מחזור 30 תחתון, מחזור 31 עליון : התחתית בוערת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י italiano, ‏27/4/24.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו שטויות, מה עם החלוצים הכושלים דין דוד ופיירו?
    מתקרבים לעשרים שערי ליגה העונה כל אחד, מפרקים כל מה שזז, מעבר לשערים היו מצוינים היום, דוד היה מעורב גם בשני השערים שלא כבש, פיירו עם שער ובישול, שימשיכו לספר לי סיפורים שלא מדובר בחלוצי ליגה טובים כשאצלנו חלוצים בועטים מזווית קשה פעם אחר פעם במקום לפרגן לחבר שלהם מול שער ריק/מול שוער…

2. G.B7 ירוק עולה

חייב להגיד שמאז שהם חזרו מהפציעות שלהם, הם הרבה הרבה יותר טובים ובכושר נהדר.
    גם פחות בלתי נסבלים, דין דוד שחקן שכמעט גרם לי להוציא את העור שלי יותר מידי פעמים, ובכנות בחודש וחצי האחרונים הוא נהדר.

מעולם לא אמרנו פה שהם חלוצי ליגה גרועים, ואני תמיד אמרתי שהם שחקני ליגת העל לגיטימיים.
    יש לשניהם חסרונות בולטים מאוד אבל גם הם מאוד לא מורגשים ובצורה משמעותית מאז שחזרו מהפציעות.

לגבי המספרים, מדהים אבל אני לוקח אותם בערבון מוגבל, בתיאוריה מעניין אותי לראות כל חלוץ סביר פלוס ולגיטימי לליגת העל בהתקפה שלנו ולראות כמה שערים הוא כובש בעונה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

משההה
    וואו איך התגעגעתי. איפה היית בשבוע שעבר שדוד החטיא 5 מצבים מול השער? אה אופס. במקרה לא באת להגיב לזה.
    הייתי מגיב לך תגובה ארוכה ומפורטת על הביקורת שיש לנו לדוד ופיירו (שהיא שונה אגב בין האחד לשני) אבל בתכלס? זה לא באמת מעניין אותך הרי. אתה בא לפה בישביל נטו לתת את התגובה / העקיצה שלך והולך.

oranfu, hbs7, VAR ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כאן, תסביר לי כמה חלוצים של 20 שערי ליגה בעונה מסתובבים כאן.
    דוד מול סכנין סחט פנדל ואדום וגם כבש אותו, ככה ששוב עשה את שלו.
    אני פשוט חושב שיש כאן חוסר נכונות להודות בטעות מצד חלק מאוהדי חיפה.
    הפציעה האחרונה של דוד פגעה בכם מאוד במירוץ האליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏22/5/24
  5. alexshw Member

שוב אם דינדה לא היה מחטיא והיה טכני יותר, היה כבר עוזב. תסתכל על תרומה קבוצתית יותר.

6. italiano Member

זה לא החלוצים. זאת הקבוצה.
    זה מה שמשה לא מבין גם אצלנו מדוע הבאנו מיליארד חלוצים ואף אחד לא מבקיע יותר מ8 שערים.

חיפה מייצרת כל כך הרבה מצבים איכותיים שגם חלוץ מוגבל יתן את ה15 שערים בעונה.

oranfu, שי, hbs7 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. yedidel Member

כן
    משה ישבח את דין דוד שנגח מול שער ריק ויתעצבן על חטואל שלא הבקיע ששלחו אותו לבד מול 4

oranfu, hbs7, הרצליה ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלוואי עלי חלוץ מהיר עם תנועה כמו דין דוד ולא איטי כמו חטואל.
    זה קטע כזה כשאתה מהיר ועושה תנועה נכונה ובעיקר עובד קשה על המגרש אתה מקבל יותר כדורים מאשר שחקן איטי ועצלן.
    גם פיירו, הלוואי עלי שחקן עם העוצמות והפיזיות שלו, אתמול בגול העצמי הכל התחיל מפיירו שניער את טיבי כאילו הוא שחקן בילדים א׳.
    מי שמסתכל רק על המצב הסופי ולא על אלמנטים כמו מהירות, תנועה נכונה וחריצות כמו דין דוד, או עוצמות ופיזיות כמו פיירו, באמת יחשוב שכל שחקן שתשימו בחוד של חיפה יתן מספרים. אבל במציאות יש לדוד ופיירו תכונות ויתרונות שאין לאחרים.
    זה לא כאילו שניהם עם עשרה שערי ליגה, הם מתקרבים ל-20 וכמעט בלי פנדלים!

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה אורן נעלם, אני מחפש לדעת למה פיינגולד לא קיבל אדום אתמול על הדחיפה על לופס? על אותו דבר בדיוק אבו עביד קיבל אדום מול מכבי בטוטו.
    אחרי זה שואלים למה חיפה ומכבי עם אדום 1 ואנחנו עם 11…

10. G.B7 ירוק עולה

הוא לא ניסה להגיע לכדור מצד אחד (לכן ענישה כפולה ראויה?), ומצד שני גולדברג מאוד צמוד אליהם במהלך (אפילו הכדור פוגע בו בזמן ההכשלה) ככה שהשאלה היא עד כמה זה מצב וודאי לכיבוש (אין ספק מצב גדול, אבל וודאי?)

לגבי אבו עביד אני לא זוכר את המקרה.
    אני לא בטוח בכלל שהגיע לו אדום אתמול, אבל אולי די עם הקיפוח הזה (בפעם ה2584738)

11. italiano Member

חטואל איטי מדוד אבל הוא קליני ואיכותי מול השער פי כמה.
    כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו.

חטואל במכבי חיפה כובש כפול ממה שהוא כובש אצלנו. אין לי ספק. וזה לחובתנו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איך שהקהל אתמול הגיב זה באמת מעט ביחס למה שהגיע לשחקנים, ברדה מאבד שליטה בקבוצה, מקצועית הוא מתפרק לנו מול העיניים, אלו לא תוצאות מקריות, היכולת היא לא מקרית, זו יכולת שמשקפת עונה שלמה אולי חוץ מחודש אחד של באמת כדורגל מוצלח.
    ההתפרקות הזאת היא כולה על ברדה ואנחנו מובלים לגמר הגביע בצורה הכי גרועה שיש, ברדה לא מצליח להביא את הסגל לדריכות, ברדה לא מצליח לייצר פתרונות טקטיים, ברדה לא מצליח להכניס בשחקנים אכפתיות, אין הוקוס פוקוס והסיכוי שנראה בגמר פתאום קבוצה אחרת הוא נמוך מאוד. מכבי פ"ת קבוצה שבאה לתקוף ולשחק כדורגל, וברדה כבר הוכיח שהוא לא מסוגל להתמודד עם כדורגל כזה.

בליגה השגנו את המטרה שלנו, לא יותר ולא פחות, סימנו ווי על המטרה, הדרך מאוד לא מספקת, מאוד לא חיובית וגביע יהיה בונוס מספק עבורינו, אבל צריך לזכור שהגביע, גם אם יגיע אלינו- לא מעיד על עבודה נכונה, לא מעיד על כדורגל טוב- בעיקר נזכור שקבוצות אחרות עשו לנו את עיקר העבודה וצריך לחשוב איך נראים אחרת בעונה הבאה, יש כלים להציג כדורגל הרבה יותר טוב ממה שראינו כל העונה הזאת.

13. yedidel Member

במקרה של פנדל לא חושב שמצב ודאי לכיבוש זה רלוונטי.
    ענישה כפולה אמורה להיות במידה ולא היה נסיון להגיע לכדור (שזה בדיוק המקרה)

14. הרצליה Member

בחיים לא ראיתי מישהו שנאמן לנרטיב שלו כמוך, גם כשהוא יודע שהוא טועה.

גם בנושא השיפוט, גם בנושא אליניב ברדה וגם בנושא של דין דוד, שאפו.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגמר השחקנים יעלו עם סכין בין השיניים, יהיה מיגל, לדעתי גם יעשו הכל כדי שיהיה פוקו, יהיה גם קאניוניס, ואתה תראה אחרת.
    לדבר על הגמר בהשוואה לאתמול עם שחקנים כמו מקסימו, דדיה ואבו עביד בהרכב זה מגוחך, השחקנים גם שמרו על הרגליים כמו שראינו כשלופס לא גלש מחשש לאדום ופשוט נתן שיעברו אותו כאילו הוא אוויר.
    שמעתי את אותם דיבורים אחרי שהפסדנו בהרכב טלאים לחיפה בסמי עופר וראינו בחצי הגמר קבוצה אחרת לגמרי.
    התבוסה אתמול הייתה כואבת, אבל מקצועית ההרכב יהיה אחר והגישה תהיה אחרת.
    אם נזכה בגביע זה לא בחסד של אף אחד, אותה נתניה שהדחת העיפה את מכבי חיפה ואם תדיח את מכבי פתח תקווה אז הדחת את הקבוצה שהעיפה את מכבי תל אביב, כלומר עשית משהו שחיפה ומכבי לא עשו ולכן התואר יהיה שלך ובזכות.

אנחנו משלמים שכר לימוד על אליניב, אבל גם משלמים מחיר על הפער בין הציפיות למציאות אצלנו, הסגל הנוכחי שלנו פשוט לא איכותי מספיק, לא בכמות שחקני האלפא ולא בשחקני הסגל הרחב, הירידה אצלנו בין שחקני הרכב לשחקני ספסל היא משמעותית, לעבור ממיגל לאבו עביד, או מפוקו לדדיה, או מלופס לשלום, או מגורדנה לאליאס, זאת ירידה משמעותית ואתה משלם עליה.