מחזור 31 בליגת העל: בית"ר מול הפועל במשחק ההכתרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/5/07.

1. Raulito Madridista

אנחנו נראים פשוט חלשים ומשחקים כדורגל מזעזע בליגה, גם לי המקרה עם אלימלך הוציא את החשק. בכל אופן, זה לא רק שאנחנו לא מצליחים, השחקנים מראים זילזול וחוסר אכפתיות. המשחק הכי מעפן מבחינתי שהיה להפועל נגד בית"ר בשנים האחרונות מבחינת היותי אוהד ומבחינת ההתרגשות והעניין. שאני מסתכל ורואה שעמידר והרצליה ניצחו אותנו בקלילות ומכבי ת"א עשתה לשתיים בית-ספר זה מעלה בי רוגז ועצבנות. לנו היה תקציב גדול יותר משלהם ובתחילת העונה היינו קבוצה הרבה יותר טובה. תראו לאן הגענו בליגה ואיך הם. את העונה הזו מכבי ת"א לא תזכור כאחת העונות הגדולות בתולדותיה, בכל זאת, היא מועדון מפואר עם המון תארים, אך העונה הייתה יציבה ואין זכר "לעונת הגלאקטיקוס" של שנה שעברה. אוהדי מכבי מקבלים מין פיצוי על כל החרא שהם אכלו מהקבוצה שלהם בשנה שעברה.

* אני התכוונתי במסגרת הליגה שבית"ר ניצחו את הפועל ת"א שלוש פעמים. ב01\2000 1-0, בעונת 04\2003 שאני זוכר שהפועל עלו להיתרון משער של גרשון בפנדל, בית"ר עשו מהפך, זיטו השווה ובית"ר ניצחו בסופו של דבר והניצחון האחרון הוא העונה ה2-1 המקולל של בית"ר באיצטדיון טדי במשחק שאני אישית לא אשכח הרבה זמן. במקום לנצח 4-0 הפסדנו את המשחק. איזו הרגשה מבאסת הייתה לי אחרי המשחק.

2. Gaudi Member

התכוונתי שב- 00/01 הם ניצחו אותנו פעמיים (1-0 בטדי ו- 1-0 בבלומפילד)

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תיקון קטן: מנשה משיח ישפוט את המשחק הערב ולא חיים יעקב כמו שציינתי בפריוויו.

4. Gaudi Member

לוין גועל נפש.
    וולינגטון פותח בימין וורמוט על הספסל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למה שלוין יסכן את ורמוט במשחק הלא חשוב הזה לפני גמר הגביע?
    הנה כמעט הפועל איבדו את אליניב ברדה שנפל בצורה מסוכנת ויכל בקלות לגמור כאן את העונה.

6. King Kenny Member

ורמוט חולה.

עד עכשיו המשחק די משעמם בית"ר תוקפים ואנחנו מתגוננים, וכשהכדור מגיע אלינו אנחנו מאבדים תוך בעשרים שניות.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן זונה הבואטנג הזה הרס לי ת'ווינר

8. Raulito Madridista

מה עוד אפשר להגיד? - שוב אנחנו מפסידים להם בדקה האחרונה אחרי היתרון. שוב אנחנו לוזרים. מקווה שבגמר הגביע זה יהיה אחרת. מזל טוב לבית"ר ירושלים על האליפות. זו הקבוצה שהגיע לה היום לנצח גם בתוצאה גדולה יותר. בדיוק הייתה תחושה שבואטנג כבר חושב על הצעה מאירופה. זה לא פייר מבחינת אוהדי בית"ר משחק הרדיוס הזה. והפועל? שוב בלי כלום. שתיגמר העונה הזו כבר. חסר להם שביום רביעי זה יהיה אותו משחק. ורק לפני כמה דקות יוליץ יכל להבקיע אחרי הרמה של אנטבי. טוב נו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככה יהיה לנו בגמר הצ'מפיונס ? במקום לראות חגיגות זכייה יראו לנו פרסומות ?

סאמאק הטלויזיה הזו , הורסים את כל הכייף שאחרי (גם היום בצ'ארלטון עשו את זה)

10. Number 8 Member

תודה לך בית"ר. קודם כל, הודות לבית"ר מכבי ת"א הבטיחה סופית את השתתפותה בגביע אופ"א בעונה הבאה. דבר שני, הפסד להפועל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. הרצליה Member

טוטו מבקיע, הגיעו ימות המשיח.

12. Nevermore Member

כרגיל אני ממשיך לטעון שכל חמשת הזרים של בית"ר(ולמען האמת ברוב הליגה) יודעים יותר כדורגל מאשר האפסים המקומיים שלנו.
    ואני לא מתכוון למובנים מאליהם כמו בואטנג, אלא לזרים שמושמצים כמו טוטו ושוונקי.

ה"ילדים" יצאו וכל המשחק השתנה. פתאום בית"ר נראית כמו קבוצת כדורגל, אפילו נחמדה מאוד.
    אז כנראה שהם כולם ישוחררו בסוף העונה כי הם בצדק לא ברמה של צ'מפיונס ליג, אבל הייתי כלכך שמח לראות את שוונקי מקרקס את ההגנה של הפועל ואת שלמה שרף יושב בשקט קצת. הגיע הזמן.

13. Zizou10 Member

בית''ר כרגיל לא הצליחה להרשים אותי כמו כמעט כל משחק שזה קרה לה ולמרות שאני לא מסכים עם המון דברים של שלמה שרף (כמו בואטנג חלש בזמן האחרון ועוד) בית''ר השנה באמת זכתה לא כי הציגה יכולת מעולה אלא כתוצאה מכך ששאר הקבוצות היו חלשות ולא היוו יריב שיכול להתמודד על אליפות (בעיקר לצערי הורגשה החולשה של חיפה). אבל אחרי 9 שנים אני כבר בטוח שלא חשובה הדרך אלא התוצאה -אליפות.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אמרתי או לא אמרתי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. Zizou10 Member

אולי היום שוונקי רמאליו וטוטו שיחקו טוב אבל הם לא היו בולטים ולא יותר טובים מכל הצעירים, לא בגללם גם בגלל שהם לא קיבלו מספיק צ'אנסים וגם בגלל שצריך לתת להם סבלנות.

בוטאנג הוא הזר הטוב ביותר העונה, יש לו טיפול בכדור מדהים וראיית משחק מעולה.
    מירוסביץ' גם כן הוא שחקן טוב שאני בטוח שצריך להישאר לעונה נוספת לבית''ר.

בנוגע לשוונקי, רמאליו וטוטו (שלושתם בריזלאים לא?) הם לדעתי לא יקבלו את הצ'אנס להישאר עוד עונה, ובאמת זה פספוס של בית''ר.