לנסות ולהכריע את המשחק לטובתה בכל מחיר, רגע לפני שהקיזוז מקרב אליה שוב את הפועל תל אביב.
    טספו מסיללה החלים מפציעתו ואף תורגל בהרכב הקבוצה באימון המסכם, אך נראה כי מי שיעלה בצד שמאל בהגנה הוא טלב טווטחה, שימשיך לקבל את האשראי. עידן ורד יחזור להרכב על חשבונו של מוחמד גדיר. יניב קטן יפתח על הספסל ושלומי אזולאי ימשיך לפתוח לצידו של תומד. אנדריי פילבסקי פצוע ולכן לא יפתח בהרכב ואת מקומו ימלא שי מימון.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אריק בנאדו, שי מימון, אייל משומר, טלב טווטחה; סיידו יא יא, גוסטבו בוקולי, עידן ורד, ליאור רפאלוב; שלומי אזולאי, תומר חמד.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/054/806.Xxx
    רוצה לנצח כדי להגדיל את הפער בצמרת כמה שיותר. אלישע לוי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  15. Don Joan Roman Member

למרות הכעס האדיר שיש לי על שטראובר אני בהחלט מסכים שהשנה הייינו עלובים ושלא הגיע לנו להיות בשום מקום מלבד פלייאוף תחתון כי בכל פעם שהייתה לנו הזדמנות לעלות על דרך המלך דאגנו לבעוט בדלי בעיטה חזקה מאוד ועם זאת זה לא שלב"ש הגיע להיות שם כי להזכירך למרות העליבות שלנו ניצחנו אתכם פעמיים.