מחזור 31 בליגת העל: בית"ר מול הפועל במשחק ההכתרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/5/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבוע שני ברציפות שמשה בוחבוט נותן שיפוט גדול , רואה ושורק פנדלים ששופטים אחרים היו מפחדים לשרוק .

שטראובר הדביל הזה נתן מתנה לחלוץ של הרצליה בגול

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/07
  2. מרקו ואן באסטן Member

ולנסיה לא תסיים 5. ועם כל הכבוד לסאראגוסה היא לא קבוצה מושכת במיוחד. אתלטיקו מדריד היא אמפריה אבל קבוצה ממש לא אטרקטיבית ב10 שנים האחרונות,יחסית לקבוצות הצ'מפיונס. אפילו שלשחק בקלדרון זאת חוויה.
    הויולה היא קבוצה נחמדה מאוד,אבל עדיין זה לא זה בסה"כ מחליפה את פארמה,קבוצות באותו קליבר. פלרמו? נו באמת.
    לברקוזן כל שנה כמעט בגביע אופ"א. באיירן זה בהחלט שם גדול וחוויה מדהימה

טוטנהאם? יש לי חיבה לתרנגולים אבל...
    אברטון? לא כ"כ אטרקטיבי לבקר בגודיסון פארק אחרי ששנה שעברה הייתי בצד השני של העיר באנפילד.

אלקמאר עדיין לא בליגה של הגדולות למרות העונה הגדולה שלה בליגה. ואייאקס זאת אייאקס לא משנה מה.

בסה"כ אין שינוי כ"כ גדול למעט הצטרפותה של באיירן. זה עדיין לא זה.

3. מור!!! Member

זה לא רק שטראובר,אם תשים לב בהילוך החוזר אתה תראה איך קמאנן עוקף את בן דיין בכזאת קלות ובן דיין כבר מפסיק לרוץ
    אסור שזה יקרה כי קמנאן מהיר מאוד ואוזן ובן דיין יחסית איטיים לידו

4. Riki Member

אני כבר לא מתרגשת מזה, השחקנים עושים הכול חוץ מלשחק כדורגל. למען האמת אין לי טענות הפעם לרוני, השחקנים לא נותנים שום דבר מעצמם. כל הכבוד לכפר סבא ועל חגיגה נהדרת על חשבוננו. אין פתרון מיידי ומהיר, רק עונה אחרת, דרך אחרת ושחקנים אחרים.

5. REAL MADRID Member

אין שום אוהד חיפה שבאמת מופתע. צריך רק לגמור את העונה עם 2 תוצאות תיקו עם הרבה שערים ואני מסודר. המטרות שלי לסוף העונה הם: לפתוח בכל משחק עם כל הזרים ושהם יתנו משחק טוב ובקיץ קבוצות ירצו אותם; להציג כדורגל יפה; לסיים במקום החמישי, למקום השלישי כבר איבדנו סיכוי והאינטרטוטו יהיה הדבר הרע ביותר שיכול לקרות.

הגיע הזמן לארוז.

6. Riki Member

זרים ? אני בונה על הרצה מטורפת של צעירים רעננים.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אני יודע , בן דיין והגנה לא מסתדרים .
    סבלתי את זה בהפועל ב"ש ..

8. REAL MADRID Member

אם תריצי רק צעירים אז מה יקרה?
    חיפה תישאר תקועה עם הזרים העלובים, יעקב שחר לא ימצא להם קבוצה וחיפה תשחרר אותם, אך תשלם להם את המשכורת והתקציב של השנה הבאה יירד.

9. Riki Member

קצת הגיון חמוד, לא הרצנו את הזרים במהלך כל העונה או שנדמה לי ?

הזדמנות הוכחה לצעירים, או למען האמת כדי לבנות לרוטציה שנה הבאה.
    הרי מהזרים שראינו עד עכשיו לא תבוא הישועה, העונה הזאת הלכה עם הסגל הנוכחי, בוקר טוב.

10. REAL MADRID Member

אבל בכדורגל של כיום הכסף זה הכל, רוני לוי מעדיף לשחק במשחקים שנותרו עם הזרים בשביל הסיכוי הקטן שמישהו ישים עליהם עין ויקח אותם, מאשר לתת לצעירים לשחק בשביל לבנות רוטציה לעונה הבאה.

ונגיד ואני מסכים איתך, לאיזה שחקן צעיר היית נותנת הזדמנות? חמד, ממן ואולי במקרה הטוב ביותר גם אמיר אדרי. תזכרי שכיאל וביטון נמצאים בנבחרת הנוער ולא נראה לי ששמעת פעם על שחבארי מוחמד.

11. BeitaReaLiverpool Member

כבר ראו שהזרים גרועים, עוד שני משחקים לא ישנו את זה.
    אני חושב שהוא צריך לתת צ'אנס לצעירים, אבל שלא יכניס אותם כשהקבוצה משחקת כמו חרא, זה לא חכמה.

12. ManUtd Fan Member

אני כמו ריקי בעניין הזה, אני כבר לא מתרגש אחרי העונה המזורגגת הזאת של חיפה, בכל המשחקים של חיפה יודעים שלא תהיה תוצאה בטוחה, בקיצור, כישלון אחד ענק, ורוני לוי אמנם לא נקי מביקורות, אבל לראות את השחקנים משחקים (סליחה, עומדים על המגרש) ולא עושים כלום כאילו לא אכפת להם זה בהחלט מעצבן. שנה הבאה אנחנו חייבים לעשות הרבה מאוד רכישות, למכור הרבה מאוד שחקנים (יותר מחצי סגל...), בקיצור, הולך להיות קיץ קשה ומעצבן מאוד, וזה לא רק בגלל החום שמעצבן אותי עוד יותר.

אגב, כל הכבוד לכפ"ס על הניצחון.

13. Riki Member

אתה מפספס את הנקודה. להפסיק לתת לגיטימציה לבזיון שכזה, אנשים שעומדים על המגרש ללא שום תרומה לא שווים כלום.
    לתת לשחקנים אחרים אפילו כאלה שאתה טועןם שהם בעלי שם לא מוכר לא ישנה אולי הרבה אבל בלי ספק יעשה עימנו חסד, לראות השקעה ואכפתיות מצד השחקנים שלנו.
    זה לא שפתיחה ושילוב של צעירים יביא לנו אליפות, ראבק לפחות להעיף לנו מהפנים את אלה ששמים פס כל שבוע.

ובקשר לכסף אתה קצת נסחף, הרי התקציב שלנו אחרי העונה הבזויה הזאת גם ככה וגם ככה לא ישאר אותו הדב., שחקנים נשפטים לפי העונה, לחשוב שאיזה מישהו ישים עליהם עין במהלך שני משחקים אחרונים לעונה ויקח אותם זה קצת אבסורדי.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ניצחנו את הרצליה, לא נכשלנו גם לנצח את הכח. המקום שלנו באירופה בטוח, למרות שנתניה עדיין יושבת לנו על הזנב בגלל הורדת הנקודות הזאת (קשה לי להאמין שהבועל הפאתטים יצליחו לנצח דווקא את בית"ר ודווקא עכשיו).

יהיה טוב.

15. Number 8 Member

משחק מצוין של מכבי, שליטה מוחלטת לאורך כל המשחק של הצהובים וניצחון מוצדק 0:2 על הכח רמת גן. יובל שפונגין ויוסי שבחון כבשו.

נתחיל בהגנה. קאלה במשחק טוב כרגיל במצבים הבודדים של הכח. מרטינוביץ ואבי יחיאל עשו עבודה טובה, בעיקר אבי יחיאל שהיה בכל מקום ועשה גליצים כדי לחלץ כדורים מסוכנים בזמן הנכון. באגפים עבודה שקטה הן בהגנה והן בהתקפה של שטרית ושפונגין, ואיך לא השער של יובל אחרי מבצע מצוין ודאבל פס עם שבחון.
    הקישור היה מצוין והשחקן שבלט היה שבחון עם משחק טוב מאוד ובמחזורים האחרונים יוסי מראה שיפור ביכולת ושיש על מי לסמוך בעונה הבאה.
    בהתקפה, מרדיקוביץ התאמץ, משך אליו שחקנים ובכך איפשר לשחקני הקישור לנוע ביותר חופשיות, מגיע לו כל הכבוד על המאמץ אבל עדיין אסור להשאיר אותו בקבוצה.

בגדול, ניצחון יפה למרות שלא נזדקקנו להרבה עבודה אבל הכי חשוב שהמשכנו את היכולת הטובה מהניצחון על הרצליה. הורדת הנקודות לא השפיעה עלינו לרעה ואלי כהן הכין את השחקנים בצורה הטובה ליותר למשחק ועובדה שזה עבד והעיקר שנשארו במקום השני והכל תלוי בנו לגבי המקום השני בשני המשחקים האחרונים העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/5/07