מחזור 31 בליגת העל: בית"ר מול הפועל במשחק ההכתרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/5/07.

1. Number 8 Member

אמרת אמרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

ד"א, לא זכור לי בשנים האחרונות שקבוצה הפסידה במשחק האליפות.

2. BJ_LF Member

רמאליו הזה שחקן טוב הלוואי וק"ש יביאו אותו אם אנסומבו לא יבוא.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

להפועל תל אביב הגיע להפסיד את המשחק הזה. השיטה הזאת של להבקיע שער מהיר ולרדת לבונקר גובלת בגועל נפש. ככה משחקת אחת הקבוצות המפוארות בכדורגל הישראלי?
    בית"ר ירושלים, ברוב שלבי המשחק, שיחקה לידיים של הפועל תל אביב. אמר פה מישהו שהילדים נכשלו ודווקא הזרים הם אלו שפגעו - וצדק. אני לא יודע אם זה בגלל הגדולה של אותם זרים, או בגלל חוסר הנסיון בחוד הבית"רי, אבל הפעם הברזילאים הצליחו לעשות את ההבדל.
    והסיום? איזה סיום. דרק בואטנג - ללקק את האצבעות.

4. לא מצאתי כינוי Member

אחחחחחחחחחחחחחחח חזרתי הרגע מוינטר, איזה טירוף, פשוט ענק. היה שווה לשבת שעות בחוץ ולא לראות את המשחק רק בשביל לחכות שהשחקנים יצאו החוצה ויחגגו איתנו, ורק בשביל החגיגות של הגול. ע-נ-ק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. Don Joan Roman Member

היה נהדר בווינטר, פשוט נהדר, מבלד המהומות המיותרות.
    גם בסאקר היה טוב רק חבל שחצי שעה אחריי שהגעתי נאלצתי להפסיק את החגיגות בגלל שנקעתי את הקרסול.

הכי יפה היה הקטע של יואב זיו עם ה"אני אוהב אותך בית"ר" ושל איציק עם "הפועל זונה"
    תודה לך בית"ר ירושלים על עונה נפלאה ועל אחד הימים המאושרים בחיי.

יש אליפות!!!!!

לא מאמין שזה קורה באמת אני רק מסתכל על האותיות

בית"ר ירושלים אלופת המדינה לשנת 2006/2007
    וכולי צמרמורות, שמחה, התרגשות וחשש שמא מישהו תיכף יעיר אותי מהחלום שאני שרוי בו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/07
  6. Patrice_Evra Member

כמה דברים..
    1. מי שאומר שהאליפות הזאת מגעילה סתם מקנא..
    2.אין קבוצה שהגיע לה את האליפות יותר מביתר ירושלים..
    3.מי שראה אתמול את המשחק אני חושב ששלמה שרף צודק,ביתר עושה פיפוס ענקק עם רמליו..הבן אדם בא שיחק משחק נגד חיפה ואולי עוד משחק אני לא זוכר וכבר רוצים להעיף אותו אחרי ששונקי שבהרבה פחות טוב ממנו פתח בהמון משחקים ותפס את המקומות של טוטו תמוז ועמית בן שושן..וזה אחת מהטעויות של מזרחי..הוא רצה להצדיק את הרכש שלו ובמקום להגיד שהוא טעה ולוותר הוא המשיך..
    4.ואיןןןןןןן אליפותתתת יותר מתוקה מזההה איןןן ניצחון על הפועל דקה 90 זה האליפות הכי מתוקה שיכולה להיותתת ומטעות של אבוקסייסס

אני אוהב אותך ביתר!!!!!!!

7. -=Messi=- Member

הייתי בחגיגות...איזה כיף היה. הגעתי לשם ובדיוק שנכנסתי ולא הספקתי למצוא מקום בפנים והפועל כבר הובילה. מחצית שנייה בית"ר שטפה את המגרש, החילוף עם אלברמן היה לגמרי מוצדק, בואטנג במשחק אתמול היה פשוט מצוין אחרי תקופה רעה ואם לא הוא הפועל היו מגיעים לקורנפיין איזה 5 פעמים. אז ששוונקי נכנס כולם התחילו לקלל אותו ולהתעצבן, וגם שטוטו נכנס. אחרי המבצע של טוטו הבינו שיש לבחור כדורגל, שוונקי גם עשה מבצע לא רע...בקיצור הם שיחקו לא רע למרות שהם צריכים לעוף והם נתנו לבית"ר את השיויון. בואטנג מלך ! הגול שהוא שם בא בדיוק בדיוק בדיוק בדיוק מתי שצריכים אותו...מיד אחר כך בסיום המשחק היו זיקוקים, והיה הרבה יותר חשק ומרץ לחגוג. אחרי החגיגות הייתי ליד מיקו החקיין שעשה קטע קצר עם מזרחי =]

8. Dimitar Berbatov Member

איזה כיף! את מי זה בכלל מעניין הכדורגל הגרוע שבית"ר הציגה כל העונה? התקשורת יכולה לקפוץ לי, יש אליפות חמישית וראשונה שלי! כמה כיף לחגוג אליפות עם נצחון על הפועל ת"א שבגללה נאלצנו לדחות את האליפות הראשונה בהיסטוריה (או סיני, סיני...). היה מוזר לראות את המשחק אתמול, זה באמת נראה כמו משחק אימון. לשחקנים לא היתה את המוטיבציה לנצח את המשחק ובדיעבד אולי היה אפשר לעשות עונש אחר ולא משחקי רדיוס השנה, אולי שנה הבאה ובנוסף להוריד נקודות.
    הנצחון עצמו מוצדק. מחצית ראשונה חלשה מאוד, מחצית שנייה היה שיפור. טוטו שנכנס הפתיע לטובה וסוף סוף נתן משחק טוב. רואים שיש לו כדורגל אבל משחק אחד טוב מתחת עשרות זה לא מספיק ועדיין הוא כבד מידי. ברוכיאן נתן משחק טוב, בישל את השער לטוטו עם הבעיטה לקורה והיה אחד המצטיינים. גם ברק היה נהדר, נלחם, רץ, השקיע ורואים שאכפת לו מהמועדון והקבוצה. גם אלברמן ובואטנג בקישור האחורי היו טובים, אלברמן הפתיע לטובה עם הרבה עזרה לחלק הקדמי. מה שאכזב מעט היה בן שושן שלא הורגש בכלל במשחק וכמובן מירוסביץ' שכבר עונה שלמה אני אומר שצריך לשלוח אותו לצ'ילה.

הפועל נתנה משחק גרוע לחלוטין. אני לא מבין למה לוין לא פתח עם טועמה שהיה כשיר ולרעייה שיחק מחצית שלמה. ורמוט הפצוע חסר מאוד להפועל במשחק שלה ודה ברונו נראה כאילו האו אוכל בורקסים על המגרש. ברדה כחולוץ חוד לא היה מסוגל לעשות כלום, התנועה שלו בפנדל שהוביל לשער היתה יפה מאוד אבל חווץ מזה הוא לא עשה כלום. הפועל חייבת מבחינתה אבל פשוט חייבת לזכות בגביע אחרת אני לא רואה אותה שנה הבאה בגביע אופ"א, נתניה נראת טוב ממנה והיא גם מעלה בטבלה.

לסיכום, בית"ר ירושלים אלופת 2006/2007 וימותו הקנאים!

9. -=Messi=- Member

בן שושן הוא אוברייטד ברמות...אם יש איזה שינוי דחוף שאנחנו צריכים לעונה הבאה זה להעיף את בן שושן. מירו מצוין לדעתי, יש לו כדורגל והוא יודע לנהל משחק ואני חושב שהוא נחוץ מאוד לבית"ר, אבל אפשר להביא בכסף שלו שחקן ברמה יותר גבוה, שיש לו גם שליטה בכדור יותר טובה, ויודע לשחק טוב באגף ומירו לא שחקן שיכול לשחק באגף. את כל הקישור חוץ ממירו לא צריך להחליף, אבל בחוד חייבים כמה שינויים ומיד. ברק יצחקי להישאר, כנ"ל תמוז (שאני לפחות לא מתלהב ממנו אבל הוא צריך את הזמן שלו), לעלות ומיד את חן עזריאל, ולהביא עוד חלוץ זר ברמה גבוהה מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/07
  10. Igi Member

:aaarofl:
    כל דבר שיגרום לכם להרגיש טוב יותר עם האליפות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. Don Joan Roman Member

אוברייטד ברמות? הייתי מאוד רוצה לדעת מה היו התגובות שלך כשלואיס פרננדז אימן כאן ובן שושן נתן רגעים פנטסטטים של כדורגל, לבן שושן יש המון כדורגל אבל הוא לא מנצל אותו כי המאמן לא עוזר לו לנצל אותו.

12. Dimitar Berbatov Member

מירו, בולשיט. מסי צודק, בן שושן באמת אוברייטד גדול. בן שושן סך-הכל נתן 5-10 משחקים טובים שנה שעברה בימי לואיס פרננדז ומאז, חושך. מה שהכי מטוטם ומעצבן זה שעדיין כולם מחזיקים ממנו שחקן גדול, וכל הפרשנים תמיד אומרים "איך נותנים לברזילאים האלה לשחק ומשאיר את בן שושן על הספסל?".
    בן שושן קיבל המון צ'אנסים מיוסי מזרחי העונה והוא אף פעם אבל אף פעם לא לקח את הצ'אנס. איפה יוסי לא ניסה אותו, חלוץ, קיצוני ימני, קיצוני שמאלי בעצם הוא שיחק בכל התפקידים שהוא יכול לשחק ועדיין נאדה.
    בן שושן הוא שחקן בינוני ואנחנו צריכים להשלים עם זה

13. Don Joan Roman Member

הוא בסה"כ שיחק 5-10 משחקים תחת לואיס פרננדז ובכולם היה מצויין.
    עובדה שרק אצל מזרחי הוא לא מפיק מעצמו כלום.
    לתת צ'אנסים זה לא מספיק אתה צריך להסביר לשחקן מה לעשות כדי שיוכל להועיל קלבוצה, בטח לשחקן צעיר ולא עתיר נסיון כמו בן שושן.

14. אלי מתחן Member

בן שושן שחקן מאוד בינוני שצריך מאמן מצויין כדי שיוציא ממנו משהו.
    מי זוכר את הימים שהשוו את יצחקי לבן שושן...

15. Don Joan Roman Member

מה שבטוח הוא לא גרוע כמו שציירו אותו כאן שתיי האנשים הקודמים.