מחזור 30 ליגת העל: בני יהודה ונתניה בפליאוף העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏15/4/11.

1. riquelme1 Member

עוד גול ללירוי צעירי, הייתי מאוד רוצה לראות אותו בהפועל ת''א בעונה שעברה, אומנם הוא לא שחקן מבריק אבל הוא כשרון יוצא מין הכלל, שחקן שאני אישית מאוד אוהב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/11
  2. Igi Member

לא מצטער שלא הבאנו את דודו ביטון כשיש את חמד ואזולאי שמוכיח את עצמו כרכש מצויין יחסית למחירו מתחילת העונה. הסיומת שלו לא טובה עדיין מספיק, אבל חוץ מזה הוא שחקן מעולה לליגת העל.

3. Igi Member

רק באתי לכתוב שנקווה שמימון לא יעניש אותנו עד סוף המשחק ונשמור על רשת נקייה...

4. riquelme1 Member

שוב דני נוימן יוצא ליצן, וצועק שלא היה נבדל למרות שבבירור רואים שבנאדו נוגח, אחרי זה כבר היה הילוך חוזר יותר ברור, ושוב הוא הבין כמה הוא אידיוט.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דני נוימן חתיכת מטומטם.

נוימן: "לדעתי לא היה שער"
    הורסקי: "העובדה היא שהשער נפסל"
    נוימן: "שלא בצדק".

מטומטם הרגע אמרת שזו דעתך משפט אחרי זה הוא קובע את זה כאילו זאת עבודה שהוכחה באלף הילוכים חוזרים. חתיכת דביל, בושה למקצוע. השיא כמובן היה במשחק של בית"ר נגד הפועל, אבל כל משחק אנחנו מקבלים עוד ועוד ועוד הוכחות לזה.

תגאלו אותנו ממנו כבר!

6. Igi Member

אפשר לחשוב שראו בבירור מי נגח לפני שהראו את ההילוך מאחורי השער.

בכל מקרה, חסרים בנתניה מקומות חניה/קניון נוסף!

שיעברו כבר מהגינה ציבורית הזאת, לפחות שבוע הבא נפגוש אותם במגרש כדורגל ונקווה שהפעם פילאבסקי יחזור ושהשחקנים ייזכרו איך מוסרים כדורים. מוכנות שיא עלק... מחזור הבא זה כבר פלייאוף ונקווה שלוזון לא הביא עוד אליפות להפועל.

7. הרצליה Member

תבינו כבר שזה מינוי פוליטי, לא משנה כמה אידיוט הוא ייצא כל עוד השידורים בערוץ 1, הוא ישאר שם.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה זוכה שוב באליפות...או לא?
    יש אנשים שכועסים על דני נוימן, אבל אני כאוהד מכבי חיפה שוב צריך לראות את הקיזוז האדום. מותר להגיד את זה? קיזוז אדום? אין הרבה הבדל בין 7 או 5 נק' כי לאדומים יש גם ככה הפרש שערים יותר טוב. ניצחון אדום בקרית אליעזר גם ככה היתה מעיפה את הקבוצה שלי למקום השני. פשוט לחשוב שהיום יש לך 7 נק' הפרש ובעוד שני משחקים אתה במקום השני. והמחנה האדום עוד כועס על ליצן כמו דני נוימן...אולי היה מצחיק אם מישהו במכבי חיפה היה מכניס בכוונה שער עצמי רק בשביל להראות לכולם שמכבי חיפה כמו לפני עונה האלופה האמיתית של הליגה. לא ליגת לוזון אלא הליגה הכשרה.

עכשיו למעשה מתחילים משיוויון ושוב נראה אם לשחקני מכבי חיפה יש ביצים או לא. לדעתי אין כרגע פייבוריט לתואר, מכבי חיפה אולי בכושר קצת יותר טוב, אבל לך תדע מה יכול למשל טעות שופט אחת לעשות לעונה שלמה. אין טעם עכשיו להתעצבן, נראה כבר מה יהיה.

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לא נכון, בניגוד לעונה שעברה העונה במקרה של שיוויון נקודות בין הראשונה לשנייה יערך משחק מכריע.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, זו נחמה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    לי אין דבר מקצועית לכיוונה של האדומים, אבל ברגע הזה אני כבר חש נשדד. אני באמת מקווה שנזכה באליפות כי כמו לפני עונה אנחנו הובלנו ברב העונה את הטבלה. ברור, הכדורגל של השנה לא משהו, אבל הפועל ת"א שוב במירוץ בגלל מהלך בלתי ספורטיבי של אידיוט. אני לחלוטין נגד אלימות, אבל לוזון לא צריך להיות מופתע אם בסוף העונה נראה במקרה של גניבת אליפות כמו לפני עונה (זכרו שהאדומים קיבלו במתנה 3 נק') אלימות של האוהדים הירוקים. פלייאוף כמו שרואים בארה"ב לא תמיד צודק, אבל לפחות שם לא סתם מורידים נקודות!

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אפשר להגיד ששדדנו נקודה, משחק נוראי של הקבוצה, בכלל לא דומה למחצית השניה מול קרית שמונה.
    מקווה שהשחקנים לא יפלו מהרגליים במאני טיים, כמו שקרה בעונה שעברה. היינו במומנטום חיובי עד הערב, אם לא ננצח את נתניה בקרית אליעזר, מפלס הלחץ יעלה.

12. Igi Member

למרות שהיה ידוע כל העונה הקיזוז זה באמת מרגיש היום שונה ברגע שאתה יודע שלקחת אליפות, אבל בכל זאת נכנסים לליגה נוספת עם מס' נק' חדש ומקוזז.

13. riquelme1 Member

אני לא מבין למה אנשים ממשיכים לבכות על הקיזוז הזה, ושוב מרגישים נשדדים, שהפועל כמובן הובילה ב-2 נקודות אחרי שניצחה את חיפה לא שמעתי אף אחד מחיפה מדבר על הקיזוז, ואפילו היו כאלה שאמרו שאולי הקיזוז יעזור להם הפעם.

אני אמרתי גם באותו משחק שעם הקיזוז יעזור לחיפה העונה לא אגיד שום מילה, כי זה דבר שנקבע בתחילת העונה, הוגן או לא זה לא עיניין, זה לא בא לעזור לאף קבוצה, זה בא ליצור מתח, ולא תשמעו מימנו מילה על זה.

שוב זה בידיים של חיפה, והעונה בניגוד לעונה שעברה שהיה לי הרגשה גם בפער 12 שהפועל יכולה לעשות ארת זה, אין לי את ההרגשה הזתא, הפועל פשוט קבוצה פחות טובה, הפכו את זהבי לשחקן הטוב בליגה(מגוכח), הרבה שחקנים לא בכושר, אין דה-סילבה, אין שכטר, ועל תותו תמוז ובן סהר אני לא סומך.

העונה זה של חיפה, קשה לי לראות שהם מאבדים את זה, לצערי הרב.

14. Igi Member

לא משנה כמה תדבר שמבחינה הגיונית זה היה ברור מראש, עדיין כשהגניבה הזאת יוצאת לפועל זה מרגיש הרבה יותר מוחשי ופחות מלדבר על זה כמו שמזכירים אותו כל העונה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל מאוד שכמו ביתר המשחקים שלנו בזמן האחרון, אנחנו לא מצליחים להביא את היתרון האיכותי שלנו לידי ביטוי. גם היום, המון החמצות שלנו, שלא היה חסר הרבה שהיו עולות לנו בהפסד, כי עשינו לא מעט שטויות בהגנה. אני שמח שהתיקו הספיק לנו ושאנחנו בפלייאוף העליון, כי מגיע לנו להיות שם.