מחזור 31 בליגה הלאומית: הפועל חיפה אלופת הלאומית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏15/5/09.

1. קטלוני Member

מי מבסוט?ראית מישהו שמח?עלייה לא הייתה המטרה אלא הדרך לחזרה לליגת העאלק.

2. Ariel Member

עושה רושם שבחיפה לקחו את הישג המקום הראשון מעט רחוק מדי. רגע אחרי ששמעתי את דורה מתראיין חשבתי שבאותו זמן נציג הפועל חיפה נמצא בשדה התעופה לקראת הגרלת משחקי אופ"א בשוויץ.

על כל פנים, הפועל חיפה הוכיחה את עליונותה על הליגה הזו והיא הקבוצה היחידה עלייה ניתן להגיד שלא נזקקה לטובות של לוזון כדי לשחק בליגת העל בעונה הבאה.

ערן לוי שחקן פשוט אדיר, ודווקא בגלל הצמד היום קשה לי להאמין שהוא יישאר בהפועל חיפה (אלא אם יקרה הבלתי ייאמן וכץ יצא מהבועה שלו).

3. קטלוני Member

ממש לא לקחנו את הניצחון ברצינות.הוא לא שינה כלום ולא חידש כלום.

4. Ringo Member

מביכים יחסית למה? לבית"ר? להפועל ת"א? נכון לאשדוד? לפ"ת ? לנתניה? לבני יהודה? ממש לא

הקהל שלנו יוסיף המון צבע לליגת העל גם אם הוא יבואו 500 אוהדים למשחק (כמובן שזה שלא יקרה).

אתה חושב שפה זה אירופה? כל האיצטדיון מלא בכל משחק?

בינונית, בינונית, אבל לפניכם...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

העונה אין ספק, הפועל חיפה הייתה גדולה על באר שבע מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון, חיפה פשוט הייתה קבוצה טובה יותר. אבל שנה הבאה זה סיפור אחר, שאין לו שום קשר לעונה הזאת. אני מקווה שנראה גם את חיפה וגם באר שבע בחצי העליון ואף מעבר לזה, אבל זה כתלות של קהל. איפה שיהיה הרבה קהל אני ירצה שהקבוצה הזו תהיה בצמרת.

שאמרתי מביכים, התכוונתי לעובדה שלמשחק החוץ בבאר שבע לא הצלחתם לגרד יותר מ-50-100 אוהדים, שלמשחק הראשון בקרית אליעזר לא הבאתם יותר מ-3,000, למשחק היום לא היו יותר מ- 2,500, איפה החגיגה? איפה לתת כבוד לשחקנים שנתנו לכם נחת עונה שלמה? קצת לא ברור לי.

6. קטלוני Member

את השאלות האלה תשאל את יואב כץ.הבן אדם פשוט עב"מ שלא מבין את הצרכים של הקהל.
    בב"ש,אלונה הביאה כסף לאביזרי עידוד לקהל במשחק העלייה.אצלנו מה?כלום,פשוט כלום!!ההפך הוא לוקח מאיתנו כסף עם מחירי הכרטיסים והמנויים הגבוה בליגה לאומית.
    אני אפילו לא רוצה לחשוב מה יהיה מחיר המנוי שנה הבאה.

אך גם לקהל יש חלק בזה.רוב הקהל שלנו יותר רדום מנחשים בעונת החורף.מאז הירידה הראשונה והגעת כץ ממוצע הקהל שלנו יורד באופן מדהיג.השנה יש התעוררות קלה אך זהו חלק קטן מאוד ממה שהיה אמור להגיע למגרשים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/09
  7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם ממש ממש לא מובן לי.
    מאיפה השנאה הזו הגיעה בין הקהל של הפועל ב"ש לקהל של הפועל חיפה ?? אולי יש לכם באוהדים של חיפה כמה אוהדים ירוקים שקיבלו מכות ואבנים שבאו לביקור בוסרמיל ?

ועוד אתמול 100 אוהדי חחיפה שיחקו אותה גברים וחיכו לאוהדי ב"ש בדרך להסעה של האוהדים , 20 בארשבעים לא פחדו ועמדו מול אוהדי חיפה ואפילו רדפו אחריהם זה נגמר עם כמה תגרות אלימות קטנות שכוללת גם שוטרים(!!!!!) שהרביצו לאוהדי חיפה ואבן שנזרקה על חלון האוטובוס של אוהדי ב"ש ובמזל לא קרה כלום.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין שנאה רצינית.

קהלים מחפשים את זה, אוהבים להקניט. הפועל חיפה לא נתקלת בעוד אוהדים בכמות כזו שמגיעה לקרית אליעזר אז הם מתלהבים ורוצים לפתח "תחרות" ביציע ולפתח קצת עניין. האמת שגם לי זה חסר, חסר לי שקהלים מגיעים לווסרמיל, חסר לי להקניט אותם מדי פעם, שתגיע כבר העונה הבאה.
    זה חלק מהמשחק, ברור שזה מגיע לאלימות זה כבר מטומטם ודפוק, אבל ביציע אין לי שום בעיה עם קללות והקנטות, זה חלק מהכיף.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/09
  9. קטלוני Member

לירן אתה רציני?אחי הביאו יותר לכאן מאשר ב"ש.
    ריבלדו,מי שירוק זה שער 4 אצלנו שמגיב כמו אחרון האוהדים ביציע ג'...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יחסית לאתמול? ברור, אתמול בסך הכל היה משחק חסר משמעות, גם ה- 200-300 זה הרבה יותר ממה שחשבתי, בסיבוב הראשון זה היה סיפור אחר.

אבל כמובן שמעניין יותר להתגרות בקהל של באר שבע מאשר בקהל של אחי...

אבל שוב, אין לזה שום בסיס, אין מה לשנוא ואני לא חושב שיש שנאה. לא רואה סיבה לשנאה כלפי הקהל של הפועל חיפה, מין הסתם אתמול היו לחיפה את הסיבה להקניט, הם ניצחו, סיימו מקום ראשון.. לגטימי לחלוטין. לא רואה משהו מעבר.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם לפנינו בטבלה, ומה בדיוק זה נותן לכם בשנה הבאה? אתם מתחילים עם יותר נקודות מאיתנו? יותר משחקים?
    המטרה העיקרית שלנו העונה הייתה לעלות כבר מהליגה הדוחה שנקראת הליגה הלאומית, כל דבר, כולל המקום הראשון, היה בונוס.
    לדעתי ההפסד שלנו אתמול היה לא על המגרש אם בהחלטות של גיא לוי ששם אתמול את החותמת הרשמית שמדובר בעוד מאמן בינוני. אחרי שהבטחנו את העלייה גיא לוי היה חייב לתת את הצאנס לצעירים. לתת לדור דוידי לפתוח בשער, להריץ את יוסי אלקיים בהרכב, להעלות את רפי עמוס כמחליף בעמדת החלוץ. במקום זה קיבלנו הרכב של מאמן בינוני, שהעדיף במחצית הראשונה להכניס את אורן ניסים הזקן לפני אלקיים, ושכבר הכניס את אקליים עשה זאת במקום הצעיר היחיד שקיבל את הצאנס (משה אסולין). גם כשהייתה לו את ההזדמנות להכניס בחילוף השלישי את רפי עמוס הוא שוב העדיף שחקן מבוגר (פדידה).

הפועל חיפה איכזבה המון בגזרת הקהל. תירוצים תמיד יש, אבל 1500-200 איש למשחק בית, מול קבוצת צמרת, אחרי שהובטחה העלייה, עלוב מאוד.

ולא שכחתי, אני מגנה כל אלימות שהייתה אם הייתה בין האוהדים.

12. קטלוני Member

משה אוחיון,אלונה הרגילה אותך לטוב.יואב כץ הורס לנו את הקבוצה אז בטח שלא יבוא הרבה קהל.

13. Ringo Member

השחקנים קיבלו את הכבוד המגיע להם מיליון פעמים. כבר מתחילת העונה.

תאמין לי שהחגיגה שלנו הייתה ממש מתוקה וכיפית, אפילו יותר ממה שאני האמנתי שיכולה להיות בעונה כזו ברורה.

קהל מגיע עם שיווק נכון, קרי מעשים מצד הבעלים לקירוב הקהל, איש שיווק שיודע לעשות קצת דברים ולא לדבר, משהו חדש שמעורר את הקהל (יכול להיות שחקן גדול ומפורסם, יכול להיות הצלחה רגעית וכו).

אצלנו אני לא ממש רואה את זה קורה בעידן כץ.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לכם זכות לבכות כל עוד אתם לא עושים משהו בנידון.
    כשלנו היה את זינו נכנסו למחאה, החרמנו משחקים, עשינו משמרות מחאה מחוץ לביתו, הפגנו, הפכנו את העיר כדי לגרש את זינו.
    ברגע שאתם לא עושים כלום ולא מנצלים את הכוח שלכם כאוהדים אתם באמת לא יכולים לבוא בתלונות לאף אחד.

15. קטלוני Member

מצאת למי לפנות,הפועל חיפה זה הקהל הכי אדיש בארץ.גם אם ישתינו עליו הוא יגיד שזה גשם.